Zistite, aké kľúčové slová sa vyhľadávajú v službách Google (a konkurenti) pomocou automatického dopĺňania Google + HubShout WebGrader

Zistite, aké kľúčové slová sa vyhľadávajú v sieti Google


Ak robíte SEO, prvým krokom je zistiť, aké kľúčové slová ľudia hľadajú v Google, aby ste ich mohli zacieliť vo svojom obsahu a stratégii SEO.

Toto sa volá výskum kľúčových slov a môže ľahko rozlíšiť medzi hodnotením na strane 1 alebo na strane 7. Výskum kľúčových slov by sa mal podľa možnosti robiť pred navrhnutím webovej stránky. Pretože, ak to nie je súčasťou návrhu, ako by ste mali prispôsobiť svoj obsah frázam, ktoré ľudia hľadajú? V opačnom prípade bude potrebné vrátiť sa a vykonať úpravy.

Budem sa zaoberať niektorými základnými stratégiami pre výber dobrých kľúčových slov. Pretože, ak si vyberiete príliš konkurenčný alebo ten, ktorý sa vôbec neprehľadáva, môžete nechať v prachu viac hodnotení na stránke 7. Je to najčastejšia chyba, ktorú vidím. Nerobme to.

 1. Začnite s automatickým dopĺňaním Google
 2. Zdokonalené používanie Plánovača kľúčových slov Google
 3. Pozrite si kľúčové slová konkurenta s HubShout Web Grader
 4. Koľko vyhľadávaní by malo mať moje kľúčové slovo so zameraním?
 5. Vytvorte zoznam kľúčových slov

1. Začnite automatickým dopĺňaním Google

Automatické dopĺňanie Google je najjednoduchší spôsob, ako zistiť, aké kľúčové slová sa vyhľadávajú v sieti Google. Stačí ísť na google.com, začnite písať frázu a potom sa vám zobrazia návrhy na základe predchádzajúcej histórie. Nezabudnite vyskúšať metódu „fill in the blank“ zobrazenú na druhej fotografii.

Trik automatického dopĺňania Google

SEO automatického dopĺňania Google

Frázy navrchu majú viac vyhľadávaní, ale budete chcieť zacieľovať na ostatné kľúčové slová, aby ste mohli maximalizovať návštevnosť z vyhľadávacieho nástroja. Kľúčové slová s dlhým chvostom (frázy, ktoré zvyčajne obsahujú 3 a viac samostatných slov) sú špecifickejšie a prinášajú na vaše stránky cielenejšieho návštevníka. To znamená lepšiu mieru konverzie. Sú tiež ľahšie hodnotiteľné (menšia konkurencia v spoločnosti Google) a sú všade ziskovejšie.

Či už teda hľadáte kľúčové slovo, ktoré chcete použiť v nadchádzajúcom blogovom príspevku, alebo vytvárate celý zoznam kľúčových slov, vždy začnite automatickým dopĺňaním Google. Jedna vec, ktorú vám nepovie, je skutočný počet vyhľadávaní, ktoré každá z nich vykonala.

Pokračujte v čítaní …

2. Zdokonaľte sa pomocou Plánovača kľúčových slov Google

Plánovač kľúčových slov Google vám povie, koľko ľudí hľadá konkrétne kľúčové slovo. Poskytuje návrhy a má filtre na ľavej strane, ktoré vám pomôžu zúžiť najlepšie frázy.

Plánovač kľúčových slov Google

 • Ak chcete začať, musíte sa zaregistrovať do služby Google AdWords :(
 • Začnite s voľnou frázou
 • Skontrolujte, či je vybratá karta „Nápady na kľúčové slová“
 • Ignorujte kartu Súťaž, ktorá je určená pre službu AdWords a nie pre SEO

3. Pozrite si kľúčové slová konkurenta s HubShout Web Grader

HubShout Web Grader porovnáva kľúčové slová na vašom webe s konkurenčnými. Poskytuje tiež cenné informácie, ako je odhadovaná hodnota návštevnosti a počet odkazov na vaše webové stránky.

Správa HubShout Web Grader

4. Koľko vyhľadávaní by malo mať moje kľúčové slovo so zameraním?

V Plánovači kľúčových slov Google uvidíte skutočný počet mesačných vyhľadávaní, ktoré každé kľúčové slovo má. Ale koľko je príliš málo a koľko je príliš veľa?

Počet vyhľadávaní, ktoré by vaše kľúčové slová mali mať, sa pre jednotlivé webové stránky líši. Musíte skontrolovať svoje autorita domény v správe HubShout WebGrader. Toto je prediktívna schopnosť vášho webu hodnotiť vo vyhľadávačoch na stupnici od 0 do 100.

Teraz použite tento šikovný graf, ktorý som si požičal od spoločnosti Orbit Media Sprievodca výskumom kľúčových slov aby ste zistili, koľko mesačných vyhľadávaní by vaše kľúčové slová mali mať.

Schéma autorizácie domény

Ak chcete hodnotiť kľúčové slovo, ktoré má viac mesačných vyhľadávaní, ako naznačuje graf, vždy môžete urobiť ďalšie úsilie SEO, aby ste tak urobili – hlavne získavanie ďalších odkazov a sociálnych zdieľaní pre stránku, ktorá sa zameriava na frázu. Len nejdú príliš vysoko.

Nenechajte sa odradiť, ak má kľúčové slovo iba 30 alebo dokonca 10 mesačných vyhľadávaní. Ak máte 20 stránok, ktoré zacieľujú na každé primárne kľúčové slovo, vynásobte ho 10 vyhľadávaním za mesiac, čo potenciálne zvýši ďalších 200 návštevníkov za mesiac. Nie príliš ošuntělý. Navyše ľudia pravdepodobne používajú variácie tohto kľúčového slova, takže toto číslo by v skutočnosti mohlo byť viac.

Ak chceš zlepšiť oprávnenie vašej domény aby ste mohli zacieľovať na kľúčové slová s väčším počtom mesačných vyhľadávaní získať viac odkazov z vysoko kvalitných webových stránok (v prehľade HubShout si všimnite, ako mesačná hodnota návštevnosti takmer priamo koreluje s # odkazmi na jednotlivé webové stránky).

Odkazy získate vytvorením nového, užitočného obsahu zameraného na kľúčové slová na vašom webe a blogu, na ktorý ľudia prirodzene chcú odkazovať. Mojou stratégiou je zobrať všetky články, ktoré som napísal o WordPress SEO, a zmeniť ich na séria na ktorých v súčasnosti pracujem. Po vytvorení dobrého obsahu ho začnite propagovať a odkazy sa objavia.

5. Vytvorte zoznam kľúčových slov

Dúfam, že ste to považovali za užitočné. Zostaňte naladení na aktualizáciu v mojej sérii WordPress SEO a nezabudnite sa prihlásiť na odber môjho spravodajcu, ak chcete viac užitočných článkov.

na zdravie,

Podpis Toma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map