Sužinokite, kokie raktiniai žodžiai yra ieškomi „Google“ (ir konkurentams), naudojant „Google Autocomplete + HubShout WebGrader“

Sužinokite, kokie raktiniai žodžiai yra ieškomi „Google“


Jei darote SEO, pirmas žingsnis yra sužinoti, kokių raktinių žodžių žmonės ieško „Google“, kad galėtumėte juos nukreipti savo turinyje ir SEO strategijoje..

Tai vadinama raktinių žodžių tyrimas ir tai gali lengvai atskirti reitingą 1 arba 7 puslapiuose. Raktinių žodžių tyrimus geriau atlikti prieš kuriant svetainę. Nes jei jis nedalyvauja kuriant, kaip manote, kaip suderinti savo turinį su frazėmis, kurių žmonės ieško? Priešingu atveju gali tekti grįžti atgal ir atlikti pakeitimus.

Aptarsiu keletą pagrindinių strategijų, kaip pasirinkti gerus raktinius žodžius. Nes jei pasirinksite tokį, kuris yra per daug konkurencingas, arba kurio visiškai neieškojama, tai galite palikti dulkėse, turėdami daugiau 7 puslapio reitingo. Tai dažniausia mano matyta klaida. Nedarykime to.

 1. Pradėkite nuo „Google“ automatinio užbaigimo
 2. „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonės naudojimo tobulinimas
 3. Žr. Konkurentų raktinius žodžius naudojant „HubShout Web Grader“
 4. Kiek paieškų turėtų atlikti „My Focus“ raktinis žodis?
 5. Sukurkite raktinių žodžių sąrašą

1. Pradėkite nuo „Google“ automatinio užbaigimo

„Google“ automatinis užbaigimas yra lengviausias būdas sužinoti, kokių raktinių žodžių ieškoma „Google“. Tiesiog eik į google.com, pradėkite rašyti frazę, tada pamatysite pasiūlymus, pagrįstus ankstesne istorija. Nepamirškite išbandyti antroje nuotraukoje nurodyto „užpildykite tuščią“ metodo.

„Google“ automatinio užbaigimo triukas

„Google“ automatinio užbaigimo SEO

Frazėse viršuje yra daugiau paieškų, tačiau norėsite nukreipti į kitus raktinius žodžius, kad padidintumėte paieškos variklių srautą. Ilgo uodegos raktiniai žodžiai (frazės, kuriose paprastai būna daugiau nei 3 atskiri žodžiai) yra konkretesnės ir pritraukia tikslingesnį jūsų svetainės lankytoją. Tai reiškia geresnį perskaičiavimo kursą. Juos taip pat lengviau įvertinti (mažesnė konkurencija „Google“) ir jie yra tiesiog pelningesni.

Taigi, ar ieškote raktinio žodžio, kurį galėtumėte naudoti būsimame tinklaraščio įraše, ar kuriate visą raktinių žodžių sąrašą, visada pradėkite nuo „Google“ automatinio užbaigimo. Vienas dalykas, apie kurį jums nepasakoma, yra tikrasis kiekvieno iš jų atliktų paieškų skaičius.

Skaitykite toliau …

2. „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonės naudojimo tobulinimas

„Google“ raktinių žodžių planavimo priemonė nurodo, kiek žmonių ieško tam tikro raktinio žodžio. Čia pateikiami pasiūlymai ir kairėje pusėje yra filtrai, kurie padės susiaurinti geriausias frazes.

„Google“ raktinių žodžių planavimo priemonė

 • Norėdami pradėti, turite prisiregistruoti „Google AdWords“ :(
 • Pradėkite nuo plačios frazės
 • Įsitikinkite, kad pasirinktas skirtukas „raktinių žodžių idėjos“
 • Nepaisykite skirtuko „Konkurencija“, kuris yra skirtas „AdWords“, o ne SEO

3. Žr. Konkurentų raktinius žodžius naudojant „HubShout Web Grader“

„HubShout“ internetinis greideris palygina jūsų svetainės raktinius žodžius su konkurentų raktiniais žodžiais. Tai taip pat teikia vertingos informacijos, tokios kaip numatoma srauto vertė ir nuorodų į jūsų svetainę skaičius.

„HubShout Web Grader“ ataskaita

4. Kiek paieškų turėtų atlikti „My Focus“ raktinis žodis?

„Google“ raktinių žodžių planavimo priemonėje matysite faktinį kiekvieno raktinio žodžio mėnesio paieškų skaičių. Bet kiek mažai yra per mažai, o kiek yra per daug?

Paieškos raktinių žodžių skaičius kiekvienoje svetainėje turi skirtis. Jūs turite patikrinti savo domeno valdžia „HubShout WebGrader“ ataskaitoje. Tai yra jūsų svetainės numatomas gebėjimas reitinguoti paieškos variklius nuo 0 iki 100.

Dabar naudokitės šia patogia diagrama, kurią pasiskolinau iš „Orbit Media“ raktinių žodžių tyrimo vadovas norėdami sužinoti, kiek mėnesio paieškų turėtų atlikti jūsų raktiniai žodžiai.

Domeno autoriteto diagrama

Jei norite reitinguoti raktinį žodį, kuriame ieškoma daugiau mėnesinių paieškų, nei rekomenduojama diagramoje, visada galite dėti papildomas SEO pastangas, kad tai padarytumėte – daugiausia gaukite daugiau nuorodų ir socialinių akcijų puslapiui, kuriame nukreipta frazė. Tik nekelkitės per aukštai.

Ir nesinervinkite, jei raktinio žodžio ieškoma tik 30 ar net 10 kartų per mėnesį. Jei turite 20 puslapių, taikomų po 1 pagrindinį raktinį žodį, padauginkite jį iš 10 paieškų per mėnesį, o tai gali sudaryti papildomų 200 lankytojų per mėnesį. Ne per skurdus. Be to, žmonės greičiausiai naudoja to raktinio žodžio variantus, kad iš tikrųjų jų galėtų būti daugiau.

Jeigu nori patobulinti savo domeno valdžią kad galėtumėte nukreipti raktinius žodžius atlikdami daugiau paieškų per mėnesį, turėsite tai padaryti gauti daugiau nuorodų iš aukštos kokybės svetainių („HubShout“ ataskaitoje atkreipkite dėmesį, kaip mėnesio srauto vertė beveik tiesiogiai koreliuoja su kiekvienos svetainės nuorodų skaičiumi).

Jūs gaunate nuorodas kurdami naują, naudingą, pagal raktinius žodžius nukreiptą turinį savo tinklalapyje ir tinklaraštyje, kurį žmonės natūraliai nori susieti. Mano strategija yra priimti visus mano parašytus straipsnius apie „WordPress SEO“ ir paversti juos a serijos prie kurio šiuo metu dirbu. Sukūrę gerą turinį, pradėkite jį reklamuoti ir nuorodos pasirodys.

5. Sukurkite raktinių žodžių sąrašą

Tikiuosi, kad jums tai buvo naudinga. Sekite naujienas mano „WordPress SEO“ serijoje ir būtinai užsiprenumeruokite mano naujienlaiškį, jei norite daugiau naudingų straipsnių.

Džiaugsmas,

Tomo parašas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map