Vaadake, milliseid märksõnu Google’is (ja konkurentidel) otsitakse Google Autocomplete + HubShout WebGrader abil

Siit saate teada, milliseid märksõnu Google'is otsitakse


Kui teete SEO-d, on esimene samm teada saada, milliseid märksõnu inimesed Google’is otsivad, et saaksite neid oma sisus ja SEO-strateegias sihtida.

Seda nimetatakse märksõna uurimine ja see võib hõlpsalt vahet teha 1. või 7. leheküljel paikneva pingerea vahel. Märksõnade uurimine tuleks eelistatavalt teha enne veebisaidi kujundamist. Sest kui te arvatakse, et kui see pole kujundusega seotud, siis viite oma sisu vastavusse fraasidega, mida inimesed otsivad? Vastasel juhul peate võib-olla tagasi minema ja muudatusi tegema.

Ma käsitlen mõnda heade märksõnade valimise põhistrateegiaid. Sest kui valite liiga konkurentsivõimelise või sellise, mida üldse ei otsita, võite selle alles jätta, kui leiate 7. lehekülje paremusjärjestus. See on kõige tavalisem viga, mida ma näen. Ärgem tehkem seda.

 1. Alustage Google Autocomplete’iga
 2. Google’i märksõnade plaanija kasutamise täpsustamine
 3. Vaadake HubShout Web Grader konkurendi märksõnu
 4. Mitu otsingut peaks minu märksõna fookus leidma?
 5. Looge märksõnade loend

1. Alustage Google Autocomplete’iga

Google’i automaatne täitmine on lihtsaim viis teada saada, milliseid märksõnu Google’is otsitakse. Mine lihtsalt google.com, hakake fraasi kirjutama, siis näete eelneva ajaloo põhjal soovitusi. Proovige kindlasti teisel fotol näidatud meetodit “täitke tühi”.

Google'i automaatse täitmise trikk

Google'i automaatse täitmise SEO

Ülaosas olevatel fraasidel on rohkem otsinguid, kuid soovite sihtida teisi märksõnu, et maksimeerida otsingumootori liiklust. Pika sabaga märksõnad (fraasid, milles on tavaliselt 3+ sõna) on täpsemad ja toovad teie saidile sihipärasema külastaja. See tähendab paremat ümberarvestuskurssi. Neid on ka lihtsam järjestada (Google’is on vähem konkurentsi) ja need on lihtsalt kasumlikumad.

Nii et kui otsite oma tulevases ajaveebi postituses kasutatavat märksõna või loote kogu märksõnaloendit, alustage alati Google Autocomplete’iga. Ainus, mida see teile ei ütle, on tegelik otsingute arv, mida igaüks neist teeb.

Jätkake lugemist …

2. Google’i märksõnade plaanija kasutamise täpsustamine

Google’i märksõnade plaanija ütleb teile, kui paljud inimesed otsivad konkreetset märksõna. See pakub soovitusi ja vasakul on filtrid, mis aitavad teil parimate fraaside kitsendada.

Google'i märksõnade plaanija

 • Alustamiseks tuleb registreeruda Google AdWordsis :(
 • Alustage laia fraasiga
 • Veenduge, et vahekaart „märksõna ideed” oleks valitud
 • Ignoreerige konkurentsi vahekaarti, mis on mõeldud AdWordsi ja mitte SEO jaoks

3. Vaadake HubShout Web Grader konkurendi märksõnu

HubShout veebihöövel võrdleb teie veebisaidi märksõnu konkurendi märksõnadega. Samuti pakub see väärtuslikku teavet, näiteks hinnanguline liikluse väärtus ja teie veebisaidile viitavate linkide arv.

HubShout Web Grader aruanne

4. Mitu otsingut peaks minu märksõna fookus leidma?

Google’i märksõnade plaanijas näete tegelikku igakuiste otsingute arvu iga märksõna kohta. Kuid kui vähe on liiga vähe ja kui palju on liiga palju?

Teie märksõnade otsingute arv peaks igal veebisaidil olema erinev. Peate kontrollima oma domeeniasutus HubShout WebGraderi aruandes. See on teie veebisaidi ennustav võime otsingumootorites järjestada skaalal 0–100.

Kasutage nüüd seda käepärast diagrammi, mille laenasin Orbit Media lehelt märksõna uurimise juhend et teada saada, mitu otsingut teie märksõnadel peaks olema.

Domeeni autoriteedi diagramm

Kui soovite järjestada märksõna, millel on rohkem igakuiseid otsinguid, kui diagramm soovitab, võite selle saavutamiseks alati teha täiendavaid SEO jõupingutusi – saada fraasile suunatud lehe jaoks peamiselt rohkem linke ja sotsiaalseid aktsiaid. Ärge minge liiga kõrgele.

Ja ärge heituge sellest, kui märksõnal on ainult 30 või isegi kümme otsingut kuus. Kui teil on 20 lehte, mis sihivad 1 peamist märksõna, korrutage see 10 otsinguga kuus, mis võib potentsiaalselt tekitada täiendavat 200 külastajat kuus. Mitte liiga räbal. Lisaks kasutavad inimesed tõenäoliselt selle märksõna variatsioone, nii et neid võiks olla rohkem.

Kui sa tahad täiustage oma domeeni autoriteeti nii et saate märksõnu sihtida rohkemate igakuiste otsingutega, peate seda tegema hankige rohkem linke kvaliteetsetelt veebisaitidelt (märkige HubShouti aruandes, kuidas igakuine liikluse väärtus korreleerub peaaegu otseselt iga veebisaidi linkide arvuga).

Lingid saate, luues oma veebisaidile ja ajaveebi uut kasulikku, märksõnale suunatud sisu, mida inimesed loomulikult soovivad linkida. Minu strateegia on võtta kõik WordPressi SEO kohta kirjutatud artiklid ja muuta need a seeria mille kallal ma praegu töötan. Kui olete loonud mõne hea sisu, hakake seda reklaamima ja lingid tulevad.

5. Koostage märksõnade loend

Loodetavasti leidsite sellest abi. Olge kursis minu WordPressi SEO seeria värskendustega ja tellige kindlasti minu uudiskirja, kui soovite rohkem kasulikke artikleid.

Terviseks,

Tomi allkiri

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map