Vše v jednom schématu Rich Snippets Plugin Review / Tutorial: Minimální Plugin, který dělá práci, ale má nudný design

Bohaté úryvky ze všeho v jednom schématu je plugin WordPress používaný k označení stránek / příspěvků bohaté úryvky.


Má to dobře recenze a udělá práci pro mnoho lidí. Ale jiní lidé (jako já) jsou vybíraví, jak označení ovlivňuje vzhled stránky. Protože každý doplněk bohatého úryvku přidává na vaši stránku obsah, který Google potřebuje, aby mohl zobrazit vaše úryvky, Hlavním rozdílem mezi bohatými doplňky pro úryvky je způsob, jakým jsou informace zobrazovány na stránce.

Tento příspěvek, který čtete, je označen Bohaté úryvky WP a podle mého názoru vypadá úžasně. Může zahrnovat video, fotografii, odkazy a spoustu dalších možností. Zatímco všestranné schéma Rich Snippets je omezené, pokud jde o možnosti a přizpůsobení designu.

Takto se vaše stránka postará o její označení pomocí Rich Snippets All In One Schema:

Značky plug-inů všeho v jednom schématu

Klady

 • Volný, uvolnit
 • Snadné nastavení
 • Podporuje nejbohatší typy úryvků

Nevýhody

Podporované typy dat

Pokud byste zvážili další bohaté doplňky pro úryvky?
Pokud jste spokojeni se základním designem Rich Snippets All In One Schema, je to nejlepší volný, uvolnit bohatý plugin pro úryvky a já vám ukážu, jak jej nastavit. Ale pokud hledáte něco robustnějšího a máte $ 69 + pro prémiový plugin, podívejte se Bohaté úryvky WP a zobrazit tento tutoriál. WP Rich Snippets má více možností a podporuje značení místních firem, které Googlu pomáhá správně zobrazovat informace o vaší firmě v Mapách Google.

Teď začneme…

1. Nainstalujte komplexní úryvky ze všeho v jednom schématu

Instalace komplexních úryvků vše v jednom schématu

2. Nakonfigurujte nastavení

Po instalaci uvidíte možnosti „Rich Snippets“ v levé nabídce panelu WordPress. Prohlédněte si nastavení, zejména na kartách konfigurace a přizpůsobení. Další karty jsou užitečné, ale ve spodní části tohoto článku jsem uvedl robustnější sadu zdrojů.

Nastavení konfigurace všech úryvků v jednom schématu

Základní možnosti stylingu…

Nastavení přizpůsobení úryvků vše v jednom

3. Přidejte značkovací stránky

Upravte stránku / příspěvek, ke kterému chcete přidat úryvky, a poté přejděte dolů, dokud se nezobrazí položka „nakonfigurovat úryvek“. Vybrat druh bohatého úryvku plugin si vyžádá konkrétní data. Vyplňte co nejvíce polí, protože to Googlu pomůže pochopit vaše údaje a zobrazit je ve výsledcích vyhledávání. Některá pole jsou často vyžadována, aby fungovaly úryvky, ale můžete použít Testování strukturovaných dat Google (krok 4), abyste zjistili, zda chybí pole nebo zda nedošlo k chybám..

Bohaté typy úryvků

Nakonfigurujte úryvek Rich

4. Vyzkoušejte své bohaté úryvky

Jakmile vyplníte všechna pole, můžete použít Nástroj pro testování strukturovaných dat Google abyste zjistili, zda vaše úryvky nefungují správně (nebudou se okamžitě zobrazovat ve výsledcích vyhledávání, použijte místo toho tento nástroj). Pokud vidíte červené chyby, kliknutím na pole rozbalte a podívejte se na položky. Jejich oprava může být stejně snadná jako vyplnění pole, na které jste zapomněli při označování stránky.

Nástroj pro testování strukturovaných dat Google

Konečný výsledek

Takto bude úryvek s bohatým hodnocením vypadat, jakmile Google aktualizuje výsledky vyhledávání, které trvá přibližně 2–4 dny. U ostatních typů úryvků se zobrazí různé informace; události budou mít informace o hodinách a poloze, produkty budou mít informace o cenách atd. Jakmile to zjistíte, pokračujte a začněte označovat další stránky / příspěvky, které zahrnují recenze, události, produkty, videa a další použité podporované datové typy v bohatých úryvcích.

Bohaté úryvky z výsledků vyhledávání Google

Řešení běžných problémů

 1. Přidejte data, která vám Google sdělí ve svém Nástroji pro testování strukturovaných dat
 2. Bohatá data úryvků by měla být přesná a zarovnaná s obsahem na stránce
 3. Přidejte označení k více stránkám, místo toho, abyste měli pouze 1 stránku s označením
 4. Aktualizujte jádro, téma, pluginy atd. WordPress
 5. Zkontrolujte Rich Snippets vše v jednom Fórum podpory
 6. Navštivte toto Fórum Google vidět běžné problémy a časté dotazy
 7. Navštivte sekce strukturovaných dat vaší vyhledávací konzole Google
 8. V souladu s Zásady společnosti Google týkající se strukturovaných dat a pokyny pro webmastery

Pokud se problémy stále vyskytují, zanechte mi komentář nebo si prohlédněte úryvky typu „vše v jednom schématu“ Fórum podpory. V opačném případě doufám, že vám tato recenze pomohla a přeji vám hodně štěstí při provozu na vašem webu WordPress pomocí tohoto bezplatného a úžasného pluginu pro úryvky!

Děkuji za přečtení!

Podpis Toma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map