Výukový program pre SEO od spoločnosti WordPress: 101 spôsobov, ako optimalizovať vaše stránky pre vyššie hodnotenia – skutočne dlhý sprievodca, ale 100% oplatí sa prečítať

03.06.2020
SEO 'Výukový program pre SEO od spoločnosti WordPress: 101 spôsobov, ako optimalizovať vaše stránky pre vyššie hodnotenia – skutočne dlhý sprievodca, ale 100% oplatí sa prečítať
0 88 мин.

Jo, ideme zavraždiť Google.


Tento výukový program WordPress SEO ide ďalej za hranice zelených svetiel (ktoré sotva fungujú).

Znížime chmýří a ukážem vám, čo ma priviedlo 2 500 návštevníkov / deň ako 1-man show – ako niekto, kto píše príručky optimalizácie rýchlosti pre WordPress pre bývanie.

Toto je všetko musíte umiestniť svoje stránky WordPress vyššie vo vyhľadávačoch: konfigurácia služby Yoast, Search Console, výskum kľúčových slov s dlhým chvostom a prečo je pridanie obsahu HTML jednou z najlepších vecí, ktoré môžete urobiť pre SEO na stránke. Pokrývam aj bohaté úryvky, dostávam sa do úryvkov odporúčaných spoločnosťou Google, optimalizáciu rýchlosti, optimalizáciu obrázkov, mieru prekliknutia, miestne SEO a prečo posadnutosť zelenými svetlami nie je dobrý nápad, pretože môže viesť k pokuta za plnenie kľúčového slova. Všetky snímky obrazovky by mali byť aktuálne. Ak nie sú, dajte nám vedieť!

Užite si to 🙂

Contents

1. Pridajte obsah

Google hovorí

Skontrolujte, či sú dlhé stránky s viacerými témami na vašom webe dobre štruktúrované a rozdelené do rôznych logických častí. Po druhé, uistite sa, že každá sekcia má priradenú kotvu s popisným názvom (t. J. Nielen „Sekcia 2.1“) a že vaša stránka obsahuje obsah, ktorý odkazuje na jednotlivé kotvy..

Prečo je toto číslo 1 v mojom zozname

 • Podporuje dlhý obsah (zamerajte sa na viac ako 3 000 slov)
 • Ľudia môžu na váš príspevok odkazovať na konkrétne sekcie
 • Ľudia môžu zbierať obsah a nájsť to, čo potrebujú
 • Ľudia kliknú na túto stránku (dobré pre SEO)
 • Šanca dostať sa odkazy na odkazy použitím pomenované kotvy (zobrazené nižšie)

Prejsť na odkazy

Ako vytvoriť obsah HTML
Obsah HTML vyzerá takto …

HTML každej podokruhu vyzerá takto …

Položka jedna

Bod dva

Bod tri

navrhujem kódovanie TOC v HTML / CSS ale môžete skúsiť aj Ľahký obsah doplnku. Ak máte tenký obsah, pridajte obsah a hovädzie mäso. Urobil som to so svojím výučbovým sprievodcom SEO a chodilo to od 10 do 100+ návštevníkov / deň v týždni! Teraz vytváram iba dlhé (podrobné) návody a každý z nich začnem písaním kľúčových tém v mojom TOC. Funguje to ako sen.

2. Vaša konfigurácia

Väčšina ľudí má Yoast ale len málo ľudí to používa správne.

4 kľúčové kroky k dosiahnutiu

 • Konfigurácia nastavení
 • Overovanie Nástrojov správcu webu
 • Výskum kľúčových slov zameraných na dlhý chvost (špecifické)
 • Optimalizácia obsahu (je toho viac ako zelených svetiel)

Yoast-WordPress-SEO-plugin-Nastavenia

Začnime s konfiguráciou nastavení …

2.1. Vypnite nepotrebné funkcie

V časti Prejdite na stránku SEO → Všeobecné → Funkcie. Otestujte každú z nich a rozhodnite sa, či je to užitočné. Ak ich jednoducho povolíte, Nenájdete SEO – sú to len nástroje ktoré sa vám snažia pomôcť optimalizovať obsah.

Nepotrebujem Analýza čitateľnosti poviem mi, či sú moje vety príliš krátke / dlhé. Do svojho obsahu samozrejme pridávam odkazy a nepotrebujem ho Počítadlo textových odkazov. Na kontrolu môžem použiť službu Search Console aký obsah je indexovaný v službe Google, a nikdy nepoužívam panel správ. Zakázala som ich.

Vaše funkcie

Okrem Yoast som pevne presvedčený, že vynikajúci obsah bude mať samozrejme takú vysokú úroveň a) ľudia to považujú za užitočné, b) vybrali ste kľúčové slovo s dlhým chvostom s nízkou konkurenciou vo výsledkoch vyhľadávania Google a c) optimalizovali ste svoj nadpis / úryvky, aby vás lákali na čítanie.

Zvyšok sú relatívne malé veci…

2.2. Nástroje správcu webu
 • Zaregistrovať Google Search Console
 • Použi Možnosť overenia značky HTML
 • Skopírujte kód poskytnutý službou Search Console
 • Prilepiť do svojho účtu (SEO → Všeobecné → Nástroje správcu webu)
 • Odstrániť všetko mimo ponúk (vrátane ponúk)
 • Uložte zmeny do Yoast
 • Kliknite na položku Overiť v službe Search Console
 • Napĺňanie niektorých údajov vo Vyhľadávacej konzole bude trvať niekoľko dní
 • Môže sa použiť rovnaký proces overenia značky HTML Bing + Yandex
 • Pokúsil som sa Baidu ale bez úspechu (sotva niektorí z mojich čitateľov sú Číňania)

Overenie Google Search Console pomocou značky HTML

Yoast-Nástroje pre webmasterov

2.3. Odoslanie súboru Sitemap XML
 • V časti Prejdite na stránku SEO → XML Sitemaps
 • Kliknite na tlačidlo XML Sitemap
 • Skopírujte poslednú minulosť adresy URL: /sitemap_index.xml
 • Prihláste sa do Konzoly vyhľadávania Google
 • V ľavej časti hlavného panela prejdite na indexové prehľadávanie → Sitemaps
 • Prilepte adresu URL (snímka obrazovky nižšie)
 • Testujte a odošlite
 • Opakujte pre Bing + Yandex
 • vidieť časté chyby súboru Sitemap

Váš súbor Sitemap

2.4. Chyby indexového prehľadávania

Chyby indexového prehľadávania sú nefunkčné stránky, ktoré sú zvyčajne spôsobené odstránením stránok alebo zmenou trvalých odkazov.

Krok 1: v nastaveniach Vyhľadávacej konzoly služby Yoast overte svoju totožnosť pomocou Konzoly Google Search Console …

Yoast-search-console-autentizácie

Krok 2: Po overení môže trvať niekoľko dní / týždňov, kým sa všetky chyby indexového prehľadávania naplnia …

Yoast-search-console-prehliadania-errors

Krok 3: Presmerujte každú z nich na novú adresu URL (nielen na domovskú stránku). Použi Rýchly doplnok pre presmerovanie na stránku alebo na príspevok, Správca presmerovania spoločnosti Yoast Premium, alebo vytvárajte presmerovania prostredníctvom .htaccess.

301 Presmerovanie WordPress

2.5. Vyhnite sa premenným úryvkov

Premenné úryvkov chovať sa ako šablóny pre svoje SEO tituly + meta popisy, ak ich nenapíšete ručne. Mali by ste ich VŽDY písať ručne, aby si ich prečítali pekne (ľudia na vás chcú kliknúť), takže sú v rámci obmedzení počtu znakov, a preto zahŕňajú vaše kľúčové slovo so zameraním.

Používam nižšie uvedené šablóny pre prípad, že zabudnem napísať svoj názov SEO + popis meta (čo nikdy neurobím). Môžete to tiež nastaviť, ale nespoliehajte sa na premenné úryvkov – sú zlou skratkou.

Premenná útržku kódu SEO: Názov oddeľovača nadpisov Názov stránok
Premenná útržku popisu metaznačky: výňatok (krátke zhrnutie obsahu vybratého spoločnosťou Google)

Yoast-úryvkov-Premenné

2.6. Neindexný neužitočný obsah

Vo vyhľadávacích nástrojoch zvyčajne nechcete zobrazovať určitý obsah (značky, formáty príspevkov, archívy autorov, archívy dátumov). V časti Prejdite na stránku SEO → Vzhľad vyhľadávania. Prejdite si typy obsahu, taxonómie a archívy a vyberte, aby sa tieto výsledky nezobrazovali vo výsledkoch vyhľadávania. Je zrejmé, že chcete indexovať stránky / príspevky a prípadne stránky s kategóriami, ak máte pod každým z nich dostatok článkov, ale zvyšok zvyčajne spôsobuje duplicitný obsah, ktorý môžete skontrolovať Siteliner.

Noindexing-Content-Yoast

2.7. Pridať dátum na ukážku úryvku (pre príspevky)

Jednoduchým spôsobom, ako zvýšiť mieru prekliknutia (MP) pre príspevky, je ukázať ich dátum zverejnenia v úryvkoch – váš obsah tak bude vyzerať svieži. Google používa post upravený dátum ktoré môžete pridať na začiatok príspevkov. Pri každej aktualizácii príspevku použije spoločnosť Google aktuálny deň.

Dátum vydania

Najskôr povoľte v ukážke úryvku dátum (SEO → Vzhľad vyhľadávania → Typy obsahu).

Date-In-fragmentov-Náhľad-Yoast

Teraz pridajte tento kód do svojej témy (alebo použite Doplnok Aktualizovať dátum), ktorá robí to isté. Ak používate Genesis Framework môžeš použiť Doplnok Genesis Simple Edits pridajte skrátený kód dátumu po zmene do sekcie „Vstupná meta“ v časti Genesis → Jednoduché úpravy.

Naposledy zmenené: <?php the_modified_date (); ?>

Baňa vyzerá takto …

Entry-Meta

Čo vedie k…

Dátum zmeny príspevku

2.8. Odizolovanie kategórie z adries URL

Ak je vo vašom blogu trvalý odkaz / kategória /, toto nemá žiadny účel a mali by ste ho odstrániť v priečinku Yoast (SEO → Vzhľad vyhľadávania → Taxonomie). Dajte si pozor, toto zmení trvalé odkazy pre príspevky s výrazom „kategória“ v adresách URL (presmerovania nastavení). Pozrite sa, kedy zmeniť permalinky.

Yoast-kategórie-Prefix

2.9. strúhanka

Drobečková navigácia je navigačný text, ktorý sa zvyčajne zobrazuje v hornej časti obsahu …

strúhanka

Zobrazujú sa aj vo výsledkoch vyhľadávania …

Drobečková navigácia

Povoliť strúhanku vo svojom prehliadači (SEO → Vzhľad vyhľadávania → Strúhanka)…

Yoast-strúhanka-Nastavenia

Potom pridajte tento kód kamkoľvek chcete, kde sa majú zobraziť navigačné cesty. Najbežnejšie miesta sú header.php, single.php alebo page.php. tady Výukový program pre drobných chlebov ak potrebujete pomoc. Nepoužívam ich, pretože sa mi nepáči neporiadok, ale ak vám nevadí, ako vyzerajú, môže to mierne vylepšiť SEO, pretože to pomáha používateľom a vyhľadávacím nástrojom naučiť sa vašu štruktúru obsahu.

<?php
if (function_exists (‘yoast_breadcrumb’))) {
yoast_breadcrumb ( ‘

,);
}
?>

2.10. Sociálne údaje meta

Prispôsobte vzhľad svojho obsahu pri zdieľaní na Facebooku / Twitteri …

facebook-share

V časti Prejdite na stránku SEO → Sociálne siete a potom na karte Facebook / Twitter povoľte metaúdaje. Keď ste tu, nezabudnite overte svoje stránky pomocou Pinterestu a do Google+ pridajte svoju Google+ stránku.

Yoast-Social-Meta-Data

Teraz upravte stránku / príspevok, prejdite nadol do sekcie Yoast, kliknite na odkaz zdieľať (zobrazené nižšie) a budete môcť odovzdávať obrázky na Facebook (1200 x 630px) a Twitter (1024 x 512px). Áno, to znamená, že ak chcete, aby to vyzeralo dobre, musíte pre každú časť obsahu vytvoriť 2 grafiky.

Yoast-sociálne médiá optimalizácia

Ak zvyšujete príspevky v reklamách na Facebooku, môžete ovládať reklamný text pomocou služby Yoast. Facebook vám nedovolí zmeniť názov, takže pred zdieľaním príspevku na Facebooku mu dajte požadovaný názov pomocou poľa „Názov Facebooku“ (ktoré sa môže líšiť od názvu SEO + meta popisu). Ak váš titul na Facebooku nefunguje okamžite, skúste vyčistiť vyrovnávaciu pamäť na vašom webe. Zistil som, že aktualizácia nového názvu alebo obrázka na Facebooku môže niekedy trvať niekoľko dní.

Váš názov na Facebooku

2.11. Hromadný editor

Hromadné úpravy titulov SEO + meta popisov bez prechádzania jednotlivými stránkami / príspevkami. Je to veľmi užitočné pri vylepšovaní meta popisov na zvýšenie MP alebo ich zapísanie, ak ste tak ešte neurobili. Hromadný editor Yoast vám NEZARUČUJE kľúčové slovo so zameraním na zaostrenie ani nezobrazuje lištu dĺžky, takže nezabudnite uviesť kľúčové slovo so zameraním a dodržať obmedzenia počtu znakov..

Yoast-Bulk-Editor

2.12. Yoast Premium: Stojí to za to? žiadny.

Nebolo to pre mňa.

Zahŕňa manažéra presmerovania, ktorý možno vykonať pomocou bezplatného doplnku Quick Page / Post Redirect. Analýza viacerých kľúčových slov zisťuje iba presné zhody vášho cieľového kľúčového slova (sekundárne kľúčové slová sa zvyčajne používajú ako čiastočné zhody) … takže je to zbytočné okrem ich sledovania. Pokiaľ píšete skvelý obsah a robíte dobrý SEO na stránke pomocou bezplatného doplnku Yoast (a tipov z tohto sprievodcu), neutrácajte 89 dolárov ročne za prémiu Yoast.

Prehľad každej funkcie …

Správca presmerovania – umožňuje opraviť chyby indexového prehľadávania na karte Search Console vašej služby nastavením presmerovaní (môžete však použiť aj Rýchle presmerovania na stránku alebo na príspevok). Yoast’s automaticky nastaví presmerovania, keď sa zmení permalink, čo je pekné, pretože väčšina ostatných doplnkov presmerovania to neurobí. Existujúce presmerovania môžete tiež importovať z Doplnok na presmerovanie a. úspech.

Yoast-presmerovanie manager

Viaceré kľúčové slová – sekundárne kľúčové slová možno zacieliť preskúmaním synonyma vášho primárneho kľúčového slova a zahrnutím čiastkových zhôd do celého obsahu … WordPress Theme Packs (primárne) + WordPress Developer Packages (sekundárne) = 10 najlepších WordPress Theme Packs / Developer Packs (nadpis, ktorý zahŕňa obidva) , Keďže sekundárne kľúčové slovo sa nepoužíva ako presná zhoda, Yoast ho nerozpozná a vaše bubliny sekundárneho kľúčového slova v Yoastu budú červené … čo je v poriadku, ale táto funkcia je zbytočná..

titulok

Interné prepojenie – zobrazuje súvisiace články, ktoré ste napísali pre návrhy interných odkazov.

Insights – zobrazuje na stránke najpoužívanejšie slová.

Sociálny náhľad – zobrazuje ukážku toho, ako bude vyzerať príspevok pri zdieľaní na Facebooku a Twitteri, ale pokiaľ odovzdávate vlastné obrázky, ako je to popísané v časť 2.11, budete vedieť, ako vlastne vyzerajú (rovnako ako fotografie, ktoré ste nahrali), takže by ste to nemali potrebovať.

Yoast-sociálno-náhľady

Prémiová podpora – Počul som od viacerých ľudí, ktorí vás iba odkážu na výukové programy.

záver – Ak vidíte niečo, čo sa vám páči, stojí to 89 dolárov ročne. Ale väčšina ľudí to nepotrebuje. Pravdepodobne to SEO nijako nezlepší … je to nepotrebný luxus, ak sa ma opýtate.

3. Výskum kľúčových slov

Najlepšie kľúčové slová sú konkrétne (dlhé chvosty) frázy so slabým obsahom vo výsledkoch vyhľadávania Google. Ak Google preložíte svoje kľúčové slovo a vidíte krátky obsah, ktorý túto tému do značnej miery nepokrýva, zvyčajne máte víťaza. Tu sú nástroje / stratégie, ktoré používam pri hľadaní kľúčových slov.

3.1. Odpoveď Verejnosť

Odpoveď Verejnosť sťahuje kľúčové slová z automatického dopĺňania Google a rozdeľuje ich na otázky, predložky a porovnania. Je to doslova najlepší nástroj na výskum kľúčových slov.

Vaše kľúčové slová - AnswerThePublic

3.2. Automatické dopĺňanie Google

Ísť do google.com a začnite písať kľúčové slovo, aby Google vyplnil frázu (pamätajte, že hľadáte frázy s dlhým chvostom zvyčajne s viac ako 3 slovami pretože sú oveľa menej konkurencieschopné). Môžete tiež použiť znak podčiarknutia _ kdekoľvek vo fráze a Google vyplní prázdne miesto. Pre túto metódu budete musieť END na znak podčiarknutia.

Google-Autocomplete-Fill-in-the-blank-1

Ak chcete v rozbaľovacej ponuke zobraziť ešte viac kľúčových slov, použite množné číslo alebo iné poradie slov …

Google-Autocomplete-plurál, kľúčové slová

Každá služba (a miesto) by mala byť zameraná samostatné stránky na vašom webe …

Multiple-miestna kľúčové slová

Pri konkurenčných témach blogových príspevkov vždy vyberte veľmi konkrétne kľúčové slovo (s dlhým chvostom)…

Kľúčové slová s dlhým chvostom

To isté môžete urobiť pre kľúčové slová pre video …

Kľúčové slová pre video

Ako som našiel kľúčové slovo pre svoj výučbový program …

Yoast-kľúčové slová pre výskum

Yoast-kľúčové slovo

3.3. Prieskumník kľúčových slov Moz

Použite, aby ste nezmeškali žiadne kľúčové slová z automatického dopĺňania Google Prieskumník kľúčových slov Moz ktorá je ako Plánovač kľúčových slov Google iba lepšia (a bezplatná). Začnite s voľnou frázou, spustite nástroj a potom v časti Kľúčové slová pre skupinu vyberte možnosť „Áno, s nízkou lexikálnou podobnosťou“. To vám bráni v tom, aby ste museli znova a znova prechádzať podobnými variáciami kľúčových slov.

Návrhy kľúčových slov pre Moz

3.4. HubShout WebGarder

Ak chcete zobraziť úplný zoznam kľúčových slov pre konkurenčné webové stránky, spustite ich HubShout WebGrader

Moje kľúčové slová

3.5. Kľúčové slová s dlhým chvostom

Kľúčové slová s dlhým chvostom sú veľmi špecifické frázy (nie široké), ktoré sa zvyčajne vyskytujú v slovách nad 3+. Zvyčajne majú menej vyhľadávaní, ale sú menej konkurencieschopné. Ak so svojím SEO nedosahujete výsledky, pravdepodobne zacieľujete príliš veľa kľúčových slov alebo váš obsah nie je dostatočne dlhý alebo dôkladný. Môžete dokonca zacieľovať na Chicago WordPress Design namiesto na Chicago Web Design (pretože je špecifickejší), čo tiež znižuje konkurenciu. Kľúčové slová s dlhým chvostom tiež prinášajú na vaše stránky cielenejšieho návštevníka (ľudí, ktorí chcú dizajn WordPress)..

Kľúčové slová s dlhým chvostom

3.6. Kľúčové slová pre dátum

Zvýšte svoju návštevnosť zacielením kľúčových slov dátumu na časovo citlivé príspevky …

Časovo citlivé kľúčové slová

Hlavná vec je zahrnúť dátum (rok) do názvu stránky, názvu SEO, meta popisu. To samozrejme vyžaduje, aby som kurz priebežne aktualizoval, ale to už v roku 2017 prinieslo trochu zvýšenej návštevnosti (môžete skontrolovať najvyhľadávanejšie kľúčové slová) analytika vyhľadávania).

Dátumy v tituloch SEO

3.7. Cieľové synonymá na tej istej stránke

Všeobecným pravidlom je, ak majú dve kľúčové slová rovnaké zámer vyhľadávania (ľudia majú v úmysle nájsť rovnaké informácie, ak hľadajú jedno z kľúčových slov), obe kľúčové slová môžu byť zacielené na tej istej stránke.

Niekedy je však potrebné analyzovať výsledky vyhľadávania a zistiť, do akej miery kolíšu. Mám samostatné stránky pre SEO služby WordPress, Poradenstvo v oblasti WordPress SEO, a WordPress SEO expert. Celkom to všetko znamená presne to isté, ale výsledky vyhľadávania sú veľmi odlišné … takže som pre každú stránku vytvoril stránku a teraz som pre všetky z nich zaradil prvé 2. To isté som urobil s mojím Genesis WooCommerce Themes príspevok, ktorý je tiež zameraný na „Genesis eCommerce Themes“ (Témy elektronického obchodu Genesis), pretože keď som Googloval obe kľúčové slová, výsledky vyhľadávania boli takmer totožné.

3.8. Zacielenie na viac kľúčových slov

Jediné, čo musíte urobiť, je preskúmať synonymum vášho primárneho kľúčového slova a potom ich zahrnúť do názvu stránky, názvu SEO a meta popisu. Toto je podľa FAR najdôležitejšia časť, ale tiež môžete do svojho obsahu posypať sekundárne kľúčové slovo 1-2 krát. Nemusíte začleniť obe kľúčové slová (presné zhody), inak bude váš nadpis vyzerať ako spam. Vytvorenie nadpisu, ktorý znie pekne a zahŕňa čiastočné zápasy je spôsob, ako ísť.

Krok 1: Preskúmajte svoje primárne kľúčové slovo …

Sekundárne kľúčové slová

Krok 2: Preskúmajte svoje sekundárne kľúčové slovo …

Kľúčové slovo pre sekundárne zameranie

Krok 3: Napíšte nadpis, ktorý bude obsahovať a stále znie pekne …

titulok

Krok 4: Poradie pre obe kľúčové slová …

zaostrenie na kľúčové slová 1

focus-kľúčové slovo-2

Rovnakú stratégiu môžete použiť v popise metadat a (striedmo) v tele obsahu.

4. Konkurencia s kľúčovými slovami

Kľúčové slovo je konkurencieschopnejšie, ak:

 • Je to široké
 • Najlepšie výsledky majú silný obsah
 • Najlepšie výsledky majú vysoké hodnoty DA / PA v MozBare
 • Najlepšie výsledky sú vyplnené webovými sídlami autorít
 • Zobrazuje sa vám veľa reklám zo služby Google AdWords
 • Existuje veľa výsledkov vyhľadávania (33,8 milióna je príliš veľa)
 • Zacielujete na širokú frázu vo veľkom meste (napr. Chicago Web Design)
4.1. Analyzujte výsledky vyhľadávania Google

Spoločnosť Google MUSÍ používať vaše kľúčové slovo a analyzovať výsledky vyhľadávania. Nechcete tráviť všetok ten čas vytváraním obsahu pre kľúčové slovo, ktoré nikdy nebudete hodnotiť. Ak prechádzate na kľúčové slovo Google a zobrazujú sa ukazovatele uvedené nižšie, možno budete chcieť zvoliť iné kľúčové slovo (rada: získajte konkrétnejšie).

Konkurencia na kľúčové slová

4.2. Mozbar

Rozšírenie MozBar Chrome umožňuje Google ľubovoľné kľúčové slovo a zobraziť DA (autorita domény) a PA (oprávnenie na stránku) každého výsledku vyhľadávania. Čím vyššie čísla, tým je kľúčové slovo konkurencieschopnejšie. použitie Moz’s Explorer aby ste sa naučili autoritu domény vášho webu a pokúsili sa konkurovať vo vašom rozsahu (pozri tabuľku nižšie). Keď budujete autoritu svojej domény (vytvorením úžasného obsahu a získavaním odkazov), môžete začať zacieľovať na konkurencieschopnejšie kľúčové slová, ktoré majú vyššie mesačné vyhľadávania v nástrojoch, ako sú Prieskumník kľúčových slov. Nové webové stránky s nízkym obsahom DA by sa mali zameriavať na veľmi špecifické frázy s nízkou konkurenciou s nízkym mesačným vyhľadávaním.

Konkurencia kľúčových slov MozBar

4.3. Koľko mesačných vyhľadávaní?

Čím vyššie je oprávnenie vašej domény, tým viac vyhľadávaní môžu mať vaše kľúčové slová. Spustite svoj web Prieskumník prehliadača Moz (alebo použiť akékoľvek kontrola autority domény) zistiť svoje.

Oprávnenie domény

Teraz použite tento graf z Orbit Media. Väčšinou sa zameriavam na 3-slovné frázy, ale strávil som veľa času obsahom. Čím je kľúčové slovo konkurencieschopnejšie, tým viac času by ste mali venovať obsahu.

Klávesová skratka pre výskum kľúčových slov

5. Optimalizácia obsahu

Nezabudnite pridajte obsah na dlhé príspevky! Tu je niekoľko ďalších tipov …

5.1. Dokonale optimalizované stránky (príklady)

Backlink je Infographic SEO na stránke je najlepší, aký som doteraz videl (príspevok má 19 000+ akcií). Prestaňte sa toľko báť zelených svetiel, vystúpte z trasy „text a fotografie“ a začať robiť niečo iné. Super podrobný obsah, videá a / alebo infografiky. Urob to!

on-page-seo

Moz je faktory hodnotenia na stránke sú tiež pevné …

On-Page-SEO

5.2. Komplexnosť obsahu

Obsahová komplexnosť je myšlienka, že obsah by mal zodpovedať všetkým aspektom dopytu používateľa. To je dôvod, prečo dĺžka je sila v SEO (pomocou Odpovedať verejnosti vidieť otázky kľúčové slová).

5.3. Zamerajte sa na viac ako 3 000 slov

Strávil som niekoľko týždňov týmto tutoriálom WordPress SEO, ale pravdepodobne získa viac ako 100 zobrazení za deň (väčšina mojich dlhých článkov áno). Čím je kľúčové slovo konkurencieschopnejšie, tým viac obsahu by ste mali mať. Možno budete môcť použiť 1 000 slov pre kľúčové slová s nízkou konkurenciou, ale pre konkurenčné frázy sú zvyčajne potrebné 3 000+ slov (kľúčové slová s viac mesačným vyhľadávaním a konkurencia v MozBar). Nehovorím vám, aby ste len pridali veľa textu … navrhovanie stránok a blogových príspevkov s peknou grafikou, obsahom, videami … mali by ste vziať do úvahy všetky.

Počet slov WordPress

Hovädzie príspevky na kľúčové témy sú dôvodom, prečo môj web prešiel z 500 na 2 500 používateľov / deň.

5.4. Základný obsah

Toto je najužitočnejší obsah na vašom webe. Pre mňa sú to moje výukové programy týkajúce sa služby Yoast, optimalizácie rýchlosti, služby Google Search Console a podobne. Iba 20 z mojich 100+ výukových programov generuje zhruba 80% mojej prevádzky. Získajú tiež väčšinu mojich klientov, prepojení, účastníkov a pridruženého predaja. Tieto predné a stredové stránky som umiestnil na svoju domovskú stránku, navigačné menu, bočný panel a po vstupnom widgetu.

Série WordPress SEO

Na tieto návody veľmi prispievam svojím veľkým nárastom prevádzky. Sú oveľa užitočnejšie ako moje nudné Poradenstvo v oblasti WordPress SEO stránky (na to nikto nebude odkazovať). Musíte sa naučiť, ktorý obsah by vášmu publiku považoval za najužitočnejší a ktorý by sa pri jeho vytváraní skutočne prejavil.

Štatistiky Google Analytics

5.5. Hranice znakov úryvkov
 • Názov SEO: ideálne 50 – 55 znakov
 • Meta popis: ideálne 145 – 155 znakov

Yoast vám povie, či sú príliš krátke alebo dlhé …

Limit počtu znakov

Rovnako bude Vylepšenia HTML časť Konzoly Google Search Console …

Vylepšenia HTML

Google používa dlhšie popisy metaznačiek (niekedy)
Google začal v niektorých výsledkoch vyhľadávania zobrazovať dlhšie meta popisy. To sú vybrané spoločnosťou Google (nevyťahujú sa z vášho života) a zvyčajne sa získavajú zo skutočného obsahu na stránke. Vaše meta popisy by sa mali riadiť Yoastovým „dĺžkomerom“ v prípade, že sa spoločnosť Google rozhodne použiť normálnu dĺžku znakov a nechať to na spoločnosti Google, aby stiahla dlhšiu verziu – ak sa rozhodnú.

Dlhšie-Meta-Popis

V tomto tweet Danny Sullivan zo spoločnosti Google hovorí …

onger-Meta-Popisy-Google

5.6. Bohaté úryvky

Bohaté úryvky pridávajú k útržkom ďalšie informácie a môžu zvýšiť MP …

Hviezdy preskúmania štruktúrovaných údajov

Inštrukcie

5.7. Odporúčané úryvky

Odporúčané úryvky keď Google zobrazí časti vášho obsahu vo veľmi najlepšom výsledku. Google to vytiahne z ktoréhokoľvek výsledku na prvej stránke, ktorý odvedie skvelú prácu stručné zodpovedanie otázok vo forme odsekov, zoznamov a tabuliek (3 typy odporúčaných úryvkov).

Prispievam k tomu, že napíšem peknú grafiku o kľúčovom slove (SiteGround vs. Bluehost), ktorá odkazuje na kvalitné / nezaujaté odkazy, ktoré spoločnosť Google vidí ako fakty (ako je spoločnosť Bluehost vlastnená EIG, Ankety na Facebooku, Hostingová stránka odporúčaná programom WordPress) a udržiavať ju na faktoch.

Odporúčané úryvky

Ako získať spoločnosť Google, aby vám mohla oceniť odporúčané úryvky

 • Zacieľte na kľúčové slovo, na ktoré ľudia chcú stručnú odpoveď
 • Prieskumník kľúčových slov Moz má filter, ktorý pomáha nájsť kľúčové slová v otázke
 • Určite, či má byť odpoveďou odsek, zoznam alebo tabuľka
 • Zacieľte na kľúčové slová, ktoré už majú úryvok, ale majú zlú prácu
 • Vytvárajte obsah založený na faktoch s kvalitnými referenciami (odkazy, grafika atď.)
 • Ak hľadáte odpoveďové pole, zacieľte svoje kľúčové slovo pomocou presnej zhody
 • Uistite sa, že ste na prvej stránke kľúčového slova, ak nie, vylepšte obsah
 • Google nakoniec rozhodne, či zobrazia váš výsledok alebo vôbec nejaký výsledok
5.8. Tvorba titulkov

titulky – príspevky majú zvyčajne dlhšie nadpisy ako stránky. Moje titulky obyčajne idú asi takto: Ideálne nastavenie rakety WP s inštrukciami Cloudflare + StackPath (# 1 Menovitá medzipamäť, najnovšia verzia 3.0.5.1). Moje stránky sú viac podobné: WordPress SEO Consulting. Väčšina mojich stránok používa presnú zhodu kľúčových slov popisujúcu službu, zatiaľ čo moje príspevky popisujú aj to, čo je obsiahnuté v návode (a často časy zahŕňajú rok 2018, ktorý pomáha zacieliť kľúčové slová na dátumy). To láka ľudí na čítanie a môže to viesť k nižšej miere odchodov.

Nadpis stránky: WordPress SEO Consulting – krátky
Uverejniť nadpis: Ideálne nastavenie rakety WP s pokynmi Cloudflare + StackPath (# 1 Menovitý Cache Plugin, najnovšia verzia 3.0.5.1) – dlho

5.9. Tvorba titulov SEO

Niektorí ľudia sa tak usilovne snažia dostať zelené svetlo do svojho obsahu zahrnutím svojho kľúčového slova, zabudnú napísať pekný nadpis, ktorý ľudí prinúti kliknúť na ich odkaz. Tu je niekoľko príkladov nadpisov.

Nadpis 6

Nadpis 3

Nadpis 4

Nadpis 5

Nadpis 2

Tituly SEO – Post SEO tituly sú zvyčajne skrátenou verziou vášho dlhšieho nadpisu: Ideálne nastavenie rakety WP s cloudflare + StackPath CDN (2018). Stránky sú zvyčajne dlhšou verziou vášho krátkeho nadpisu: WordPress SEO Consultant / Yoast Expert – Tom Dupuis. Zaradil som „Yoast Expert“, pretože viem, že väčšina ľudí, ktorí hľadajú SEO SEO konzultáciu, potrebuje s Yoast pomoc. Namiesto toho, aby ste zahrnuli iba svoje kľúčové slovo a názov súboru (veľké množstvo), urobte si trochu vyniknúť – povedzte mu PREČO ste iný ako všetci ostatní v spoločnosti Google.

Názov stránky SEO: WordPress SEO konzultant / Váš odborník – Tom Dupuis – predĺžená verzia môjho nadpisu „WordPress SEO Consulting“
Uverejniť názov SEO (skrátený): Ideálne nastavenie rakety WP s cloudflare + MaxCDN (V. 3.0.5.1) – skrátená verzia môjho nadpisu „Ideálne nastavenia rakety WP s pokynmi Cloudflare + StackPath (# 1 Menovitá medzipamäť, najnovšia verzia 3.0.5.1)“ “

5.10. Tvorba meta popisov

Áno, mali by ste tu použiť svoje kľúčové slovo so zameraním (alebo jeho variáciu). Hlavným účelom meta popisu je zhrnúť obsah a povedať ľuďom, PREČO by mali kliknúť na váš výsledok. V mojom Výukový program nastavení meta popis hovorí ľuďom, že pridám súbor zip s mojimi predkonfigurovanými nastaveniami služby Yoast. Takéto malé veci môžu ľahko zvýšiť mieru prekliknutia.

Popis meta

5.11. Optimalizácia sociálnych obrazov

vidieť časť 2.11 aby ste správne zdieľali formát obsahu pri zdieľaní na Facebooku / Twitteri.

5.12. Odovzdajte kľúčové slovo niekoľkokrát do obsahu

Hustota kľúčových slov sotva záleží (môžete skutočne získať penalizované za plnenie kľúčových slov), ale mali by ste ju niekoľkokrát použiť v obsahu, najdôležitejšia je v prvých pár vetách. Yoast robí veľa hustota kľúčových slov ale nesúhlasím, často to vedie k spamovému obsahu.

Nemusí to byť úplne stopercentná presná zhoda vášho kľúčového slova zameraného na zacielenie, ale malo by byť blízko a prirodzene čítané. Yoast detekuje iba presné zhody kľúčových slov vo vizuálnom editore (nie pre tvorcov stránok), pokiaľ ho spomeniete (alebo variáciu), môžete ignorovať odporúčanie hustoty kľúčových slov v Yoast. A ak pridáte obrázok do hornej časti príspevku, služba Yoast to započíta ako prvý odsek – preto niekedy nie je možné použiť kľúčové slovo v prvom odseku (odporúčanie Yoast). Neprehliadajte to … keď píšete o téme, zvyčajne sa o tom zmienite bity prirodzene vo vašom obsahu / obrázkoch. To chce spoločnosť Google.

Hustota kľúčových slov pre váš FOcus

Zamerajte kľúčové slovo v prvom odseku

5.13. Vyhnite sa plneniu kľúčových slov

Prečo by ste nemali byť posadnutí zelenými svetlami …

 • Spoločnosť Google penalizuje výplň kľúčových slov
 • Váš kanál zistí iba PRESNÉ zhody vašich kľúčových slov so zameraním
 • Ak použijete čiastočné zhody (synonymá), služba Yoast to nezistí
 • Príliš veľa presných zhôd kľúčových slov spôsobuje, že váš obsah vyzerá ako spam
 • Čiastočné zhody / synonymá sú podporované a často znejú prirodzenejšie
 • Nadpisy by mali lákať ľudí, aby si prečítali, nielen aby zahrnuli vaše kľúčové slovo so zameraním
 • Optimalizácia obsahu je viac ako použitie kľúčového slova, čo väčšinou navrhuje Yoast

Čo by mala vaša analýza SEO povedať:

VAROVANIE: vloženie kľúčových slov do vášho obsahu / úryvkov spôsobí, že vyzerajú ako spam. Premýšľali ste o vytvorení názvu SEO + meta popisu na zvýšenie MP? Každý výsledok v službe Google bude používať kľúčové slovo – prečo by niekto klikol na váš odkaz? Áno, mali by ste použiť kľúčové slovo v nadpise stránky, v SEO názve a v meta popise … ale do injekcie nevkladajte kľúčové slová len preto, aby ste dostali zelené svetlo. Zabudnite na hustotu kľúčových slov a kľúčové slová v podkapitolách… začnite premýšľať o pridaní obsahu k dlhším príspevkom, videám, infografikám, úryvkom, obrázkom zo zdieľania v sociálnych sieťach a spevňovanie tenkého obsahu aby bolo lepšie (podrobnejšie) ako všetci ostatní.

5.14. Permalinks

Niekoľko poznámok o trvalých odkazoch (adresy URL / slimáky)…

5.14.1. Skráťte Permalink

Skrátenie trvalých odkazov zdôrazňuje kľúčové slová vo vyhľadávacích nástrojoch …

Skrátené Permalinky

5.14.2. Neodstraňujte vždy Stop slová

Zastavte slová sú krátke, nepopisujúce slová, ktoré spoločnosť Yoast odporúča odstrániť z trvalých odkazov, aby kládla väčší dôraz na kľúčové slovo zamerané na zameranie. Aj keď je to zvyčajne dobré, môže to spôsobiť, že vaše permalinky vyzerajú veľmi čudne (pozri nižšie). Ak sa ľudia môžu pozerať na váš trvalý odkaz a vedia, o čom je tento článok, odstráňte ich. Ale ak to robí z nich zábavné čítanie, nie.

Yoast-stop-slová

Prečo by ste nemali vždy odstraňovať stop slová …

Yoast-stop-slovách Príklady

5.14.3. Kedy zmeniť Permalinks

Tu je ok, keď môžete zmeniť permalinky:

 • Prechádzate na SSL (HTTPS)
 • Prechádzate na inú ako webovú stránku
 • Slovo „kategória“ je v poštových adresách URL
 • Používate štruktúru permalinku? P = 123
 • Stará verzia Yoastu zbavila všetky vaše stop slová
 • Permalink neopisuje obsah / kľúčové slovo na stránke
 • Prepisujete obsah tak, aby zacieľoval na úplne iné kľúčové slovo
 • Stránka / príspevok nie sú dobre zavedené (má nízku návštevnosť / odkazy / zdieľané položky)

Najlepšie je opraviť permalinky naraz a nie viackrát ich zmeniť. Ak napriek tomu prechádzate na protokol SSL, môžete tiež prepnúť na iné ako webové stránky, odstrániť „kategóriu“ z adries URL blogu a opraviť všetky stránky / príspevky permalinkami, ktoré neopisujú jej obsah / kľúčové slovo. Uistite sa, že ste nastavili správne presmerovania a poskytli spoločnosti Google čas na opätovné indexové prehľadávanie svojich stránok a aktualizáciu nových trvalých odkazov vo výsledkoch vyhľadávania. Môžete zaznamenať pokles v hodnotení – čo je zvyčajne dočasné.

5.14.4. Použite štruktúru priezviska „Post Name“

Štruktúra trvalého odkazu na meno (www.yourwebsite.com/post-name/) je vo všeobecnosti najlepšou voľbou. Nájdete ho v WordPress v časti Nastavenia → Permalinky. Je krátky a umožňuje, aby sa názov vášho príspevku nachádzal pred vašimi permalinkami (ktoré zahŕňajú vaše kľúčové slovo). Môžete zvážiť vlastnú štruktúru /% kategórie% /% postname% /, ktorá kategorizuje vaše príspevky do kategórií blogu. Obidve sú dobré, pokiaľ nemáte veľký dôvod na použitie inej štruktúry.

Nastavenia trvalého odkazu pre meno

5.15. Obrázok SEO

Nezabudnite optimalizujte obrázky pre rýchlosť v časti 6.7.

5.15.1. Názov súboru obrázka

Pred odovzdaním do WordPress označte obrázky takže názov súboru popisuje obrázok. Ak ste ich už nahrali s nepopisnými názvami súborov (DSC12345), znova ich načítajte. NEVYBERAJTE kľúčové slová do názvov súborov ani alternatívnych textov (použite ich iba v prípade, že skutočne popisujú obrázok) a toto odporúčanie ignorujte, ak je bublina červená. Jednoducho opíšte obrázok.

Názov súboru obrázka

5.15.2. Obrázok Alt Text

Text alt by mal byť rovnaký ako názov súboru. Ak chcete, aby program WordPress automaticky vyplňoval alternatívny text, použite napríklad plugin Automatické atribúty obrázkov z názvu súboru pomocou hromadného aktualizátora.

Alternatívny text

5.16. odkazy

Táto časť sa týka vnútorných odkazov, externých odkazov, názvov odkazov, pridružených odkazov a opravy nefunkčných odkazov. Dotýka sa tiež spätných odkazov – zvyčajne získaných vytvorením vynikajúceho obsahu.

5.16.1. Interné odkazy

Interné odkazy sú prirodzeným spôsobom vytvárania odkazov na váš obsah a zároveň pomáhajú ľuďom nájsť informácie o konkrétnej téme. Ak v tejto príručke odporúčam nakonfigurovať WP Rocket, ukážem na svoj tutoriál WP Rocket namiesto prilepenia každej snímky obrazovky, ktorá by bola duplikátom obsahu.

Ovládajte odkazy na podstránky – čím viac odkazov na stránku máte, tým je pravdepodobnejšia Odkazy na podstránky časti výsledkov vyhľadávania Google. Interné prepojenia sú hlavným spôsobom, ako ich kontrolovať.

Odkazy na podstránky

Nepoužívajte interné prepojovacie doplnky – žiadny algoritmus nevykoná lepšiu prácu ako manuálne vkladanie odkazov, čo platí aj pre doplnky súvisiace s „príspevkami“. Navyše tieto doplnky môžu spomaliť vaše stránky.

5.16.2. Vonkajšie odkazy

Externé odkazy sú ako citovanie zdrojov spoločnosti Google. Mali by pochádzať z dôveryhodných webových stránok, ale mali by poskytovať aj ďalšie informácie o konkrétnych témach. Vyhnite sa odkazom na všeobecné webové stránky, ako je Wikipedia, a namiesto toho odkazujte na obsah vo svojom výklenku. Na každej stránke použite niekoľko, pretože Google používa obsah, na ktorý odkazujete, ako signál relevantnosti pre svoj vlastný obsah, a vylepšuje tak SEO..

5.16.3 Kotviaci text

Ukotviť text je text používaný na pomenovanie vášho odkazu. Moz odporúča používať krátky, popisný, ťažký kotviaci text, ktorý nie je kľúčovým slovom, zatiaľ čo Wikipedia používa všetok kotviaci text s presnou zhodou (čo niektorí ľudia veria, že pomáha zlepšiť hodnotenie tejto stránky podľa kľúčového slova). Sledujem Mozovu stratégiu, pretože presné zhody môžu vyzerať ako spam a môžu spoločnosti Google povedať, že sa snažíte manipulovať s hodnotením.

Príklad kotviaceho textu

5.16.4 Názvy odkazov

Chcete znížiť mieru odchodov? Použite názvy odkazov, aby ste ľuďom pomohli zistiť, na čo klikajú.

Prepojiť názvy

Kedykoľvek pridáte odkaz, pridajte tiež názov …

Názvy odkazov WordPress

5.16.5 Pridružené odkazy

Živím sa prostredníctvom affiliate marketingu a mám pár trikov v rukáve …

SiteGround-affiliate-Sales

Tipy:

 • Na jednu stránku nepoužívajte veľa pridružených odkazov
 • Pridajte rel = ”nofollow” do všetkých vašich pridružených odkazov
 • Nie vždy uvádzajte najdrahšie / pridružené produkty ako prvé
 • Vytvorte vstupné stránky pre produkty, ktoré predávate, a namiesto nich odkazujte na ne
 • Zakryte pridružené odkazy alebo použite prispôsobovač prepojení svojej pridruženej spoločnosti, ak je k dispozícii (siteGround.com/go/managed-wordpress-hosting vyzerá omnoho lepšie ako onlinemediamasters.com/go/managed-wordpress-hosting)
 • Pridajte do svojho obsahu TON, aby ste sa vyhli sankciám (pridružené stránky sú náchylné)

ps. Ak ste v priemysle WordPress, pozrite sa na môj zoznam pridružené programy pre WordPress.

5.16.6 Nefunkčné odkazy

Link Link skenuje až 7 500 odkazov / mesiac zadarmo. Vyhnite sa Doplnok na kontrolu poškodeného odkazu čo robí dobrú prácu, ale skenovanie spotrebováva CPU a je zakázané mnohými hostingovými spoločnosťami.

Dr-Link-Check

4.15.7. spätné

Jediný čas, keď som si prenajal staviteľa odkazov (ktorý mal na stránke upwork.com dokonalú 5-hviezdičkovú recenziu), som dostal pokutu Google. To rozdrvilo môj webový prevádzku / financie. Dostal som trest, keď som cez neho prešiel individuálny odkaz na moje stránky, žiadosť správcov webových stránok o odstránenie odkazov, ktoré vytvoril môj nezávislý pracovník, a odoslanie a žiadosť o prehodnotenie Vyhľadať na Googli. Neustále som pracoval na vylepšovaní svojho obsahu. Až o viac ako rok neskôr bol trest konečne odstránený.

lekcie: neprenajímajte si program na vytváranie odkazov. Požičajte si infographic dizajnéra.

Sprievodca Backlinko pre vytváranie odkazov uvádza „vizuálne diela“ ako číslo 1 … konkrétne odkazujúce na infografiku, podrobných sprievodcov a veci, na ktoré ľudia, na ktorých by chceli ľudia odkazovať. Za svoje akcie získal viac ako 19 000 akcií online sprievodca SEO… ktoré začalo sladkou infographic. Nestrácajte čas prepojovacie schémy alebo osloviť ľudí, o ktorých neviete, že žiadajú o odkaz … pracovať na obsahu, hodnotiť vyššie, ľudia vás nájdu a budú na vás odkazovať. Obsah yo, CONTENT!

5.17. Miera prekliknutia

V tejto príručke sa venujem všetkému, čo je potrebné na zvýšenie miery prekliknutia, ale toto je pripomienka toho, aké dôležité sú. Tieto hodnoty je možné merať vo Vyhľadávacej konzole Google Search Console.

Miera prekliknutia

5.18. Videá + infografiky

Môžete povedať, koľko času som strávil na svojich snímkach obrazovky? Pravdepodobne dni. Môžete to urobiť, videá alebo infografiky. Vyberte jednu alebo dve. Potrebujete však jeden z nich – nielen písaný text.

5.19. Príspevky do súboru do 1 kategórie

Označte príspevky v kategórii 1, aby ste zabránili duplicite obsahu.

Kategórie značiek WordPress

Ak plánujete indexovanie stránok kategórie (na karte Taxonomies in Yoast), mali by ste tieto stránky kategórie navrhnúť tak, aby vyzerali pekne! Zadajte nadpis, popis toho, o čom je kategória, navrhnite si svoj postranný panel a napíšte vlastný názov SEO + meta popis s kľúčovým slovom pre túto kategóriu. Bude mať lepšiu šancu na hodnotenie.

5.20. Nepreháňajte značky

Toto sú zvyčajne kľúčové témy, na ktoré sa príspevok vzťahuje.

Kategórie značiek WordPress

6. Optimalizácia rýchlosti

Chcete 100% skóre GTmetrix? Táto časť vám ukáže, ako som to urobil.

6.1. Štatistiky GTmetrix verzus Pingdom verzus PageSpeed

Čas načítania je primárna metrika, ktorú by ste mali zmerať, s ktorou skóre veľmi úzko súvisí. Tieto sú vylepšené stanovením odporúčaní týkajúcich sa rýchlosti (GTmetrix je môj obľúbený nástroj).

GTmetrix – na karte Vodopád si pozrite, ktoré pluginy / prvky sa načítajú najdlhšie (objavia sa aj viackrát v prehľade Rýchlosť stránky / YSlow), neoptimizované obrázky, kontrola CDN na karte YSlow a skontrolujte svoj TTFB (čas do prvého byte) zobrazené na karte „Načasovanie“.

Pingdom – najpresnejší nástroj na meranie časov zaťaženia podľa WP Rocket.

Štatistiky Google PageSpeed – Opatrenia časy odozvy servera čo by malo byť <200ms. Nič zbytočné inak, pretože nemeria doby načítania (odporúčania GTmetrix / Pingdom sú oveľa lepšie), zatiaľ čo rýchlosť mobilných telefónov sa zvyčajne zvyšuje v spojení s rýchlosťou stolných počítačov..

6.2. hosting

Slovo server je doslova uvedené 70-krát Sprievodca optimalizáciou WordPress a 35-krát v GTmetrix prečo je moja stránka pomalý návod (novinky flash … je to trochu dôležité). Prejdite svoje stránky Štatistiky Google PageSpeed aby som zistil, či skrátiť čas odozvy servera je vo vašej správe. Ak to nie je pod 320ms ako Google odporúča pravdepodobne to znamená, že váš server (hosting) je pomalý.

Znížiť-Server-Response-Time

Ďalším náznakom je, že váš čas na prvý bajt je vysoko na karte „Načasovanie“ aplikácie GTmetrix

GTmetrix-Time-To-First-Byte

Rovnaká spoločnosť (EIG) vlastní Bluehost, HostGator, iPage, Site5, Unified Layer a ďalšie 60 rôznych hostingových spoločností. Sú známi znižovaním nákladov tým, že balia príliš veľa ľudí na ten istý server (zdôrazňuje to) a kvôli tomu má strašné hodnotenie. Mnoho webových stránok hostených spoločnosťou EIG má vysoké časy odozvy a ja by som sa vyhnúť týmto spoločnostiam za každú cenu.

List-Of-HZS-Brands

používam SiteGround a mám 200ms reakčné časy so skóre 100% GTmetrix a 0,4 s Časy zaťaženia pingdomom. Vykonajte kontrolu hostingu, spustite vlastné testy alebo kliknite na moje stránky s rýchlym načítaním. Boli ohodnotení ako hostia č. 1 v 26 anketách na Facebooku a sú lepšie ako svety EIG (Bluehost, Hostgator), Choď oci, a ďalších hostiteľov, ktorí balia príliš veľa ľudí na ten istý server. Tam boli veľa ľudí SZO migrovaný a zverejnené výsledok na Facebook a cvrlikání. Tweet po tweet, pošta po pošta, hlasovanie po hlasovanie po hlasovanie, rýchlejší hosting bude fix pomalé časy odozvy. sú odporúčané WordPress, robiť bezplatné migrácie, a používam ich pološpecializovaný plán.

2019 Prieskum hostingu

2017-WordPress-hosting-FB-Poll

Odporúčania hostiteľa Elementor

Odporúčanie hostenia z júla 2019

WordPress-hostiteľ-Poll-Aug-2018

Shared-hosting-Poll-2017

2019-hosting-Poll

Go-To-hosting-Company

WordPress-hosting-Poll-2017

Podarilo-hosting-Poll

WooCommerce-hosting-FB-Poll

2016-Web-hosting-Hlasovanie

Best-WordPress-hosting-Provider-Poll

Najlepšie Web-hosting-2019-Poll

Anketa o priateľskom hostovaní WP

2016-WordPress-hosting-FB-Poll

Obľúbený hosting pre spoločnosť Elementor

2018 Odporúčania týkajúce sa hostenia

Anketa o hosťovaní WordPress september 2018.png

Podarilo-WordPress-hosting-Poll-2017

2019-Hostitelia-Poll-1

Hosting-Poll-For-Speed

WordPress-hosting-Poll-jún-1

SiteGround-odporúčania

2014-Managed-WordPress-hosting-FB-Poll

Najlepšie Web-hosting-Provider-Poll

Hosting-Poll-Feb-2019

Hosting-Odporúčania-Poll

Bluehost vs SiteGround

Anketa webhostingu WordPress

Čo hovoria ostatní ľudia…

wordpress-hosting-otázka

Ľudia, ktorí migrovali…

Prepína sa na SiteGround

Migrácia času načítania stránky

Bluehost to SiteGround GTmetrix

HostGator To SiteGround

SiteGround GTmetrix

Štatistiky stránok Google PageSpeed

100 Perfektné skóre na webe

Genesis SiteGround

Rýchlosť dosiahnutá prostredníctvom služby SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

Znížené časy načítania pomocou funkcie SiteGround

Nové časy odozvy SiteGround

HostGator na migráciu na lokalitu

SiteGround Response Times On Joomla

Prepnuté na hosting na webe

SiteGround Rocket Imagify Combo

Joomla GTmetrix On SiteGround

Štatistiky SiteGround PageSpeed

SiteGround On Joomla

SiteGround Znížené časy načítania

SiteGround Speedy Hosting

Nové výsledky pingdomov na webe

Nový čas odozvy SiteGround

Vylepšenie času odozvy SiteGround

Majú 3 plány

SiteGround-hosting

Som na ich pološpecializovaný plán GoGeek a tu je môj Správa o pingdom

2019-Pingdom-Report

Moja správa GTmetrix…

2019-GTmetrix-Report

Vyššie plány zahŕňajú viac prostriedky servera (počet serverov je faktorom číslo 1 v sprievodcovi optimalizáciou WordPress). Môžete vidieť a úplná porovnávacia tabuľka ich plánu StartUp vs GrowBig verzus GoGeek, ale GrowBig vám poskytuje približne 2x serverové prostriedky ako StartUp a GoGeek je semi-dedikovaný hosting čím získate ešte viac serverových prostriedkov. GrowBig + GoGeek prichádza s prioritnou podporou a môžete hosťovať neobmedzené stránky. Cloud hosting je pomerne cenový skok na $ 80 / rok, ale prichádza s 2CPU + 4 GB RAM a je dokonca rýchlejší ako GoGeek.

Môžete to vidieť na internete stránka funkcií

SiteGround-Server-zdroje-Chart

ich technológia rýchlosti je hlavný dôvod, prečo si ich ľudia vyberajú (servery NGINX, disky SSD, HTTP / 2, PHP7, HHVM a 1-kliknite na aktiváciu Cloudflare v cPaneli s možnosťou použitia agresívneho ukladania do pamäte cache, minifikácie a Railgun). Kombinujte funkciu SiteGround + Cloudflare + WP Rocket a doslova vám zaplatím 50 dolárov, ak sa vaše skóre / čas načítania nezlepší. ich technológia dostupnosti je rovnako dobrý a mám 100% dostupnosť vo funkcii Uptime Robot. Získate tiež podporu súvisiacu s WordPress, ktorá odpovedá na vstupenky Priemer 10 minút, automatické denné zálohy, zadarmo Poďme šifrovať SSL pre elektronický obchod a ďalšie Funkcie WordPress. SiteGround bude dokonca zadarmo migrovať VŠETKY vaše webové stránky / e-maily ak ste na cPanel, a 1 web, ak nie na cPanel.

Takmer 5 rokov pre mňa …

SiteGround-hosting

Zrieknutie sa zodpovednosti partnera – ak sa zaregistrujete na webe SiteGround with my pridružený odkaz Darujem dobrý kus bez akýchkoľvek nákladov. Každý rok som darujte 3 000 dolárov na kampane GoFundMe (2018 bolo kŕmiť hladných v Denveri, 2017 bolo Červeného kríža v hurikáne Harvey). Vaša podpora pomáha a ja si to vážim. Snažím sa, aby moje recenzie boli nestranné a podporované dôkaz vo forme Ankety na Facebooku, tweety, a skutočné rozhovory. Ak ho nechcete používať, tu je a neprepojený odkaz na SiteGround. Či tak alebo onak, skutočne verím, že sú hviezdnym hostiteľom WordPress a vaše stránky budú bežať rýchlejšie / plynulejšie … urobte si prieskum v skupinách Facebooku + cvrlikání a nájdete väčšinu ľudí povedz to isté.

6.3. Ľahké motívy (StudioPress)

Témy StudioPress sú ľahké (načítajú sa veľmi rýchlo) a odporúčajú ich Yoast, Matt Cutts (od spoločnosti Google) a dokonca Matt Mullenweg. Ľahké témy majú minimálnu integrovanú funkčnosť, čo má za následok menej zbytočné nadúvanie a namiesto toho sa spoliehajú plugins pridať iba potrebné funkcie. Témy Divi a ThemeForest majú často toľko vstavaných funkcií, ktoré môžu zabiť vaše časy načítania. Existuje veľa ľahkých tém, ale StudioPress je určite jedným z najuznávanejších tematických obchodov. Používam ich Outreach Pro téma.

Témy StudioPress

6.4. Ľahké doplnky (zoznam)

zálohovanieUpdraftPlus.

posuvníkymonológ, LayerSlider, alebo Posúvače meteorov.

portfólioGaléria Envira, FooGallery, alebo Mriežka.

Sociálne zdieľanieSassy Social Share alebo Sociálne zdieľanie DVK.

analytika – Google Analytics a Search Console by mali byť dosť, alebo Clicky.

Tvorcovia stránokTvorca stránok WordPress od spoločnosti MotoPress, ale žiadny tvorca stránok nebeží rýchlejšie ako natívny editor WordPress. Skombinujte to s Doplnok pre duplikátor a nemali by ste potrebovať nástroj na tvorbu stránok (vrátane zabudovaných tvorcov stránok do tém WordPress). Pokiaľ to váš tím absolútne neodmieta naučiť sa trochu HTML (najjednoduchší kódovací jazyk), vyhnite sa tvorcom stránok.

KomentáreDisqus Podmienené zaťaženie.

Doplnky StudioPress – ľahké doplnky pre program Genesis Framework.

6.5. Pluginy pre optimalizáciu rýchlosti (zoznam)

Všetky sú hodnotené najlepšie, ale ak majú duplicitné funkcie, neinštalujte 2 doplnky.

6.6. Doplnky s vysokým CPU (zoznam)

* Medzi bežných vinníkov patrí súvisiaci príspevok, štatistika, mapa stránok, chat, kalendár, tvorcovia stránok a doplnky, ktoré spúšťajú prebiehajúce kontroly / procesy alebo vykazujú vysoký procesor v GTmetrix.

6.7. Optimalizácia obrazu

V skutočnosti existuje 20 spôsobov, ako optimalizovať obrázky – kto to vedel? Ale ak ideme na rýchlosť, jedná sa o tri najlepšie palce GTmetrix. Nezabudnite, že GTmetrix zobrazuje iba neoptimizované obrázky pre a jedna stránka takže je najlepšie začať s obrázkami, ktoré sa zobrazujú na viacerých stránkach (logo, bočný panel, obrázky päty), potom spustite svoje najdôležitejšie stránky pomocou GTmetrix a optimalizujte obrázky na týchto stránkach.

image-optimalizácia

V úplnom návode na optimalizáciu obrázkov WordPress sa dozviete, ako:

Optimalizácia obrazu TOC

Served Scaled Images – zmena veľkosti veľkých obrázkov na rozmery uvedené v GTmetrix. GTmetrix niekedy zobrazuje nesprávne rozmery. V takom prípade môžete nasnímať snímku obrazovky so 100% zväčšením a zmerať šírku a výšku v programe, ako je GIMP (nástroj na úpravu obrázkov, ktorý používam).

Served Scaled Images

Bezstratová kompresia – toto je položka „optimalizovať obrázky“ v GTmetrix. Imagify a kraken sú pre to najlepšie doplnky, používam funkciu Imagify. Iné doplnky majú chyby, nekomprimujú obrázky alebo môžu obrázky rozbiť. Majú mesačný limit pre bezplatné účty, ale robia oveľa lepšiu prácu.

 1. Zaregistrovať Imagify
 2. Nainštalujte Predstavte si doplnok
 3. Prejdite do sekcie Médiá na WP
 4. Hromadne komprimujte všetky obrázky na vašom webe
 5. Po dosiahnutí limitu 25 MB zaplatte 4,99 dolárov za 1 GB údajov alebo počkajte na ďalší mesiac

imagify-WordPress-image-optimalizácia

Zadajte dimenzie obrázka – znamená, že v kóde HTML alebo CSS musíte zadať šírku / výšku. Vizuálny editor to robí automaticky, takže sa to zvyčajne deje v miniaplikáciách, CSS alebo v iných sekciách vášho webu, ktoré sú manuálne kódované. Stačí nasledovať príklad na fotografii nižšie …

Zadajte dimenzie obrázka

6.8. Plugin pre vyrovnávaciu pamäť

WP Rocket bol zatiaľ hodnotený ako zásuvný modul č. 1 vo viacerých prieskumoch na Facebooku Rýchly výkon (nové dieťa na bloku) a Najrýchlejšia vyrovnávacia pamäť WP sú zvyčajne 2. a 3. miesto. Optimalizátor SG od spoločnosti SiteGround sa tiež zlepšil. Mnoho ľudí tiež používa Celková medzipamäť W3 ale bolo hlásených veľa chýb. Mali by ste mať nainštalovaný iba 1 doplnok vyrovnávacej pamäte, ale ak používate bezplatný doplnok, mali by ste otestovať viac doplnkov do vyrovnávacej pamäte, aby ste zistili, ktorý spôsob poskytuje najlepší čas načítania.

Napísal som návody pre všetkých 5 …

Najlepší prieskum v roku 2016 o doplnku cache

Prieskum verejnej mienky s vyrovnávacou pamäťou 2019

Swift vs WP Rocket

Prieskum verejnej mienky s vyrovnávacou pamäťou 2016

Najlepšie prieskumy týkajúce sa zásuvných modulov 2018

raketa wp verzus w3 totla cache

6.9. CloudFlare

CloudFlare je ľahký (a bezplatný) spôsob, ako zvýšiť rýchlosť pomocou ich CDN a chrániť svoje webové stránky pomocou ich internetová bezpečnosť. Závisí to od vášho hostiteľa, ale mnohí z vás môžu vo svojom cPaneli povoliť cloudflare (obrázok nižšie je pre SiteGround). WP Rocket, WP Fasetst Cache a W3 Total Cache sa integrujú s Cloudflare, ak by ste to radšej nastavili týmto spôsobom.

Alebo ho aktivujte vo svojom cPaneli …

Aktivácia cloudových svetiel SiteGround

Nezabudnite zapnúť agresívne ukladanie do vyrovnávacej pamäte, minimalizovať a Railgun pre ešte rýchlejšie načítanie …

Nastavenia zákalu SiteGround

6.10. CDN

Cloudflare sa viac zameriava na hosťovanie, zatiaľ čo StackPath sa zameriava výlučne na CDN (rýchlosť). Cloudflare má 200+ dátových centier zatiaľ čo StackPath má 30 dátových centier, ale viac dátových stredísk = rýchlejší web a stránky StackPath sa väčšinou nachádzajú v USA, čo je prinajmenšom tam, kde je väčšina mojich čitateľov. Cloudflare účtuje ďalšie poplatky za prenos HTTPS a nemá podporu bezplatného plánu. Kombinácia oboch služieb mi poskytla najrýchlejšie časy načítania a skóre v GTmetrix + Pingdom a momentálne ich používam. StackPath je 10 dolárov mesačne s 30-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou, služba Cloudflare je bezplatná. Moje návody vám ukážu, ako nastaviť StackPath pomocou doplnku vyrovnávacej pamäte, ale po dokončení by som sa spojil s ich podporou, pretože mi pomohli ďalej zlepšovať časy načítania..

StackPath-data-center

6.11. Lazy Load Videos

Videá sú zvyčajne najťažším prvkom na stránke. Toto oneskorenie ich načítania, kým sa nepresuniete nadol a skutočne neuvidíte video, ktoré by malo skrátiť čas načítania o niekoľko sekúnd (urobil som to na príspevku s 2 videami a vylepšil ho o 6 s). Ak používate WP Rocket, majú možnosť to povoliť v základných nastaveniach, alebo môžete použiť Doplnok Lazy Load For Videos. Neprenášam obrázky, pretože to môže byť nepríjemné pre vašich čitateľov, aby sa obrázky neustále načítavali.

WP Rocket Lazyload Option

6.12. Webové písma

Ak sa v GTmetrix / Pingdom vyskytnú chyby týkajúce sa písma, miestne písmo by malo pomôcť opraviť ich.

Google-Fonts-GTmetrix

Ako hosťovať miestne písma Google

 1. Vyber Písmo Google
 2. Stiahnite si písmo
 3. Prevod na webové písma (pomocou Transfonter)
 4. Buďte minimálny s počtom písiem / hmotnosťou
 5. Stiahnite si konvertované súbory fontov
 6. Nahrajte súbory písma do WordPress (ideálne priečinok s obsahom WP / upload)
 7. Pridajte vlastné písmo do CSS
 8. Vyskúšajte písmo
 9. Nastavte predvolené písmo
 10. Vždy používajte záložné písmo

6.13. Odstráňte reťazce dopytov

Toto je položka, ktorú môžete vidieť v nástrojoch na testovanie rýchlosti (Pingdom, GTmetrix, PageSpeed ​​Insights). WP Rocket má na tento účel aj voľbu, preto ju musíte povoliť v rozšírených možnostiach. Môžete tiež vyskúšať Odstráňte doplnok Query String z doplnku Statické zdroje ale počul som, že to vždy nefunguje. Môžete tiež skúsiť minimalizovať svoje doplnky a vaše skóre by sa malo pre túto položku zlepšiť.

Odstráňte reťazce dopytov zo statických zdrojov

6.14. Vyčistenie databázy

Odstránia sa tým nevyžiadané súbory (priečinok Kôš a spam), opravy príspevkov, ktoré sa hromadia pri každej aktualizácii príspevku, komentáre v koši, transients, a iné nezdravé veci. Na vyčistenie databázy použite nastavenia databázy WP Rocket alebo použite Doplnok WP-Optimize čo tiež robí skvelú prácu.

Nastavenia databázy rakety WP

6.15. Optimalizácia doplnkov
 • Rozbaľte položky vo svojom GTmetrix nahlásiť problémové doplnky
 • Na karte Vodopád GTmetrix môžete zobraziť doplnky, ktoré sa načítajú najdlhšie
 • Odstráňte alebo deaktivujte doplnky, ktoré nepoužívate, a použite ľahké doplnky
 • Kód sledovania Google Analytics vložte manuálne bez použitia doplnku
 • Vymeňte doplnky sociálnych médií za Doplnky na Facebooku alebo Twitter widgety
 • Deaktivovať prebiehajúce kontroly spôsobujúce vysoké využitie CPU (napr. Živá dopravná správa Wordfence)
 • Ak používate doplnky, pretože nepoznáte kód, opýtajte sa svojho vývojára na alternatívy
6.16. Optimalizácia komentárov

Lazy Load Comments – použitie Disqus Podmienené zaťaženie ak používate Disqus.

GravatarsGravatars spomaliť príspevky s množstvom komentárov (spustiť príspevok s komentármi cez GTmetrix a uvidíte, že Gravatars vašu správu zničia). Máte niekoľko možností …

 • Úplne vypnite komentáre
 • Nastavte predvolený gravitátor na Prázdne
 • Gravatary vypnite v časti Nastavenia → Diskusia
 • Odstráňte komentáre, ktoré neprinášajú pre váš príspevok pridanú hodnotu
 • Nastavte predvolený Gravatar na vlastný obrázok na vašom serveri
 • Obmedzte svoje obrázky Gravatar na malé rozmery (napr. 32 pixlov).
 • Dynamicky načítať komentáre pomocou Skryť doplnok Zobraziť komentáre

Zabráňte spamuDoplnok Anti-Spam odvádza vynikajúcu prácu a nepoužíva captcha.

6.17. Vypnite nepotrebné funkcie

Clearfy a WP Zakázať vykonajte skvelú prácu pri deaktivácii položiek, ako sú kontrola srdcového rytmu, pingbacky, spätné sledovanie, automatické ukladanie, XML-RPC, obmedzovanie následných revízií a ďalšie. Toto v podstate vymaže váš web z nepoužitých funkcií, ktoré sa môžu objaviť v prehľadoch GTmetrix / Pingdom.

Tipy na zakázanie WP

 • Zakážte všetko, čo nepoužívate
 • Plánovanie odstraňovania spamu je dobrý nápad
 • Emojis, Mapy Google a Gravatars načítanie trvá dlho
 • Pingbacky a trackbacky zvyčajne nestojí za ďalšie zdroje
 • Nastavte revízie príspevkov na 3 – 5, aby ste mali zálohy, ale nepotrebujete stovky
 • Rôzne možnosti na karte „žiadosť“ môžu zlepšiť váš čas načítania

WP-disable-Žiadosti

WP-disable-tags-Nastavenia

WP-Zakázať Admin

/ WP-Disable-SEO.

WP-disable-Iné

Hostujte Google Analytics lokálne
Na pravej strane nastavení Zakázať WP máte možnosť zadať svoj UA kód Google Analytics. Týmto by sa mala opraviť položka „Využitie vyrovnávacej pamäte prehliadača“ pre službu Google Analytics, ktorá sa často vyskytuje v prehľadoch GTmetrix, Pingdom a Google PageSpeed. Nezabudnite odstrániť všetky ďalšie kódy sledovania a doplnky Google Analytics a ubezpečte sa, že váš GA stále sleduje údaje používateľov.

WP-Disable-Google-Analytics s lokálnou

Leverage-Brower-Caching-Google-Analytics

6.18. AMP (Accelerated Mobile Pages)

Stránky AMP zrýchlite načítavanie mobilných stránok a k výsledkom mobilných služieb pridajte známku AMP …

Zrýchlené mobilné stránky

Váš AMP

Ako pridať stránky AMP na

 • Nainštalujte AMP plugin (pridá aktuálne stránky AMP)
 • Nainštalujte Lepidlo pre váš vkus & AMP (umožňuje vám prispôsobiť vzhľad)
 • Pridajte / amp / na ľubovoľnú stránku, aby ste videli, ako to vyzerá a uistite sa, že funguje
 • Prejdite do ponuky Nastavenia → AMP a zmeňte vzhľad a povoľte vlastné typy príspevkov
 • Nezabudnite vyladiť svoj odporúčaný obrázok v hornej časti stránky (pozri Sprievodca Yoastom)
 • Skontrolovať Oddiel AMP konzoly Google Search Console a vyhľadajte a opravte chyby AMP
 • Zapnúť Zrýchlené mobilné odkazy v nastaveniach rýchlosti Cloudflare (pozri nižšie)

Zrýchlené mobilné odkazy v cloude

6.19. Vyhnite sa vonkajším zdrojom

Mali by ste sa vyhnúť Mapám Google, AdSense, službám zverejňovania pracovných pozícií alebo akémukoľvek doplnku, ktorý ťahá obsah odinakiaľkoľvek. Obrázky by sa mali odovzdať do hlavného panela WordPress a nemali by sa kopírovať / vkladať z iných webových stránok, aby sa dali na vaše. Stiahnutie obsahu z externých webových stránok a ich zobrazenie na vašom webe absolútne zabije známky / časy načítania. Skontrolujte svoj prehľad GTmetrix.

GTmetrix-Inzercia

7. Google Search Console

Google Search Console bola pre optimalizáciu mojej stránky oveľa užitočnejšia ako služba Google Analytics. Môžete ho nastaviť pomocou aplikácie Yoast v časti 2.2. Zhromažďovanie údajov trvá niekoľko dní a zhromažďovanie údajov, ak chcete používať službu Analytics, trvá niekoľko mesiacov..

7.1. Nezahŕňajte WWW

Ideálny názov domény je bez protokolu SSL s protokolom SSL: https://onlinemediamasters.com/

Môžete zmeniť svoje preferovaný názov domény v nastaveniach lokality Search Console. Mala by to byť rovnaká verzia v programe WordPress (Nastavenia → Všeobecné → Adresa WordPress + Adresa lokality). Uistite sa, že všetky odkazy na vašich stránkach nie sú www (môžete použiť Doplnok pre lepšie vyhľadávanie nahradiť), nastavenie presmeruje a overí novú verziu vo Vyhľadávacej konzole pri zachovaní starej verzie.

Preferovaný názov domény

John Mueller zo spoločnosti Google hovorí …

Stále by ste to mali považovať za určitý druh migrácie stránok, takže by som určite prešiel tipmi na migráciu, ktoré máme v centre pomoci, pokiaľ ide o správne nastavenie presmerovaní, kanonikálov, hreflang, to všetko do uistite sa, že je nastavená medzi rôznymi verziami …

… ak robíte túto zmenu a stále ste na http, potom možno bude mať zmysel povedať, že urobíme túto chvíľu, keď budeme musieť urobiť migráciu a prejsť na https. Takže druh už podniká ďalší krok namiesto toho, aby to nechal na budúci rok.

7.2. Medzinárodné zacielenie

nastavenie medzinárodné zacielenie v Konzole pre vyhľadávanie Google hovorí spoločnosti Google, ktoré krajiny sú pre vás najdôležitejšie. A nie, nevylučuje to vaše webové stránky zo všetkých ostatných krajín.

Konzola pre medzinárodné vyhľadávanie Google Search Console

7.3. Chyby indexového prehľadávania (pozri časť 2.4)

7.4. Chyby použiteľnosti pre mobilné zariadenia

použiteľnosť v mobile v sekcii Search Console Google zobrazuje všetky mobilné chyby na vašom webe (Nástroj na testovanie mobilných zariadení spoločnosti Google chyby sa zobrazujú iba na jednej stránke). Len preto, že používate motív reagujúci na mobil, NEZNAMENÁ, že na vašom webe nebudú chyby mobilných zariadení, vždy skontrolujte!

Search-console-Mobile použiteľnosť-chyby

7.5. Zabezpečenie WordPress

Problémy s bezpečnosťou sekcia Konzoly Google Search Console vám povie, či majú vaše stránky problémy, ale Kontrola bezpečnosti Sucuri je tiež dobrý. Okrem zmeny všeobecného užívateľského mena „Správca“ pomocou silného hesla a zabezpečenia toho, aby jadro, témy a doplnky programu WordPress boli aktualizované, používam Wordfence. Len nezabudnite vypnúť živé prenosy, ktoré spotrebúvajú serverové prostriedky a spomaľujú vaše stránky. iThemes bezpečnosť je tiež dobrý, ale použite iba jeden bezpečnostný doplnok.

Kontrola bezpečnosti Sucuri

7.6 Analýza vyhľadávania

Konzola Google Search Console analytika vyhľadávania lepšie meria SEO ako Google Analytics. Keď ste na karte Analytika vyhľadávania, vylepšite filtre, aby ste mohli merať svoje hodnotenie, MP, kliknutia atď.

Filter vo vyhľadávaní Analytics

Porovnajte svoj SEO s predchádzajúcim časovým obdobím …

Porovnanie dátumu

Zobraziť dotazy (kľúčové slová), ktoré hodnotíte …

Dotazy konzoly Google Search Console

Prečítajte si otázky, ktoré hodnotíte pre konkrétne témy (toto je pre SiteGround) …

Filter vyhľadávacích dopytov Analytics

Vylepšiť obsah nízkej kvality …

Low-Vyhotovenie-Content-Google-Search-Console

Ak sa vám toto páči, prečítajte si moje 7 vlastných informačných panelov Google Analytics.

8. Miestne SEO

Tu je postup, ako sa umiestniť vyššie v Mapách Google a miestnych výsledkoch.

8.1. 2018 Faktory miestneho hodnotenia

Tu sú najnovšie 2018 faktory hodnotenia miestneho vyhľadávania (Moz každé 2 roky).

2018 Faktory hodnotenia miestneho vyhľadávania

8.2. citácie

citácie – online zmienky o vašom obchodnom mene, ale väčšina z nich ich považuje za adresáre / profily sociálnych médií (služba Moja firma na Googli, YellowPages, Bing Places, Facebook, Yelp, TripAdvisor a špecializované stránky). Vytváranie veľkého množstva citácií a získavanie recenzií o nich je to najlepšie, čo môžete urobiť, aby ste dosiahli lepšie umiestnenie v miestnych výsledkoch vyhľadávania – najmä Mapy Google. Moz Local and Whitespark vám pomôže vytvoriť tieto citácie (alebo ich zadať externe).

8.3. ZDRIEMNUTIE

NAP (obchodné meno, adresa, telefón) – tieto musia byť konzistentné vo VŠETKÝCH citáciách a na vašom webe. Ak máte iba 1 umiestnenie, môžete uviesť NAP v zápatí. Ak máte viac polôh, ich jednotlivé NAP niekde uveďte na svojich vstupných stránkach.

8.4. Moja firma na Googli

Optimalizácia stránky Moja firma na Googli

* Spoločnosť Google čoraz viac zohľadňuje aktiváciu vlastníkov firiem, ktorí: uverejňujú príspevky v službe Google Posts, reagujú na recenzie, aktualizujú špeciálne hodiny, odpovedajú na otázky a uľahčujú zákazníkom priame akcie v oblasti GMB pomocou firemných adries URL.

Logo mojej firmy na Googli

8.5. Moz Local

Moz Local vám povie, či je vaša firma uvedená na 15 najdôležitejších webových stránkach s citáciami a či máte neúplné, nekonzistentné alebo duplicitné profily. Taktiež vám povie presne, čo máte robiť (ďalšie profily, ktoré musíte vytvoriť, ktoré profily potrebujú viac fotografií a duplikáty na odstránenie. Keď ich opravíte, vaše skóre sa zlepší – ideálne bude vaše skóre blízko 100%.

Skóre miestnej citácie Moz

8.6. Whitespark

Na vyššie umiestnenie v Mapách Google potrebujete viac citácií ako citácie v Moz Local. Môžete ich vytvoriť sami (pomocou Zoznam najlepších citácií spoločnosti Whitespark) alebo najať Whitespark na ich zostavenie za 4-5 dolárov za citáciu. Svoju službu som využil na to, aby som získal viac klientov v top 3 výsledkoch služby Mapy a podobne by mali zlepšiť hodnotenie viacerých lokalizovaných kľúčových slov. Zvyčajne začínam programom Moja firma na Googli a Moz Local, potom ho doplním citáciami z Whitespark v hodnote 500 dolárov. Funguje to veľmi dobre a majú perfektný vzhľad 5 hviezdičiek v službách Google s viac ako 200 recenziami.

Budova citácie Whitespark

8.7. recenzia

Vaša stránka Moja firma na Googli je najdôležitejším miestom na získavanie recenzií. Na zobrazenie výsledkov vyhľadávania Google musíte mať iba jednu hviezdičku. Aj keď recenzie sú iba 10% z vášho hodnotenia, často určujú neuveriteľných 90% vašich mier konverzie. Zobrazujú sa, keď Google zadáte názov svojej firmy, a pre kľúčové slová, ktoré nie sú súčasťou značky.

Recenzie Google pre SEO

8.8. Miestne kľúčové slová

V časti 3 sa zaoberám výskumom kľúčových slov, ale miestne kľúčové slová majú jedinečnú stratégiu …

 • Malé mestá zvyčajne majú niekoľko všeobecných kľúčových slov (Fotograf na jazero v lese)
 • Veľké mestá zvyčajne majú veľa konkrétnych kľúčových slov (Chicagský novorodenec)
 • Každé mesto má jedinečné kľúčové slová, takže ak zacieľujete na viac miest, preskúmajte každé z nich
 • Napr. Ak ste svadobný fotograf v Chicagu, vytvorte tiež stránky pre indiánov a homosexuálov.
 • Ak chcete, aby Google pre rôzne služby používal znak podčiarknutia, použite znak podčiarknutia

Kľúčové slová pre objednávanie slov

8.9. Viac miest

Každé miesto by malo mať svoje vlastné citácie – každé miesto by malo mať vlastnú stránku Moja firma na Googli, stránku Yelpu, sociálne profily a ďalšie citácie z Moz Local a Whitespark.

Výskum Kľúčové slová – každé mesto má svoj vlastný súbor kľúčových slov, ktoré by sa mali skúmať v službách Google. Veľké mestá budú mať viac kľúčových slov ako malé mestá (pretože populácia je vyššia).

Chicago Kľúčové slová

Vytvorte geograficky zacielené stránky pre kľúčové slová každého mesta – typickou stratégiou je vytvoriť pre každé mesto 1 stránku, ktorá zacieľuje na primárne kľúčové slová (napr. Chicagský zubár, zubár Orlando atď.) So permalinkovou štruktúrou website.com/locations/chicago. Ak v automatickom dopĺňaní Google vyhľadávajú ďalšie konkrétnejšie kľúčové slová, môžete pre ne vytvoriť samostatné stránky.

8.10. Geo-Targeted Pages

Jedinečný obsah – Môžete však navrhnúť šablónu, ktorá sa použije pre geograficky zacielené stránky, ale Vyhnite sa vyhľadávaniu a nahrádzaniu stránok (ak je všetko rovnaké, s výnimkou výmeny názvu mesta a niekoľkých obrázkov), pretože ide o duplicitný obsah. Každá stránka by mala byť o jej umiestnení jedinečná.

Google Map + Recenzie – Zvyčajne odporúčame vyhnúť sa Mapám Google, pretože spomaľujú čas načítania, ale je to vynikajúci spôsob, ako rozlíšiť svoje geograficky zacielené stránky a tiež vyzerá pekne..

ZDRIEMNUTIE – každá stránka by mala mať jedinečný NAP miesta (názov firmy, adresa, telefón).

8.11. prispôsobenie

Miera prekliknutia – napísaním pekného názvu SEO a metaznačky, aby ľudia klikali na váš výsledok vyhľadávania, a získanie ďalších recenzií samozrejme zvýši mieru prekliknutia.

Kliknutia na volanie pre mobilné zariadenia – pridajte tlačidlo (alebo hypertextový odkaz), na ktoré môžu ľudia kliknúť, aby vám zavolali.

555-555-1212

ohlásenie – oceniť ľudí za registráciu.

8.12. Local Rank Tracker

Žiadny iný nástroj nemeria miestne SEO ako Miestny Ranker Tracker Whitespark. Je presný a sleduje kľúčové slová pre rôzne miesta v organických zariadeniach Google, v Mapách Google (snack pack), Bing organic, Bing pack a ďalších výsledkoch vyhľadávania. Ich malý podnikateľský plán je 20 dolárov ročne, ale stojí za to, pretože je to najlepší / najjednoduchší spôsob sledovania miestnych rebríčkov. Áno, lepšie ako služba Analytics pre vyhľadávanie.

whitespark-local-rank-tracker

9. YouTube SEO

Ako hodnotiť videá na YouTube (a Google) …

9.1. Faktory hodnotenia YouTube

YouTube sa veľmi spolieha signály zapojenia pre videá s hodnotením (čas pozerania, hodnotenie Páči sa mi, zdieľané, komentáre, odbery, komentáre, miera prekliknutia). Rovnako ako optimalizácia akéhokoľvek obsahu faktory na stránke (kľúčové slovo v názve, popise, názve súboru, atraktívnej miniatúre …) a faktory mimo stránky (odkazy na video, počet vložení). Najlepší spôsob hodnotenia je prieskum kľúčových slov a vytvorenie videa, ktoré je lepšie ako ktokoľvek s najlepšími výsledkami. Video zvyčajne trávim 8 hodín.

youtube-video-seo postavených-faktory-infographic

zhrnutie

 • Preskúmajte kľúčové slovo videa v Automatické dopĺňanie YouTube
 • Preskúmajte konkurenciu pomocou Rozšírenie VidIQ Chrome
 • Zaznamenajte 10 a viac minút HD videa
 • Povzbudzujte ľudí, aby sa páčili / prihlásili na odber
 • Zahrňte kľúčové slovo do názvu súboru videa, názvu, popisu
 • Zahrňte do popisu videa časové značky + užitočné odkazy
 • Pridajte značky, vlastnú miniatúru a nahrajte prepis
 • Reagujte na komentáre a vložte video na svoje stránky
9.2. Kľúčové slová pre video

Najlepšie kľúčové slová pre video sú konkrétne (dlhé) frázy, ktoré sa zobrazujú v službe YouTube aj v službe Automatické dopĺňanie Google. Týmto spôsobom môžete hodnotiť na oboch miestach – zosilňovať svoju expozíciu. Začnite zadávať kľúčové slovo na YouTube a doplní sa ním fráza, alebo použite znak podčiarknutia _, aby ste vyplnili prázdne pole s ďalšími nápadmi na kľúčové slová. Môžete to urobiť kdekoľvek vo vete.

Automatické dopĺňanie v službe YouTube (doplňte frázu)
YouTube SEO kľúčové slová

Automatické dopĺňanie Google (Vyplňte prázdne miesto)
Frázy s automatickým dopĺňaním

9.3. Konkurencia s kľúčovými slovami pre video

vidIQ Chrome Extension – vyhľadajte v službe YouTube svoje kľúčové slovo a pozrite si najlepšie výsledky a pozrite si signály SEO každého videa. Skóre SEO je založené na hodnotení „Páči sa mi“, „Nepáči sa mi“, zhliadnutí, komentárov, zdieľaní, času zobrazenia, odberateľov, značiek, dĺžky popisu videa a ďalších metrík. Nižšie skóre = ľahšie prekonanie daného videa. Najdôležitejšie (IMO) sú názory, ako je / nepáči pomer, a # komentárov.

Youtube-Video Súťaž

Väčšinu signálov je možné vidieť bez rozšírenia …

Youtube-SEO Súťaž

Rozšírenie MozBar Chrome – Pri vyhľadávaní v službe YouTube vyhľadajte svoje kľúčové slovo takto: web: www.youtube.com hľadaný výraz. Výsledky s vyššou PA (oprávnenie na stránku) znamenajú vyššiu konkurenciu, čo znamená, že by ste pravdepodobne mali nájsť konkrétnejšiu (dlhú) verziu.

Video-kľúčové slová pre hospodársku súťaž

9.4. Zamerajte sa na 10 a viac minút

Dĺžka je sila – rovnako ako príspevky, aj dlhšie videá, ktoré sa venujú tejto téme, sa radia vyššie. Nezabudnite do popisu videa pridať časové značky, aby ste ľuďom uľahčili navigáciu.

Povedzte svoje kľúčové slovo – slovné vyjadrenie, že vaše kľúčové slovo je niekoľkokrát podobné hustote kľúčového slova pre videá. Zvyčajne to prichádza prirodzene (čiastočné zápasy sú tiež dobré), preto to jednoducho nehovorte.

HD kvalita – nové telefóny iPhone majú zvyčajne lepšiu kvalitu ako systémy Android a dokonca aj niektoré amatérske kamery. používam Screencast-O-Matic na nahrávanie a úpravu obrazovky v kombinácii s a Modrý mikrofón Yeti. Pri nahrávaní počítača skontrolujte svoje nastavenie, či neobsahuje optimálne video + zvuk.

9.5. Názov súboru videa

pred nahrajte svoje video, označte ho ako kľúčové slovo …

Youtube-File-Name

9.6. Názov videa

Youtube-Video Titul

Dobrý názov má 2 veci: vaše kľúčové slovo a lákavý nadpis. Google zvyčajne zobrazuje prvých 50–60 znakov, takže sa pokúste zostať v tomto rozsahu. VŽDY nemusíte používať presnú zhodu kľúčového slova, ale v názve videa by malo byť aspoň každé jednotlivé slovo.

9.7. Popis videa

Napíšte dlhé popisy s časovými pečiatkami, užitočnými odkazmi a celkovým súhrnom.

Youtube-Video Popis

Zahrňte kľúčové slovo do prvej vety – YouTube aj Google používajú (približne) prvých 155 znakov ako meta popis, ktorý sa objavuje v oboch výsledkoch vyhľadávania. Vymyslite túto vetu alebo dve vety rozumne – ľudia si prečítajú tento text, aby určili, či kliknú na vaše video. Chcem do popisu zahrnúť svoje kľúčové slovo asi dvakrát, raz za prvých 155 znakov.

Youtube-Meta-Popis

Youtube-SEO-Meta-Popis

časové pečiatky – umožňuje divákom preskočiť na časti videa, aby mohli nájsť to, čo hľadajú, čo tiež zlepšuje interakciu s vaším videom. To je užitočné najmä pri dlhých videách.

Príklady

 • : 21 (21 sekúnd)
 • 1:21 (1 minúta a dvadsaťjeden sekúnd)
 • 1:30:21 (1 hodina, 30 minút a 21 sekúnd)
9.8. Pridať značky (konzervatívne)

Nehovorte o tom, stačí pridať pár …

Značky Youtube

9.9. Vlastný náhľad

Nahrajte a vlastný náhľad v správca videa v časti Informácie & Nastavenia (budete musieť overte váš účet najprv). Rozmery by mali byť 1280 (w) x 720 (h) pixelov. Toto sa objaví vo výsledkoch vyhľadávania a v sekcii „súvisiace vyhľadávania“ na YouTube. Skúste niečo napísať veľkými písmenami.

Youtube-Custom-Thumbnail

9.10. odpis

Google neprechádza dobre pri prepisovaní videí do textu (pozrite sa, ako je to nedbalé na fotografii). Budete ho musieť prepisovať ručne, inak sa kľúčové slová, ktoré vo videu uvediete, stratia. Môžete tiež zadávať to nezávislým pracovníkom za lacné ceny na upwork.com.

YouTube Titulky

Youtube-Video Prepis

Youtube-Video-Transcriber

9.11. Vkladanie videí

Vyladenie prvku Iframe

Možnosť 1: Skopírujte odkaz YouTube a vložte ho do svojho obsahu (zvyšok WordPress urobí).

Možnosť 2: Prejdite na video YouTube, ktoré chcete vložiť, a potom skopírujte a vložte kód na vloženie do kódu HTML. Táto metóda umožňuje určiť šírku a výšku videa:

Vložte video YouTube

Možnosť 3: Otvorte video, keď kliknete na odkaz pomocou Doplnok Video Lightbox WP.

Skryť názov videa YouTube

Skryť ovládacie prvky videa YouTube

9.12. Reagujte na komentáre

Čo zvyšuje hodnotenie videí? Komentáre. Čo získava viac komentárov? odpovede!

Komentáre YouTube

10. Kurzy a končí

Niekoľko vecí, pre ktoré som nemal kategóriu …

10.1. Domovská stránka SEO

Domovská stránka by sa mala zvyčajne zameriavať na hlavné kľúčové slovo, ktoré chcete hodnotiť. V časti Prejdite na stránku SEO → Vzhľad vyhľadávania → Všeobecné. Tu napíšete útržok svojej domovskej stránky (názov SEO + meta popis, ktorý sa zobrazí vo výsledkoch vyhľadávania). Vaša domovská stránka by sa mala zvyčajne zameriavať na vaše primárne kľúčové slovo, ktoré by malo byť skúmal v nástroji, ako je napríklad Automatické dopĺňanie Google alebo Prieskumník kľúčových slov Moz. Mali by ste ich písať pre KAŽDÚ stránku / príspevok na svojom webe nielen zahrnúť kľúčové slovo, ale prinútiť ich čítať pekne a zvýšiť MP …

Domovská stránka-Google-fragmentov

Ako vyzerá widgetovaná domovská stránka …

Widgetized-SEO-Hlava-Meta-Popis

Ako vyzerá domovská stránka bez widgetu …

Non-widgetized-Homepage

Domovská stránka bez widgetu obsahuje odkaz na vašu „prednú stránku“, kde môžete tieto stránky napísať …

Domovská stránka-Úryvok-Editor

Pri písaní SEO titulov + meta popisov NEPREKRAČUJTE (alebo nedosahujte) obmedzenie počtu znakov – panel dĺžky by mal byť zelený! Tento panel sa nezobrazí v nastaveniach pod položkou Dashboard → Domovská stránka alebo Nástroje → Hromadný editor). Na týchto miestach MUSÍTE urobiť slovo.

Je lepšie skrátiť čas, pretože spoločnosť Google dokáže odtrhnúť dlhé úryvky (zvyčajne preto, že ľudia tu namiesto toho, aby napísali, znelo ako legitímny nadpis, namiesto toho, aby napísali viac kľúčových slov).

Tu je dobrý príklad …

Yoast-Content-optimalizácia

10.2. Napíšte stránku „About“ Killer

Nevedel som, aké dôležité to bolo, kým som nezačal dostávať e-maily, ktoré hovoria, že môj príbeh ich inšpiroval k tomu, aby opustili svoju prácu a robili affiliate marketing na plný úväzok, ako ľudia ocenili dar GoFundMe, ktorý robím každý rok, alebo dokonca jednoduchú LOL o svojom Uber príbeh. Google chce vedieť, že ste legitímna firma, a ľudia chcú vedieť, že ste legitímna osoba. Odhlásiť sa moja stránka o mne aby som videl, čo som urobil (buď pripravený naučiť sa o mne niekoľko veľmi zvláštnych vecí).

O-Me-Page

10.3. Duplikát obsahu (Siteliner)

Siteliner nájde duplicitný obsah, ktorý (IMO) sa vyskytuje väčšinou, keď ľudia vytvárajú cieľové stránky geograficky zacielené na miestne SEO (na zacielenie na rôzne mestá), ale namiesto jedinečného obsahu vytvárajú stránky „hľadať a nahradiť“, ktoré sú presne tou istou stránkou, iba názov mesta sa zmení. Môžete znova použiť obrázok a niekoľko riadkov textu, ale nevytvárajte duplicitné stránky. Značky, archívy autorov a ďalší obsah v nastaveniach služby Yoast tiež môžu zabrániť duplicite obsahu.

Duplikát obsahu Siteliner

Tipy

 • Skráťte súhrny (výňatky) na vašom blogroll
 • Značky Noindex, archívy autorov a archívy podľa dátumu v nastaveniach služby Yoast
 • Vyhnite sa vytváraniu „vyhľadávania a nahradzovania stránok“, kde sú 2 stránky a takmer identické
 • umožniť Ochranný štít Cloudflare aby ste zabránili ľuďom ukradnúť váš obsah
10.4. SSL

Google zakódované na webových stránkach, ktoré nemajú SSL od júla 2018. Nedávno som prešiel na SSL pomocou Bezplatný program SiteGround Poďme šifrovať SSL a nezaznamenali sme žiadny pokles v prevádzke ani v pridruženom predaji. V skutočnosti sa môj predaj mierne zvýšil a myslím si, že je to preto, že ľudia považujú moje stránky za dôveryhodnejšie. Pred spustením vášho webu je vždy najjednoduchšie pridať SSL, ale stále neexistuje dôvod, prečo by ste to nemali robiť. Len sa uistite, že pracujete s vývojárom, ktorý vie, čo robia.

10.5. Sankcie Google

Partnerský-Link-Google-Penalty

Trest verzus algoritmus – Sankcie Google sa dajú ľahko zistiť (objavia sa v Ručné akcie konzoly Google Search Console). Je ťažšie zistiť zmeny v algoritme Google, ktoré ovplyvnili váš web, ale môžete skontrolovať svoju analýzu, aby ste zistili, kedy došlo k poklesu, a potom skontrolovať História zmien algoritmov spoločnosti Google aktualizácie počas doby, keď vaša prevádzka poklesla.

Neprirodzené odkazy na vaše stránky – vyhnúť sa všetkým druhom prepojovacie schémy (tvorcovia spamových odkazov, platenie za odkazy atď.). Google vás nájde a oni vás rozdrvia. Ak už máte tento trest, môžete urobiť niekoľko vecí. Pomocou týchto krokov som úspešne odstránil trest …

 • Zobraziť všetko odkazy na vaše stránky v Konzole Google Search Console
 • Prejdite každý odkaz a zapíšte si tie spamové (napr. Tie, ktoré obsahujú kotviaci text bohatý na kľúčové slová, odkazy na irelevantné webové stránky / obsah, odkazy na komentáre spamového blogu)
 • Nájdite kontaktné informácie pre týchto správcov webu a požiadajte o odstránenie týchto odkazov
 • Počkajte na ich odpovede, ale ak na ne neodpovedajú, sledujte ich
 • Akonáhle ste sa vynasnažili tieto odkazy odstrániť, dištancovanie všetky zostávajúce zlé odkazy
 • Odošlite a žiadosť o prehodnotenie spoločnosti Google s vysvetlením vášho pokusu o ich odstránenie

Tenký obsah s malou alebo žiadnou pridanou hodnotou – krátky obsah s malou hmotnosťou zriedka. Pomocou služby Google Analytics nájdite obsah nízkej kvality (stránky s vysokou mierou okamžitých odchodov + nízky priemerný čas na stránke). Hovädzie mäso, najmä ak ide o dôležité témy pre vašich čitateľov. Svoju prvú verziu tohto sprievodcu WordPress SEO som publikoval v roku 2014 a stále na ňom pracujem dodnes.

Hacked Website – zobrazuje sa v manuálnych akciách alebo sa používa Sucuriho SiteCheck.

Náplň kľúčových slov – vystríhajte sa vstrekovania kľúčových slov, aby ste dostali zelenú farbu.

Pridružené pokuty – pridružené stránky dostali tvrdo zasiahla v roku 2014 pre tenký obsah, klamlivé praktiky a poskytovanie malej hodnoty nad rámec predaja. V zozname som uviedol tipy časť 4.15.5, ale zďaleka to najlepšie, čo môžete urobiť, je pridaná hodnota k vášmu obsahu (okrem snahy o predaj). Nepoužívajte príliš veľa pridružených odkazov, najmä v blízkosti hornej časti obsahu, pretože to predáva spoločnosť Google. Chcel by som sa tiež vyhnúť programu Google AdSense a akémukoľvek typu bannerových reklám (spôsobujú, že celý váš web vyzerá ako spam, len zriedka na ne kliknú) a namiesto toho sa spoliehajú na strategicky umiestnené pridružené odkazy v texte..

10.6. Faktory národného hodnotenia

Moz príspevok Váženie klastrov hodnotiacich faktorov v algoritme Google môže byť od roku 2013, ale kľúčové faktory klasifikácie sa nezmenili. Je to stále najlepší graf, aký som kedy videl. Iste, domény s presnou zhodou nemajú toľko váhy a plátky koláča sa trochu zmenili. Je to skvelý spôsob, ako si pripomenúť, aby ste prestali robiť starosti s textom alt a začať premýšľať o tom, čo je stále dôležité – o obsahu a odkazoch. Moz robí každé dva roky nový prieskum … tu sú Hodnotiace faktory roku 2015. Rok 2017 ešte nevyšiel, ale uverejním to tu, keď sa tak stane.

Faktory hodnotenia Google

10.6. náradie & podmienky

Tu je kompletný zoznam nástrojov SEO, ktoré používam, a niektoré výrazy, ktoré by ste mali vedieť.

často kladené otázky

&# X2705; Ktoré doplnky SEO sú najdôležitejšie?

Hlavný doplnok SEO, napríklad Yoast alebo Rank Math, je najdôležitejší, mali by ste však mať aj doplnok pre bohaté úryvky, ktorý môže obsahovať časté otázky, recenzie a ďalšie typy úryvkov, ktoré závisia od vašej stránky..

&# X2705; Skutočne záleží na vašich zelených svetlách?

Nie naozaj. Je to naozaj dobré iba na zistenie použitia kľúčových slov a na webe je toho viac než len toto. Jediné miesto, kde je dôležité používať kľúčové slovo, je názov stránky, adresa URL, názov SEO, meta popis a niekoľkokrát v tele obsahu. Zvyšok je úplne závislý na obsahu a SEO faktoroch na stránke. Nenechajte sa posadiť zelenými svetlami.

&# X2705; Aké iné faktory na stránke existujú okrem videa Yoast?

Pridanie bohatých úryvkov, úryvkov z najčastejších otázok, optimalizácia mierok prekliknutia a pridanie obsahu HTML na dlhé príspevky (spolu s vytvorením hĺbkového obsahu) môžu všetky vylepšiť vaše SEO. Zrýchlite načítavanie svojich webových stránok a získajte pomoc so spätnými odkazmi.

&# X2705; Ako ste získali tieto úryvky s častými otázkami?

Použil som doplnok štruktúrovaného obsahu (ten istý, aký používa Neil Patel) a pridal som emodži k častiam otázok.

&# X2705; Ako získate 100% skóre GTmetrix?

Hosťovanie, doplnky do vyrovnávacej pamäte, CDN, optimalizácia obrázkov a ďalšie faktory vám pomôžu zlepšiť skóre + časy načítania v GTmetrix. Mám úplného sprievodcu rýchlosťou WordPress, ktorý vám to pomôže.

Páni … To bolo dlhé.
Uvažujem o jeho premene na knihu o Amazone – vážne by som rád počul vašu spätnú väzbu, dobrú a zlú. V každom prípade ďakujem za prečítanie a komentár, ak máte nejaké otázky.

na zdravie,
Tomáš

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector