Zjistěte, jaká klíčová slova jsou vyhledávána v Google (a konkurenty) pomocí Google Autocomplete + HubShout WebGrader

Zjistěte, jaká klíčová slova jsou vyhledávána na Googlu


Pokud děláte SEO, prvním krokem je zjistit, jaká klíčová slova lidé vyhledávají na Googlu, abyste je mohli cílit ve svém obsahu a strategii SEO.

Tomu se říká výzkum klíčových slov a může snadno rozlišit mezi hodnocením na stránce 1 nebo na stránce 7. Výzkum klíčových slov by měl být pokud možno proveden před návrhem webové stránky. Protože pokud to není součástí návrhu, jak chcete sladit svůj obsah s frázemi, které lidé hledají? V opačném případě budete muset vrátit a provést úpravy.

Pokryju některé základní strategie pro výběr dobrých klíčových slov. Protože pokud si vyberete příliš konkurenční nebo ten, který není vůbec prohledáván, můžete nechat v prachu více hodnocení na stránce 7. Je to nejčastější chyba, kterou vidím. Nedělejme to.

 1. Začněte automatickým doplňováním Google
 2. Zdokonalení pomocí Plánovače klíčových slov Google
 3. Podívejte se na klíčová slova konkurenta s HubShout Web Grader
 4. Kolik vyhledávání má moje klíčové slovo pro zaměření?
 5. Vytvořit seznam klíčových slov

1. Začněte automatickým doplňováním Google

Automatické doplňování Google je nejjednodušší způsob, jak zjistit, jaká klíčová slova jsou vyhledávána na Googlu. Jen jdi na google.com, začněte psát frázi a poté uvidíte návrhy založené na předchozí historii. Nezapomeňte vyzkoušet metodu „fill in the blank“ uvedenou na druhé fotografii.

Trik automatického doplňování Google

SEO pro automatické doplňování Google

Fráze nahoře mají více vyhledávání, ale budete chtít zacílit na jiná klíčová slova, abyste mohli maximalizovat provoz vyhledávače. Klíčová slova s ​​dlouhým ocasem (fráze, které obvykle obsahují 3+ samostatných slov) jsou konkrétnější a přinášejí na váš web cílenějšího návštěvníka. To znamená lepší konverzní poměr. Lze je také snáze hodnotit (menší konkurence na Googlu) a jsou všude ziskové.

Ať už tedy hledáte klíčové slovo, které chcete použít v nadcházejícím blogovém příspěvku, nebo vytváříte celý seznam klíčových slov, vždy začněte automatickým doplňováním Google. Jedna věc, kterou vám neřekne, je skutečný počet vyhledávání, která každá z nich má.

Čti dál…

2. Zdokonalení pomocí Plánovače klíčových slov Google

Plánovač klíčových slov Google řekne vám, kolik lidí hledá konkrétní klíčové slovo. Poskytuje návrhy a má filtry vlevo, které vám pomohou zúžit nejlepší fráze.

Plánovač klíčových slov Google

 • Chcete-li začít, musíte se zaregistrovat do služby Google AdWords :(
 • Začněte širokou frází
 • Zkontrolujte, zda je vybrána karta „Nápady na klíčová slova“
 • Ignorujte kartu konkurence, která platí pro AdWords a ne pro SEO

3. Podívejte se na klíčová slova konkurenta s HubShout Web Grader

HubShout Web Grader porovnává klíčová slova vašeho webu s konkurenčními. Poskytuje také cenné informace, jako je odhadovaná hodnota provozu a počet odkazů na váš web.

Zpráva HubShout Web Grader

4. Kolik vyhledávání má moje klíčové slovo pro zaměření?

V Plánovači klíčových slov Google uvidíte skutečný počet měsíčních vyhledávání, která každé klíčové slovo má. Ale jak málo je příliš málo a kolik je příliš mnoho?

Počet vyhledávání, která by vaše klíčová slova měla mít, se u každého webu liší. Musíte zkontrolovat své autorita domény ve zprávě HubShout WebGrader. Toto je prediktivní schopnost vašeho webu hodnotit ve vyhledávačích na stupnici od 0 do 100.

Nyní použijte tento užitečný graf, který jsem si půjčil od Orbit Media’s průvodce výzkumem klíčových slov abyste zjistili, kolik měsíčních vyhledávání by vaše klíčová slova měla mít.

Schéma autority domény

Pokud chcete hodnotit klíčové slovo, které má více měsíčních vyhledávání, než doporučuje graf, můžete vždy vyvinout další SEO úsilí – hlavně získat více odkazů a sociálních podílů na stránce, která cílí na frázi. Jen nejdou příliš vysoko.

A nenechte se odradit, pokud má klíčové slovo pouze 30 nebo dokonce 10 měsíčních vyhledávání. Pokud máte 20 stránek, které zacílí na každé primární klíčové slovo, vynásobte je 10 vyhledáváními za měsíc, což potenciálně zvyšuje až 200 návštěvníků měsíčně. Ne příliš ošuntělý. Navíc lidé pravděpodobně používají variace tohoto klíčového slova, takže toto číslo by ve skutečnosti mohlo být více.

Pokud chceš zlepšit oprávnění k doméně takže můžete cílit na klíčová slova s ​​více měsíčními vyhledáváními, budete muset získat více odkazů z vysoce kvalitních webů (ve zprávě HubShout si všimněte, jak téměř korelovala měsíční hodnota provozu s # odkazy na každý web).

Odkazy získáte vytvořením nového, užitečného obsahu cíleného na klíčová slova na vašem webu a blogu, na který lidé samozřejmě chtějí odkazovat. Moje strategie je vzít všechny články, které jsem napsal o WordPress SEO, a proměnit je v série na kterém v současné době pracuji. Jakmile vytvoříte nějaký dobrý obsah, začněte jej propagovat a odkazy se objeví.

5. Vytvořte seznam klíčových slov

Doufám, že vám to pomohlo. Zůstaňte naladěni na aktualizaci v mé sérii WordPress SEO a nezapomeňte se přihlásit k odběru novinek, pokud chcete další užitečné články.

Na zdraví,

Podpis Toma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map