WP Rich Snippets Review: ma armastasin seda pistikprogrammi, kuid arendaja loobus sellest ja see ei ühildu PHP 7.1+

03.06.2020
SEO 'WP Rich Snippets Review: ma armastasin seda pistikprogrammi, kuid arendaja loobus sellest ja see ei ühildu PHP 7.1+
0 8 мин.

Otsustamine, kas osta WP Rich Snippets’i pistikprogramm?


Lisan seda just seda rikkalikud katkendid minu WordPressi postitustele. Algselt kavatsesin leppida Kõik ühes Schema.org Rich Snippets kuid WP Rich Snippetsil on palju rohkem funktsioone (eriti nende puhul) lisandmoodulid ja täpsed pistikprogrammi sätted), lisaks on tegelik kujundus fantastiline.

Mis on rikkad katkendid ikkagi? Nad lisavad teie otsingumootori lõikudele lisateavet, näiteks arvustustähti, videoid või isegi retseptide teavet. See paneb rohkem inimesi klõpsama teie lõikudel ja teie saiti külastama. Ma mõtlen, et tule, millisele tulemusele sa pigem klikiksid?

rikkalikud katkendid

Kirjutasin selle WP Rich Snippets ülevaate, et näidata teile, kuidas see võrreldav pistikprogrammidega, näiteks skeemiga All In One, kuidas konfigureerida WP Rich Snippet sätteid, lisada postitustele rikkalikke katkendeid ja kuidas kasutada nende lisandmooduleid, et muuta märgistus ühtlaseks parem. Kui oleme lõpetanud, saate teada, kuidas luua ilusaid rikkalikke katkendeid, mis paremaks muutuvad klikkimise määrad ja suurendab konversioonide arvu.

Uuendamine
WP Rich Snippetsi arendaja puudub ja ta pole pistikprogrammi vähemalt kaks aastat värskendanud, mistõttu see ei tööta PHP 7.1 või uuema versiooniga. Lülitasin rikaste lõikude pistikprogrammid sisse WP ülevaade MyThemeShopist ja meeldib palju paremini, kuna see sisaldab mitut eelsoodustatud malli, toetab kõiki andmetüübid, ja kaasas värskendused + tugi. Seda on lihtne kasutada ja sellel on palju kohandamisvõimalusi, mis aitavad teil selle kujundada soovitud kujunduse järgi.

Sisukord

 1. Toetatud andmetüübid
 2. Kuidas märgistus välja näeb
 3. Paigaldamine
 4. Seadete konfigureerimine
 5. Esimese rikkaliku katkendi postituse kirjutamine
 6. Google’i struktureeritud andmete testimise tööriist
 7. Lisandmoodulid

1. Toetatud andmetüübid

Rikaste lõikude lisamiseks WordPressi peab teie sisu olema üks neist toetatud andmetüübidÜritused on ainsad andmetüübid, mida WP Rich Snippets ei toeta (sel juhul kasutaksite pistikprogrammi All In One Schema.org), vastasel juhul teevad seda tööd WP Rich Snippets.

 • Artiklid
 • Retseptid
 • Ülevaated
 • Tooted
 • Organisatsioonid
 • Restoranid
 • Tarkvararakendus

2. Kuidas märgistus välja näeb (tegelikul postitusel)

Üks ekraanipilt ei õigusta selle pistikprogrammi paindlikkust, kuid lisasin paar neist allpool. Kujundus sõltub teie kasutatavast andmetüübist (nt ülevaade), plugina sätete konfigureerimise viisidest, milliseid lisandmoodeleid kasutate ja milliseid välju täidate postituse märkimisel.

Selles näites tutvustatakse a ülevaade rikkalik katkend videoga, 4 kriteeriumielementi ja põhilised (kohustuslikud) väljad. Teil on võimalus asendada video fotoga, slaidiseanssiga või kasutada seda ilma fotota. Lisandmoodulite abil saate ka värve kohandada, paigutada märgistused ükskõik kuhu lehele (mitte ainult ülaossa), lisada kasutajate ülevaateid ja kasutada mitut tegevusele kutsumise nuppu (ainult ühe asemel). Soovitan vähemalt osta kohandaja lisandmoodul 29 dollari eest (või WP Rich Snippets’i hankimine ülim plaan), nii et saate oma kaubamärgi kaasata. See näeb välja selline:

wp-rikas-lõigud-sisu-märgistus

Võite lisada ka pilt, video, liugur, plussid ja miinused, hinnakujundus ja muud elemendid. Mulle lihtsalt meeldib seda lihtsana hoida. Lisate selle iga postituse üla- või alaossa, mida soovite märgistada, või kasutada seda kasti lühikoodi lisandmoodul selle lisamiseks ükskõik kuhu postituste keskele.

Siin on veel üks näide, kuidas see võib vaadata postituse LÕPPU …

wp-rikas-lõigud-for WordPress

Võrrelge seda nüüd kuidas Plugin kõik ühes näeb välja …

Kõik ühes skeemis rikkalike katkendite märgistus

Näitan teile selles ülevaates hiljem, kuidas postitusi märgistada, kuid siin on selle põhisisu:

wp-rikaste-lõikude pistikprogramm

3. WP Rich Snippets installimine

Selle WP Rich Snippets ülevaate järgmises osas näidatakse teile, kuidas installida pistikprogramm oma litsentsivõtmega, konfigureerida sätted ja siis hakkame lisama rikkalikke jaotusi lehtedele või postitustele.

Juhised:

 • Ostke WP Rich Snippets plaan see sobib teile
 • Ostke ükskõik mida lisandmoodulid vajate (või ostate lõpliku plaani)
 • Külastage oma konto leht pistikprogrammi ja lisandmoodulite allalaadimiseks
 • Laadige plugin ja lisandmoodulid üles WordPressis jaotises Pluginad → Lisa uus → Laadige pistikprogramm üles, seejärel laadige korraga alla üks allalaaditav fail

wordpress-plugin-upload

 • Oma konto leht, klõpsake lingil Kuva
 • Klõpsake „Halda saite” ja lisage iga saidi jaoks oma sait

WordPressi rikaste lõikude konto

Litsentsi võti

 • Minge tagasi oma litsentside juurde ja klõpsake võtmeikoone. Kopeerige võti „WP Rich Snippets” ja kleepige see oma WordPressi juhtpaneeli oma „litsentsi” sätetesse. Kui kasutate lisandmooduleid, peate need kõik oma konto vahekaardilt alla laadima, üles laadima WordPressi ja sisestama selle lisandmooduli litsentsivõtme. Näete edu sõnumit.

Rikaste lõikude menüü

WP Rich Snippets'i litsentsivõtmed

4. Seadete konfigureerimine

Leidsin, et enamus sätteid on juba optimaalselt konfigureeritud, kuid kontrollin Vahekaart Kuva ja lubage „kuvada üksuse kirjeldus kasti all” ja „kuvada sisu all sisu sisu”, kui soovite, et WP Rich Snippets kuvataks postituste allosas (nagu ülaosas). See on lihtsalt eelistus.

WordPressi rikaste lõikude seaded

Kui kasutate lisandmooduleid, näete seadeid ka nende jaoks …

seaded-konfiguratsioon

5. Postituse kirjutamine WP-rikaste lõikudega

Nüüd heade asjade jaoks. Minge lehele või postitusele, millele soovite rikaste koodilõike lisada. Kerige allapoole, kuni näete jaotist „Skeem”, seejärel valige rikaste jaotuse tüüp, mida soovite postituses kasutada. Alustage lahtri täitmisega pealeht koos ülevaatatava üksusega ja kirjeldus. Väljad on erinevad, sõltuvalt sellest, millise rikkaliku lõigu valite. See näide on ülevaate jaoks:

wp-rikaste-lõikude pistikprogramm

Üksikasjade vahekaart saate lisada plusse ja miinuseid (nagu minu postituse allosas) või lahtiütlemise.

wp-rikas-lõigud-üksikasjad-vahekaart

wp-rikkad-katkendid-plussid-miinused

Hind sakk näitab eseme hinda…

hindade vahekaart

Vahekaart Aadress võimaldab teil lisada a Google Map

aadress-valikud

Tundide vahekaart on lihtsalt teie tööaeg …

rikkalikud katkendid-tunnid

Vahekaart Kuva saate lisada esiletõstetud pildi, video või liuguri. YouTube’i video manustamine muudab märgistuse üsna vinge ja suurendab seotust – mis on SEO jaoks hea.

Kuvakriteeriumid

Link link kuhu lisate lingi või siduslingi (mis vaikimisi on nofollow). Kui te ei kasuta siduslinki, kontrollige suvandit „Jälgi lingid”. tegevusele kutsumise lisandmoodul lubab suvandi „Demolinkid”, mida kasutatakse rohkem kui ühe nupu lisamiseks (vt näidet siin).

Lingi kriteeriumid

Vahekaart Kriteeriumid näitab, mille põhjal teie arvustus põhineb …

Rikkaliku katkendi kriteeriumid

WP-rikkad-katkendid-kriteeriumid

Vahekaart Autor näitab teie nime, mis on ülevaatuste jaoks vajalik …

autorikaart

6. Google’i struktureeritud andmete testimise tööriist

Viimane samm on oma postituse avaldamine ja URL-i käitamine Google’i struktureeritud andmete testimise tööriist. Te ei peaks hoiatusi nägema nii kaua, kui teil on nõutud väljad täidetud. Kui te seda teete, loetlesin allpool mõned levinumad lahendused. Pidage meeles, et Google võtab teie WordPressi saidi uuesti indekseerimise ja teie rikkalike koodilõikude kuvamiseks otsingutulemustes aega (kõikjal 1-5 päeva).

Google'i struktureeritud andmete testimise tööriist

Levinumad lahendused

 1. Genesis Framework’i jaoks installige Skeemi eemaldamise pistikprogramm
 2. Lisage andmed, mille Google teile ütleb, nende struktureeritud andmete testimise tööriista
 3. Veenduge, et teie WP Rich Snippetsi võti oleks sätetes kinnitatud
 4. Veenduge, et andmed kajastaksid lehe sisu
 5. Proovige lisada märgistus veel mõnele lehele, mida Google soovitab
 6. Ehitage oma domeeniasutus (lisage oma saidile rohkem ja paremat sisu)
 7. Külasta Google’i struktureeritud andmepoliitika ja veebimeistri juhised

7. Lisandmoodulid

WP rikkalik katkend lisandmoodulid on selle pistikprogrammi üks parimaid asju. Saate värve kohandada, lubada kasutajate arvustusi, tegevusele kutsumise nuppe ja lisada märgistused postituse ükskõik kuhu (isegi keskele). Edetabeli lisand on ka päris kena. Lisandmooduleid on 14 ja peate need eraldi ostma (ehkki mõned neist on tasuta) või ostma lõpliku plaani nagu mina..

WooCommerce – teie e-kaubanduse üksuste lisafunktsioonid ja muud integratsioonid. Seda pistikprogrammi pole veel välja antud, kuid see on varsti saadaval.

Lühikoodid – lisage üksikuid rikaste lõikude elemente oma postituste kuhu iganes.

DataTables – väga sarnane edetabeli lisandmooduliga (vt allpool).

Tarkvara andmed – lisab külgriba vidina, et tutvustada oma andmeid, just nagu sellel lehel.

Asukohad – lisage oma asukohale skeem.org märgistus ja kuvage lühikoodi abil Google Map kõikjal oma veebisaidil.

wp-rich-snippets-location-add-on

Boxi lühinumber – kuvage kogu rikkalike lõikude märgistus kõikjal teie postituses, nagu ainult postituse üla- või alaosas.

Anonüümsed kasutajate arvustused – kui kasutate kasutajate ülevaateid (kasutajaliidese sisselogimise lisandmoodul on allpool), võimaldab see kasutajatel jääda anonüümseks.

Kohandaja – reitingute, linkide, nuppude, plusside ja miinuste, tegevusele kutsumise nuppude värvi muutmine.

wp-rich-snippets-customizer-add-on

Esiosa sisenemise esitamine – lubada kasutajatel jätta oma arvustus. Seda eelistatakse sageli lihtsa redigeerija ülevaate asemel (see võib põhjustada kõrgema asetuse, kuna need on väärtuslikumad). Samuti on hea, kui pakute kursusi, et õpilased ja kliendid saaksid selle kursuse üle vaadata.

wp-rikkad-lõigud-kasutajate arvustused

Kasutajate arvustuste pilt – kasutajad saavad pildi oma arvustusega üles laadida.

Tegevusele kutsumine – lisab teie märgistusele jaotise tootenime, kokkuvõtte, hinnakujunduse ja tutvustuslingi (linkide) abil. Kui te ei soovi, et konkreetset üksust kuvataks, saate selle seadetes keelata.

wp-rikkad-katkendid tegevusele kutsuvad

Edetabel – looge oma arvustuste, retseptide või muu kohta edetabel. Ma ei lisanud fotosid sellesse edetabelisse, kuid soovi korral saate seda teha.

wp-rikas-lõigud-edetabel

Kuva hinnang – reitingu kuvamine sisu ja katkendite filtreerimise teel, nagu on näidatud demo.

Võrdlema – sarnane andmete ja edetabeli lisandiga, kuid vormindatud viisil, mis aitab lugejatel tooteid / teenuseid võrrelda.

wp-rikaste-lõikude-võrdlustabel

Loodan, et teile meeldis minu WP Rich Snippets’i ülevaade. Kui teil on küsimusi, on neid palju dokumentatsioon postituste, lisandmoodulite ja muude teemade kirjutamise kohta. Või jäta mulle lihtsalt kommentaar. Ma teen WordPress SEO nõustamine ostsin oma töö jaoks lõpliku plaani lisandmoodulite saamiseks ja saan seda kasutada mitmel saidil, kuid 69-dollarine aastaplaan on hea, kui alles alustate või soovite seda testida.

Terviseks,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector