Viss vienā shēmā Bagātīgu fragmentu spraudņa pārskats / apmācība: minimāls spraudnis, kas dara darbu, taču tam ir garlaicīgs dizains

03.06.2020
SEO 'Viss vienā shēmā Bagātīgu fragmentu spraudņa pārskats / apmācība: minimāls spraudnis, kas dara darbu, taču tam ir garlaicīgs dizains
0 5 мин.

Viss vienā shēmā bagātīgie fragmenti ir WordPress spraudnis, ko izmanto lapu / ziņu iezīmēšanai ar bagātīgi fragmenti.


Tam ir labi atsauksmes un darīs darbu daudziem cilvēkiem. Bet citi cilvēki (piemēram, es) ir picky par to, kā atzīmes ietekmē lapas noformējumu. Tā kā katrs bagātīgā fragmenta spraudnis jūsu lapai pievieno saturu, kas ir nepieciešams uzņēmumam Google, lai parādītu bagātinātos fragmentus, galvenā atšķirība starp spraudņa fragmenta spraudņiem ir tas, kā informācija tiek parādīta lapā.

Šī ziņa, kuru lasāt, ir atzīmēta WP bagātīgie fragmenti un, manuprāt, izskatās satriecoši. Tajā var būt video, foto, saites un daudz citu iespēju. Tā kā viss vienā shēmā bagātinātie fragmenti ir ierobežoti, runājot par iespējām un dizaina pielāgošanu.

Tālāk ir norādīts, kā izskatīsies jūsu lapa pēc marķēšanas ar visiem vienā shēmā bagātinātajiem fragmentiem.

Viss vienā shēmā bagātīgo fragmentu spraudņa marķējums

Plusi

 • Bezmaksas
 • Viegli uzstādīt
 • Atbalsta visbagātāko fragmentu veidus

Mīnusi

Atbalstītie datu veidi

Ja jums vajadzētu apsvērt citus Rich Snippet spraudņus?
Ja esat apmierināts ar programmas All in One shēmas bagātīgo fragmentu pamata dizainu, tas ir labākais bez maksas bagātīgo fragmentu spraudnis, un es jums parādīšu, kā to iestatīt. Bet, ja jūs meklējat kaut ko spēcīgāku un jums ir USD 69 + par premium spraudni, pārbaudiet WP bagātīgie fragmenti un skatīt šo apmācību. WP Rich Snippets ir vairāk iespēju, un tas atbalsta vietējā biznesa iezīmēšanu, kas palīdz Google Google pareizi parādīt jūsu uzņēmuma informāciju pakalpojumā Google Maps.

Tagad sāksim …

1. Instalējiet visas shēmas bagātīgos fragmentus

Viss vienā shēmā bagātīgu fragmentu uzstādīšana

2. Konfigurējiet iestatījumus

Pēc instalēšanas WordPress informācijas paneļa kreisajā izvēlnē redzēsit opcijas “Rich Snippets”. Dodieties cauri iestatījumiem, jo ​​īpaši konfigurācijas un pielāgošanas cilnēm. Citas cilnes ir noderīgas, taču šī raksta apakšā es uzskaitīju spēcīgāku resursu komplektu.

Viss vienā shēmā bagātīgo fragmentu konfigurācijas iestatījumi

Pamata stila iespējas …

Viss vienā shēmā bagātīgo fragmentu pielāgošanas iestatījumi

3. Pievienojiet lapām marķējumu

Rediģējiet lapu / ziņu, kurai vēlaties pievienot bagātinātus fragmentus, lai ritinātu uz leju, līdz redzat “konfigurēt bagātinātu fragmentu”. Atlasiet bagāta fragmenta tips tad spraudnis pieprasīs konkrētus datus. Aizpildiet pēc iespējas vairāk lauku, jo tas palīdzēs Google saprast jūsu datus un parādīt tos meklēšanas rezultātos. Atsevišķi lauki bieži ir nepieciešami, lai bagātinātie fragmenti darbotos, taču varat izmantot Google strukturēto datu pārbaudi (4. darbība), lai redzētu, vai lauki trūkst vai rodas kļūdas.

Bagātīgu fragmentu veidi

Konfigurējiet bagātīgo fragmentu

4. Pārbaudiet savus bagātīgos fragmentus

Kad esat aizpildījis visus iespējamos laukus, izmantojiet Google strukturētais datu pārbaudes rīks lai redzētu, vai bagātinātie fragmenti darbojas pareizi (tie uzreiz netiks parādīti meklēšanas rezultātos, tāpēc izmantojiet šo rīku). Ja redzat sarkanas kļūdas, noklikšķiniet uz lodziņa, lai izvērstu un apskatītu vienumus. To labošana var būt tikpat vienkārša kā aizpildīt lauku, par kuru aizmirsāt, iezīmējot lapu.

Google strukturētu datu pārbaudes rīks

Beigu rezultāts

Tas izskatās pēc pārskatīšanas bagātīgā fragmenta, tiklīdz Google atjauninās viņu meklēšanas rezultātus, kas ilgst apmēram 2–4 dienas. Par citiem bagātīgu fragmentu veidiem jūs redzēsit atšķirīgu informāciju; notikumiem būs informācija par stundām un atrašanās vietu, produktiem būs informācija par cenām utt. Kad būsit pakavējies, dodieties uz priekšu un sāciet atzīmēt citas lapas / ziņas, kurās ietverti pārskati, notikumi, produkti, video un citi izmantotie atbalstītie datu tipi bagātīgos fragmentos.

Bagātinātie fragmenti Google meklēšanas rezultātos

Biežāko problēmu risinājumi

 1. Pievienojiet datus, ko Google jums norāda, strukturētajā datu pārbaudes rīkā
 2. Bagātināta fragmenta datiem jābūt precīziem un jāsaskaņo ar lapas saturu
 3. Pievienojiet iezīmējumu vairākām lapām, nevis tikai 1 lappuse ar iezīmējumu
 4. Atjauniniet WordPress kodolu, motīvu, spraudņus utt
 5. Pārskatīt visus vienā shēmā bagātinātos fragmentus ” atbalsta forums
 6. Apmeklējiet šo Google forums lai redzētu izplatītākās problēmas un FAQ
 7. Apmeklējiet vietni strukturētu datu sadaļa jūsu Google Search Console
 8. Ievērot Google strukturēto datu politikas un tīmekļa pārziņa vadlīnijas

Ja joprojām rodas problēmas, atstājiet man komentāru vai skatiet bagātinātos fragmentus “Viss vienā shēmā” atbalsta forums. Pretējā gadījumā es ceru, ka jums šī atsauksme noderēja un veiksmi, novirzot vairāk trafika uz jūsu WordPress vietni, izmantojot šo bezmaksas, satriecošo bagātīgo fragmentu spraudni!

Paldies par lasīšanu!

Toma paraksts

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector