Ücretsiz Backlink Denetleyicisi Aracı | Web Sitenizin Geri Bağlantılarını Kontrol Edin – WPMyWeb

backlink Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) en önemli bölümlerinden biridir. Daha fazla geri bağlantınız olduğunda web siteniz Google, Bing, Yahoo vb. Arama Motorlarında üst sıralarda yer alacaktır. Ama yüksek kaliteli geri bağlantılar kolay değil. Bunun için backlink kontrol araçlarına ihtiyacınız var geri bağlantıları kontrol et sitenizin.


İnternette birçok backlink kontrol aracı vardır, maksimum ücret ödenir. Bu nedenle, bu makalede size 10 En İyi Backlink Denetleyici Aracı sağlıyorum, böylece web sitenizin veya başka bir alanın toplam sayı geri bağlantılarını kolayca kontrol edebilirsiniz.

Neden Backlink Denetleyicisi Araçlarına ihtiyacınız var?

backlink bir web sitesinin başka herhangi bir siteden aldığı bir bağlantıdır. Arama Motorları, her web sitesinden toplam geri dönüş sayısını hesaplar ve bir web sitesi Arama Motorlarında bu şekilde sıralanır.

Fakat bekle…

Google’ın Yönergeleri’ni ihlal eden bazı backlink kaynakları vardır, örneğin: Bir torrent sitesinden geri dönüşler almak, kırık web sitesi, porno web sitesi vb..

Geri bağlantıları kontrol etmek için en iyi 10 ücretsiz araç

# 1 Semrush

semrush geri bağlantıları

Semrush en iyi çevrimiçi olanlardan biri backlink denetleyici aracı için geri bağlantıları kontrol et. Semrush sadece backlink kontrol aracı değil, aynı zamanda internette bulunan en popüler Arama Motoru Pazarlaması (SEM) aracıdır. Sizin için çok şey yapabilirsiniz blog sitesi veya çevrimiçi işletme. Anahtar kelime zorluğunu kontrol edebilir ve herhangi bir alan adının geri bağlantılarını kontrol edebilirsiniz. Bu aracı kullanarak diğer rakiplerin ilerlemesini izleyebilir ve backlink kaynaklarını elinize alabilirsiniz. İşte yukarıda gösterdiğim, “Semrush.com” alan adının tüm verilerini gösteren bir resim. 

Semrush ücretsiz hizmet sunmaz, maliyeti $ 69,95 her ay. Ama benim özel kupon sizin için ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bu bağlantıyı kullan.

[bağlantı]

# 2 OpenLinkProfiler

OpenLinkProfiler

Ücretsiz bir backlink kontrol aracı istiyorsanız, o zaman OpenLinkProfiler sizin için en iyi seçenektir. Tamamen ücretsizdir ve en yeni canlı geri bağlantıların derinlemesine analizini alabilirsiniz. 200,000 site başına yeni bağlantılar. Burada, web sitenizi işaret eden düzenli olarak güncellenen geri bağlantıları kontrol edebilirsiniz.. 

Sitenizdeki toplam etkin geri bağlantılarınızı ve benzersiz etkin geri bağlantılarınızı sayar. Ayrıca, rakibinizin backlink kaynaklarını ve SEO bölümünün hayati önem taşıyan metinlerini de izleyebilirsiniz.. 

Ayrıca SEO aracı “SEOprofiler” sürümünü ödediler. Ücretsiz bir SEOprofiler hesabıyla, herhangi bir alan adının 1.000’e kadar geri bağlantısını dışa aktarabilirsiniz. 

[bağlantı]

# 3 Görkemli

görkemli backlink denetleyicisi aracı

Görkemli backlink denetleyici aracı, herhangi bir alanın backlink’ini kolayca analiz etmenize yardımcı olur. Majestic, günlük olarak güncellenen ve son 90 güne ait veriler içeren ayrıntılı geri bağlantılar ayrıntıları sunar. Majestic’in sahip olduğu tüm verileri içeren bir Tarihi dizin kullanarak herhangi bir alanı kontrol edebilirsiniz.

Bu ücretli bir hizmettir, ancak oturum açtıktan sonra ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Sitenizi diğer alanlarla karşılaştırabilir ve Dizine Eklenmiş URL’lerin, Yönlendirilen alan adlarının, Yönlendirilen IP adreslerinin, Harici Geri Bağlantıların, Resmi Dış Bağlantıların ve daha fazlasının tam listesini alabilirsiniz..

# 4 Site Gezgini’ni açın

Moz backlink denetleyici aracıAçık Site Gezgini bir ücretsiz backlink denetleyicisi aracı tarafından Moz. Backlink araştırmasıyla Moz ayrıca bazı ücretli hizmetler de sağlar: e: Anahtar Kelime Araştırma, SEO Denetimi & Tarama, Sıra Takibi. 

Moz denemeye değer. Semrush gibi ücretli Arama Motoru Pazarlaması (SEM) hizmetini kullanmazsanız, sizin için iyi bir seçenektir. İki veya daha fazla alan arasındaki geri bağlantıları karşılaştırabilir ve eksiksiz SEO araç setiyle sıralamaları ve arama motoru görünürlüğünü iyileştirebilirsiniz.

[bağlantı]

# 5 Arama Motoru Genie

Arama Motoru Genie

Arama Motoru Genie özel bir arama motoru optimizasyonu, pazarlama ve SEO aracıdır. Google Araçları, Yahoo Araçları, MSN Araçları, Metin Araçları, Karşılaştırma Araçları, Bağlantı Popülerliği Araçları, Arama Motoru Araçları, Anahtar Kelime Araçları vb.Gibi birçok özellik ile birlikte gelir ve hepsi tamamen ücretsizdir.. 

Google backlink denetleyici aracı bağlantıların kalitesi hakkında tüm bilgileri verir ve aynı zamanda bağlantıların tam sayısını gösterir. Her bir bağlantıyı tıkladığınızda, kaynak bağlantınızı içeren bir web sayfasının Sayfa Sıralamasını bulacağınız yeni bir pencere açılır..

[bağlantı]

# 6 BuzzSumo

BuzzSumo backlink denetleyici aracı

BuzzSumo, kullanıcılar için çok kullanışlı olan eksiksiz bir Arama Motoru Pazarlaması aracıdır. Sadece izin vermez çek geri ancak Facebook analizörü olarak kullanabilirsiniz. 

Bildiğiniz gibi, sosyal paylaşım, içeriğinizi tanıtmak ve sosyal trafik elde etmek için en önemli şeydir. Böylece BuzzSumo’yu kullanarak herhangi bir anahtar kelime için Facebook’ta en iyi performansı gösteren yayını kontrol edebilirsiniz.. 

Misal: “İçerik Pazarlaması” nı kontrol etmek istediğinizi varsayalım, ardından anahtar kelimeyi BuzzSumo Facebook Analiz aracına ekleyin ve benzer, paylaşımlar, yorum ve katılımla ilgili tüm ayrıntıları edinin. 

[bağlantı]

7. Web SEO Analizi

Web SEO

WebSEO profesyoneller için ücretsiz bir SEO aracıdır. WebSEO ayrıca Arama Motoru Genie gibi birçok özellik sunar. Size derinlemesine SEO Analizi ve güvenilir doğru sonuçlar sağlar.

Bu aracı kullanarak anahtar kelime araştırması, rakip analizi, SEO denetimi yapabilirsiniz, Geri Bağlantıları Kontrol Et ve bağlantı kurma. Yüzlerce çevrimiçi pazarlama uzmanının, temel performans göstergelerine dayalı verimli kararlar almasına yardımcı olur.

[Bağlantı]

# 8 Bağlantı Teşhisi

bağlantı teşhisi

Bağlantı Tanı tamamen ücretsiz backlink denetleyici aracı. Bu aracı kullanarak yalnızca araştırma geri bağlantıları yapabilirsiniz. Bazı iyi özelliklerle geliyor. Bu arama kutusunda, aşağıdaki gibi bazı filtreleri etkinleştirebilirsiniz: Sayfa sırası, Motor, Site ayarları, Hız ve Rapor türü. Bu seçenekler çoğunlukla belirtilen sayfadaki sıralamayı kontrol etmek için kullanılır.

Bu aracı kullanmak için raporun tamamını almak için Mozilla Firefox tarayıcısını kullanmanız ve Mozilla tarayıcı uzantısını indirmeniz gerekiyor.

[Bağlantı]

# 9 Sıralama Sinyalleri

ranksignals

Rank Signals benim favorilerimden biri ücretsiz backlink denetleyicisi aracı, daha doğru gerçek zamanlı veriler verdiğinden. Bu aracı kullanarak rakiplerinizin en iyi bağlantılarını bulabilir ve tanımlayabilirsiniz. Bildiğiniz gibi yüksek kaliteli bir bağlantı profilini korumak arama sıralamaları için çok önemlidir. Sıralama Sinyalleri, kötü ve spam bağlantılarınızı tanımlamanıza yardımcı olur.

Sıralama Sinyalleri değiştirilmiş veya kaldırılmış bağlantıları tanımlar ve raporlar. Bu bağlantılar bir hata kodu. Ayrıca tarayıcı uzantısı sağlar, böylece geri bağlantıları kontrol et, sayfa sıralaması, Alexa doğrudan tek bir tıklama ile sıralanır.

Herhangi bir alanın tam raporunu almak için kayıt olmanız yeterlidir.

[bağlantı]

# 10 Lxr Pazar Yeri

lxr pazar yeri

Kxr Marketplace küçük işletmeler için ücretsiz SEO aracıdır. Lxr Marketplace SEO, PPC ve E-ticaret için uygundur. SEO araçlarıyla, herhangi bir alan adı için geri bağlantıları kolayca kontrol edebilirsiniz. Alan adınıza en iyi bağlantı veren web sitelerini belirleyebilir ve gelen bağlantıların / geri bağlantıların sayısını ve alan adınıza yönlendiren web sitelerinin sayısını kontrol edebilir..

Ayrıca ücretsiz sağlarlar SEO Site Haritası Oluşturucu. Her değişiklik yaptığınızda veya yeni bir yayın yayınladığınızda web siteniz için otomatik olarak site haritaları oluşturur.

[bağlantı]

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map