Zdarma nástroj pro kontrolu zpětného odkazu | Zkontrolujte zpětné odkazy na váš web – WPMyWeb

Zpětný odkaz je jednou z nejdůležitějších částí optimalizace pro vyhledávače (SEO). Pokud máte více zpětných odkazů, váš web bude ve vyhledávačích vysoko hodnocen jako: Google, Bing, Yahoo atd. Ale dostat vysoce kvalitní zpětné odkazy není snadné. Proto potřebujete nástroje pro kontrolu zpětného odkazu zkontrolovat zpětné odkazy vašeho webu.


Na internetu je k dispozici mnoho nástrojů pro kontrolu zpětného odkazu, maximum je zaplaceno. V tomto článku vám proto poskytuji 10 nejlepších nástrojů pro kontrolu zpětného odkazu, abyste mohli snadno zkontrolovat zpětné odkazy na vašem webu nebo na celkový počet zpětných odkazů z jakékoli jiné domény..

Proč potřebujete nástroje pro kontrolu zpětného odkazu

Zpětný odkaz je odkaz, který jeden web získá z jakéhokoli jiného webu. Vyhledávače vypočítají celkový počet zpětných odkazů z každého webu a takto se jeden web řadí mezi vyhledávače.

Ale počkej…

Existuje několik zdrojů zpětného odkazu, které porušují pokyny společnosti Google, jako například: Získání zpětných odkazů z torrentového webu, prasklého webu, pornografických stránek atd. Zde jsem psal o „Jak snadno získat kvalitní zpětné odkazy“, což je nejjednodušší způsob, jak získat výkonné zpětné odkazy..

10 nejlepších bezplatných nástrojů ke kontrole zpětných odkazů

# 1 Semrush

zpětné odkazy semrush

Semrush je jedním z nejlepších online nástroj pro kontrolu zpětného odkazu na zkontrolovat zpětné odkazy. Semrush není jen nástroj pro kontrolu zpětného odkazu, ale je to nejpopulárnější nástroj Search Engine Marketing (SEM) dostupný na internetu. Můžete pro vás udělat spoustu věcí blogovací web nebo online podnikání. Můžete zkontrolovat obtížnost klíčových slov a zpětné odkazy na jakoukoli doménu. Pomocí tohoto nástroje můžete sledovat postup ostatních konkurentů a získat jejich zdroj zpětného odkazu do ruky. Zde je obrázek, který jsem ukázal výše, který zobrazuje úplná data z domény „Semrush.com“. 

Semrush neposkytuje bezplatné služby, stojí to 69,95 $ za měsíc. Ale já mám speciální kupón pro vás, že můžete použít zdarma. Použijte tento odkaz.

[Odkaz]

# 2 OpenLinkProfiler

OpenLinkProfiler

Pokud chcete bezplatný nástroj pro kontrolu zpětného odkazu, pak OpenLinkProfiler je pro vás nejlepší volbou. Je zcela zdarma a můžete získat podrobnou analýzu nejčerstvějších živých zpětných odkazů a znovu 200 000 čerstvé odkazy na web. Zde můžete zkontrolovat pravidelně aktualizované zpětné odkazy, které jsou ověřeny a směřují na váš web. 

Počítá vaše celkové aktivní zpětné odkazy a jedinečné aktivní zpětné odkazy z vašeho webu. Můžete také sledovat zdroje zpětných odkazů konkurenta a texty kotev, které jsou pro SEO část zásadní. 

Také zaplatili verzi SEO nástroje „SEOprofiler“. S bezplatným účtem SEOprofiler můžete exportovat až 1 000 zpětných odkazů z jakékoli domény. 

[Odkaz]

# 3 Majestic

majestátní nástroj pro kontrolu zpětného odkazu

Majestátní Nástroj pro kontrolu zpětného odkazu vám pomůže snadno analyzovat zpětný odkaz v jakékoli doméně. Majestic vám poskytuje podrobné zpětné odkazy, které jsou denně aktualizovány a obsahují údaje za posledních 90 dní. Můžete zkontrolovat jakoukoli doménu pomocí historického indexu, který obsahuje všechna data, která má Majestic.

Jedná se o placenou službu, ale můžete ji používat zdarma po přihlášení. Můžete porovnat svůj web s jinými doménami a získat úplný seznam indexovaných adres URL, odkazovat domény, odkazovat adresy IP, externí zpětné odkazy, vládní externí zpětné odkazy a mnoho dalšího.

# 4 Otevřete webový prohlížeč

Nástroj pro kontrolu zpětného odkazu MozOpen Site Explorer je bezplatný nástroj pro kontrolu zpětného odkazu podle Moz. S výzkumem zpětných odkazů poskytuje Moz také některé placené služby, tj. Výzkum klíčových slov, SEO audit & Procházejte, sledujte hodnocení. 

Moz stojí za vyzkoušení. Pokud nepoužíváte placenou službu Search Engine Marketing (SEM), jako je Semrush, je to pro vás dobrá volba. Můžete porovnat zpětné odkazy mezi dvěma nebo více doménami a můžete vylepšit hodnocení a viditelnost vyhledávače pomocí kompletní sady nástrojů SEO.

[Odkaz]

# 5 Vyhledávač Genie

Vyhledávač Genie

Search Engine Genie je specializovaný vyhledávač optimalizace, marketing a SEO nástroj. Dodává se s mnoha funkcemi, jako jsou: Nástroje Google, Nástroje Yahoo, Nástroje MSN, Textové nástroje, Porovnávací nástroje, Odkazy Popularita Nástroje, Nástroje pro vyhledávače, Nástroje pro návrh klíčových slov atd. A všechny jsou zcela zdarma. 

Nástroj pro kontrolu zpětného odkazu Google poskytuje všechny informace o kvalitě odkazů a také zobrazuje přesný počet odkazů. Po kliknutí na každý odkaz se otevře nové okno, kde najdete Page Rank webové stránky obsahující váš zdrojový odkaz.

[Odkaz]

# 6 BuzzSumo

Nástroj pro kontrolu zpětného odkazu BuzzSumo

BuzzSumo je kompletní marketingový nástroj pro vyhledávače, který je uživatelům velmi užitečný. To neumožňuje pouze zkontrolovat zpětné odkazy ale můžete jej použít jako Facebookový analyzátor. 

Jak víte, sociální sdílení je další nejdůležitější věcí pro propagaci vašeho obsahu a získání sociálního provozu. Takže pomocí BuzzSumo můžete zkontrolovat nejvýkonnější příspěvek na Facebooku pro jakékoli klíčové slovo. 

Příklad: Předpokládejme, že chcete zkontrolovat „Obsahový marketing“, poté jednoduše přidejte klíčové slovo do nástroje BuzzSumo Facebook Analyze a získejte veškeré podrobnosti o sdílení, komentování a zapojení.. 

[Odkaz]

# 7 Web SEO Analytics

Web SEO

WebSEO je bezplatný nástroj SEO pro profesionály. WebSEO také nabízí mnoho funkcí jako Search Engine Genie. Poskytuje důkladnou SEO analýzu a spolehlivé přesné výsledky.

Pomocí tohoto nástroje můžete provádět výzkum klíčových slov, analýzu konkurentů, SEO audit, Zkontrolujte zpětné odkazy a propojení budov. Pomáhá stovkám profesionálů online marketingu při přijímání účinných rozhodnutí na základě klíčových ukazatelů výkonu.

[Odkaz]

# 8 Diagnostika odkazu

diagnostika odkazu

Link Diagnostika zcela zdarma nástroj pro kontrolu zpětného odkazu. Pomocí tohoto nástroje můžete provádět pouze výzkumné zpětné odkazy. Je dodáván s některými dobrými funkcemi. V tomto vyhledávacím poli můžete povolit některé filtry, například: Page Rank, Engine, Nastavení webu, Rychlost a Typ přehledu. Tyto možnosti slouží hlavně ke kontrole hodnocení na určité stránce.

Chcete-li tento nástroj použít, musíte k získání úplné zprávy použít prohlížeč Mozilla Firefox a musíte si stáhnout rozšíření prohlížeče Mozilla.

[Odkaz]

Signály pořadí # 9

hodnosti

Rank signály jsou jedním z mých nejoblíbenějších bezplatný nástroj pro kontrolu zpětného odkazu, protože poskytuje přesnější data v reálném čase. Pomocí tohoto nástroje můžete najít a identifikovat nejlepší odkazy svých konkurentů. Jak víte, udržování vysoce kvalitního profilu odkazů je pro hodnocení ve vyhledávání klíčové. Rank signály pomáhají identifikovat vaše špatné a spamové odkazy.

Rank signály identifikují a hlásí odkazy, které byly změněny nebo odstraněny. Tyto odkazy jsou označeny spolu s chyba kód. Poskytuje také rozšíření prohlížeče, takže můžete zkontrolovat zpětné odkazy, Page Rank, Alexa se řadí přímo jediným kliknutím.

Chcete-li získat úplnou zprávu o jakékoli doméně, stačí se zaregistrovat.

[Odkaz]

# 10 Lxr Marketplace

lxr tržiště

Kxr Marketplace je bezplatný nástroj SEO pro malé podniky. Lxr Marketplace je vhodný pro SEO, PPC a E-commerce. Se svými nástroji SEO můžete snadno zkontrolovat zpětné odkazy na jakoukoli doménu. Může identifikovat nejpoužívanější weby odkazující na vaši doménu a zkontrolovat počet příchozích odkazů / zpětných odkazů a počet odkazujících webů do vaší domény..

Poskytují také zdarma SEO Sitemap Builder. Automaticky generuje soubory Sitemap pro váš web, kdykoli provedete změny nebo publikujete nový příspěvek.

[Odkaz]

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map