Все в одній схемі Огляд / підручник із розширенням плагіальних фрагментів: Мінімальний плагін, який виконує роботу, але має нудний дизайн

03.06.2020
SEO 'Все в одній схемі Огляд / підручник із розширенням плагіальних фрагментів: Мінімальний плагін, який виконує роботу, але має нудний дизайн
0 4 мин.

Усі в одній схемі Багаті фрагменти це плагін WordPress, який використовується для розмітки сторінок / публікацій багаті фрагменти.


Це добре огляди і зробить роботу для багатьох людей. Але інші люди (як я) прискіпливі до того, як розмітка впливає на дизайн сторінки. Оскільки кожен плагін-фрагмент додає вміст на вашу сторінку, необхідний Google для показу ваших багатих фрагментів, основна відмінність плагінів із розширеними фрагментами полягає в тому, як інформація представлена ​​на сторінці.

Ця публікація, яку ви читаєте, позначена WP Rich Snippets і на мій погляд, виглядає приголомшливо. Він може включати в себе відео, фото, посилання та безліч інших варіантів. Тоді як багатоканальні фрагменти схеми “все в одній схемі” обмежені, коли мова йде про параметри та налаштування дизайну.

Ось як буде виглядати ваша сторінка після розмітки її в розширених фрагментах схеми “Все в одній схемі”:

Розмітка плагіну

Плюси

 • Безкоштовно
 • Простота установки
 • Підтримує найбагатші типи фрагментів

Мінуси

Підтримувані типи даних

Якщо ви маєте на увазі інші плагіни для розширених знімків?
Якщо ви задоволені базовим дизайном “Багато в одному” схемі Rich Snippets, це найкраще безкоштовно плагін з багатими фрагментами, і я покажу вам, як його налаштувати. Але якщо ви шукаєте щось більш надійне і у вас є $ 69 + за преміальний плагін, ознайомтесь WP Rich Snippets і переглянути цей підручник. WP Rich Snippets має більше можливостей та підтримує розмітку місцевого бізнесу, що допомагає Google правильно показувати інформацію про ваш бізнес на Картах Google.

Тепер почнемо …

1. Встановіть все в одну схему розширених фрагментів

Встановлення «багато в одному» схеми

2. Налаштування параметрів

Після встановлення ви побачите параметри “Rich Snippets” в лівому меню панелі керування WordPress. Пройдіть через налаштування, особливо вкладки конфігурації та налаштування. Інші вкладки корисні, але я перерахував більш надійний набір ресурсів у нижній частині цієї статті.

Параметри конфігурації

Основні варіанти стилю…

Налаштування налаштування

3. Додайте розмітку до сторінок

Відредагуйте сторінку / публікацію, до якої потрібно додати розширені фрагменти, а потім прокрутіть униз, доки не з’явиться “налаштування розширеного фрагмента”. Виберіть тип насиченого фрагмента тоді плагін запитає конкретні дані. Заповніть якомога більше полів, оскільки це допоможе Google зрозуміти ваші дані та відобразити їх у своїх результатах пошуку. Певні поля часто потрібні для роботи багатих фрагментів, але ви можете скористатися тестуванням структурованих даних Google (крок 4), щоб побачити, чи немає у вас полів чи помилок.

Багаті типи знімків

Налаштувати розсипний фрагмент

4. Тестуйте свої багаті фрагменти

Після заповнення всіх полів ви можете використовувати Структурований інструмент тестування даних Google щоб перевірити, чи правильно працюють ваші розсипані фрагменти (вони не одразу з’являться в результатах пошуку, тому замість цього використовуйте цей інструмент). Якщо ви бачите червоні помилки, натисніть на поле, щоб розгорнути та переглянути елементи. Виправити їх може бути так само просто, як заповнити поле, про яке ви забули під час розмітки сторінки.

Інструмент тестування структурних даних Google

Кінцевий результат

Ось як виглядатиме фрагмент розширеного огляду, коли Google оновлює результати пошуку, що займає приблизно 2-4 дні. Для інших типів розширених фрагментів ви побачите різну інформацію; події матимуть інформацію про години та місцеположення, продукти матимуть інформацію про ціни тощо. Після того, як ви перейдете до неї, продовжуйте та починати розмічувати інші сторінки / публікації, що містять огляди, події, продукти, відео та інші підтримувані типи даних у багатих фрагментах.

Різні результати пошуку Google

Рішення загальних проблем

 1. Додайте дані, які Google повідомляє вам у своєму інструменті перевірки структурованих даних
 2. Дані розширеного фрагмента повинні бути точними та відповідати вмісту сторінки
 3. Додайте розмітку до більше сторінок, а не лише 1 сторінку з розміткою
 4. Оновлення ядра Word, теми, плагінів тощо
 5. Перегляньте всі в одній схемі розширені фрагменти ” форум підтримки
 6. Відвідайте це Форум Google щоб побачити поширені проблеми та поширені запитання
 7. Відвідайте структурований розділ даних вашої консолі пошуку Google
 8. Дотримуйтесь Структурована політика даних Google і вказівки для веб-майстрів

Якщо у вас все ще виникають проблеми, залиште мені коментар або перегляньте розширені фрагменти “Все в одній схемі” форум підтримки. В іншому випадку я сподіваюся, що Ви знайшли цей огляд корисним і удачі, що залучаєте більше трафіку на ваш сайт WordPress, використовуючи цей безкоштовний, дивовижний плагін-фрагменти!

Дякуємо за прочитане!

Підпис Тома

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector