WP Zengin Snippet’leri İncelemesi: Bu Eklentiyi Seviyordum ama Geliştirici Terk Edildi ve PHP 7.1+ ile Uyumlu Değil

03.06.2020
SEO 'WP Zengin Snippet’leri İncelemesi: Bu Eklentiyi Seviyordum ama Geliştirici Terk Edildi ve PHP 7.1+ ile Uyumlu Değil
0 11 мин.

Satın alıp almayacağınıza karar verme WP Zengin Snippet Eklentisi?


Eklemek için kullandığım şey bu Zengin snippet’ler WordPress yayınlarıma. Başlangıçta yerleşecektim Hepsi Bir Arada Schema.org Zengin Snippet’leri ancak WP Rich Snippet’lerinin çok daha fazla işlevselliği vardır (özellikle eklentiler ve sağlam eklenti ayarları), ayrıca gerçek tasarım harika.

Zaten zengin snippet’ler nedir? Arama motoru snippet’lerinize inceleme yıldızları, videolar ve hatta tarif bilgileri gibi ek bilgiler eklerler. Bu, daha fazla kişinin snippet’lerinizi tıklayıp sitenizi ziyaret etmesini sağlar. Yani hadi, hangi sonucu tıklamayı tercih edersin?

Zengin snippet'ler

Bu WP Rich Snippet’lerini, All In One Schema gibi eklentilerle nasıl karşılaştırıldığını, WP Rich Snippet ayarlarını nasıl yapılandıracağınızı, yayınlara zengin snippet’leri nasıl ekleyeceğinizi ve işaretlemenizin eşit görünmesi için eklentilerini nasıl kullanacağınızı göstermek için yazdım. daha iyi. İşimiz bittiğinde, geliştiren güzel zengin snippet’lerin nasıl oluşturulacağını bileceksiniz. tıklama oranları ve dönüşümleri artırır.

GÜNCELLEME
WP Rich Snippets geliştiricisi eksik ve eklentiyi 2 yıldan fazla bir süredir güncellemedi, bu da PHP 7.1 ve üstü ile çalışmamasına neden oldu. Zengin snippet eklentilerini MyThemeShop tarafından WP İncelemesi ve çok daha iyi gibi, önceden tasarlanmış çoklu şablonlarla birlikte, hepsini destekler veri tipleri, ve güncelleme + destek ile birlikte gelir. Kullanımı kolaydır ve istediğiniz tasarıma göre şekillendirmenize yardımcı olan tonlarca özelleştirme seçeneğine sahiptir..

İçindekiler

 1. Desteklenen Veri Türleri
 2. İşaretleme Nasıl Görünüyor
 3. Kurulum
 4. Ayarları Yapılandırma
 5. İlk Zengin Snippet Yayınınızı Yazma
 6. Google Yapısal Veri Test Aracı
 7. Eklentileri

1. Desteklenen Veri Türleri

WordPress’e zengin snippet’ler eklemek için içeriğinizin bunlardan biri olması gerekir desteklenen veri türleriEtkinlikler WP Rich Snippet’leri tarafından desteklenmeyen tek veri türüdür (bu durumda All In One Schema.org Eklentisini kullanırsınız), aksi takdirde WP Rich Snippet’leri işi yapar.

 • Nesne
 • Tarifler
 • yorumlar
 • Ürün:% s
 • Organizasyonlar
 • Restoranlar
 • Yazılım uygulaması

2. İşaretleme Nasıl Görünür (Fiili Mesajda)

Tek bir ekran görüntüsü, bu eklentinin sahip olduğu esneklik miktarını haklı çıkarmaz, ancak aşağıda birkaç tane ekledim. Tasarım, kullandığınız veri türüne (ör. İnceleme), eklenti ayarlarını nasıl yapılandırdığınıza, hangi eklentileri kullandığınıza ve postayı işaretlerken hangi alanları doldurduğunuza bağlıdır..

Bu örnek bir gözden geçirmek video içeren zengin snippet, 4 ölçüt öğesi ve temel (zorunlu) alanlar. Videoyu bir fotoğrafla, slayt gösterisiyle değiştirme veya hiç fotoğraf kullanma seçeneğiniz vardır. Eklentilerle renkleri özelleştirebilir, biçimlendirmeyi sayfanın herhangi bir yerine yerleştirebilirsiniz (yalnızca en üstte değil), kullanıcı yorumları ekleyebilir ve birden çok harekete geçirici mesaj düğmesi kullanabilirsiniz (yalnızca 1 yerine). En azından satın almanızı tavsiye ederim özelleştirici eklentisi 29 $ karşılığında (veya WP Rich Snippet’lerini almak nihai plan), böylece markanızı dahil edebilirsiniz. İşte böyle görünüyor…

wp-zengin-snippet'ler içerik biçimlendirme

Ayrıca bir görüntü, video, kaydırıcı, artıları ve eksileri, fiyatlandırma ve diğer unsurlar. Sadece basit tutmayı seviyorum. Bunu, işaretlemek istediğiniz her gönderinin üstüne veya altına ekleyeceksiniz veya kutu kısa kod eklentisi bunu yazılarınızın ortasına eklemek için.

İşte bir yayının SONUNA nasıl bakabileceğine dair başka bir örnek …

wp-zengin-snippet'ler-wordpress

Şimdi bunu All In One Schema.org Eklentisi görünüyor…

Hepsi Bir Şema Zengin Parçacıklar İşaretlemesi

Bu incelemede daha sonra yayınları nasıl işaretleyeceğinizi göstereceğim, ancak işte özeti:

wp-zengin-snippet'ler eklentisi

3. WP Zengin Parçacıkları Yükleme

Bu WP Zengin Snippet’ler incelemesinin bir sonraki bölümü, eklentiyi lisans anahtarınızla nasıl yükleyeceğinizi, ayarları yapılandıracağınızı gösterecek, ardından sayfalara veya yayınlara zengin snippet’ler eklemeye başlayacağız.

Talimatlar:

 • Satın alın WP Zengin Parçacıklar planı bu senin için doğru
 • Herhangi birini satın alın eklentiler ihtiyacınız (veya nihai planı satın alın)
 • Adresini ziyaret edin hesap sayfası ve eklentileri indirmek için
 • Eklentileri ve eklentileri WordPress’e Eklentiler → Yeni Ekle → Eklenti Yükle altında yükleyin, ardından her seferinde 1 indirme dosyası yükleyin

wordpress-plugin-yükleme

 • Sizin hesap sayfası, “lisansları görüntüle” yi tıklayın
 • “Siteleri yönet” i tıklayın ve her öğe için sitenizi ekleyin

WordPress Zengin Parçacıklar Hesabı

Lisans anahtarı

 • Lisanslarınıza geri dönün ve anahtar simgelerini tıklayın. “WP Rich Snippet’leri” anahtarını kopyalayın ve WordPress kontrol panelinizdeki “lisans” ayarlarınıza yapıştırın. Eklentiler kullanıyorsanız, hesap sekmesinden her birini indirmeniz, WordPress’e yüklemeniz ve ardından bu eklenti için lisans anahtarınızı girmeniz gerekir. Bir başarı mesajı göreceksiniz.

Zengin Parçacıklar Menüsü

WP Zengin Parçacıklar Lisans Anahtarı

4. Ayarları Yapılandırma

Çoğu ayarın zaten en iyi şekilde yapılandırıldığını gördüm, ancak Ekran sekmesi ve WP Rich Snippet’lerinin yayınların altında gösterilmesini istiyorsanız (başa dön), “kutunun altındaki öğe açıklamasını görüntüle” ve “kutunun altındaki kutuyu göster” seçeneğini etkinleştirin. Bu sadece bir tercih.

WordPress Zengin Snippet Ayarları

Eklentiler kullanıyorsanız, bunların ayarlarını da göreceksiniz…

ayarları yapılandırma

5. WP Zengin Snippet’lerle Mesaj Yazma

Şimdi iyi şeyler için. Zengin snippet eklemek istediğiniz bir sayfaya veya yayına gidin. “Şema” bölümünü görene kadar aşağı kaydırın, ardından yayında kullanmak istediğiniz zengin snippet’in türünü seçin. İşe, ana sekme incelemekte olduğunuz öğe ve bir açıklama ile birlikte. Hangi zengin snippet’i seçtiğinize bağlı olarak alanlar farklı olacaktır. Bu örnek bir inceleme içindir:

wp-zengin-snippet'ler eklentisi

Ayrıntılar sekmesi artıları ve eksileri (gönderimin alt kısmında olduğu gibi) veya bir feragatname eklemenize izin verir.

wp-zengin-snippet'ler ayrıntıları sekme

wp-zengin-snippet'ler artıları-eksileri

Fiyat sekmesi öğenin fiyatını gösterir…

fiyat-tab

Adres sekmesi ekleyelim Google Harita

adres seçenekleri

Saatler sekmesi sadece çalışma saatleriniz…

Zengin-pasajı saat

Ekran sekmesi öne çıkan bir resim, video veya kaydırıcı eklemenize olanak tanır. Bir YouTube videosunu gömme İşaretlemeyi oldukça harika gösterir ve etkileşimi artırır – bu SEO için iyidir.

Görüntü Kriterleri

Bağlantı sekmesi bir bağlantı veya satış ortağı bağlantısı eklediğiniz yerdir (varsayılan olarak nofollow olarak ayarlanmıştır). Satış ortağı bağlantısı kullanmıyorsanız, “bağlantıları takip et” seçeneğini işaretleyin. harekete geçirici mesaj eklentisi 1’den fazla düğme eklemek için kullanılan “demo bağlantıları” seçeneğini etkinleştirir (bir örneğe bakın buraya).

Bağlantı Ölçütleri

Ölçütler sekmesi incelemenizi neye dayandırdığınızı gösterir…

Zengin Snippet Kriterleri

wp-zengin-snippet'ler kriterler

Yazar sekmesi incelemeler için gerekli olan adınızı gösterir…

yazar-tab

6. Google Yapısal Veri Test Aracı

Son adım, yayınınızı yayınlamak ve URL’yi Google’ın yapılandırılmış veri test aracı. Aşağıdaki uyarıları görmemeniz gerekir: Zorunlu Alanlar dolduruldu. Bunu yaparsanız, aşağıda bazı yaygın çözümleri listeledim. Google’ın WordPress sitenizi yeniden taramasının ve zengin snippet’lerinizi arama sonuçlarında (1-5 gün arasında) göstermesinin zaman alacağını unutmayın..

Google Yapısal Veri Test Aracı

Ortak Çözümler

 1. Genesis Framework için, Şema Kaldırma Eklentisi
 2. Google’ın size söylediği verileri Yapısal Veri Test Aracı’na ekleyin
 3. WP Zengin Snippet’lerin ayarlarda doğrulandığından emin olun
 4. Verilerin sayfadaki içeriği temsil ettiğinden emin olun
 5. Google tarafından önerilen birkaç sayfaya daha biçimlendirme eklemeyi deneyin
 6. Oluşturun Alan Kurumu (sitenize daha fazla, daha iyi içerik ekleyin)
 7. Ziyaret etmek Google’ın yapılandırılmış veri politikaları ve web yöneticisi yönergeleri

7. Eklentiler

WP Zengin Snippet’i eklentiler bu eklenti hakkında en iyi şeylerden biri. Renkleri özelleştirebilir, kullanıcı yorumlarını etkinleştirebilir, harekete geçirici mesaj düğmeleri ekleyebilir ve biçimlendirmeyi yayınınızdaki herhangi bir yere (orta hatta) ekleyebilirsiniz. Sıralama tablosu eklentisi de oldukça düzgün. 14 eklenti vardır ve bunları tek tek satın almanız gerekir (bazıları ücretsiz olsa da) veya yaptığım gibi nihai planı satın almanız gerekir.

WooCommerce – e-Ticaret öğeleriniz için gelişmiş özellikler ve diğer entegrasyonlar. Bu eklenti henüz yayınlanmadı ancak yakında kullanıma sunulacak.

Kısa kodlar – yayınlarınızda herhangi bir yere tek bir zengin snippet öğesi ekleyin.

DataTable – sıralama tablosu eklentisine çok benzer (aşağıya bakın).

Yazılım Özellikleri – tıpkı özelliklerinizi göstermek için bir kenar çubuğu widget’ı ekler bu sayfa.

Mekanlar – konumunuz için schema.org işaretlemesi ekleyin ve Google Map’i bir kısa kod kullanarak web sitenizde herhangi bir yerde görüntüleyin.

wp-zengin-snippet'ler konum eklenti

Kutu Kısa Kodu – yayının yalnızca üst veya alt kısmının aksine, zengin snippet işaretlemesini yayınınızın herhangi bir yerinde görüntüleyin.

Anonim Kullanıcı Yorumları – kullanıcı incelemelerini kullanıyorsanız (aşağıda ön uç girişi gönderme eklentisi), bu kullanıcıların anonim kalmasına olanak tanır.

Özelleştirici – derecelendirmelerin, bağlantıların, düğmelerin, artı ve eksilerin, harekete geçirici mesaj düğmelerinin rengini değiştirme.

wp-zengin-snippet'ler özelleştirme aracı-eklenti

Ön Uç Giriş Gönder – kullanıcıların kendi incelemelerini bırakmalarına izin verin. Bu, basit bir editör incelemesi yerine genellikle tercih edilir (daha değerli oldukları için daha yüksek sıralamalara neden olabilir). Ayrıca, öğrencilerin ve müşterilerin kursu gözden geçirebilmesi için kurslar sunuyorsanız iyi olur.

wp-zengin-snippet'ler kullanıcı yorumları

Kullanıcı İncelemeleri Image – kullanıcılar incelemeleriyle resim yükleyebilir.

Eylem çağrısı – işaretlemenize ürün adı, özet, fiyatlandırma ve demo bağlantılarını içeren bir bölüm ekler. Belirli bir öğenin gösterilmesini istemiyorsanız, bunu ayarlardan devre dışı bırakabilirsiniz.

wp-zengin-snippet'ler çağrı harekete

Sıralama Tablosu – yorumlarınızın, tariflerinizin veya herhangi bir şeyin bir sıralama tablosunu oluşturun. Bu sıralama tablosuna fotoğraf eklemedim, ancak isterseniz.

wp-zengin-parçacıkları rütbeli masa

Ekran Derecelendirmesi – İçerik ve alıntıları filtreleyerek, gösteri.

Karşılaştırmak – veri ve sıralama tablosu eklentisine benzer ancak okuyucuların ürünleri / hizmetleri karşılaştırmasına yardımcı olacak şekilde biçimlendirilmiş.

wp-zengin-snippet'ler karşılaştırılması tablo

Umarım WP Rich Snippet’leri incelememden keyif almışsınızdır. Herhangi bir sorunuz varsa tonlarca belgeleme yayınlar, eklentiler ve diğer konular hakkında. Ya da bana bir yorum bırak. Yaparım WordPress SEO Danışmanlığı işim için, eklentileri almak için nihai planı satın aldım ve birden fazla sitede kullanabilirim, ancak yeni başlıyorsanız veya test etmek istiyorsanız yıllık 69 ABD doları planı iyidir.

Şerefe,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector