Tom’s WordPress SEO tutorial: 101 způsobů, jak optimalizovat vaše stránky pro vyšší hodnocení – opravdu dlouhý průvodce, ale 100% stojí za přečtení

03.06.2020
SEO 'Tom’s WordPress SEO tutorial: 101 způsobů, jak optimalizovat vaše stránky pro vyšší hodnocení – opravdu dlouhý průvodce, ale 100% stojí za přečtení
0 93 мин.

Jo, zabijeme Google.


Tento průvodce WordPress SEO jde daleko za rámec vašich zelených světel (které sotva fungují).

Řekněme si tedy chmýří a ukážu vám, co mě dostalo 2 500 návštěvníků / den jako 1-man show – jako někdo, kdo píše WordPress SEO + návody pro optimalizaci rychlosti pro bydlení.

Tohle je všechno je třeba umístit váš web WordPress na vyšší úroveň ve vyhledávačích: konfigurace Yoast, Search Console, zkoumání klíčových slov s dlouhým ocasem a proč přidání obsahu HTML je jednou z nejlepších věcí, které můžete udělat pro SEO na stránce. Budu také pokrývat bohaté úryvky, dostat se do doporučených úryvků Google, optimalizovat rychlost, optimalizovat obrázky, míry prokliku, místní SEO a proč posedlost nad zelenými světly není dobrý nápad, protože to může vést k penalizace za klíčové slovo. Všechny snímky obrazovky by měly být aktuální. Pokud ano, dejte mi vědět!

Užívat si 🙂

Contents

1. Přidejte obsah

Google říká

Zajistěte, aby dlouhé stránky s více tématy na vašem webu byly dobře strukturovány a rozděleny do samostatných logických částí. Za druhé se ujistěte, že každá část má přiřazenou kotvu s popisným názvem (tj. Nejenom „oddíl 2.1“) a že vaše stránka obsahuje tabulku obsahu, která odkazuje na jednotlivé kotvy..

Proč je toto na mém seznamu # 1

 • Podporuje dlouhý obsah (zaměřte se na více než 3 000 slov)
 • Lidé mohou odkazovat na konkrétní sekce vašeho příspěvku
 • Lidé mohou procházet obsah a najít to, co potřebují
 • Lidé budou klikat na stránce (dobré pro SEO)
 • Šance dostat odkazy pro přechod použitím pojmenované kotvy (je uvedeno níže)

Přejít na odkazy

Jak vytvořit obsah HTML
Obsah HTML vypadá takto …

HTML každé podokruhu vypadá takto …

Bod jedna

Bod dva

Bod tři

navrhuji kódování TOC v HTML / CSS ale můžete také vyzkoušet Snadný obsah Plugin. Pokud máte tenký obsah, přidat obsah a hovězí. Udělal jsem to se svým Yoast SEO tutoriálem a šlo to od 10 do 100+ návštěvníků / den v týdnu! Nyní vytvářím pouze dlouhé (podrobné) návody a začínám každý psát klíčová témata ve svém TOC. Funguje to jako sen.

2. Vaše konfigurace

Většina lidí má Yoast ale jen málo lidí ji používá správným způsobem.

4 klíčové kroky k vašemu

 • Konfigurace nastavení
 • Ověření Nástrojů pro webmastery
 • Výzkum klíčových slov s dlouhým ocasem (specifických)
 • Optimalizace obsahu (existuje více než zelená kontrolka)

Yoast-WordPress-SEO-Plugin-Settings

Začněme konfigurací nastavení …

2.1. Zakázat nepotřebné funkce

Ve své nabídce přejděte na SEO → Obecné → Funkce. Vyzkoušejte všechny a rozhodněte se, zda je to užitečné. Jednoduše jejich aktivace NEPOMůže SEO – jsou to jen nástroje které se vám snaží optimalizovat obsah.

Nepotřebuju Analýza čitelnosti říci mi, jestli jsou mé věty příliš krátké / dlouhé. Do svého obsahu samozřejmě přidávám odkazy a nepotřebuji Počítadlo textových odkazů. K ověření mohu použít Search Console jaký obsah je indexován na Googlu, a nikdy nepoužívám Správní panel Yoast. Zakázal jsem je.

Vaše funkce

Kromě Yoastu jsem pevně přesvědčen, že vynikající obsah bude přirozeně vysoko na vysoké úrovni A) lidé to považují za užitečné, b) vybrali jste klíčové slovo s dlouhým ocasem s nízkou konkurencí ve výsledcích vyhledávání Google a C) optimalizovali jste svůj titulek / úryvky, abyste přilákali lidi ke čtení.

Zbytek jsou relativně malé věci…

2.2. Nástroje pro webmastery
 • Přihlásit se Google Search Console
 • Použijte Možnost ověření značky HTML
 • Zkopírujte kód poskytnutý službou Search Console
 • Vložit do Yoastu (SEO → Obecné → Nástroje pro webmastery)
 • Smazat vše mimo nabídky (včetně nabídek)
 • Uložit změny do Yoast
 • Ve službě Search Console klikněte na ověření
 • Naplnění některých dat ve službě Search Console bude trvat několik dní
 • Lze použít stejný proces ověření značky HTML Bing + Yandex
 • Pokusil jsem se Baidu ale k ničemu (sotva někteří z mých čtenářů jsou Číňané)

HTML značka Google Search Console Ověření

Nástroje pro webmastery

2.3. Odeslání souboru Sitemap XML
 • Ve své nabídce přejděte do části SEO → XML Sitemaps
 • Klikněte na tlačítko XML Sitemap
 • Zkopírujte poslední minulost adresy URL: /sitemap_index.xml
 • Přihlaste se do Google Search Console
 • Vlevo od řídicího panelu přejděte na Procházet → Soubory Sitemap
 • Vložte adresu URL (snímek obrazovky níže)
 • Vyzkoušejte a odešlete
 • Opakujte pro Bing + Yandex
 • Vidět časté chyby souboru Sitemap

Váš soubor Sitemap

2.4. Chyby procházení

Chyby procházení jsou nefunkční stránky obvykle způsobené odstraněním stránek nebo změnou trvalých odkazů.

Krok 1: v nastavení služby Search Console ve službě Yoast ověřte svůj obsah pomocí služby Google Search Console …

autentizace pomocí konzoly yoast-search-console

Krok 2: Po ověření může trvat několik dní / týdnů, než se vyplní všechny chyby procházení…

yoast-search-console-crawl-chyby

Krok 3: Přesměrujte každou z nich na novou adresu URL (nejen na domovskou stránku). Použijte Plugin pro rychlé přesměrování stránek / příspěvků, Správce přesměrování Yoast Premium nebo přesměrovat přes .htaccess.

301 Přesměrování WordPress

2.5. Vyhněte se proměnným úryvků

Proměnné úryvků chovat se jako šablony pro vaše SEO tituly + meta popisy, pokud je nepíšete ručně. Měli byste je VŽDY psát ručně, aby si je přečetli pěkně (lidé na vás chtějí kliknout), takže jsou v mezích znaků, a proto obsahují vaše klíčové slovo pro zaměření.

Používám níže uvedené šablony, pokud zapomenu napsat svůj SEO titul + popis metadat (což nikdy neudělám). Můžete to také nastavit, ale nespoléhejte se na proměnné úryvků – jsou špatnou zkratkou.

Proměnná úryvku názvu SEO: Oddělovač titulů Název webu
Proměnná úryvku popisu metadat: Výňatek (krátké shrnutí obsahu vybraného společností Google)

Proměnné Yoast-Snippet

2.6. Noindex Unhelpful Content

Ve vyhledávačích obvykle nechcete, aby se určitý obsah zobrazoval (značky, formáty příspěvků, archivy autora, archivy data). Ve své nabídce přejděte na stránku SEO → Vzhled vyhledávání. Projděte si svůj typy obsahu, taxonomie a karta archivů a rozhodnete se, že se nebudou zobrazovat ve výsledcích vyhledávání. Je zřejmé, že chcete indexovat stránky / příspěvky a případně stránky kategorií, pokud máte pod každým z nich dostatek článků, ale zbytek obvykle způsobuje duplicitní obsah, který můžete zkontrolovat Siteliner.

Noindexing-Content-Yoast

2.7. Přidat datum do náhledu úryvku (pro příspěvky)

Snadným způsobem, jak zvýšit míru prokliku (CTR) u příspěvků, je ukázat datum jejich zveřejnění v úryvcích – váš obsah tak bude vypadat svěží. Google používá zveřejnit upravené datum které můžete přidat na začátek příspěvků. Při každé aktualizaci příspěvku použije Google aktuální den.

Datum publikování

Nejprve povolte v náhledu úryvek datum v SEO (SEO → Vzhled vyhledávání → Typy obsahu).

Náhled data-v-úryvek-náhled

Nyní přidejte tento kód do svého motivu (nebo použijte Příspěvek na aktualizaci aktualizovaného data), která dělá totéž. Pokud používáte Genesis Framework Můžeš použít Doplněk Genesis Simple Edits přidat zkrácený kód datumu po změně do sekce „Entry Meta“ v části Genesis → Simple Edits.

Naposledy změněno: <?php the_modified_date (); ?>

Moje vypadá takto …

Entry-Meta

Což má za následek…

Datum změny příspěvku

2.8. Odizolovat kategorii z adres URL

Pokud je ve vašem příspěvku na blogu permalinky / kategorie /, toto nemá žádný účel a měli byste ho odebrat ve službě Yoast (SEO → Vzhled vyhledávání → Taxonomie). Buďte však opatrní, pokud to změní permalinky u příspěvků se slovem „kategorie“ v adresách URL (přesměrování nastavení). Podívejte se, kdy změnit permalinky.

Yoast-Categories-Prefix

2.9. Strouhanka

Drobečková navigace je navigační text, který se obvykle zobrazuje v horní části obsahu…

Strouhanka

Objeví se také ve výsledcích vyhledávání…

Drobečková navigace

Povolit strouhanku ve vaší nabídce (SEO → Vzhled vyhledávání → Strouhanka)…

Yoast-Breadcrumbs-Settings

Potom přidejte tento kód kamkoli chcete zobrazit navigaci. Nejběžnější místa jsou header.php, single.php nebo page.php. Tady je Výukový program pro vaše drobečky Pokud potřebuješ pomoc. Nepoužívám je, protože se mi nelíbí nepořádek, ale pokud vám nevadí, jak vypadají, může to trochu vylepšit SEO, protože to pomáhá uživatelům a vyhledávačům naučit se vaši strukturu obsahu.

<?php
if (function_exists (‘yoast_breadcrumb’))) {
yoast_breadcrumb (‘

‘,’

‘);
}
?>

2.10. Data sociální meta

Přizpůsobte si vzhled vašeho obsahu při sdílení na Facebooku / Twitteru…

sdílení na Facebooku

Ve složce Jděte na SEO → Sociální sítě a poté na kartě Facebook / Twitter povolte metadata. Když jste tady, nezapomeňte ověřte své stránky pomocí Pinterestu a přidejte svou Google+ stránku do svého.

Yoast-Social-Meta-Data

Nyní upravte stránku / příspěvek, přejděte dolů do části Yoast, klikněte na odkaz pro sdílení (viz níže) a budete moci nahrávat obrázky na Facebook (1200 x 630 pixelů) a Twitter (1024 x 512 pixelů). Ano, to znamená, že pro každý obsah musíte vytvořit 2 grafiky, pokud chcete, aby to vypadalo hezky.

yoast-social-media-optimisation

Pokud zvyšujete příspěvky v reklamách na Facebooku, můžete ovládat text reklamy pomocí služby Yoast. Facebook vám nedovolí změnit název, takže před sdílením příspěvku na Facebooku mu dejte požadovaný název pomocí pole „Název Facebooku“ (které se může lišit od názvu SEO + meta popisu). Pokud váš titul na Facebooku nefunguje hned, zkuste vymazat mezipaměť vašeho webu. Zjistil jsem, že aktualizace nového názvu nebo obrázku na Facebooku může někdy trvat několik dní.

Váš název na Facebooku

2.11. Hromadný editor

Úpravy SEO titulů + meta popisů ve velkém, aniž byste procházeli každou jednotlivou stránku / příspěvek. Je to velmi užitečné pro vylepšení popisů metadat ke zvýšení CTR nebo k jejich zápisu, pokud jste tak ještě neučinili. Hromadný editor Yoast vám NEZOBRAZUJE klíčové slovo pro zaměření příspěvku ani nezobrazuje délkovou lištu. Nezapomeňte tedy zahrnout klíčové slovo pro zaostření a dodržovat omezení počtu znaků..

Yoast-Bulk-Editor

2.12. Yoast Premium: Stojí za to? Ne.

Nebylo to pro mě.

Zahrnuje správce přesměrování, který lze provést pomocí bezplatného pluginu Quick Page / Post Redirect. Analýza více klíčových slov detekuje pouze přesné shody vašeho klíčového slova pro zaměření (sekundární klíčová slova se obvykle používají jako částečná shoda) … takže je to k ničemu, kromě jejich sledování. Dokud píšete skvělý obsah a děláte dobrý SEO na stránce pomocí bezplatného pluginu Yoast (a tipů z této příručky), neutrácejte 89 USD ročně na prémii Yoast.

Přehled každé funkce…

Správce přesměrování – umožňuje opravit chyby procházení na kartě Search Console vaší společnosti nastavením přesměrování (můžete však také použít Rychlé přesměrování stránek / příspěvků). Yoast’s automaticky nastaví přesměrování, jakmile se změní permalink, což je hezké, protože většina ostatních přesměrovacích pluginů to nedělá. Můžete také importovat stávající přesměrování z Přesměrování Plugin a .htaccess.

yoast-redirect-manager

Více klíčových slov – sekundární klíčová slova lze cílit prozkoumáním synonyma vašeho primárního klíčového slova a začleněním částečných shod do obsahu… WordPress Theme Pack (primární) + WordPress Developer Packages (sekundární) = 10 nejlepších WordPress Theme Pack / Developer Pack (titulek, který zahrnuje oba) . Vzhledem k tomu, že sekundární klíčové slovo není používáno jako přesná shoda, Yoast to nezjistí a vaše sekundární klíčové slovo bubliny v Yoastu budou červené … což je v pořádku, ale činí tuto funkci zbytečnou.

Titulek

Interní propojení – zobrazuje související články, které jste napsali pro návrhy interních odkazů.

Statistiky – zobrazuje na stránce nejpoužívanější slova.

Sociální náhled – zobrazuje náhled toho, jak bude příspěvek vypadat při sdílení na Facebooku a Twitteru, ale pokud nahráváte vlastní obrázky, jak je popsáno v oddíl 2.11, budete vědět, jak vlastně vypadají (stejně jako fotografie, které jste nahráli), takže byste to neměli potřebovat.

yoast-social-náhledy

Prémiová podpora – Slyšel jsem od několika lidí, kteří vás pouze odkazují na výukové programy.

Závěr – pokud vidíte něco, co se vám líbí, stojí to 89 $ / rok. Ale většina lidí to absolutně nepotřebuje. Pravděpodobně to SEO vůbec nezlepší … je to zbytečný luxus, pokud se mě zeptáte.

3. Výzkum klíčových slov

Nejlepšími klíčovými slovy jsou konkrétní (dlouhé) fráze se slabým obsahem ve výsledcích vyhledávání Google. Pokud Google prohledáte své klíčové slovo a uvidíte krátký obsah, který téma dostatečně nezabývá, obvykle máte vítěze. Zde jsou nástroje / strategie, které používám při hledání klíčových slov.

3.1. Odpovědět The Public

Odpovědět The Public stahuje klíčová slova z automatického doplňování Google a dělí je na otázky, předložky a srovnání. Je to doslova nejlepší nástroj pro výzkum klíčových slov.

Vaše klíčová slova - AnswerThePublic

3.2. Automatické doplňování Google

Jít do google.com a začněte psát klíčové slovo, aby Google dokončil frázi (pamatujte, že hledáte fráze s dlouhým ocasem obvykle se 3 a více slovy protože jsou mnohem méně konkurenceschopné). Můžete také použít znak podtržítka _ kdekoli ve frázi a Google vyplní mezeru. Pro tuto metodu budete muset END na znak podtržítka.

Google-Autocomplete-Fill-In-The-Blank-1

Chcete-li v rozbalovací nabídce zobrazit ještě více klíčových slov, použijte množné číslo nebo jiné řazení slov …

Google-Autocomplete-Plural-Keywords

Každá služba (a místo) by měla být zaměřena samostatné stránky na vašem webu …

Více klíčových slov

U konkurenčních témat příspěvků na blogu vždy vyberte velmi konkrétní klíčové slovo (s dlouhým ocasem)…

Long-Tail Klíčová slova

To samé můžete udělat pro klíčová slova videa …

Klíčová slova videa

Jak jsem našel klíčové slovo pro svůj tutoriál…

Výzkum klíčových slov

Vaše klíčové slovo

3.3. Prohlížeč klíčových slov Moz

Použijte, abyste si nenechali ujít žádná klíčová slova z automatického doplňování Google Prohlížeč klíčových slov Moz což je jako Plánovač klíčových slov Google pouze lepší (a zdarma). Začněte širokou frází, spusťte nástroj a v části Klíčová slova skupiny vyberte „Ano, s nízkou lexikální podobností“. Tím se zabrání tomu, abyste museli znovu a znovu procházet podobnými variantami klíčových slov.

Návrhy klíčových slov pro Moz

3.4. HubShout WebGarder

Chcete-li zobrazit úplný seznam klíčových slov pro konkurenční weby, proveďte je HubShout WebGrader

Moje klíčová slova

3.5. Long-Tail Klíčová slova

Klíčová slova s ​​dlouhým ocasem jsou velmi specifické fráze (nikoli široké), obvykle ve větě s více než 3 samostatnými slovy. Obvykle mají méně vyhledávání, ale jsou méně konkurenceschopné. Pokud pomocí SEO nemáte výsledky, pravděpodobně cílíte příliš na klíčová slova nebo váš obsah není dostatečně dlouhý / důkladný. Můžete dokonce zacílit na Chicago WordPress Design místo na Chicago Web Design (protože je konkrétnější), což také snižuje konkurenci. Klíčová slova s ​​dlouhým ocasem také přinášejí na vaše stránky cílenější návštěvníky (lidi, kteří chtějí design WordPress).

Long-Tail Klíčová slova

3.6. Klíčová slova pro datum

Zvýšte návštěvnost tím, že zacílíte na klíčová slova data pro časově citlivé příspěvky…

Klíčová slova citlivá na čas

Hlavní věcí je zahrnout datum (rok) do názvu stránky, název SEO, meta popis. Samozřejmě to vyžaduje, abych tutorial udržoval aktuální, ale to už během roku 2017 vyvolalo trochu většího provozu (můžete zkontrolovat nejvyhledávanější klíčová slova) vyhledávací analytika).

Data v SEO titulech

3.7. Cílová synonyma na stejné stránce

Obecným pravidlem je, že 2 klíčová slova mají to samé hledat záměr (lidé hledají stejné informace, pokud prohledávají jedno z klíčových slov), lze obě klíčová slova zacílit na stejnou stránku.

Někdy však musíte analyzovat výsledky vyhledávání, abyste zjistili, jak kolísají. Mám samostatné stránky pro SEO služby WordPress, Poradenství v oblasti WordPress SEO, a WordPress SEO expert. Skoro všechny znamenají totéž, ale výsledky vyhledávání jsou velmi odlišné … takže jsem pro každou stránku vytvořil stránku a nyní pro všechny jsem zařadil do top 2. Totéž jsem udělal s mým Genesis WooCommerce témata příspěvek, který také zacílí na „Genesis eCommerce Themes“, protože když jsem Googloval obě klíčová slova, výsledky vyhledávání byly téměř totožné.

3.8. Cílení na více klíčových slov

Jediné, co musíte udělat, je prozkoumat synonymum vašeho primárního klíčového slova a poté je začlenit do názvu vaší stránky, názvu SEO a meta popisu. To je podle FAR nejdůležitější část, ale můžete také posypat sekundární klíčové slovo 1-2krát do svého obsahu. Nemusíte zahrnovat obě slova jako úplná klíčová slova (přesné shody), jinak bude váš nadpis vypadat jako spam. Vytvoření nadpisu, který zní pěkně a zahrnuje dílčí zápasy je cesta.

Krok 1: Prozkoumejte své primární klíčové slovo…

Sekundární klíčová slova

Krok 2: Prozkoumejte své sekundární klíčové slovo…

Klíčové slovo sekundárního zaměření

Krok 3: Napište nadpis, který obsahuje oba a stále zní pěkně …

Titulek

Krok 4: Pořadí pro obě klíčová slova…

focus-keyword-1

focus-keyword-2

Stejnou strategii můžete použít v popisu metadat (a střídmě) v těle obsahu.

4. Konkurence s klíčovými slovy

Klíčové slovo je konkurenceschopnější, pokud:

 • Je to široké
 • Nejlepší výsledky mají silný obsah
 • Nejlepší výsledky mají v systému MozBar vysoké hodnoty DA / PA
 • Nejlepší výsledky jsou naplněny autoritovými weby
 • Zobrazuje se vám mnoho reklam z Google AdWords
 • Existuje mnoho výsledků vyhledávání (33,8 milionů je příliš mnoho)
 • Zacílíte na širokou frázi ve velkém městě (např. Chicago Web Design)
4.1. Analyzujte výsledky vyhledávání Google

Googling vašeho klíčového slova a analýza výsledků vyhledávání je MUSÍ. Nechcete trávit celou tu dobu vytvářením obsahu pro klíčové slovo, které nikdy nezařazíte. Pokud prohledáte klíčové slovo Google a zobrazí se níže uvedené ukazatele, možná budete chtít zvolit jiné klíčové slovo (nápověda: konkrétnější).

Soutěž o klíčové slovo

4.2. Mozbar

MozBar Chrome rozšíření umožňuje Googlu libovolné klíčové slovo a zobrazit DA (autorita domény) a PA (oprávnění stránky) každého výsledku vyhledávání. Čím vyšší čísla, tím je klíčové slovo konkurenceschopnější. Použití Mozův průzkumník naučit se autoritu domény vašeho webu a pokusit se konkurovat ve vašem dosahu (viz tabulka níže). Když budujete své oprávnění k doméně (vytvářením úžasného obsahu a získávání odkazů), můžete začít cílit na konkurenceschopnější klíčová slova, která mají vyšší měsíční vyhledávání v nástrojích, jako je Průzkumník klíčových slov. Nové webové stránky s nízkým DA by měly cílit na velmi specifické fráze s nízkou konkurencí s nízkým měsíčním vyhledáváním.

Konkurence klíčových slov MozBar

4.3. Kolik měsíčních vyhledávání?

Čím vyšší je autorita vaší domény, tím více vyhledávání může mít vaše klíčová slova. Spusťte web Prohlížeč odkazů Moz (nebo použít jakýkoli kontrola autority domény) zjistit své.

Oprávnění domény

Nyní použijte tento graf z Orbit Media. Většinou se zaměřuji na 3-slovní fráze, ale strávil jsem spoustu času obsahem. Čím je klíčové slovo konkurenceschopnější, tím více času byste měli věnovat obsahu.

Klávesová zkratka pro výzkum klíčových slov

5. Optimalizace obsahu

Nezapomeňte přidat obsah na dlouhé příspěvky! Zde je několik dalších tipů …

5.1. Dokonale optimalizované stránky (příklady)

Backlinko infographic SEO na stránce je ten nejlepší, jaký jsem dosud viděl (tento příspěvek má 19 000+ akcií). Přestaňte se tolik starat o zelená světla, vystupte z trasy „text a fotografie“ a začít dělat něco jiného. Super podrobný obsah, videa a / nebo infografiky. Udělat jeden!

na stránce-seo

Moz faktory hodnocení na stránce jsou také solidní …

SEO na stránce

5.2. Komplexnost obsahu

Obsahová komplexnost je myšlenka obsah by měl odpovídat na všechny aspekty dotazu uživatele. To je důvod, proč délka je síla v SEO (použijte Odpovědět veřejnosti vidět otázku klíčová slova).

5.3. Zaměřte se na více než 3 000 slov

Strávil jsem několik týdnů v tomto výukovém programu WordPress SEO, ale pravděpodobně získá více než 100 zhlédnutí za den (většina mých dlouhých článků ano). Čím je klíčové slovo konkurenceschopnější, tím více obsahu byste měli mít. Možná budete moci použít 1 000 slov pro klíčová slova s ​​nízkou konkurencí, ale pro konkurenční fráze (obvykle klíčová slova s ​​více měsíčními vyhledáváními a konkurence v MozBar). Neříkám vám, abyste jen přidali spoustu textu … navrhování stránek a příspěvků na blogu s pěknou grafikou, obsahem, videem… by se mělo brát v úvahu všechny.

Počet slov WordPress

Hovoření se o klíčových tématech je důvodem, proč můj web šel z 500 na 2 500 uživatelů / den.

5.4. Základní kámen

Toto je nejužitečnější obsah na vašem webu. Pro mě jsou to moje návody na téma Yoast, optimalizace rychlosti, Google Search Console a podobně. Pouze 20 z mých 100+ výukových programů generuje zhruba 80% mého provozu. Také mi dají většinu mých klientů, odkazů, odběratelů a přidruženého prodeje. Umístil jsem tyto přední a střed na svou domovskou stránku, nav menu, postranní panel a po zadání widget.

Série WordPress SEO

K těmto výukovým programům velmi přispívám svým velkým provozním nárůstem. Jsou mnohem užitečnější než moje nuda Poradenství v oblasti WordPress SEO stránky (na to nikdo nebude odkazovat). Musíte se naučit, jaký obsah by vaše publikum považoval za nejužitečnější a který by se při vytváření tohoto obsahu skutečně projevil.

Statistiky Google Analytics

5.5. Omezení počtu úryvků
 • SEO titul: ideálně 50–55 znaků
 • Popis meta: ideálně 145–155 znaků

Yoast vám řekne, zda jsou příliš krátké nebo dlouhé …

Váš limit znaků

Stejně tak bude Vylepšení HTML část konzole Google Search Console…

Vylepšení HTML

Google používá delší popisy metadat (někdy)
Google začal v některých výsledcích vyhledávání zobrazovat delší popisy metadat. Tyto jsou vybrané společností Google (nejsou vytaženy z Yoastu) a obvykle jsou převzaty ze skutečného obsahu na stránce. Vaše meta popisy by měly stále odpovídat Yoastově „měřiči délky“ v případě, že se Google rozhodne použít normální délku znaku, a nechat to na Google, aby vytáhl delší verzi – pokud se rozhodnou.

Delší popisy

V tomhle tweet Danny Sullivan ze společnosti Google říká …

onger-Meta-Popisy-Google

5.6. Bohaté úryvky

Bohaté úryvky přidávají k úryvkům další informace a mohou zvýšit CTR…

Hvězdy pro kontrolu strukturovaných dat

Instrukce

5.7. Vybrané úryvky

Doporučené úryvky když Google zobrazí části vašeho obsahu ve velmi nejlepším výsledku. Google to vytáhne z jakéhokoli výsledku 1. stránky, na kterém se odehrává skvělá práce stručné zodpovězení otázek ve formě odstavců, seznamů a tabulek (3 typy doporučených úryvků).

Tohle přispívám k psaní pěkné grafiky o klíčovém slově (SiteGround vs. Bluehost), odkazování na kvalitní / nezaujaté odkazy, které Google vidí jako fakta (jak je Bluehost vlastněn EIG, Ankety na Facebooku, Hostitelská stránka doporučená WordPress), a to na základě faktů.

Vybrané úryvky

Jak získat Google, aby vám udělil doporučené úryvky

 • Cílení na klíčové slovo, kde lidé chtějí stručnou odpověď
 • Prohlížeč klíčových slov Moz má filtr, který pomáhá najít klíčová slova v otázkách
 • Zjistěte, zda by odpověď měla být odstavcem, seznamem nebo tabulkou
 • Cílení na klíčová slova, která již mají doporučený úryvek, ale vykonávají špatnou práci
 • Vytvářejte faktografický obsah s kvalitními odkazy (odkazy, grafika atd.)
 • Pokud se snažíte o odpověď, zacílíte na klíčové slovo pomocí přesné shody
 • Ujistěte se, že jste na 1. stránce pro klíčové slovo, pokud ne, vylepšete obsah
 • Google nakonec určí, zda zobrazí váš výsledek nebo jakýkoli výsledek vůbec
5.8. Vytváření titulků

Nadpisy – příspěvky mají obvykle delší nadpisy než stránky. Moje nadpisy příspěvků obvykle vypadají takto: Ideální nastavení rakety WP s pokyny Cloudflare + StackPath (# 1 Jmenovitá mezipaměť, nejnovější verze 3.0.5.1). Moje stránky jsou více podobné tomuto: WordPress SEO Consulting. Většina mých stránek používá přesnou shodu klíčových slov popisujících službu, zatímco moje příspěvky také popisují, co je obsaženo v tutoriálu (a často časy zahrnují rok 2018, který pomáhá cílit na klíčová slova v datech). To láká lidi ke čtení a může to vést ke snížení míry okamžitého opuštění.

Nadpis stránky: WordPress SEO Consulting – krátký
Uveďte nadpis: Ideální nastavení rakety WP s pokyny Cloudflare + StackPath (# 1 Jmenovitý mezipaměť, nejnovější verze 3.0.5.1) – dlouho

5.9. Vytváření titulů SEO

Někteří lidé se tak těžko snaží dostat zelená světla do Yoast zahrnutím jejich klíčového slova, zapomněli napsat pěkný nadpis, který přiměje lidi kliknout na jejich odkaz. Zde je několik příkladů titulků.

Nadpis 6

Nadpis 3

Nadpis 4

Nadpis 5

Nadpis 2

SEO tituly – Post SEO tituly jsou obvykle zkrácenou verzí vašeho delšího nadpisu: Ideální nastavení rakety WP s cloudflare + StackPath CDN (2018). Stránky jsou obvykle delší verzí vašeho krátkého nadpisu: WordPress SEO Consultant / Yoast Expert – Tom Dupuis. Zahrnul jsem „Yoast Expert“, protože vím, že většina lidí, kteří hledají konzultace WordPress SEO, potřebuje pomoc s Yoast. Místo pouhého vložení klíčového slova a názvu souboru (boooring), udělejte si trochu vyniknout – řekněte jim, proč jste jiný než všichni ostatní v Googlu.

Název stránky SEO: WordPress SEO Consultant / Yoast Expert – Tom Dupuis – prodloužená verze mého nadpisu „WordPress SEO Consulting“
Zveřejnit název SEO (zkrácený): Ideální nastavení rakety WP s cloudflare + MaxCDN (V. 3.0.5.1) – zkrácená verze mého nadpisu „Ideální nastavení rakety WP s pokyny Cloudflare + StackPath (# 1 Jmenovitá mezipaměť, nejnovější verze 3.0.5.1)“

5.10. Vytvoření popisů meta

Ano, měli byste zde použít své klíčové slovo pro zaměření (nebo jeho variantu). Hlavním účelem meta popisu je shrnout obsah a sdělit lidem, proč by měli kliknout na váš výsledek. V mém Výukový program nastavení popis meta říká lidem, že přidám soubor zip mých předkonfigurovaných nastavení Yoast. Takové malé věci mohou snadno zvýšit míru prokliku.

Popis meta

5.11. Optimalizace sociálních obrázků

Vidět oddíl 2.11 aby byl váš obsah správně sdílen při sdílení na Facebooku / Twitteru.

5.12. Vypusťte klíčové slovo několikrát v obsahu

Hustota klíčových slov sotva záleží (můžete skutečně získat penalizován za plnění klíčových slov), ale měli byste ji použít několikrát v obsahu, nejdůležitější je v prvních pár větách. Yoast dělá hodně hustota klíčových slov ale nesouhlasím, často to vede k spamovému obsahu.

Nemusí to být úplně stoprocentní přesná shoda vašeho klíčového slova zaměření, ale mělo by to být blízko a číst přirozeně. Yoast detekuje pouze přesné shody klíčových slov ve vizuálním editoru (nikoli tvůrci stránek), takže pokud to uvedete (nebo varianta), můžete ignorovat doporučení hustoty klíčových slov v Yoastu. A pokud do horní části příspěvku vložíte obrázek, počítá to Yoast jako první odstavec – takže použití „klíčového slova v prvním odstavci“ (doporučení Yoast) někdy není možné. Nepřemýšlejte o tom … při psaní tématu se obvykle zmiňujete kousky vašeho klíčového slova přirozeně ve vašem obsahu / obrázcích. To chce Google.

Hustota klíčových slov pro váš FOcus

Zaměření klíčového slova v prvním odstavci

5.13. Vyvarujte se plnění klíčových slov

Proč byste neměli být posedlí zelenými světly …

 • Google penalizuje nádivka klíčového slova
 • Yoast detekuje pouze EXACT shody vašeho klíčového slova zaměření
 • Pokud používáte dílčí shody (synonyma), Yoast to nezjistí
 • Příliš mnoho přesných shod klíčových slov způsobuje, že váš obsah vypadá jako spam
 • Částečné zápasy / synonyma jsou podporovány a často znějí přirozeněji
 • Titulky by měly lidi lákat ke čtení, nejen obsahovat vaše klíčové slovo pro zaměření
 • Optimalizace obsahu je více než využití klíčových slov, což je většinou to, co Yoast navrhuje

Co by měla vaše SEO analýza říct:

VAROVÁNÍ: injekce klíčových slov do vašeho obsahu / úryvků způsobuje, že vypadají jako spam! Přemýšleli jste o psaní názvu SEO + popisu metadat ke zvýšení CTR? Každý výsledek v Google bude používat klíčové slovo – proč by někdo klikl na váš odkaz? Ano, měli byste použít své klíčové slovo v nadpisu stránky, názvu SEO a popisu metadat … ale nevkládejte klíčová slova jen proto, abyste do Yoast dostali zelenou. Zapomeňte na hustotu klíčových slov a klíčová slova v podkapitolách… začněte přemýšlet o přidání obsahu k delším příspěvkům, videím, infografice, bohatým úryvkům, obrázkům sociálního sdílení a zvyšování tenkého obsahu aby bylo lepší (podrobnější) než všichni ostatní.

5.14. Permalinky

Několik poznámek o permalinkech (URL / slimáky)…

5.14.1. Zkraťte Permalinky

Zkrácení trvalých odkazů zdůrazňuje klíčová slova pro vyhledávače…

Zkrácené Permalinky

5.14.2. Neodstraňujte vždy Stop slova

Zastavte slova jsou krátká, nepopisující slova, která společnost Yoast doporučuje odstranit z trvalých odkazů, aby klade větší důraz na vaše klíčové slovo pro zaměření. I když je to obvykle dobré, může to také způsobit, že vaše permalinky budou vypadat velmi divně (viz níže). Pokud se lidé mohou podívat na váš permalink a vědět, o čem je článek, odstraňte je. Ale pokud to nutí je číst legrační, ne.

Yoast-Stop-Words

Proč byste neměli vždy odstraňovat stop slova…

Příklady Yoast-Stop-Words

5.14.3. Kdy změnit Permalinks

Tady je čas na změnu permalinků:

 • Přecházíte na SSL (HTTPS)
 • Přecházíte na jiné zařízení než WWW
 • Slovo „kategorie“ je v poštovních adresách URL
 • Používáte strukturu permalinku? P = 123
 • Stará verze Yoastu odstranila všechna vaše zastavovací slova
 • Permalink nepopisuje obsah / klíčové slovo na stránce
 • Přepisujete obsah tak, abyste zacílili na úplně jiné klíčové slovo
 • Stránka / příspěvek není dobře zavedený (má nízký provoz / odkazy / sdílené položky)

Nejlepší je opravovat permalinky všichni najednou, než je měnit vícekrát. Pokud přesto přecházíte na SSL, můžete také přejít na jiné webové stránky, odstranit „kategorii“ z adres URL blogů a opravit všechny stránky / příspěvky pomocí permalinků, které nepopisují jeho obsah / klíčové slovo. Nezapomeňte nastavit správná přesměrování a dát Googlu čas na opětovné procházení webu a aktualizaci nových permalinků ve výsledcích vyhledávání. Můžete zaznamenat pokles v hodnocení – což je obvykle dočasné.

5.14.4. Použijte strukturu Permalink „Post Name“

Struktura trvalého odkazu na jméno (www.yourwebsite.com/post-name/) je obecně nejlepší volbou. Najdete to v WordPressu v Nastavení → Permalinky. Je krátký a umožňuje, aby se název vašeho příspěvku zobrazoval před vašimi permalinkami (které zahrnují vaše klíčové slovo). Můžete zvážit vlastní strukturu /% kategorie% /% postname% /, která kategorizuje vaše příspěvky do kategorií blogu. Oba jsou dobré, pokud nemáte velký důvod k použití jiné struktury.

Nastavení trvalého odkazu pro jméno

5.15. Obrázek SEO

Nezapomeňte optimalizujte obrázky pro rychlost v sekci 6.7.

5.15.1. Název souboru obrázku

Před nahráním do WordPress označte obrázky takže název souboru popisuje obrázek. Pokud jste je již nahráli s nepopisnými názvy souborů (DSC12345), znovu je nahrajte. NEVYMĚŇUJTE klíčová slova do názvů souborů nebo alt textů (použijte je pouze v případě, že skutečně popisuje obrázek) a ignorujte toto doporučení, pokud je bublina červená. Jednoduše popište obrázek.

Název souboru obrázku

5.15.2. Obrázek Alt Text

Text alt by měl být stejný jako název souboru. Chcete-li, aby WordPress automaticky vyplňoval alternativní text, použijte jako plugin Automatické atributy obrazu z názvu souboru pomocí hromadného aktualizace.

Alternativní text

5.16. Odkazy

Tato část se týká interních odkazů, externích odkazů, názvů odkazů, přidružených odkazů a opravování nefunkčních odkazů. Dotýká se také zpětných odkazů – obvykle získaných vytvořením vynikajícího obsahu.

5.16.1. Interní odkazy

Interní odkazy jsou přirozený způsob vytváření odkazů na váš obsah a zároveň pomáhají lidem najít informace o konkrétním tématu. Pokud v této příručce doporučím nakonfigurovat WP Rocket, ukážu na svůj tutoriál WP Rocket místo vložení každého snímku obrazovky, což by byl duplicitní obsah..

Ovládací odkazy na podstránky – čím více odkazů na stránku máte, tím je pravděpodobnější, že se na stránce zobrazí odkazy na podstránky část výsledků vyhledávání Google. Interní odkazy jsou primárním způsobem, jak je ovládat.

Odkazy na podstránky

Nepoužívejte interní propojovací moduly – žádný algoritmus nebude dělat lepší práci než ruční vkládání odkazů, což platí i pro pluginy „související příspěvky“. Navíc tyto pluginy mohou zpomalit váš web.

5.16.2. Externí odkazy

Externí odkazy jsou jako citace zdrojů Google. Měly by pocházet z důvěryhodných webových stránek, ale měly by také poskytovat další informace o konkrétních tématech. Nepoužívejte odkaz na obecné webové stránky, jako je Wikipedia, a místo toho odkazujte na obsah ve vaší nika. Na každé stránce použijte několik, protože Google používá obsah, na který odkazujete, jako signál relevance pro svůj vlastní obsah a vylepšuje jeho SEO.

5.16.3 Kotevní text

Ukotvit text je text používaný k pojmenování vašeho odkazu. Společnost Moz doporučuje používat krátký, popisný, těžký kotevní text bez klíčových slov, zatímco Wikipedia používá veškerý kotevní text s přesnou shodou (což někteří lidé věří, že pomáhá zlepšit hodnocení dané stránky podle klíčového slova). Sleduji Mozovu strategii, protože přesné zápasy mohou vypadat jako spam a mohou Googlu říct, že se snažíte manipulovat s žebříčky.

Příklad kotevního textu

5.16.4 Názvy odkazů

Chcete snížit míru okamžitého opuštění? Pomocí názvů odkazů můžete lidem pomoci zjistit, na co klikají.

Propojit tituly

Kdykoli přidáte odkaz, přidejte také název …

Názvy odkazů na WordPress

5.16.5 Přidružené odkazy

Živím se prostřednictvím affiliate marketingu a mám pár triků v rukávu …

SiteGround-Affiliate-Sales

Tipy:

 • Nepoužívejte tunu přidružených odkazů na jedné stránce
 • Přidejte rel = ”nofollow” do všech vašich přidružených odkazů
 • Ne vždy uvádějte nejdražší / přidružené produkty jako první
 • Vytvořte vstupní stránky pro produkty, které prodáváte, a odkazujte na ně
 • Zakryjte přidružené odkazy nebo použijte přizpůsobovač odkazů přidružené sítě, pokud je k dispozici (siteGround.com/go/managed-wordpress-hosting vypadá mnohem lépe než onlinemediamasters.com/go/managed-wordpress-hosting)
 • Chcete-li se vyhnout sankcím, přidejte do svého obsahu TON hodnoty.přidružené stránky jsou náchylné)

ps. Pokud jste v oboru WordPress, podívejte se na můj seznam přidružené programy pro WordPress.

5.16.6 Nefunkční odkazy

Dr. Link Check skenuje až 7 500 odkazů / měsíc zdarma. Vyhněte se Doplněk pro kontrolu nefunkčního odkazu což dělá dobrou práci, ale skenování spotřebovává CPU a je zakázáno mnoha hostitelskými společnostmi.

Dr-Link-Check

4.15.7. Zpětné odkazy

Jediný čas, kdy jsem si najal odkazového tvůrce (který měl na stránce upwork.com dokonalou pětihvězdičkovou recenzi), jsem dostal pokutu Google. To rozdrvilo můj web provoz / finance. Dostal jsem trest tím, že jsem prošel každým z nich individuální odkaz na můj web, žádat webmastery o odebrání odkazů, které postavil na volné noze, a odeslání žádost o přehodnocení na Google. Neustále jsem také pracoval na vylepšení svého obsahu. Teprve o rok později byl trest konečně odstraněn.

Lekce: nenajímejte stavitele odkazů. Najměte si infographic návrháře.

Průvodce Backlinko pro vytváření odkazů uvádí „vizuální aktiva“ jako číslo 1… konkrétně se odkazuje na infografiky, podrobné průvodce a věci na vašem webu, na které by lidé chtěli odkazovat. Získal 19 000+ akcií online průvodce SEO… Které začalo sladkým infographic. Neztrácejte čas schémata propojení nebo oslovit lidi, o kterých nevíte, že žádají o odkaz … pracují na obsahu, hodnotí je výše a lidé vás najdou a oni vás spojí. Obsah yo, CONTENT!

5.17. Míra prokliku

V této příručce pokrývám vše, co je potřeba ke zvýšení míry prokliku, ale to je připomínka toho, jak důležité jsou. Lze je měřit ve službě Search Search Console ve službě Search Analytics.

Míra prokliku

5.18. Videa + infografika

Můžete říct, kolik času jsem strávil na svých screenshotech? Pravděpodobně dny. Můžete to udělat, videa nebo infografiky. Vyberte jednu nebo dvě. Ale potřebujete jeden z nich – nejen psaný text.

5.19. Příspěvky do souboru pod 1 kategorií

Označte příspěvky v kategorii 1, abyste zabránili duplicitnímu obsahu.

Značky kategorií WordPress

Pokud plánujete na indexování stránek kategorií, (na kartě Taxonomie v Yoastu) byste měli navrhnout tyto stránky kategorií tak, aby vypadaly hezky! Zadejte nadpis, popis toho, o čem je kategorie, navrhněte svůj postranní panel a napište vlastní název SEO + popis metadat s klíčovým slovem pro tuto kategorii. Bude mít větší šanci na hodnocení.

5,20. Nepřehánějte značky

To jsou obvykle klíčová témata, na které se příspěvek vztahuje.

Značky kategorií WordPress

6. Optimalizace rychlosti

Chcete 100% skóre GTmetrix? Tato část ukazuje, jak jsem to udělal.

6.1. Statistiky GTmetrix vs. Pingdom vs. PageSpeed

Načíst čas je primární metrika, kterou byste měli měřit, se kterými skóre vysoce korelovala. Ty jsou vylepšeny doporučením pro stanovení rychlosti (GTmetrix je můj oblíbený nástroj).

GTmetrix – podívejte se, které pluginy / prvky se načítají nejdéle na kartě „Vodopád“ (budou se také opakovaně zobrazovat v sestavě Rychlost stránky / YSlow), neoptimizované obrázky, kontrola CDN na kartě YSlow a zkontrolovat TTFB (čas do prvního byte) zobrazené na kartě „Časování“.

Pingdom – nejpřesnější nástroj pro měření doby zatížení podle WP Rocket.

Statistiky Google PageSpeed – opatření doba odezvy serveru což by mělo být <200 ms. Jinak zbytečné jinak, protože neměří dobu načítání (doporučení GTmetrix / Pingdom jsou mnohem lepší), zatímco mobilní rychlost se obvykle zvyšuje ve spojení s rychlostí stolního počítače.

6.2. Hosting

Slovo ‘server’ je doslova uvedeno 70krát v Průvodce optimalizací WordPress a 35krát v GTmetrix’s proč je moje stránka pomalý tutoriál (novinky flash … je to trochu důležité). Projděte svůj web Statistiky Google PageSpeed zjistit, jestli zkrátit dobu odezvy serveru je ve vaší zprávě. Pokud to není pod 320 ms jako Google doporučuje pravděpodobně to znamená, že váš server (hosting) je pomalý.

Zkraťte dobu odezvy serveru

Další indikace je, pokud vaše čas na první byte je vysoko na kartě „Časování“ aplikace GTmetrix

GTmetrix-Time-To-First-Byte

Stejná společnost (EIG) vlastní Bluehost, HostGator, iPage, Site5, Unified Layer a další 60 různých hostingových společností. Jsou známy snižováním nákladů tím, že na stejný server balí příliš mnoho lidí (zdůrazňuje to) a kvůli tomu mají strašné recenze. Mnoho webových stránek hostovaných společností EIG má vysokou dobu odezvy a já bych se vyhnul použití těchto společností za každou cenu.

Seznam značek EIG

používám SiteGround a mít 200ms doba odezvy se skóre 100% GTmetrix a 0,4 s Časy zatížení Pingdomu. Proveďte kontrolu hostingu, proveďte vlastní testy nebo klikněte na mé stránky rychlého načítání. Byli ohodnoceni hostitelem číslo 1 v 26 průzkumech Facebooku a jsou světy lepší než EIG (Bluehost, HostGator), Pojď tati, a další hostitelé, kteří na stejném serveru sbalí příliš mnoho lidí. Došlo spousta lidí SZO migroval a zveřejněny Výsledek na Facebook a Cvrlikání. tweet po tweet, pošta po pošta, hlasování po hlasování po hlasování, rychlejší hosting bude opravit pomalé doby odezvy. Jsou doporučeno WordPress, dělat migrace zdarma, a používám jejich semi-oddaný plán.

2019 Anketa o hostování

2017-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Doporučení hostitele Elementor

Doporučení pro červenec 2019

Anketa WordPress-Host-Anketa-Aug-2018

Sdílený hosting-anketa-2017

2019-Hosting-Anketa

Společnost Go-To-Hosting-Company

WordPress-Hosting-Anketa-2017

Managed-Hosting-Anketa

WooCommerce-Hosting-FB-Anketa

2016-Web-Hosting-Anketa

Best-WordPress-Hosting-Provider-Anketa

Best-Web-Hosting-2019-Anketa

Anketa WP Friendly Hosting Anketa

2016-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Oblíbený hosting pro Elementora

2018 Doporučení pro hostování

Anketa o hostování WordPress září 2018.png

Spravovaný-WordPress-Hosting-Anketa-2017

2019-Hosts-Anketa-1

Hosting-Anketa-Pro-Speed

WordPress-Hosting-Anketa-červen-1

SiteGround-Doporučení

2014-Managed-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Anketa Best-Web-Hosting-Provider-Anketa

Hosting-Anketa-Únor-2019

Hosting-Doporučení-Anketa

Bluehost vs SiteGround

Anketa webového hostitele WordPress

Co říkají ostatní lidé…

wordpress-hosting-otázka

Lidé, kteří migrovali…

Přepínání na SiteGround

Migrace doby načítání na webu

Bluehost na SiteGround GTmetrix

HostGator na SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Statistiky Google PageSpeed

100 Perfektní skóre na webuGround

SiteGround Genesis

Rychlost dodaná serverem SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

Snížení doby načítání pomocí funkce SiteGround

Nové časy odezvy SiteGround

HostGator na přenesení SiteGround

SiteGround Response Times On Joomla

Přepnuto na SiteGround Hosting

SiteGround Rocket Imagify Combo

Joomla GTmetrix On SiteGround

Statistiky SiteGround PageSpeed

SiteGround On Joomla

SiteGround zkrácené doby načítání

SiteGround Speedy Hosting

Nové výsledky Pingdom na webu

Nová doba odezvy SiteGround

Vylepšení doby odezvy SiteGround

Mají 3 plány

SiteGround-Hosting

Jsem na jejich polooddaný plán GoGeek a tady je moje Zpráva o pingdomu

2019 - Pingdom-Report

Můj přehled GTmetrix…

2019-GTmetrix-Report

Vyšší plány zahrnují více prostředky serveru (počet serverů je faktorem číslo 1 v Průvodci optimalizací WordPress). Můžete vidět a úplný srovnávací graf jejich plánu StartUp vs. GrowBig vs. GoGeek, ale GrowBig vám poskytuje asi 2x serverové prostředky jako StartUp a GoGeek je semi-oddaný hosting což vám poskytne ještě více prostředků serveru. GrowBig + GoGeek přichází s prioritní podporou a můžete hostovat neomezené weby. Cloud hosting je docela cenový skok na $ 80 / rok, ale přichází s 2CPU + 4 GB RAM a je dokonce rychlejší než GoGeek.

Můžete to vidět na internetu stránka funkcí

Tabulka grafů zdrojů na serveru

Jejich rychlostní technologie je hlavní důvod, proč si je lidé vybírají (servery NGINX, disky SSD, HTTP / 2, PHP7, HHVM a 1-klikněte na aktivaci Cloudflare v cPanelu s možností použít agresivní ukládání do mezipaměti, minifikovat a Railgun). Kombinujte SiteGround + Cloudflare + WP Rocket a doslova vám zaplatím 50 $, pokud se vaše skóre / doba načítání nezlepší. Jejich uptime technologie je stejně dobrá a já ano 100% doba provozu v Uptime Robot. Rovněž získáte podporu související s WordPress, která odpovídá na vstupenky Průměr 10 minut, automatické denní zálohy, zdarma Pojďme šifrovat SSL pro eCommerce a další Funkce WordPress. SiteGround bude dokonce migrovat VŠECHNY vaše webové stránky / e-mail zdarma pokud jste na cPanelu, a 1 web, pokud ne na cPanelu.

Téměř 5 let pro mě…

SiteGround-Hosting

Zřeknutí se odpovědnosti za přidružení – pokud se zaregistrujete na webu SiteGround with my přidružený odkaz Budu darovat dobrý kus bez nákladů na vás. Každý rok jsem darovat 3 000 $ na kampaně GoFundMe (2018 měl nakrmit hladové v Denveru, 2017 měl Červený kříž na hurikánu Harvey). Vaše podpora pomáhá a já si to vážím. Snažím se, aby moje recenze byly nezaujaté a podpořené důkaz ve formě Ankety na Facebooku, tweety, a skutečné konverzace. Pokud ji nechcete používat, zde je nepřidružený odkaz na SiteGround. Ať tak či onak, opravdu věřím, že jsou hvězdným hostitelem WordPress a vaše stránky poběží rychleji / plynuleji… udělejte si průzkum na Facebooku + Cvrlikání a najdete většinu lidí řekni to samé.

6.3. Lehká témata (StudioPress)

Témata StudioPress jsou lehké (načítají se velmi rychle) a doporučují je Yoast, Matt Cutts (od Google) a dokonce Matt Mullenweg. Lehká témata mají minimální vestavěné funkce, což má za následek méně zbytečné nadýmání a místo toho se spoléhají pluginy přidat pouze funkce, které potřebujete. Témata Divi a ThemeForest mají často tolik vestavěných funkcí, které mohou zabít dobu načítání. Existuje mnoho lehkých motivů, ale StudioPress je určitě jedním z nejuznávanějších tematických obchodů. Používám jejich Outreach Pro téma.

StudioPress Themes

6.4. Lehké pluginy (seznam)

ZálohaUpdraftPlus.

PosuvníkyMonolog, LayerSlider, nebo Meteor Sliders.

PortfolioGalerie Envira, FooGallery, nebo Mřížka.

Sociální sdíleníSassy Social Share nebo Sociální sdílení DVK.

Analytics – Google Analytics a Search Console by měly být spousta, nebo Clicky.

Tvůrci stránekWordPress Page Builder od MotoPress, ale žádný tvůrce stránek neběží rychleji než nativní editor WordPress. Kombinujte to s Plugin pro duplikátor a neměli byste potřebovat tvůrce stránek (včetně tvůrců stránek zabudovaných do témat WordPress). Pokud váš tým rozhodně neodmítne Naučte se trochu HTML (nejjednodušší kódovací jazyk), vyhněte se tvůrcům stránek.

KomentářeDisqus Podmíněné zatížení.

Pluginy StudioPress – lehké pluginy pro Genesis Framework.

6.5. Pluginy pro optimalizaci rychlosti (seznam)

Všechny jsou hodnoceny nejlépe, ale pokud mají duplicitní funkce, neinstalujte 2 zásuvné moduly.

6.6. Pluginy s vysokým CPU (seznam)

* Mezi běžné viníky patří související příspěvek, statistika, mapa stránek, chat, kalendář, tvůrci stránek a pluginy, které spouští probíhající skenování / procesy nebo vykazují vysoký procesor v GTmetrix.

6.7. Optimalizace obrazu

Ve skutečnosti existuje 20 způsobů, jak optimalizovat obrázky – kdo to věděl? Ale pokud budeme brát rychlost, jsou to nejlepší 3 palce GTmetrix. Jen mějte na paměti, že GTmetrix zobrazuje pouze neoptimizované obrázky pro jedna stránka takže je nejlepší začít s obrázky, které se objevují na více stránkách (logo, postranní panel, obrázky zápatí), poté spusťte své nejdůležitější stránky pomocí GTmetrix a optimalizujte obrázky na těchto stránkách.

optimalizace obrazu

Přečtěte si můj kompletní návod k optimalizaci obrázků WordPress, kde se dozvíte, jak:

Optimalizace obrazu TOC

Served Scaled Images – změna velikosti velkých obrázků na rozměry uvedené v GTmetrix. GTmetrix někdy zobrazuje nesprávné rozměry. V takovém případě můžete pořídit snímek obrazovky se 100% zvětšením a změřit šířku a výšku v programu, jako je GIMP (nástroj pro úpravu obrázků, který používám).

Served Scaled Images

Bezeztrátová komprese – toto je položka „optimalizovat obrázky“ v GTmetrix. Představte si a Kraken jsou nejlepší pluginy pro to, já používám Imagify. Jiné doplňky mají chyby, nekomprimují obrázky nebo mohou obrázky rozbít. Mají měsíční limit pro účty zdarma, ale vykonávají mnohem lepší práci.

 1. Přihlásit se Představte si
 2. Nainstalujte Představte si plugin
 3. Přejděte do sekce Média ve WP
 4. Hromadně komprimujte všechny obrázky na vašem webu
 5. Jakmile dosáhnete limitu 25 MB, zaplatíte 4,99 $ za 1 GB dat nebo počkáte na další měsíc

imagify-wordpress-image-optimisation

Určete rozměry obrázku – znamená, že v HTML nebo CSS obrázku musíte zadat šířku / výšku. Vizuální editor to provádí automaticky, takže k tomu obvykle dochází v widgetech, CSS nebo jiných částech vašeho webu, které jsou kódovány ručně. Stačí následovat příklad na fotografii níže …

Určete rozměry obrázku

6.8. Cache Plugin

WP Rocket byl zatím hodnocen jako # 1 cache cache plugin ve více průzkumech na Facebooku Rychlý výkon (nové dítě na bloku) a Nejrychlejší mezipaměť WP jsou obvykle 2. a 3.. Optimalizátor SGG společnosti SiteGround také se zlepšila a zlepšila. Mnoho lidí také používá Celková mezipaměť W3 ale bylo nahlášeno mnoho chyb. Měli byste mít nainstalován pouze 1 plugin pro mezipaměť, ale pokud používáte bezplatný plugin, měli byste otestovat více pluginů do mezipaměti, abyste zjistili, která poskytuje nejlepší dobu načítání.

Napsal jsem návody pro všech 5…

Nejlepší anketa pro mezipaměť 2016

2019 hlasování s pluginem pro mezipaměť

Swift vs WP Rocket

2016 anketa pro mezipaměť

Nejlepší ankety pro pluginy 2018

wp raketa vs w3 totla cache

6.9. Zataženo

Zataženo je snadný (a bezplatný) způsob, jak zvýšit rychlost pomocí jejich CDN a chránit vaše webové stránky pomocí jejich internetová bezpečnost. Závisí to na vašem hostiteli, ale mnoho z vás může ve svém cPanelu povolit cloudflare (níže uvedený screenshot je pro SiteGround). WP Rocket, WP Fasetst Cache a W3 Total Cache se integrují s Cloudflare, pokud byste to raději nastavili tímto způsobem.

Nebo jej aktivujte ve svém cPanelu …

Aktivace cloudového záře SiteGround

Nezapomeňte zapnout agresivní ukládání do mezipaměti, minifikovat a Railgun pro ještě rychlejší doby načítání…

Nastavení cloudového záře SiteGround

6.10. CDN

Cloudflare se zaměřuje více na hostování, zatímco StackPath se zaměřuje čistě na CDN (rychlost). Cloudflare má 200+ datových center zatímco StackPath má 30 datových center, ale více datových center = rychlejší web a StackPath’s se většinou nacházejí v USA, což je přinejmenším tam, kde je většina mých čtenářů. Cloudflare účtuje další poplatky za přenos HTTPS a nemá podporu bezplatného plánu. Kombinace obou služeb mi poskytla nejrychlejší časy načítání a skóre v GTmetrix + Pingdom a oba v současné době používám. StackPath je 10 $ / měsíc s 30denní bezplatnou zkušební verzí, Cloudflare je zdarma. Moje návody vám ukážou, jak nastavit StackPath pomocí vašeho pluginu pro mezipaměť, ale když skončíte, obrátil bych se na jejich podporu, protože mi pomohly dále zlepšit dobu načítání.

StackPath-Data-Centers

6.11. Lazy Load Videos

Videa jsou obvykle nejtěžším prvkem na stránce. Toto zpoždění načítání, dokud si přejděte dolů a skutečně vidět video, které by mělo zkrátit dobu načítání o několik sekund (udělal jsem to na příspěvek se 2 videy a vylepšil to o 6s). Pokud používáte WP Rocket, mají možnost to povolit v základním nastavení, nebo můžete použít Plugin Lazy Load For Videos. Nemám lazyload obrázky, protože to může být nepříjemné pro vaše čtenáře mít obrázky neustále načítání.

WP Rocket Lazyload Option

6.12. Webová písma

Pokud v GTmetrix / Pingdom vidíte chyby související s písmy, měly by je opravit místní hostování písem.

Google-Fonts-GTmetrix

Jak hostovat místní písma Google

 1. Vyber Písmo Google
 2. Stáhněte si písmo
 3. Převést na webová písma (pomocí Transfonter)
 4. Buďte minimální s počtem písem / hmotností
 5. Stáhněte převedené soubory písem
 6. Nahrajte soubory písem do WordPress (ideálně složka wp-content / uploads)
 7. Přidat vlastní písmo do CSS
 8. Vyzkoušejte písmo
 9. Nastavit výchozí písmo
 10. Vždy používejte záložní písmo

6.13. Odebrat řetězce dotazů

Toto je položka, kterou můžete vidět v nástrojích pro testování rychlosti (Pingdom, GTmetrix, PageSpeed ​​Insights). WP Rocket má také možnost pro tuto, takže nezapomeňte povolit v pokročilých možností. Můžete také vyzkoušet Odebrat plugin Query String ze statických zdrojů ale slyšel jsem, že to vždy nefunguje. Můžete také zkusit minimalizovat své pluginy a vaše skóre by se mělo pro tuto položku zlepšit.

Odebrat řetězce dotazů ze statických zdrojů

6.14. Vyčištění databáze

Tím se odstraní nevyžádané soubory (koše a složky se spamem, opravy příspěvků, které se hromadí při každé aktualizaci příspěvku, koše), přechodné, a další haraburdí. K vyčištění databáze použijte nastavení databáze WP Rocket nebo použijte Doplněk WP-Optimize což také dělá skvělou práci.

Nastavení databáze rakety WP

6.15. Optimalizace pluginů
 • Rozbalte položky ve svém GTmetrix zpráva hledat problematické pluginy
 • Na kartě GTmetrix Waterfall uvidíte, jak se pluginy načítají nejdéle
 • Odstraňte / deaktivujte doplňky, které nepoužíváte, a použijte lehké doplňky
 • Sledovací kód Google Analytics vložte ručně bez použití pluginu
 • Nahraďte doplňky pro sociální média pomocí Doplňky stránky Facebook nebo Widgety Twitteru
 • Deaktivujte probíhající kontroly, které způsobují vysoké využití CPU (např. Živá dopravní zpráva Wordfence)
 • Pokud používáte doplňky, protože neznáte kód, zeptejte se svého vývojáře na alternativy
6.16. Optimalizace komentářů

Lazy Load Comments – použití Disqus Podmíněné zatížení pokud používáte Disqus.

GravataryGravatary zpomalit příspěvky se spoustou komentářů (spustit příspěvek s komentáři přes GTmetrix a uvidíte, že Gravatars vaši zprávu zničí). Máte několik možností …

 • Zakázat komentáře úplně
 • Nastavte svůj výchozí Gravatar na Blank
 • V nabídce Nastavení → Diskuse zakažte gravitáře
 • Odstraňte komentáře, které nepřispívají k vašemu příspěvku
 • Nastavte svůj výchozí Gravatar na vlastní obrázek na vašem serveru
 • Omezte obrázky Gravatar na malé rozměry (např. 32 pixelů)
 • Načíst komentáře dynamicky pomocí Skrýt plugin Zobrazit komentáře

Zabraňte spamuAnti-Spam plugin dělá skvělou práci a nepoužívá captcha.

6.17. Vypněte nepotřebné funkce

Jasně a WP Zakázat Odvádějte skvělou práci při deaktivaci věcí, jako je kontrola srdečního rytmu, pingbacky, trackbacky, autosaves, XML-RPC, omezení následných revizí a další. Tím se v zásadě vymaže váš web z nepoužitých funkcí, které se mohou objevit v přehledech GTmetrix / Pingdom.

Tipy na zakázání WP

 • Zakažte VŠECHNY, které nepoužíváte
 • Plánování mazání spamu je dobrý nápad
 • Emojis, Mapy Google a Gravatary trvat dlouho načíst
 • Pingbacky a trackbacky obvykle nestojí za další zdroje
 • Nastavte revize příspěvků na 3–5, abyste měli zálohy, ale nepotřebujete stovky
 • Různé možnosti na kartě „žádost“ mohou zlepšit vaše doby načítání

Požadavky na zakázání WP

Nastavení štítků WP

Správce WP-Disable-Admin

/ WP-Disable-SEO.

WP-Disable-others

Hostujte Google Analytics místně
Na pravé straně nastavení Zakázat WP máte možnost zadat svůj UA kód Google Analytics. To by mělo opravit položku „využití mezipaměti prohlížeče“ pro Google Analytics, která se často objevuje v GTmetrix, Pingdom a Google PageSpeed ​​Insights. Nezapomeňte odstranit všechny další měřicí kódy a doplňky Google Analytics a ujistěte se, že vaše GA stále sleduje údaje o uživateli.

WP-Disable-Google-Analytics-Local

Pákový efekt-Brower-Caching-Google-Analytics

6.18. AMP (Accelerated Mobile Pages)

Stránky AMP zrychlete načítání mobilních stránek a přidává do mobilních výsledků razítko AMP…

Zrychlené mobilní stránky

Vaše AMP

Jak přidat stránky AMP do WordPress

 • Nainstalujte AMP plugin (přidá skutečné stránky AMP)
 • Nainstalujte Lepidlo pro váš & AMP (umožňuje přizpůsobit design)
 • Přidejte / amp / na jakoukoli stránku, abyste viděli, jak to vypadá a ujistěte se, že funguje
 • Chcete-li změnit svůj design a povolit vlastní typy příspěvků, přejděte na Nastavení aplikace → AMP
 • Nezapomeňte vyladit svůj doporučený obrázek v horní části stránek (viz Yoastův tutoriál)
 • Zkontrolovat Sekce AMP Google Search Console a najděte a opravte chyby AMP
 • Zapnout Zrychlené mobilní odkazy v nastavení rychlosti Cloudflare (viz níže)

Zrychlené mobilní odkazy cloudflare

6.19. Vyhněte se externím zdrojům

Neměli byste se vyhýbat Mapám Google, AdSense, službám zveřejňování pracovních míst nebo jakémukoli pluginu, který stahuje obsah odkudkoli. Obrázky by měly být nahrány na váš hlavní panel WordPress a neměly by být zkopírovány / vloženy z jiného webu, aby byly vaše. Vytažení obsahu z externích webových stránek a jejich zobrazení na vašem webu zcela zabije stupně / doby načítání. Zkontrolujte svůj přehled GTmetrix.

GTmetrix-Ads

7. Google Search Console

Google Search Console byl pro optimalizaci mého webu mnohem užitečnější než Google Analytics. Můžete jej nastavit pomocí Yoast v sekci 2.2. Naplnění dat trvá několik dní a pokud chcete použít službu Analytics pro vyhledávání, může být shromážděno dostatek dat i několik měsíců..

7.1. Nezahrnujte WWW

Ideální název domény je bez protokolu www s protokolem SSL: https://onlinemediamasters.com/

Můžete změnit svůj preferovaný název domény v Nastavení webu konzoly pro vyhledávání. Toto by měla být stejná verze v WordPress (Nastavení → Obecné → Adresa WordPress + Adresa webu). Ujistěte se, že všechny odkazy na vašem webu jsou jiné než www (můžete použít Doplněk pro lepší vyhledávání Vyměňte), nastavení přesměruje a ověří novou verzi ve službě Search Console při zachování staré.

Preferovaný název domény

John Mueller z Googlu říká …

Stále byste to museli považovat za určitý druh migrace stránek, takže bych určitě prošel tipy pro migraci, které máme v centru nápovědy, pokud jde o správné nastavení přesměrování, kanonikál, hreflang, to vše do ujistěte se, že je nastavena mezi různými verzemi…

… pokud provádíte tuto změnu a stále jste na http, pak by asi mělo smysl říci dobře, vezmeme tuto chvíli, kdy stejně musíme provést migraci a přesunout se na https. Takže druh už učiní další krok místo toho, aby to nechal na příští rok, aby to nějak proběhl.

7.2. Mezinárodní cílení

Nastavení mezinárodní cílení v Google Search Console informuje Google, které země jsou pro vás nejdůležitější. A ne, nevylučuje to váš web ze všech ostatních zemí.

Mezinárodní cílení Google Search Console

7.3. Chyby procházení (viz oddíl 2.4)

7.4. Chyby mobilní použitelnosti

mobilní použitelnost v části Search Console Google zobrazuje VŠECHNY mobilní chyby na vašem webu (Nástroj pro testování mobilních zařízení Google zobrazuje pouze chyby na jedné stránce). Jen proto, že používáte motiv citlivý na mobily, NENÍ to neznamená, že na vašem webu budou chyby mobilních zařízení, vždy zkontrolujte!

Chyby ve vyhledávací konzoli - použitelnost pro mobilní zařízení

7.5. Zabezpečení WordPress

Problémy se zabezpečením v části Search Console Google vám řekne, zda váš web má problémy, ale Bezpečnostní kontrola Sucuri je také dobrý. Kromě změny obecného uživatelského jména „Správce“ pomocí silného hesla a zajištění toho, aby jádro / témata / pluginy WordPress byly aktualizovány, používám Wordfence. Ujistěte se, že zakážete živé dopravní zprávy, které spotřebovávají prostředky serveru a zpomalují váš web. iThemes zabezpečení je také dobrý, ale použijte pouze jeden bezpečnostní plugin.

Kontrola bezpečnosti Sucuri

7.6 Vyhledávání Analytics

Vyhledávací konzole Google vyhledávací analytika je lepší v měření SEO než Google Analytics. Jakmile jste na kartě analytiky vyhledávání, vyladěte filtry, abyste změřili své hodnocení, CTR, kliknutí atd.

Filtr Analytics pro vyhledávání

Porovnejte svůj SEO s předchozím časovým obdobím …

Porovnání data

Podívejte se na dotazy (klíčová slova), které hodnotíte …

Vyhledávací konzole Google Search Console

Podívejte se na dotazy, které hodnotíte ohledně konkrétních témat (toto je pro SiteGround)…

Vyhledávací filtr Analytics pro vyhledávání

Vylepšete nekvalitní obsah…

Konzola s nízkým výkonem - Google-Search-Console

Pokud se vám líbí, podívejte se na 7 vlastních panelů Google Analytics.

8. Místní SEO

Zde je návod, jak se umístit na vyšších pozicích v Mapách Google a místních výsledcích.

8.1. 2018 Místní hodnotící faktory

Zde jsou nejnovější 2018 faktorů hodnocení místního vyhledávání (Moz každé 2 roky).

2018 Faktory hodnocení místního vyhledávání

8.2. Citace

Citace – online zmiňuje vaše obchodní jméno, ale většina z nich o nich uvažuje jako o adresářích / profilech sociálních médií (Google My Business, YellowPages, Bing Places, Facebook, Yelp, TripAdvisor a specializované stránky). Vytváření velkého množství citací a získávání recenzí na nich je to nejlepší, co můžete udělat, abyste dosáhli vyšších výsledků v místních výsledcích vyhledávání – zejména v Mapách Google. Moz Local and Whitespark vám pomůže tyto citace budovat (nebo je zadávat externě).

8.3. ZDŘÍMNUTÍ

NAP (obchodní jméno, adresa, telefon) – tyto musí být konzistentní ve všech vašich citacích a na vašem webu. Pokud máte pouze 1 umístění, můžete uvést NAP v zápatí. Pokud máte více umístění, uveďte jejich jednotlivé NAP někde na svých vstupních stránkách.

8.4. Moje firma na Googlu

Optimalizace stránky Moje firma na Googlu

* Google stále více bere v úvahu aktivaci majitelů firem, kteří: zveřejňují příspěvky na Google Posts, reagují na recenze, průběžně aktualizují zvláštní hodiny, zodpovídají otázky, usnadňují zákazníkům přímé akce na GMB pomocí firemních adres URL.

Logo Moje firma na Googlu

8.5. Moz Local

Moz Local řekne vám, zda je vaše firma uvedena na 15 nejvýznamnějších citačních webech a zda máte neúplné, nekonzistentní nebo duplicitní profily. Také vám přesně řekne, co máte dělat (další profily, které musíte vytvořit, které profily potřebují více fotek a duplikáty k odstranění. Když to opravíte, vaše skóre se zlepší – ideálně se vaše skóre blíží 100%.

Skóre místní citace Moz

8.6. Whitespark

Chcete-li se v Mapách Google umístit na vyšší pozici, potřebujete ještě více citací než citace v Moz Local. Můžete je buď postavit sami (pomocí Whitespark je seznam nejlepších citací) nebo najměte Whitespark a postavte je za 4-5 $ za citaci. Použil jsem jejich službu, abych získal více klientů v top 3 výsledcích Map a podobně by měla zlepšit hodnocení více lokalizovaných klíčových slov. Obvykle začínám s programem Moje firma na Googlu a Moz Local, poté jej doplním citacemi z Whitespark o hodnotě 500 $. Funguje to velmi dobře a mají perfektní 5 hvězdiček na Googlu s více než 200 recenzemi.

Budova citace Whitespark

8.7. Recenze

Vaše stránka Moje firma na Googlu je nejdůležitějším místem pro získávání recenzí. Pro zobrazení recenzí ve výsledcích vyhledávání Google potřebujete pouze jednu hvězdičku. Přestože recenze představují pouze 10% hodnocení, často určují neuvěřitelných 90% vašich konverzních poměrů. Zobrazují se, když Google zadáte své obchodní jméno, a pro neznačková lokalizovaná klíčová slova.

Recenze Google pro SEO

8.8. Místní klíčová slova

V části 3 se zabývám výzkumem klíčových slov, ale místní klíčová slova mají jedinečnou strategii…

 • Malá města obvykle mají několik širokých klíčových slov (Lake Forest Photographer)
 • Velká města obvykle mají mnoho konkrétních klíčových slov (Chicago Newborn Photographer)
 • Každé město má jedinečná klíčová slova, takže pokud cílíte na více míst, zkoumejte každé z nich
 • Příklad: Pokud jste svatební fotograf z Chicaga, vytvořte také stránky pro „indické“ a „gay“
 • Pomocí znaku podtržení nechte Google „vyplnit prázdné“ pro různé služby

Klíčová slova pro řazení slov

8.9. Více míst

Každé místo by mělo mít vlastní citace – každé místo by mělo mít vlastní stránku Moje firma na Googlu, stránku Yelpu, sociální profily a další citace z Moz Local a Whitespark.

Klíčová slova výzkumu – každé město má vlastní sadu klíčových slov, která by měla být zkoumána na Googlu. Velká města budou mít více klíčových slov než malá města (protože populace je vyšší).

Chicago Klíčová slova

Vytvářejte geograficky cílené stránky pro klíčová slova každého města – typickou strategií je vytvořit pro každé město 1 stránku, která zacílí na primární klíčová slova (např. Chicago Dentist, Orlando Dentist atd.) S permalinkovou strukturou website.com/locations/chicago. Pokud v automatickém doplňování Google vyhledávají další konkrétnější klíčová slova, můžete pro ně vytvořit samostatné stránky.

8.10. Geo-Targeted Pages

Unikátní obsah – Můžete však navrhnout šablonu, která se použije pro geograficky cílené stránky, ale Vyhněte se hledání a nahrazování stránek (kde je vše stejné, kromě výměny názvu města a několika obrázků), protože se jedná o duplicitní obsah. Každá stránka by měla být jedinečná, pokud jde o její umístění.

Mapy Google + recenze – Obvykle doporučuji vyhnout se Mapám Google, protože zpomalují dobu načítání, ale je to skvělý způsob, jak rozlišit své geograficky cílené stránky a také vypadá hezky.

ZDŘÍMNUTÍ – každá stránka by měla mít jedinečný NAP místa (název firmy, adresa, telefon).

8.11. Personalizace

Míra prokliku – napsáním pěkného názvu SEO a metadat, aby lidé klikli na váš výsledek vyhledávání, a získání dalších recenzí samozřejmě zlepší míru prokliku.

Kliknutí na mobilní volání – přidejte tlačítko (nebo hypertextový odkaz), na které mohou lidé kliknutím zavolat.

555-555-1212

Ohlášení – udělit lidem za přihlášení.

8.12. Local Rank Tracker

Žádný jiný nástroj měří místní SEO jako Whitespark’s Local Rank Tracker. Je přesná a sleduje klíčová slova pro různá místa napříč organickými Googly, Mapami Google (svačina), Bing organickými, Bingovými balíčky a dalšími výsledky vyhledávání. Jejich malý obchodní plán je 20 $ / rok, ale vyplatí se to, protože je to nejlepší / nejjednodušší způsob, jak sledovat místní hodnocení. Ano, lepší než služba Analytics pro vyhledávání.

whitespark-local-rank-tracker

9. YouTube SEO

Jak hodnotit videa na YouTube (a Google)…

9.1. Faktory hodnocení YouTube

YouTube se velmi spoléhá interakční signály pro videa s hodnocením (doba sledování, hodnocení Líbí se, sdílení, komentáře, předplatné, komentáře, míry prokliku). Stejně jako optimalizace jakéhokoli obsahu faktory na stránce (klíčové slovo v názvu, popis, název souboru, atraktivní miniatura…) a faktory mimo stránku (odkazy na video, počet vložení). Nejlepší způsob hodnocení je výzkum klíčových slov a vytvoření videa, které je lepší než kdokoli z nejlepších výsledků. Obvykle trávím na videu 8 hodin.

youtube-video-seo-rank-factor-infographic

souhrn

 • Prozkoumejte klíčové slovo videa v Automatické doplňování YouTube
 • Výzkum konkurence pomocí VidIQ Chrome Extension
 • Nahrajte 10 a více minut HD videa
 • Povzbuzujte lidi, aby se rádi / přihlásili k odběru
 • Zahrňte klíčové slovo do názvu souboru videa, názvu, popisu
 • Zahrňte do popisu videa časová razítka + užitečné odkazy
 • Přidejte značky, vlastní miniatury a nahrajte přepis
 • Reagujte na komentáře a vložte video na svůj web
9.2. Klíčová slova videa

Nejlepší klíčová slova pro video jsou konkrétní (dlouhé) fráze, které se zobrazují na YouTube i Google Autocomplete. Tímto způsobem můžete hodnotit na obou místech – zesílit svou expozici. Začněte psát klíčové slovo na YouTube a doplníte frázi, nebo použijte znak podtržení _ a nechte jej vyplnit prázdné místo dalšími nápady na klíčová slova. Můžete to udělat kdekoli ve větě.

Automatické doplňování na YouTube (kompletní fráze)
Youtube-SEO-Klíčová slova

Automatické doplňování Google (Vyplňte prázdné)
Automatické doplňování frází

9.3. Soutěž o klíčové slovo ve videu

vidIQ Chrome Extension – prohledejte své klíčové slovo na YouTube a podívejte se na nejlepší výsledky a podívejte se na signály SEO každého videa. Skóre SEO je založeno na hodnocení Líbí se, Nelíbí se, Zobrazení, Komentáře, Sdílení, Čas zobrazení, Odběratelé, Značky, Délka popisu videa a další metriky. Nižší skóre = snazší překonat toto video. Nejdůležitější (IMO) jsou názory, jako je / nelíbí poměr, a # komentářů.

Youtube-Video-Competition

Většina signálů je vidět bez rozšíření…

YouTube-SEO-Competition

MozBar Chrome Extension – Google při vyhledávání na YouTube klíčové slovo, například: web: www.youtube.com hledaný výraz. Výsledky s vyšší PA (oprávnění stránky) znamenají vyšší konkurenci, což znamená, že byste pravděpodobně měli najít konkrétnější (long-tail) verzi.

Soutěž o klíčové slovo ve videu

9.4. Zaměřte se na 10 a více minut

Délka je síla – stejně jako příspěvky, i delší videa, která toto téma rozsáhle pokrývají, budou ohodnocena výše. Nezapomeňte do popisu videa přidat časová razítka, která lidem pomohou při navigaci.

Řekněte své klíčové slovo – ústní vyjádření několika klíčových slov je jako hustota klíčových slov pro videa. Obvykle to přichází přirozeně (částečné zápasy jsou také dobré), takže to neříkej.

HD kvalita – Nové telefony iPhone mají obvykle lepší kvalitu než Androidy a dokonce i některé amatérské kamery. používám Screencast-O-Matic pro nahrávání a úpravy obrazovky v kombinaci s a Modrý mikrofon Yeti. Při nahrávání počítače zkontrolujte optimální nastavení videa a zvuku.

9.5. Název souboru videa

Před nahrajte své video, označte video jako klíčové slovo …

Název souboru YouTube

9.6. Název videa

Youtube-Video-Title

Dobrý název má 2 věci: vaše klíčové slovo a lákavý nadpis. Google obvykle zobrazuje prvních 50–60 znaků, takže zkuste zůstat v tomto rozsahu. VŽDY nemusíte používat přesnou shodu vašeho klíčového slova, ale každé jednotlivé slovo by mělo být alespoň v názvu videa.

9.7. Popis videa

Napište dlouhé popisy s časovými razítky, užitečnými odkazy a celkovým shrnutím.

Popis Youtube-Video

Zahrnout klíčové slovo do první věty – YouTube i Google používají (asi) prvních 155 znaků jako meta popis, který se objeví v obou jejich výsledcích vyhledávání. Vymyslete tuto větu nebo dvě moudře – lidé si ji přečtou, aby určili, zda kliknou na vaše video. Rád do svého popisu vložím klíčové slovo asi dvakrát, jednou za prvních 155 znaků.

Popis Youtube-Meta

Popis Youtube-SEO-Meta

Časová razítka – umožňuje divákům přejít na části videa, aby mohli najít to, co hledají, což také zlepšuje interakci s vaším videem. To je užitečné zejména pro dlouhá videa.

Příklady

 • : 21 (21 sekund)
 • 1:21 (1 minuta a 21 sekund)
 • 1:30:21 (1 hodina, 30 minut a 21 sekund)
9.8. Přidat štítky (konzervativně)

Nedělejte si s tím starosti, stačí přidat pár …

Značky Youtube

9.9. Vlastní miniatura

Nahrajte vlastní miniatura v video manažer v části Informace & Nastavení (budete muset ověřte svůj účet za prvé). Rozměry by měly být 1280 (w) x 720 (h) pixelů. Zobrazí se ve výsledcích vyhledávání a v sekci „související vyhledávání“ na YouTube. Zkuste něco napsat do VELKÝCH DOPISŮ.

Youtube-Custom-Thumbnail

9.10. Přepis

Google nepřekonává dobrou práci při přepisu videí do textu (podívejte se, jak je to na fotografii nedbalé). Budete je muset přepsat ručně, jinak se klíčová slova uvedená ve vašem videu ztratí. Můžete také zadávat toto na volné noze pro levné na upwork.com.

Youtube titulky

Youtube-Video-Transcript

Youtube-Video-Transcriber

9.11. Vkládání videí

Vyladění Iframe

Možnost 1: Zkopírujte odkaz YouTube a vložte jej do svého obsahu (WordPress udělá zbytek).

Možnost 2: Přejděte na video YouTube, které chcete vložit, a zkopírujte a vložte kód pro vložení do kódu HTML. Tato metoda umožňuje určit šířku a výšku videa:

Vložte video YouTube

Možnost 3: Otevřete video, když kliknete na odkaz pomocí Plugin WP Video Lightbox.

Skrýt název videa na YouTube

Skrýt ovládací prvky videa YouTube

9.12. Reagujte na komentáře

Co způsobuje vyšší hodnocení videí? Komentáře. Co získává více komentářů? Odpovědi!

Komentáře YouTube

10. Kurzy a konce

Pár věcí, pro které jsem neměl kategorii …

10.1. Domovská stránka SEO

Vaše domovská stránka by se měla obvykle zaměřit na hlavní klíčové slovo, které chcete zařadit. Ve své nabídce přejděte na SEO → Vzhled vyhledávání → Obecné. Zde napíšete úryvek své domovské stránky (název SEO + popis metadat, který se objeví ve výsledcích vyhledávání). Vaše domovská stránka by se měla obvykle zaměřit na vaše primární klíčové slovo, které by mělo být zkoumal v nástroji jako Google Autocomplete nebo Moz Keyword Explorer. Měli byste je psát pro KAŽDOU stránku / příspěvek na svém webu nejde jen o vložení klíčového slova, ale o to, aby byly dobře čitelné a zvýšily CTR…

Domovská stránka-Google-Snippet

Vypadá to, jak vypadá domovská stránka s widgetem …

Widgetized-SEO-Title-Meta-Description

Zde vypadá, jak vypadá domovská stránka bez widgetu …

Non Widgetized-Homepage

Domovská stránka bez widgetu obsahuje odkaz na „přední stránku“, kde je můžete psát …

Editor úvodní stránky

Při psaní titulů SEO + popisů metadat NEPŘEKRAČUJTE (nebo nedosahujte) počet znaků – délka by měla být v Yoastu zelená! Tento panel se nezobrazí v nastaveních pod panelem → Domovská stránka nebo Nástroje → Hromadný editor). Na těchto místech MUSÍTE udělat slovo.

Je lepší jít zkrátka, protože Google může odříznout dlouhé úryvky (obvykle proto, že lidé sem vkládají více klíčových slov namísto psaní, aby to znělo jako legitimní titulek).

Zde je dobrý příklad…

Optimalizace obsahu

10.2. Napište stránku „About“ Killer

Nevěděl jsem, jak důležité to bylo, dokud jsem nezačal dostávat e-maily, které říkají, že můj příběh je inspiroval k tomu, aby opustili svou práci a vykonávali affiliate marketing na plný úvazek, jak lidé ocenili dar GoFundMe, který dělám každý rok, nebo dokonce jednoduchou LOL o mém Uber příběh. Google chce vědět, že jste legitimní firma, a lidé chtějí vědět, že jste legitimní osoba. Překontrolovat moje stránka o mně abych viděl, co jsem udělal (buď připraven se naučit pár velmi podivných věcí o mě).

About-Me-Page

10.3. Duplicitní obsah (Siteliner)

Siteliner najde duplicitní obsah, ke kterému dochází (IMO) většinou, když lidé vytvářejí geograficky cílené vstupní stránky pro místní SEO (pro cílení na různá města), ale namísto jedinečného obsahu vytvářejí „vyhledávací a nahrazovací“ stránky, které jsou přesně stejné stránky, pouze název města se změnilo. Můžete znovu použít obrázek a několik řádků textu, ale nevytvářejte duplicitní stránky. Duplicitnímu obsahu mohou také zabránit noindexingové značky, archivy autorů a další obsah v nastavení služby Yoast.

Duplikát obsahu Siteliner

Tipy

 • Zkraťte shrnutí (výňatky) na vašem blogroll
 • V nastavení Yoastu jsou značky Noindex, archivy autorů a archivy založené na datech
 • Vyhněte se vytváření „hledání a nahrazování stránek“, kde jsou 2 stránky a téměř identické
 • Umožnit Ochranný štít Cloudflare aby lidé zabránili krást váš obsah
10.4. SSL

Google zakročilo na webech, které nemají SSL od července 2018. Nedávno jsem přešel na SSL pomocí SiteGround zdarma Pojďme šifrovat SSL a nevšimli jsme si žádného poklesu provozu ani přidruženého prodeje. Ve skutečnosti se můj prodej trochu zvýšil a myslím si, že je to proto, že lidé považují můj web za důvěryhodnější. Před spuštěním vašeho webu je vždy nejjednodušší přidat SSL, ale stále není důvod, proč tomu tak není. Jen se ujistěte, že pracujete s vývojářem, který ví, co dělají.

10.5. Penalizace Google

Affiliate-Link-Google-Penalty

Trest vs. algoritmus – Sankce Google lze snadno zjistit (objeví se v Ruční akce Google Search Console). Je obtížnější detekovat změny v algoritmu Google, které ovlivnily váš web, ale můžete zkontrolovat svou analytiku a zjistit, kdy k poklesu došlo, a poté zkontrolovat Historie změn algoritmu Google aktualizace během doby, kdy váš provoz klesl.

Nepřirozené odkazy na vaše stránky – vyhnout se všem typům schémata propojení (tvůrci spamových odkazů, platby za odkazy atd.). Google vás najde a oni vás rozdrví. Pokud již máte tento trest, můžete udělat několik věcí. Pomocí těchto kroků jsem úspěšně odstranil trest …

 • Zobrazit vše odkazy na váš web v Google Search Console
 • Prohlédněte si každý odkaz a zapište si ty spamové (např. Ty s kotevním textem bohatým na klíčová slova, odkazy na nerelevantní weby / obsah, odkazy v komentářích k spamovým blogům)
 • Najděte kontaktní informace pro tyto webmastery a poté požádejte o jejich stažení
 • Počkejte na jejich odpovědi, ale pokud na ně neodpoví, sledujte je
 • Jakmile se vynasnažíte tyto odkazy odstranit, distancovat se všechny zbývající špatné odkazy
 • Odeslat a žádost o přehodnocení společnosti Google s vysvětlením vašeho pokusu o jejich odstranění

Tenký obsah s malou nebo žádnou přidanou hodnotou – krátký obsah s malou hmotností zřídka. Pomocí služby Google Analytics vyhledejte obsah nízké kvality (stránky s vysokou mírou okamžitého opuštění + nízkým průměrným časem na stránce). Hovězí to, zejména pokud jde o důležitá témata pro vaše čtenáře. Svou první verzi tohoto tutoriálu pro WordPress SEO jsem publikoval v roce 2014 a dodnes na něm pracuji.

Hacked Web – zobrazí se v manuálních akcích nebo použijte Sucuri’s SiteCheck.

Plnění klíčových slov – Vyvarujte se vstřikování klíčových slov, abyste v Yoast dostali zelenou.

Přidružené pokuty – přidružené weby tvrdě zasáhl v roce 2014 pro tenký obsah, klamavé praktiky a poskytování malé hodnoty nad rámec prodeje. Uváděl jsem tipy v oddíl 4.15.5, ale zdaleka to nejlepší, co můžete udělat, je přidaná hodnota k vašemu obsahu (kromě snahy o prodej). Nepoužívejte příliš mnoho přidružených odkazů, zejména v horní části obsahu, protože to křičí prodej společnosti Google. Také bych se vyhnul Google AdSense a jakémukoli typu bannerových reklam (způsobí, že celý váš web bude vypadat jako spam, jen zřídka na něj kliknou) a místo toho se v textu spoléhají na strategicky umístěné přidružené odkazy v textu..

10.6. Faktory národního hodnocení

Moz příspěvek Vážení klastrů hodnotících faktorů v algoritmu Google může být od roku 2013, ale základní hodnotící faktory se nezměnily. Je to stále ten nejlepší graf, jaký jsem kdy viděl. Jistě, domény s přesnou shodou nemají tak velkou váhu a výseče koláče se trochu změnily, ale je to skvělý způsob, jak si připomenout, že přestat dělat starosti s alt textem a začít přemýšlet o tom, co je ještě důležité – obsah a odkazy. Moz provádí každé dva roky nový průzkum … zde jsou 2015 hodnotící faktory. Rok 2017 ještě nevyšel, ale já to zveřejním zde, až to bude možné.

Faktory hodnocení Google

10.6. Nástroje & Podmínky

Zde je kompletní seznam nástrojů SEO, které používám, a některé termíny, které byste měli znát.

Často kladené otázky

&# x2705; Které SEO doplňky jsou nejdůležitější?

Hlavní SEO plugin, jako je Yoast nebo Rank Math, je nejdůležitější, ale měli byste mít také plugin pro bohaté úryvky, který může přidávat časté dotazy, recenze a další typy bohatých úryvků, které jsou závislé na vašem webu..

&# x2705; Opravdu záleží na vašich zelených světlech?

Spíš ne. Yoast je opravdu dobrý pouze pro detekci využití klíčových slov a na webu je více než toto. Jediným místem, kde je důležité používat klíčové slovo, je název stránky, adresa URL, název SEO, meta popis a několikrát v těle obsahu. Zbytek je zcela závislý na obsahu a na SEO faktorech na stránce. Nezadržujte zelená světla.

&# x2705; Jaké další faktory na stránce existují kromě Yoastu?

Přidání bohatých úryvků, úryvků s častými dotazy, optimalizace míry prokliku a přidání obsahu HTML k dlouhým příspěvkům (spolu s vytvářením podrobného obsahu) může zlepšit vaše SEO. Zrychlení načítání vašeho webu a získání zpětných odkazů také pomůže.

&# x2705; Jak jste získali ty úryvky bohaté na FAQ?

Použil jsem plugin pro strukturovaný obsah (stejný jako používá Neil Patel) a přidal jsem emodži do částí otázek.

&# x2705; Jak získáte 100% skóre GTmetrix?

Hosting, pluginy do mezipaměti, CDN, optimalizace obrázků a další faktory vám pomohou zlepšit skóre + časy načítání v GTmetrix. K tomu vám mohu poskytnout průvodce rychlostí WordPress.

Páni … To bylo dlouho.
Uvažuji o jeho přeměně v knihu o Amazonu – vážně bych rád slyšel vaši zpětnou vazbu, dobrou i špatnou. Ať tak či onak, díky za čtení a komentáře, pokud máte nějaké dotazy.

Na zdraví,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector