5 geriausios tarptautinės mokėjimų šliuzo paslaugos el. Komercijai

04.06.2020
SUMPA '5 geriausios tarptautinės mokėjimų šliuzo paslaugos el. Komercijai
0 9 мин.

Kas yra „Mokėjimo šliuzas“?

„Payment Gateway“ yra sistema, leidžianti prekybininkui priimti kreditinę ar debeto kortelę bei kitas elektroninio mokėjimo formas. Ši paslauga automatizuoja pirkėjo ir prekybininko mokėjimo operaciją. Taigi kai pirkėjas ką nors perka iš parduotuvės, pardavėjui nereikia dalintis savo banko informacija. Pirkėjai mokėjimui gali naudoti jo debeto kortelę, kreditinę kortelę ar internetinę bankininkystę. Taigi paprasčiausias būdas atlikti mokėjimą internetu, o visa informacija tarp pirkėjo ir pardavėjo yra saugi & saugus. Tačiau yra daugybė „Payment Gateway“ kompanijų. Bet jei jums reikia patikimų, mažų mokesčių, lengvai pritaikomų tarptautinių mokėjimų šliuzų, kuriuos, be abejo, palaiko visame pasaulyje. Šiame straipsnyje aš pasidalinu jums geriausiais tarptautinių mokėjimų šliuzų teikėjais, kurie yra tikrai geri ir patikimi.


[„AdSense-B“]

5 geriausios tarptautinių mokėjimų šliuzo paslaugos:

1. Įgalioti.net

Tarptautinių mokėjimo šliuzai

Įgalioti.net yra internetinių mokėjimų šliuzas, tinkantis bet kokio tipo verslui, internetinėms parduotuvėms, elektroninei prekybai ir pan. Jei ieškote, kaip rinkti pinigus iš viso pasaulio, tuomet autorizuokite.net yra geriausias sprendimas jums. Ji įkurta 1996 m. Ir turi daugiau nei 440 000 prekybininkų. Jie teikia tokias geras savybes savo klientams. Jie priima visas pagrindines kreditines korteles: „Visa“, „MasterCard“, „American Express“, „Discover“, „Diner’s Club“, JCB ir kt.

Tai suteiks jums aukštos kokybės mokėjimų vietoje, net leisdami sutikti su „PayPal“. Jūs taip pat gausite patobulintą sukčiavimo aptikimo rinkinį, mokėjimų apsaugą, 24 x 7 palaikymą ir tt. Su pasikartojančia atsiskaitymo sistema jūsų klientai gaus sąskaitą neišsaugodami savo mokėjimo informacijos vietoje. Ji taip pat tvarko internetines prenumeratas.

Galite priimti tarptautines operacijas iš klientų visame pasaulyje. Bet jūsų verslas turi būti pagrįstas JAV, Kanada, Jungtinė Karalystė, Europa ar Australija.

Pagrindiniai bruožai:

 • Prieiga prie paskyros: Prisijungę prie savo prekybininko sąskaitos, visi daiktai bus jūsų rankose. Administratoriaus skydelyje galite valdyti ir peržiūrėti operacijas, konfigūruoti paskyros nustatymus, peržiūrėti sąskaitos išrašus, atsisiųsti ataskaitas.
 • Sukčiavimo prevencija: Jie teikia sukčiavimo prevencijos paslaugas. Taigi jūsų klientų informacija išliks saugi.
 • Mokėjimo saugumas: Naudodamiesi „Authorize.Net“, jūsų klientai gali būti tikri, kad jų duomenys yra saugūs.
 • Mokėjimo būdai: Visos pagrindinės kreditinės kortelės: „Visa“, „MasterCard“, „American Express“, „Discover“, „Diner’s Club“, JCB, „Signature“ debeto kortelės..
 • Skaitmeniniai mokėjimo sprendimai: „Apple Pay“, „PayPal“, „Visa Checkout“.

Mokesčiai:

 • 49 USD nustatymo mokestis, pridėjus 25 USD pasikartojantis mėnesinis mokestis.
 • 2,9 proc. + 0,30 USD sandorio išlaidos.

Mokėjimo grąžinimas: už prekybos grąžinimą prekybininko sąskaitos teikėjas apmokestins 25 USD mokestį.

2. Juostelė

Tarptautinių mokėjimo šliuzai

Juostelė yra viena populiariausių labiausiai naudojamų tarptautinių mokėjimų šliuzų. „Stripe“ yra geriausias būdas priimti mokėjimus internetu ir programose mobiliesiems, be abejo, pati populiariausia „PayPal“ alternatyva. Jie kasmet tvarko milijardus dolerių ateities verslo įmonėms visame pasaulyje.

Tai suteikia jums galimybę atlikti mokėjimus vietoje be mėnesinio mokesčio. Jie turi mokėjimo planą. Kaip ir „PayPal Standard“, jame nėra jokių nustatymo mokesčių. Bet jūs vis tiek turėsite sumokėti 30 USD mėnesinį mokestį, pridėjus mokesčius už operaciją.

Kai būsite pasiruošę, pervedimai į jūsų banko sąskaitą bus gaunami per 2 dienas. Arba galite pasirinkti gauti pervedimus kas savaitę ar mėnesį. Deja, „Stripe“ galima įsigyti tik 10 šalių: Australija, Kanada, Danija, Suomija, Prancūzija, Airija, Norvegija, Švedija, JAV, JK.

Pagrindiniai bruožai:

 • Greiti, nuspėjami pervedimai: Kai būsite pasiruošę, pervedimai į jūsų banko sąskaitą bus gaunami per 2 dienas.
 • Mokėjimo būdai: Visos pagrindinės kreditinės kortelės: „Visa“, „MasterCard“, „American Express“, „Discover“, „Diner’s Club“, JCB, ACH ir „Bitcoin“ mokėjimai, „Apple Pay“, „Android Pay“..
 • Lengva integruoti: Naudodami jų integravimo įrankį galite lengvai nustatyti savo el. Prekybos svetainę.
 • Kelios valiutos: Juostos palaiko daugiau nei 100 valiutų.
 • Įrodyta apsauga nuo sukčiavimo: „Stripe“ aktyviai dirba, kad apsaugotų jūsų verslą nuo nesąžiningų mokesčių, ir stebi įtartinas operacijas.

Mokesčiai:

 • Nėra nustatymo mokesčio
 • 2,9% + 0,30 USD už vieną operaciją arba 5% + 0,05 USD mikrotraumoms.

Mokėjimo grąžinimas: 15 USD mokestis, jei kyla ginčas dėl vienos iš jūsų operacijų. Tačiau jei ginčas bus išspręstas jūsų naudai, jie grąžins mokestį.

3. 2Atsiskaitymas

Tarptautinių mokėjimų šliuzo paslaugos

2Atsiskaitymas yra pirmaujanti pasaulinė mokėjimo platforma, leidžianti įmonėms priimti pirkėjus internetu ir mobiliaisiais ryšiais visame pasaulyje. Tai yra viena iš geriausių tarptautinių mokėjimų šliuzo. Jei turite didelę elektroninės komercijos svetainę, tai yra geriausias sprendimas jums.

Bet kodėl tai yra geriausias sprendimas jums? Nes jų paslauga yra prieinama daugiau 211 šalių su 15 skirtingų kalbų.

2Atsiskaitymas neturi nustatymo mokesčių. Joje yra mokėjimų tvarkymo mokesčiai (skiriasi įvairiose šalyse), pavyzdžiui: jei jūsų verslas yra JAV valstybėje, tai mokesčiai bus 2,9% + 30 ¢ už sėkmingą operaciją. 1% mokestis taikomas mokėjimams, kuriuos priimate iš klientų, esančių ne JAV. Po to gausite pinigus iš „2Checkout“ per banko pavedimu, tarptautiniu pavedimu, arba ant „Payoneer MasterCard“.

Pagrindiniai bruožai:

 • Nėra nustatymo mokesčių: Jie neturi mėnesinių mokesčių ir jums nereikia mokėti už sąranką (nėra paslėptų mokesčių ir jokių papildomų mokesčių).
 • Pažangi apsauga nuo sukčiavimo: „2Checkout“ yra PCI 1 lygio sertifikatas – aukščiausio lygio galimas sertifikavimas.
 • Mokėjimo būdai: Priimkite pagrindinius mokėjimo metodus, įskaitant kredito korteles, debeto korteles ir „PayPal“.
 • Valiutos pokalbiai: Atliekant perskaičiavimą į jūsų namų valiutą, vidutiniškai mokamas 2–5% mokestis, viršijantis dienos banko valiutos kursą.
 • Lanksti integracija: Pasirinkite iš 3 tinkinamų kasų parinkčių ir integruokite su daugiau nei 100 pirkinių krepšelių.

Mokesčiai:

 • Nėra nustatymo mokesčio
 • 2,9% + 30 ¢ už sėkmingą operaciją

Mokėjimo grąžinimas: už grąžinimą bus imamas 20 USD mokestis.

4. „QuickPay“

greitasis mokėjimas

„QuickPay“ yra pilnas pinigų gavimo sprendimas, jei turite el. prekybos svetainę. Jie turi daugiau nei 20 000 klientų ir kiekvieną mėnesį apdoroja daugiau nei 2 000 000 mokėjimų. Jis gali būti integruotas į bet kurią sistemą, pavyzdžiui, kai kuriuos populiarius modulius: „Woocommerce“, „Shopify“, „Opencart“, „PrestaShop“ ir daugelį kitų..

„QuickPay“ bendradarbiauja su vietiniais ir tarptautiniais pirkėjais ir yra prieinama daugiau nei 20 kalbų. Taigi, jei jūsų verslas yra už JAV šalies ribų, jokių problemų. Jis prieinamas daugelyje šalių. Tai palaiko visas pagrindines kreditines korteles, net ir jūs galite gauti mokėjimus siųsdami el. Laišką su nuoroda į savo klientą. Taigi, jei skubiai randate tarptautinį mokėjimo šliuzą savo verslui, tuomet jis yra geras pasirinkimas..

Pagrindiniai bruožai:

 • Saugumas: „QuickPay“ yra sertifikuota pagal naujausią „PCI DSS 1“ versiją, o naudodami jų įrankius galite atpažinti ir apsisaugoti nuo sukčiavimo.
 • Mokėjimo sistema: Priimkite pagrindinius mokėjimo metodus, įskaitant kredito korteles, debeto korteles, mobilųjį mokėjimą, „Paypal“.
 • Lanksti integracija: Galite integruoti „QuickPay“ su daugiau nei 51 populiaria sistema.

Mokesčiai:

 • Nemokamas tik pagrindiniam lygiui. Jei norite atnaujinti savo sąskaitą, turite sumokėti. Žiūrėkite kainų lentelę žemiau:

mokesčiai

Mokėjimo grąžinimas: praktiškai JOKIŲ MOKESČIŲ, bet kai kuriais atvejais jis veikia.

5. Mes mokame

mes mokame

Mes mokame yra tarptautinių mokėjimų vartai, panašūs į „Stripe“. „WePay“ leidžia praktiškai bet kurioje svetainėje integruoti sąskaitą, kuri leis rinkti mokėjimus iš dalyvaujančių vartotojų per ACH banko pervedimus ir kreditinę kortelę. Gavę „WePay“ prietaisų skydelį, jūs galite visiškai valdyti mokėjimą naudodamiesi visiškai pritaikyta registracija, išsiregistravimu ir el. Pašto ryšiais.. 

Paslauga neturi nustatymo mokesčių, mėnesinių mokesčių ir nereikalauja paslaugos ilgio. Jis renka 2,9% mokestį plius 0,30 USD už mokėjimus kreditine kortele ir 1% plius 0,30 USD už banko pervedimus. 

Pagrindiniai bruožai:

 • Rizikos valdymo sistema: Visi vartotojų duomenys perduodami naudojant individualizuotą rizikos valdymo sistemą (novatoriška rizikos API) ir jie ją naudoja geresniems rizikos sprendimams priimti.
 • Tinkintas UX: „WePay“ mokėjimo sistemą galima pritaikyti taip, kad ji atitiktų jūsų norimą vartotojo patirtį. Galite tinkinti kasų formas ir dar daugiau.
 • Mokėjimo sistema: Priimkite visas pagrindines kreditines korteles, įskaitant „Visa“, „Mastercard“, „American Express“, ACH mokėjimus, periodinius mokėjimus, mokėjimo taškus ir daugiašalius mokėjimus..
 • Mobilusis mokėjimas: „WePay“ suteikia galimybę paleisti savo mobiliųjų kortelių skaitymo programą.

Mokesčiai:

 • Nėra nustatymo mokesčių.
 • 2,9 proc.0,30 USD mokėjimams kreditine kortele.
 • 1% + 0,30 USD banko pavedimų mokėjimams.

Mokėjimo grąžinimas: tai priklauso nuo grąžinimų skaičiaus / visų sėkmingų mokėjimų skaičiaus. Paprastai jie laiko savo prekybininkus išlaikydami ne daugiau kaip 1% grąžinimo normą.

[„AdSense-B“]

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector