Uzziniet, kādi atslēgvārdi tiek meklēti Google (un konkurentiem), izmantojot Google Autocomplete + HubShout WebGrader

Uzziniet, kādi atslēgvārdi tiek meklēti Google


Ja veicat SEO, pirmais solis ir uzzināt, kādus atslēgvārdus cilvēki meklē Google, lai jūs varētu tos atlasīt savā saturā un SEO stratēģijā.

To sauc atslēgvārdu izpēte un tas var viegli atšķirt rangu 1. vai 7. lappusē. Atslēgvārdu izpēte ir vēlama pirms vietnes izveidošanas. Tā kā, domājams, kā jūsu saturs tiek pielāgots frāzēm, ko meklē cilvēki, ja tā nav iesaistīta projektēšanā? Pretējā gadījumā jums, iespējams, vajadzēs atgriezties un veikt pielāgojumus.

Es aprakstīšu dažas pamata stratēģijas labu atslēgvārdu izvēlei. Tā kā, ja jūs izvēlaties pārāk konkurētspējīgu vai tādu, kas netiek meklēts, tas var atstāt putekļus, palielinot 7. lapas pozīciju. Tā ir visbiežāk sastopamā kļūda. Nedarīsim to.

 1. Sāciet ar Google automātisko pabeigšanu
 2. Google atslēgvārdu plānotāja izmantošanas uzlabošana
 3. Skatiet konkurentu atslēgas vārdus, izmantojot HubShout Web Grader
 4. Cik meklēšanas vaicājumam vajadzētu būt My Focus atslēgvārdam?
 5. Izveidojiet atslēgvārdu sarakstu

1. Sāciet ar Google automātisko pabeigšanu

Google automātiskā pabeigšana ir vienkāršākais veids, kā uzzināt, kādi atslēgvārdi tiek meklēti Google. Vienkārši dodieties uz google.com, sāciet rakstīt frāzē, tad redzēsit ieteikumus, kuru pamatā ir iepriekšējā vēsture. Noteikti izmēģiniet otrajā aizpildījumā parādīto metodi “aizpildiet tukšu”.

Google automātiskās pabeigšanas triks

Google automātiskās pabeigšanas SEO

Frāzes augšdaļā ir vairāk meklēšanas vaicājumu, tomēr jūs vēlēsities atlasīt mērķauditoriju pēc citiem atslēgvārdiem, lai maksimizētu meklētājprogrammu trafiku. Atslēgvārdi ar garu garu (frāzes, kurās parasti ir ne vairāk kā 3 vārdi) ir specifiskākas un ienes jūsu vietnē mērķtiecīgāku apmeklētāju. Tas nozīmē labāku reklāmguvumu līmeni. Tos ir arī vieglāk klasificēt (mazāka konkurence Google tīklā), un tie ir izdevīgāki visapkārt.

Tāpēc neatkarīgi no tā, vai meklējat atslēgvārdu, ko izmantot gaidāmajā emuāra ierakstā, vai veidojat visu atslēgvārdu sarakstu, vienmēr sāciet ar Google automātisko pabeigšanu. Viena lieta, ko tas jums nestāsta, ir faktiskais katra no viņiem veikto meklēšanas vaicājumu skaits.

Turpiniet lasīt …

2. Google atslēgvārdu plānotāja izmantošanas uzlabošana

Google atslēgvārdu plānotājs norāda, cik cilvēku meklē noteiktu atslēgvārdu. Tas sniedz ieteikumus un kreisajā pusē ir filtri, kas palīdzēs saīsināt labākās frāzes.

Google atslēgvārdu plānotājs

 • Lai sāktu, jāpiesakās Google AdWords :(
 • Sāciet ar plašu frāzi
 • Pārliecinieties, ka ir atlasīta cilne “Atslēgvārdu idejas”
 • Ignorējiet konkurences cilni, kas paredzēta AdWords, nevis SEO

3. Skatiet konkurentu atslēgas vārdus, izmantojot HubShout Web Grader

HubShout tīmekļa greiders salīdzina jūsu vietnes atslēgvārdus ar konkurentu. Tas arī sniedz vērtīgu informāciju, piemēram, aptuveno trafika vērtību un saišu skaitu uz jūsu vietni.

HubShout tīmekļa greidera ziņojums

4. Cik meklēšanas vaicājumam vajadzētu būt My Focus atslēgvārdam?

Google atslēgvārdu plānotājā redzēsit faktisko ikmēneša meklējumu skaitu katram atslēgvārdam. Bet cik maz ir par maz, un cik daudz ir par daudz?

Jūsu atslēgvārdu meklēšanas vaicājumu skaits katrā vietnē ir atšķirīgs. Jums jāpārbauda domēna autoritāte HubShout WebGrader pārskatā. Šī ir jūsu vietnes paredzamā spēja ierindoties meklētājprogrammās skalā no 0 līdz 100.

Tagad izmantojiet šo ērto diagrammu, kuru aizņēmos no Orbit Media’s atslēgvārdu izpētes ceļvedis lai uzzinātu, cik mēnesī jāveic atslēgvārdiem.

Domēna autoritātes diagramma

Ja vēlaties novērtēt to atslēgvārdu, kam mēnesī tiek meklēts vairāk, nekā norādīts tabulā, vienmēr varat veikt papildu SEO centienus, lai to izdarītu – galvenokārt iegūstot vairāk saišu un sociālo daļu lapai, kurā mērķēta frāze. Neuzkāpiet pārāk augstu.

Nekautrējieties, ja atslēgvārdam ir tikai 30 vai pat 10 meklēšanas mēnesī. Ja jums ir 20 lappuses, kuru katra mērķauditorija ir 1 galvenais atslēgvārds, reiziniet to ar 10 meklējumiem mēnesī, kas potenciāli palielina papildu 200 apmeklētājus mēnesī. Nav slikti. Turklāt cilvēki, visticamāk, izmanto šī atslēgvārda variantus, lai to skaits faktiski būtu lielāks.

Ja Tu gribi uzlabot savu domēna autoritāti lai jūs varētu atlasīt atslēgvārdus, izmantojot vairāk meklējumu mēnesī, jums tas būs jādara iegūt vairāk saišu no augstas kvalitātes vietnēm (HubShout pārskatā ievērojiet, kā mēneša trafika vērtība gandrīz tieši korelē ar katras vietnes saišu skaitu).

Jūs saņemat saites, izveidojot jaunu, noderīgu, uz atslēgvārdiem vērstu saturu savā vietnē un emuārā, kuru cilvēki, protams, vēlas saistīt. Mana stratēģija ir ņemt vērā visus rakstītos rakstus par WordPress SEO un pārvērst to par rakstu sērijas pie kuras es šobrīd strādāju. Kad esat izveidojis labu saturu, sāciet to reklamēt, un saites parādīsies.

5. Izveidojiet atslēgvārdu sarakstu

Es ceru, ka jums tas noderēja. Sekojiet jaunumiem manā WordPress SEO sērijā un noteikti abonējiet manu biļetenu, ja vēlaties vairāk noderīgu rakstu.

Priekā,

Toma paraksts

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map