Kaip lengvai pakeisti “WordPress” duomenų bazės lentelės priešdėlį

Diegdami „WordPress“ klausia, ar norite ką nors pakeisti savo duomenų bazės lentelės priešdėliu „wp_“. Paprastai šį dalyką praleidžiame, todėl „WordPress“ automatiškai sukuria duomenų bazę su numatytuoju lentelės prefiksu „wp_“.. 


Daugelis „WordPress“ vartotojų dažnai klausia, kaip pakeisti „WordPress“ duomenų bazės lentelės priešdėlį. Jie mano, kad pakeitus numatytąjį lentelės priešdėlį „WordPress“ pagerės jų svetainės saugumas. Pasak „WordFence“, jis nieko nedaro, kad padidintų jūsų svetainės saugumą, ir tai yra per daug rizikingas procesas. Kai kuriais atvejais vartotojai bando pakeisti arba modifikuoti savo duomenų bazę, nedarydami atsarginės kopijos, ir dėl to jie praranda savo svetainę. 

Kodėl duomenų bazės lentelės priešdėlio pakeitimas nepagerina svetainės saugumo?

Dabar pakalbėkime apie „WordPress“ duomenų bazės įsilaužimo metodą. Paprastai labiausiai paplitęs išpuolis vadinamas „SQL injekcija“, kai įsilaužėlis paleidžia programos pažeidžiamumą, kad galėtų pasiekti prieigą, o lengviausias būdas tai padaryti yra naudojant papildinį. Jei bet kokiu atveju užpuolikas gaus prieigą prie jūsų duomenų bazės, užpuolikas turės tas pačias galimybes, kurias turite savo duomenų bazėje. Paprastai jie paleidžia scenarijų savo duomenų bazėje, kad gautų visą informaciją. 

Pakeitę duomenų bazės lentelės prefiksą „WordPress“ nieko nepagerina jūsų svetainės saugai, nes užpuolikas gauna prieigą per pažeidžiamą programą, pvz., Papildinį, ir jie gali lengvai gauti visą jūsų svetainės informaciją. 

Mes labai rekomenduojame niekada neatsisiųsti jokio nulled įskiepio ar temos, nes nulled plugin ar tema gali būti pažeidžiamų scenarijų, jei jūs jį naudosite, įsilaužėliai lengvai gaus prieigą prie jūsų duomenų bazės ir gali sunaikinti jūsų svetainę.

Jei norite apsaugoti savo svetainę ir duomenų bazę, galite naudotis puikia saugos tarnyba, pavyzdžiui, „Securi“. „Securi“ yra pilnas svetainės saugumo sprendimas, jis apsaugo jūsų svetainę nuo užpuolikų, tokių kaip DDoS, žiaurios jėgos, pažeidžiamumo atakų ir tt. Tai taip pat padeda išvalykite savo nulaužtą svetainę ir daug daugiau. Jei rimtai žiūrite į savo „WordPress“ svetainės saugumą, turėtumėte naudoti „Securi“. Patikrinkite Securi.

Kaip pakeisti „WordPress“ duomenų bazės lentelės priešdėlį

Kaip jau minėjome, saugumo sumetimais nereikia keisti savo duomenų bazės prefikso. Jei norite pakeisti duomenų bazės prefiksą savo „WordPress“ svetainėje, galite tai padaryti. Mes parodysime jums tikslius veiksmus, kaip galite lengvai pakeisti savo duomenų bazės prefiksą savo „WordPress“ svetainėje.

Paruošimas: Prieš pradėdami, aš labai rekomenduoju pasidaryti visą savo svetainės ir duomenų bazės atsarginę kopiją. Jei kas nors nepavyktų, vienu paspaudimu lengvai atkurkite duomenų bazę. „BackupBuddy“ yra geras atsarginis papildinys, kurį galite atkurti savo duomenų bazę ar svetainę vienu spustelėjimu.

Yra du būdai, kaip galite pakeisti savo „WordPress“ duomenų bazės priešdėlius,

 • Duomenų bazės prefiksą galite pakeisti naudodami „phpMyAdmin“
 • „WordPress“ duomenų bazės lentelės priešdėlį galite pakeisti naudodami papildinį

Šiame straipsnyje parodysime abu metodus. Taigi įsigilinkime į tai.

1 metodas, pakeiskite duomenų bazės lentelės priešdėlį naudodami „phpMyAdmin“

Tai labai dažnas būdas pakeisti savo duomenų bazės priešdėklą. Norėdami tai padaryti, turite prisijungti prie prieglobos „cPanel“.

1 veiksmas, redaguokite failą wp-config.php

Prisijungę prie prieglobos „cPanel“, eikite į savo šakninį katalogą, kuriame įdiegėte „WordPress“. Atidaryk wp-config.php failą ir raskite eilutę „$ table_prefix = ‘wp_’;“. 

Pakeiskite lentelės priešdėlio eilutę WP_ pavyzdžiui, į tai, kas jums patinka, ry_ arba xz_013654. Galite naudoti tik raides, skaičius ir pabraukimus. 

Raskite „WordPress“ wp-config failą

Baigę redaguoti lentelės priešdėlį, nepamirškite jo išsaugoti.

2 veiksmas. Pakeiskite duomenų bazės lentelės pavadinimą „phpMyAdmin“

Kitame veiksme turite pasiekti savo duomenų bazę per phpMyAdmin. Jei naudojate „cPanel WordPress“ prieglobą, „phpMyAdmin“ galite lengvai rasti duomenų bazės skiltyje.

„PhpMyAdmin“ priegloba

Galite pamatyti skirtingas lenteles ir tai priklauso nuo jūsų svetainės struktūros ar įdiegtų papildinių skaičiaus.

„WordPress“ duomenų bazės lentelės

Greičiausias būdas pervadinti lentelės priešdėlius yra vykdant SQL užklausas. Dabar paleiskite SQL komandą iš savo SQL skyriaus, kurį parodžiau aukščiau esančiame paveikslėlyje. Mes turime SQL užklausą, kurią galite naudoti:

RENAME lentelė `wp_commentmeta` TO` jr_commentmeta`;
RENAME lentelė `wp_comments` TO` jr_comments`;
RENAME lentelė `wp_links` TO` jr_links`;
RENAME lentelė `wp_options` TO` jr_options`;
RENAME lentelė `wp_postmeta` TO` jr_postmeta`;
RENAME lentelė `wp_posts` TO` jr_posts`;
RENAME lentelė `wp_termmeta` TO` jr_termmeta`;
RENAME lentelė `wp_terms` TO` jr_terms`;
RENAME lentelė `wp_term_relationships` TO` jr_term_relationships`;
RENAME lentelė `wp_term_taxonomy` TO` jr_term_taxonomy`;
RENAME lentelė `wp_usermeta` TO` jr_usermeta`;
RENAME lentelė `wp_users` TO` jr_users`;

Tai yra numatytoji SQL komanda ir, jei turite papildomų lentelių, jas galite lengvai pridėti. Nepanikuokite. Tai taip lengva. Kaip ir aš noriu pasikeisti WP_ į jr_, taigi, jei norite pakeisti papildomos lentelės pavadinimą, turite rašyti taip:

RENAME lentelė `wp_yoast_seo_links` TO` jr_yoast_seo_links`; 

Paleiskite SQL užklausą

Įvedę SQL komandas, spustelėkite GO, kad paleistumėte procesą.

3 veiksmas, pervardykite wp_ laukus duomenų bazės lentelėse

Vis dar yra du laukai, kuriuose kaip priešdėlis naudojamas „wp_“ („wp_options“ ir „wp_usermeta“), vykdydami šias užklausas galime lengvai pakeisti tų laukų priešdėlius. Gali skirtis, kiek įdiegėte papildinių. Jei radote daugiau „wp_“ laukų, turite juos pervardyti. 

ATNAUJINTI `jr_options` SET` pasirinkties_pavadinimas` = PAKEISTI (`pasirinkimo_pavadinimas`, ‘wp _’, ‘jr_’) KUR` pasirinkimo_pavadinimas `LIKE ‘% wp_%’;
ATNAUJINTI `jr_usermeta` SET` meta_key` = PAKEITTI (`meta_key`, ‘wp _’, ‘jr_’) KUR` meta_key` LIKE ‘% wp_%’;

Įvedę SQL scenarijus, norėdami tęsti, spustelėkite mygtuką Eiti. Dabar sėkmingai pakeitėte savo duomenų bazės lentelės priešdėlį „WordPress“.

Štai kaip atrodo pakeitus duomenų bazės priešdėlį.

Pakeiskite „WordPress“ duomenų bazės priešdėlį

2 būdas. Duomenų bazės lentelės priešdėlio keitimas naudojant papildinį

Jei nenorite liesti savo duomenų bazės ar jokio rankinio proceso, galite tai padaryti naudodami „Brozzme DB“ papildinį. Naudodamiesi šiuo įskiepiu, vienu mygtuko paspaudimu galite modifikuoti savo duomenų bazės priešdėlius iš visur (duomenų bazė ir wp-config.php)..

Pirmiausia įdiekite ir suaktyvinkite „Brozzme DB“ papildinys. „WordPress“ administratoriaus skydelyje eikite į Įrankiai> DB PREFIX. Pagal numatytuosius nustatymus šis įskiepis automatiškai sugeneruoja naują priešdėlį. Jei jums nepatinka, galite įvesti savo priešdėlį. Galite naudoti tik raides, skaičius ir pabraukimus.

„Brozzme DB“ priešdėlis

Pagaliau spustelėkite Pakeisti DB priešdėlį ir viskas baigta.

Išbandykite savo „WordPress“ svetainę

Kai pakeisite „WordPress“ duomenų bazės priešdėlį, laikas išbandyti savo svetainę. Pirmiausia turite prisijungti prie savo svetainės ir išbandyti puslapius, įrašus, paiešką ir visa kita, ką galite galvoti. Jei jūsų svetainė veikia gerai kaip anksčiau, pasidarykite dar vieną savo duomenų bazės atsarginę kopiją. 

Tikiuosi, kad šis mokymas padėjo jums suprasti, kaip atakos atakuoja duomenų bazę, naudodamos pažeidžiamą programą, ir kaip jų išvengti. Mes taip pat parodėme, kaip pakeisti duomenų bazės lentelės priešdėklą „WordPress“ naudojant papildinį ir naudojant „phpMyAdmin“. Jei gaunate klaidų, praneškite mums komentarų skiltyje. Nepamirškite pasidalinti šiuo straipsniu su draugais.

Kiti naudingi straipsniai,

 • Kaip optimizuoti „WordPress“ duomenų bazę, kad paspartintumėte savo svetainę
 • Kaip išjungti visus „WordPress“ papildinius, jei negalite prisijungti prie savo svetainės
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map