Zadarmo nástroj na kontrolu spätného odkazu Skontrolujte spätné odkazy na vašom webe – WPMyWeb

Backlink je jednou z najdôležitejších častí optimalizácie pre vyhľadávače (SEO). Ak máte viac spätných odkazov, vaše webové stránky sa umiestnia na najvyšších priečkach vo vyhľadávačoch, ako sú: Google, Bing, Yahoo atď. Ale dostať kvalitné spätné odkazy nie je ľahké. Preto potrebujete nástroje na kontrolu spätného odkazu skontrolovať spätné odkazy vášho webu.


Na internete je veľa nástrojov na kontrolu spätného odkazu, maximum sa platí. V tomto článku vám preto poskytujem 10 najlepších nástrojov na kontrolu spätného odkazu, takže môžete ľahko skontrolovať spätné odkazy na vašom webe alebo na celkový počet spätných odkazov z iných domén..

Prečo potrebujete nástroje na kontrolu spätného odkazu

Backlink je odkaz, ktorý jedna webová stránka získa z akejkoľvek inej stránky. Vyhľadávacie nástroje vypočítajú celkový počet spätných odkazov z každého webu a takto sa jeden web zaradí do vyhľadávacích nástrojov.

Ale počkaj…

Existuje niekoľko zdrojov spätného odkazu, ktoré porušujú pokyny spoločnosti Google, ako napríklad: Získanie spätných odkazov z torrentovej stránky, prasknutej webovej stránky, pornografických webových stránok atď. Tu som písal o tom, „Ako ľahko získať kvalitné spätné odkazy“, čo je najjednoduchší spôsob, ako získať výkonné spätné odkazy..

10 najlepších bezplatných nástrojov na kontrolu spätných odkazov

# 1 Semrush

spätné odkazy semrush

Semrush je jedným z najlepších online nástroj na kontrolu spätného odkazu na skontrolovať spätné odkazy. Semrush nie je len nástroj na kontrolu spätného odkazu, ale je to najpopulárnejší nástroj Search Engine Marketing (SEM), ktorý je k dispozícii na internete. Môžete urobiť veľa vecí pre svoje webové stránky blogov alebo online obchod. Môžete skontrolovať ťažkosti s kľúčovými slovami a skontrolovať spätné odkazy z ktorejkoľvek domény. Pomocou tohto nástroja môžete monitorovať postup iných konkurentov a získať ich zdroj spätného odkazu do ruky. Tu je obrázok, ktorý som ukázal vyššie, ktorý zobrazuje úplné údaje z domény „Semrush.com“. 

Semrush neposkytuje bezplatné služby, stojí to $ 69,95 za mesiac. Ale ja mám špeciálny kupón pre vás, že ho môžete používať zadarmo. Použite tento odkaz.

[odkaz]

# 2 OpenLinkProfiler

OpenLinkProfiler

Ak chcete bezplatný nástroj na kontrolu spätného odkazu, potom OpenLinkProfiler je najlepšou voľbou pre vás. Je úplne zadarmo a môžete získať hĺbkovú analýzu najčerstvejších živých spätných odkazov a znova 200.000 nové odkazy na web. Tu môžete skontrolovať pravidelne aktualizované spätné odkazy, ktoré sú overené a smerujú na váš web. 

Počíta vaše celkové aktívne spätné odkazy a jedinečné aktívne spätné odkazy z vášho webu. Môžete tiež sledovať zdroje spätných odkazov od konkurencie a texty kotiev, ktoré sú nevyhnutné pre časť SEO. 

Tiež zaplatili verziu nástroja SEO „SEOprofiler“. S bezplatným účtom SEOprofiler môžete exportovať až 1 000 spätných odkazov z ľubovoľnej domény. 

[odkaz]

# 3 Majestic

majestátny nástroj na kontrolu spätného odkazu

Majestátne nástroj na kontrolu spätného odkazu vám pomôže ľahko analyzovať spätný odkaz v ktorejkoľvek doméne. Majestic vám poskytuje hĺbkové spätné odkazy, ktoré sú denne aktualizované a obsahujú údaje za posledných 90 dní. Každú doménu môžete skontrolovať pomocou historického indexu, ktorý obsahuje všetky údaje, ktoré má Majestic.

Táto služba je platená, ale môžete ju používať bezplatne po prihlásení. Môžete porovnať svoje stránky s inými doménami a získať úplný zoznam indexovaných adries URL, sprostredkovať domény, sprostredkovať adresy IP, externé spätné odkazy, vládne externé spätné odkazy a oveľa viac..

# 4 Otvorte prieskumník stránok

Nástroj na kontrolu spätného prepojenia MozOpen Site Explorer je bezplatný nástroj na kontrolu spätného odkazu podľa Moz. Pri výskume spätných odkazov poskytuje Moz tiež niektoré platené služby, napríklad: výskum kľúčových slov, SEO audit & Indexové prehľadávanie, sledovanie poradia. 

Moz stojí za vyskúšanie. Ak nepoužívate platenú službu Search Engine Marketing (SEM), ako je Semrush, je to pre vás dobrá voľba. Môžete porovnávať spätné odkazy medzi dvoma alebo viacerými doménami a môžete vylepšiť hodnotenie a viditeľnosť vyhľadávacieho nástroja pomocou kompletnej sady nástrojov SEO..

[odkaz]

# 5 Vyhľadávač Genie

Vyhľadávač Genie

Search Engine Genie je špecializovaný nástroj na optimalizáciu vyhľadávacích nástrojov, marketing a SEO nástroj. Dodáva sa s množstvom funkcií, ako sú: Nástroje Google, Nástroje Yahoo, Nástroje MSN, Textové nástroje, Porovnávacie nástroje, Nástroje na popularitu odkazov, Nástroje pre vyhľadávače, Nástroje pre kľúčové slová atď. A všetky sú úplne zadarmo.. 

Nástroj na kontrolu spätného odkazu Google poskytuje všetky informácie o kvalite odkazov a tiež zobrazuje presný počet odkazov. Po kliknutí na každý odkaz sa otvorí nové okno, v ktorom nájdete Page Rank webovej stránky, ktorá obsahuje váš zdrojový odkaz.

[odkaz]

# 6 BuzzSumo

Nástroj na kontrolu spätného odkazu BuzzSumo

BuzzSumo je kompletný marketingový nástroj pre vyhľadávače, ktorý je pre používateľov veľmi užitočný. Nepovoľuje to iba kontrola spätné ale môžete ho použiť ako Facebookový analyzátor. 

Ako viete, zdieľanie v sociálnych sieťach je ďalšou najdôležitejšou vecou na propagáciu vášho obsahu a získanie spoločenského prenosu. Takže pomocou služby BuzzSumo môžete skontrolovať, ktorý príspevok na Facebooku má najúčinnejšie kľúčové slovo. 

Príklad: Predpokladajme, že chcete skontrolovať obsahový marketing, potom jednoducho pridajte kľúčové slovo do nástroja BuzzSumo Facebook Analyze a získajte všetky podrobnosti o zdieľaní, komentároch a interakciách.. 

[odkaz]

# 7 Web SEO Analytics

Web SEO

WebSEO je bezplatný nástroj SEO pre profesionálov. WebSEO poskytuje aj mnoho funkcií, ako je vyhľadávací nástroj Genie. Poskytuje hĺbkovú analýzu SEO a spoľahlivé presné výsledky.

Pomocou tohto nástroja môžete robiť prieskum kľúčových slov, analýzu konkurentov, audit SEO, Skontrolujte spätné odkazy a prepojenie budov. Pomáha stovkám odborníkov v oblasti online marketingu robiť efektívne rozhodnutia na základe kľúčových ukazovateľov výkonnosti.

[Odkaz]

# 8 Diagnostika odkazu

diagnostika spojenia

Link Diagnostika úplne zadarmo nástroj na kontrolu spätného odkazu. Pomocou tohto nástroja môžete vykonávať iba výskumné spätné odkazy. Je dodávaný s niektorými dobrými funkciami. V tomto vyhľadávacom poli môžete povoliť niektoré filtre, ako napríklad: Poradie stránok, Motor, Nastavenia stránok, Rýchlosť a Typ prehľadu. Tieto možnosti sa používajú najmä na kontrolu poradia na konkrétnej stránke.

Ak chcete používať tento nástroj, musíte na získanie úplnej správy použiť prehliadač Mozilla Firefox a musíte si stiahnuť rozšírenie prehliadača Mozilla.

[Odkaz]

Signály pozície # 9

ranksignals

Rank signály sú jedným z mojich obľúbených bezplatný nástroj na kontrolu spätného odkazu, pretože poskytuje presnejšie údaje v reálnom čase. Pomocou tohto nástroja môžete nájsť a identifikovať najlepšie odkazy svojich konkurentov. Ako viete, udržiavanie vysokokvalitného profilu prepojenia je dôležité pre poradie vo vyhľadávaní. Hodnotiace signály pomáhajú identifikovať vaše zlé a spamové odkazy.

Poradie signálov identifikuje a vykazuje odkazy, ktoré boli zmenené alebo odstránené. Tieto odkazy sú označené spolu s chyba code. Poskytuje tiež rozšírenie prehliadača, takže môžete skontrolovať spätné odkazy, Page Rank, Alexa sa hodnotí priamo jediným kliknutím.

Ak chcete získať úplnú správu o akejkoľvek doméne, stačí sa zaregistrovať.

[odkaz]

# 10 Lxr Marketplace

lxr trhovisko

Trh Kxr je bezplatný nástroj SEO pre malé podniky. Lxr Marketplace je vhodný pre SEO, PPC a E-commerce. S ich nástrojmi SEO môžete ľahko skontrolovať spätné odkazy na ľubovoľnú doménu. Môže identifikovať webové stránky odkazujúce na vašu doménu s najvyššou hodnotou a skontrolovať počet prichádzajúcich odkazov / spätných odkazov a počet odkazujúcich webových stránok na vašu doménu..

Poskytujú tiež bezplatné Tvorca súborov Sitemap pre SEO. Automaticky generuje súbory Sitemap pre vaše webové stránky vždy, keď vykonáte zmeny alebo zverejníte nový príspevok.

[odkaz]

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map