Teie WordPressi püsilinki struktuuri seadistamine SEO jaoks

Permalink Struktuur SEO


Kui mõtleme oma WordPressi püsilinkid peaksime mõtlema oma veebisaidi korraldusele ja selle hierarhiale. Selline nagu saidiplaan.

Tahame pakkuda kasutajatele optimaalset kogemust (andes neile kasulikke lehti), kuid tahame ka veenduda, et meil on SEO jaoks parim WordPressi püsilinkide struktuur.

Selles artiklis käsitletakse lehtede, postituste püsilinkide struktureerimist ja ka muid seotud püsilinkide sätteid, mis aitavad teil oma WordPressi SEO-d maksimeerida.

SEO-sõbralikud püsilinkid 6 etapis

 1. Mis teeb SEO-sõbraliku püsiva lingi struktuuri?
 2. Permalinki struktuur lehtedele (vanemlehed)
 3. Permalink Struktuur postitustele (kategooriad)
 4. Permalinkide muutmine ja 301 ümbersuunamine
 5. Yoast Permalink Settings
 6. WWW vs mitte-WWW

1. Mis teeb SEO-sõbraliku püsiva lingi struktuuri?

Lisaks hea saidi arhitektuur ja kasutajasõbralik navigeerimine (inimesed saavad leida soovitud lehti), struktureerides ka püsilinke soovitab teil lehti jagada, et saaksite sihtida rohkem märksõnu.

Oletame, et teil on 5 kontorit erinevates kohtades. Iga kontori jaoks lehe loomine aitab teil palju paremini suunata kontori geograafilist asukohta (Chicago veebidisainer, San Diego veebidisainer jne). Nii järjestatakse need lehed kõrgemale, kuna iga leht saab selle sihtimisega paremini hakkama fookuse märksõna.

Blogiartiklite püsilink aitab inimestel lihtsalt otsitavat leida.

2. Lehtede püsilink (vanemlehed)

Kasutades vanemate lehed on viis lehtede kategoriseerimiseks hierarhia järgi. Näiteks teenused võib olla veebidisain. Sellises olukorras näeks teie püsilingi struktuur välja järgmine: näide.com/teenused/veebidisain

Levinud kasutusviisid

Tavalised püsilinkide struktuurid

Lõin selle saidil Loodud kasutamine Kirjutage kaardid kui soovite teha oma. Siin on ka Google’i Matt Cuts’i video, mis kinnitab, et see on hea püsilinkide struktuur:

Kuidas luua vanemlehti

Redigeerige oma WordPressi juhtpaneelil muud kui vanemate lehte (veebidisain) ja paremal näete jaotist, mille abil saate valida vanemlehe (teenused).

WordPressi vanemalehed

3. Ametliku lingi struktuur (kategooriad)

WordPress seab teie püsilinkide vaikestruktuuri järgmiselt:

Püsilink WordPressi vaikeväärtus

Vaikevorming? P = 123 ei ole SEO kirjeldav püsilink ja see pole kunagi soovitatav.

SEO-l puudub parim püsilinkide struktuur, kuna see on eelistamise küsimus, kuid ma ütlen seda Matt Cutts (kes soovitab meile SEO-sid) ütleb sisse see video kell 1:51, et ta kasutab kohandatud ülesehitust /% postinimi% / sest see on lihtne. Ka mina kasutan seda.

Parim WordPressi püsilinkide struktuur

Aga mis siis, kui teil on palju artikleid? Mõned väidavad, et kasutades /% kategooria% /% postinimi% / on parem. Noh, jälle on see eelistuse küsimus. Kui teil on pikk domeeninimi siis võib ka pika sõna lisamine püsilinkide teele teie SEO-d kahjustada. Sellepärast võiksite selle struktuuri kasutamisel kasutada lihtsalt mõnda sellist artiklit nagu artiklid, mille siin määraksite:

Kohandatud WordPressi püsilinkide struktuur

Kuupäevade ja numbrite osas pole need eriti kirjeldavad. Kuupäevade kasutamine oma püsilinki struktuuris võib lõpuks põhjustada teie sisu vananemist, mis võib teie SEO-d kahjustada.

Kuidas seada oma ajaveebi püsilinkide struktuuri

Lihtsalt minge seadetesse -> Permalinkid.

4. Permalinkide ja 301 ümbersuunamise muutmine

Permalinkide muutmine pole soovitatav, kui need pole tegelikult koledad, nagu see on…

example.com/?p=id-5363843

Kui muudate kunagi alalist linki, siis soovite häälestada 301 ümbersuunamise, et suunata külastajaid ja otsimootoreid uude püsilinki. Ma kasutan Kiire lehe / postituse ümbersuunamise pistikprogramm mida on väga lihtne kasutada. Kui olete installinud, minge ümbersuunamisvalikute juurde -> Kiired ümbersuunamised. Järgige allpool toodud taotluste ja sihtkohtade näiteid:

301 WordPressi ümbersuunamine

5. Yoast Permalink Settings

Kui teil on Yoast WordPressi SEO pistikprogramm installitud, on jaotis, kus saate redigeerida rohkem püsilinkide sätteid. Soovitan järgmist:

Yoast Permalink Settings

Kas teil on selle kohta küsimusi? Selgitan seda lähemalt oma Yoasti õpetustes püsilink.

6. WWW vs mitte-WWW

Kas soovite, et teie veebisaiti näidatakse kui www.veebisait.com või veebisait.com? Ma eelistan ilma www-ta, kuid see on ka eelistus ja ei mõjuta SEO-d. Saate lülituda igal ajal, veenduge lihtsalt, et teie eelistatud domeen WordPressis oleks sama, mis see on Google Webmaster Tools. Seda saate teha järgmiselt …

 • Minge WordPressis menüüsse Seaded -> Üldine
 • Minge Google’i veebihalduri tööriistades hammasrattaikooni -> Saidi seaded -> Eelistatud domeen

Lõpuks suunake see, mida te ei kasuta, ühele, mida te kasutate.

Terviseks,

Tomi allkiri

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map