Kaip perkelti „WordPress“ svetainę į naują pagrindinį kompiuterį ar serverį (be prastovos)

04.06.2020
SUMPA 'Kaip perkelti „WordPress“ svetainę į naują pagrindinį kompiuterį ar serverį (be prastovos)
0 13 мин.

Kai norite sukurti savo naują svetainę, aš visada renkuosi kurti naudodamas „WordPress“, nes tai yra patogu, yra daugybė įskiepių ir temų, o svarbiausia – žiniatinklio priegloba. Tačiau dauguma žmonių priima neteisingą sprendimą, kai pasirenka interneto prieglobą pagal jų pigią kainą. Problema iškyla, kai jūsų svetainė pradeda srautą. Paprastai jūsų svetainė tampa lėtesnė ir prastesnės. Tokiu atveju turite perkelti „WordPress“ svetainę į naują žiniatinklio prieglobą ar serverį.


Daugelis žiniatinklio prieglobos įmonių nesiūlo nemokamos svetainių perkėlimo ir neima papildomo cento už jūsų svetainės perkėlimą į naują pagrindinį kompiuterį. Bet tai nėra sunkus procesas, kurį galite lengvai atlikti. Kodėl verta mokėti papildomai, kai galite lengvai perkelti „WordPress“ svetainę į naują žiniatinklio prieglobą ar serverį. Taigi šioje temoje aš žingsnis po žingsnio parašysiu, kaip tai padaryti perkelkite „WordPress“ svetainę į naują interneto prieglobą ar serverio be prastovų.

Žingsnis po žingsnio vadovas, kaip perkelti „WordPress“ svetainę į naują pagrindinį kompiuterį (be jokių prastovų)

Yra keli „WordPress“ svetainės perkėlimo veiksmai, kuriuos turite atlikti atsargiai. Tikriausiai jums įdomu, ar jūsų svetainė perjungs neprisijungę ir praras srautą perkėlimo proceso metu. Atsakymas yra NE. Jūsų svetainė išliks internete kaip anksčiau ir bus matoma visiems. Taigi pradėkime „WordPress“ svetainės perkėlimą į naują pagrindinį kompiuterį.

Jei nežinote, kur perkelti savo „WordPress“ svetainę ar kuri „WordPress“ priegloba bus geresnė, taip pat pasiūlysite nemokamą perkėlimo paslaugą, tai keli patarimai, kuriuos galite naudoti su.

Rekomenduojamas „WordPress“ priegloba:

 • Geriausias bendras priegloba: Svetainės erdvė yra geriausia bendro naudojimo „WordPress“ priegloba. Tai rekomenduoja „WordPress“, nemokamas SSL sertifikatas ir turi duomenų centrus. Jie siūlo nemokamą „WordPress“ migracijos paslaugą. Norėdami perkelti „WordPress“ svetainę, galite jų paprašyti ir tai padarysite per artimiausias kelias valandas. Jie taip pat teikia geriausią klientų aptarnavimą žiniatinklio prieglobos pramonėje. Jų kaina prasideda nuo 3,95 USD / mėn. Apsilankykite „SiteGround“ priegloboje (šioje nuorodoje pridėtas% nuolaidos kuponas).
 • Geriausiai valdoma „WordPress“ priegloba: Jei jūsų svetainėje yra didelis srautas, tada naudokitės WPX priegloba. Tai yra geriausiai valdomas „WordPress“ priegloba ir yra per pigus. Jau neminint to, kad per kelias valandas jie nemokamai perkels „WordPress“ svetainę. Jų pagrindinis planas leidžia surengti 5 svetaines, o visuose planuose yra neribotas SSL. Jų planas prasideda nuo 24,99 USD / mėn. Apsilankykite „WPX Hosting“ (šioje nuorodoje pridėtas% nuolaidos kuponas)
 • Geriausias VPS talpinimas: Jei jums reikia daugiau energijos, galite gauti VPS prieglobą. Mes rekomenduojame „InMotion Hostingas“. Galite priglobti neribotus domenus, o visus jų serverius maitina aukščiausios klasės SSD tvarkyklės. Paprašius, jų „WordPress“ ekspertas perkels „WordPress“ svetainę per artimiausias kelias valandas. Jų pagrindinis VPS planas prasideda nuo 24,99 USD / mėn. Apsilankykite „Inmotion Hostingas“ (šioje nuorodoje pridėtas% nuolaidos kuponas)

Svarbu – ką reikia padaryti prieš perkeliant „WordPress“ svetainę:

Prieš pradėdami, eikite į seną žiniatinklio prieglobą ir:

 • Padarykite savo failų ir duomenų bazės atsarginę kopiją
 • Ištrinkite visus šlamšto komentarus
 • Išvalykite talpyklą, jei naudojate bet kurį talpyklos papildinį
 • Optimizuokite savo „WordPress“ duomenų bazę. Sužinokite, kaip optimizuoti „WordPress“ duomenų bazę.

1 veiksmas, įdiekite kopijavimo priemonės „WordPress“ papildinį

Kopijavimo priemonė yra geriausias „WordPress“ perkėlimo papildinys. Tai daugiau nei 1 mln. Parsisiuntimų ir aukščiausias įvertinimas dėl perkėlimo papildinio. Tai yra nemokamas papildinys, kurį naudodami galite kurti atsarginę kopiją, klonuoti ir lengvai perkelti „WordPress“ svetainę į naują pagrindinį kompiuterį. 

Vienas iš geriausių „Duplicator“ papildinio dalykų yra tas, kad jūsų svetainė netaps neprisijungus, kai perkelsite „WordPress“ svetainę į naują pagrindinį kompiuterį.

Norėdami naudoti šį papildinį, pirmiausia eikite į „WordPress“ papildinius> Pridėti naują ir ieškoti Kopijavimo aparatas. Po to įdiekite ir suaktyvinkite šį papildinį.

Dublikatoriaus papildinio diegimas

Dabar turite sukurti naują savo svetainės paketą. Pakuotėje yra jūsų „WordPress“ svetainė ir duomenų bazė. Dešinėje viršutinėje dalyje pamatysite „sukurti paketąIr spustelėkite jį. Tada pamatysite šias parinktis, spustelėkite kitą.

Kopijavimo priemonės kūrimo paketas

Po to jis nuskaitys jūsų svetainę ir gali prireikti kelių sekundžių. Baigę nuskaityti, turite sukurti savo paketą, tačiau įsitikinkite, kad visos parinktys pažymėtos kaip geros. Jei parinktis pažymėta kaip bloga, turite ją ištaisyti. Dabar spustelėkite kurti ir jis pradės kurti savo paketą. Tai užtruks keletą minučių, todėl laikykite skirtuką atvirą ir palaukite, kol jis bus baigtas.

Kopijavimo priemonės nuskaitymas

Baigę statymo paketus, turite atsisiųsti abu „Montuotojas“Ir„ArchyvasFailą. Atsisiųskite failus ir laikykite juos saugioje vietoje. Jums to reikės norint perkelti „WordPress“ svetainę į naują pagrindinį kompiuterį.

Kopijavimo priemonės paketo būsena

2 veiksmas: importuokite „WordPress“ svetainę į naują pagrindinį kompiuterį

Kitame veiksme turite įkelti „Montuotojas“Ir„ArchyvasFailus į naują jūsų pagrindinį kompiuterį, kurį atsisiuntėte. Galite įkelti jį per savo prieglobos „cPanel“ ar FTP klientą.

Baigę įkelti failus, jūs turite sukurti naują duomenų bazę iš jūsų naujojo žiniatinklio prieglobos. Tačiau įsitikinkite, kad vartotojui suteikėte visas privilegijas. Savo naują duomenų bazės vartotojo vardą, vartotoją ir slaptažodį turite laikyti vietoje, o mums jo prireiks vėliau.

„MySQL“

3 veiksmas, redaguokite pagrindinio kompiuterio failą iš savo kompiuterio, kad išvengtumėte prastovos

Įkėlę savo svetainės failus į naująjį pagrindinį kompiuterį, turite pasiekti savo Montuotojas failą, kad pradėtumėte diegti savo svetainę. Diegimo programos failą galite pasiekti įvesdami tai savo interneto naršyklėje,

„Http://www.yoursite.com/installer.php“

Bandant atidaryti šį URL, galite gauti 404 klaidą, nes domeno vardas vis tiek nurodo jūsų seną žiniatinklio prieglobą. Taigi dabar, jei pakeisite savo domenų vardų serverius, sugadinsite svetainę arba jūsų svetainė bus neprisijungusi. Dėl to jūsų svetainė bus neprieinama.

Norėdami išvengti prastovos, pirmiausia turite redaguoti pagrindinio kompiuterio failą iš savo kompiuterio. Taigi, pagrindinio kompiuterio failas susieja domeno vardą su konkrečiu IP adresu. Bet jūs galite tai padaryti tik iš savo kompiuterio. Tai reiškia, kad tik jūs galite pamatyti naujojo kompiuterio svetainę, kurioje likęs pasaulis matys jūsų svetainę iš senojo kompiuterio. Aš jums parodysiu, kaip redaguoti pagrindinio kompiuterio failą iš „Windows“ ir „Mac“.

Pirmas dalykas, kurį turite rasti savo naujojo žiniatinklio prieglobos IP adresą. Prisijunkite prie savo naujojo „cPanel“ prieglobos, o kairiajame arba dešiniajame kampe galite pamatyti prieglobos IP adresą. Jei jums sunku jį rasti, galite paprašyti savo interneto prieglobos paslaugų teikėjo. Po to nukopijuokite IP adresą ir išsaugokite jį vietoje.

„SG cPanel IP“

Kaip matote, kad mano prieglobos IP adresas yra 37.60.253.54, todėl nukopijuosiu ir pažymėsiu. Jūsų IP adresas nebus toks pat kaip mano, todėl turite parašyti savo.

Tada, jei esate „Windows“ vartotojas, eikite į Programos> Visos programos> Priedai. Raskite užrašų knygelę ir vykdykite administratoriaus pareigas. Po to eiti „C: \ Windows \ System32 \ Drivers \ etc“. Ten pamatysite pagrindinio kompiuterio failą ir atidarysite jį.

C: \ Windows \ System32 \ Drivers \ etc

„Mac“ vartotojams eikite į Programos > Komunalinės paslaugos > Terminalas ir įveskite šią komandą, kad ją paleistumėte.

sudo nano / privatūs / etc / hostai

Dabar tereikia pridėti naują IP adresą prie kompiuterio failo.

Kompiuterių failo redagavimas

Vietoj savo domeno.com turite įvesti IP adresą ir domeno vardą. Nepamirškite jo išsaugoti. Dabar galite pasiekti savo naują svetainę iš savo kompiuterio.

4 veiksmas, pradėkite diegti savo svetainės procesą naujajam pagrindiniam kompiuteriui

Dabar esate pasiruošę paleisti diegimo failą. Norėdami paleisti diegimo programą, turite atidaryti savo interneto naršyklę ir įvesti jūsų svetainės URL su installer.php kaip žemiau.

http://www.yoursite.com/installer.php

Įvedę URL pamatysite tokį puslapį. Jei visos parinktys rodomos kaip išlaikytos, tada jums gera eiti. Norėdami tai apdoroti, spustelėkite kitą mygtuką žemiau.

Dublikatoriaus diegimas 1

Šiame žingsnyje turite įvesti savo ką tik sukurtą naują duomenų bazės pavadinimą, vartotoją ir slaptažodį. Tačiau įsitikinkite, kad tarp tų simbolių nėra tarpo. Dabar spustelėkite Testų duomenų bazė norėdami patikrinti, ar teisingai įvedėte išsamią duomenų bazės informaciją. Jei testas išlaikytas, turite spustelėti kitą mygtuką, kad atliktumėte kitą veiksmą.

Kopijavimo priemonės duomenų bazės testas

Šiame lauke turite atnaujinti savo svetainę. Iš pradžių į URL lauką įveskite savo svetainės URL. Pagal numatytuosius nustatymus „Duplicator“ papildinys nustato jūsų svetainės kelią, todėl jums jo nereikia redaguoti. Galite dabar įvesti savo svetainės pavadinimą arba vėliau galite redaguoti iš nustatymų.

Kai perkeliate „WordPress“ svetainę į naują pagrindinį kompiuterį, galite sukurti naują „Administrator“ abonementą, tačiau tai nėra privaloma. Palikite jį tuščią, jei norite naudoti savo senąją administratoriaus paskyrą, kurią naudojate savo senajai svetainei.

Kopijavimo priemonės atnaujinimo duomenys

Paskutiniame etape turite prisijungti prie savo svetainės ir patikrinti, ar viskas veikia tinkamai.

Kopijavimo aparato testas

Prisijungę turite pašalinti diegimo failus, išvalyti kaupimo talpyklą, išsaugoti nuolatines nuorodas ir viskas. Dabar jūs sėkmingai perkėlėte savo „WordPress“ svetainę į naują pagrindinį kompiuterį.

Duomenų kopijavimo priemonės valymas

5 veiksmas, pakeiskite vardų serverius

Kaip jūs ką tik perkėlėte savo „WordPress“ svetainę į naują pagrindinį kompiuterį, tačiau domeno vardas vis tiek nurodo jūsų seną žiniatinklio prieglobą. Taigi jums reikia pakeisti savo vardų serverį ir šiame vadove aš jums parodysiu, kaip pakeisti domenų vardų serverius.

Pirmiausia eikite į savo naują interneto prieglobos skydą, eikite į savo sąskaitos informaciją, ten rasite savo vardų serverius. Dabar tiesiog nukopijuokite savo vardų serverius ir užsirašykite. Jei nerandate savo vardų serverių, turite susisiekti su prieglobos paslaugų teikėju.

„SiteGround NameServers“

Jei užregistravote savo domeno vardą „GoDaddy“, „NameCheap“ ar bet kuriame kitame domenų vardų registratoriuje, tuomet turite prisijungti. Kadangi aš užregistravau savo domeno vardą GoDaddy, todėl rodau, kaip pakeisti vardų serverius. Šis procesas yra vienodas visiems domenų vardų registratoriams.

Dabar eikite į „Mano produktai“, pasirinkite savo domeną ir spustelėkite Tvarkyti DNS.

„GoDaddy“ domeno vardas

Po to spustelėkite „Keisti vardų serverius“ ir pasirodys langas. Tada įveskite savo naujus prieglobos serverius, kuriuos nukopijavote iš savo naujojo pagrindinio kompiuterio. Pridėję jį, spustelėkite „išsaugoti“ ir viskas bus baigta.

„GoDaddy“ prideda vardų serverius

Dabar jūsų „WordPress“ perkėlimo procesas yra visiškai baigtas. Ką tik pakeitėte savo domenų vardų serverius, gali prireikti 6–24 valandų, kad jie būtų visiškai išplatinti. Kadangi sename ir naujame pagrindiniame kompiuteryje yra tas pats svetainės turinys, todėl jūsų svetainė bus matoma visiems. Tai patvirtina 100% veikimo laikas savo svetainės.

Kai platinimas bus baigtas, nepamirškite iš kompiuterio pakeisti pagrindinio kompiuterio failą, kurį pakeitėte atlikdami 3 veiksmą.

Po visiško platinimo jūsų naujasis kompiuteris lankytojams aptarnaus svetainės failus. Bet jūs turėtumėte palaukti 5 dienas, kol atšauksite seną šeimininką.

Išvada

Jei jūsų dabartinė žiniatinklio priegloba nėra gera, kaip tikėjotės, arba jūsų svetainėje yra didelis srautas, tuomet turėtumėte perkelti „WordPress“ svetainę į gerą žiniatinklio prieglobą. Bet jūs neturėtumėte mokėti ar samdyti eksperto, kad perkeltumėte savo „WordPress“ svetainę. „WordPress“ svetainės perkėlimas į naują pagrindinį kompiuterį yra labai lengvas ir greitas procesas. Šiame vadove aš žingsnis po žingsnio parodžiau, kaip tai padaryti. 

„WordPress“ svetainei perkelti naudojau geriausią „WordPress“ perkėlimo papildinį, vadinamą Dublikatorius, nes jis yra nemokamas ir patogus. Geriausias šio papildinio dalykas yra tai, kad galite lengvai susikurti savo svetainės atsarginę kopiją ir lengvai perkelti „WordPress“ svetainę į naują žiniatinklio prieglobą.

Tikiuosi, kad šis mokymas padėjo jums sėkmingai perkelti arba perkelti „WordPress“ svetainę į naują pagrindinį kompiuterį be jokių prastovų. Jei turite klausimų ar nuomonių dėl šios mokymo programos, prašau komentarą pateikti žemiau. Taip pat galite mus prijungti Facebook, „Twitter“, „Google“+.

Čia yra svarbesnių „WordPress“ straipsnių, kuriuos galbūt norėtumėte pamatyti,

 • 5 geriausi „WordPress“ migracijos papildiniai, skirti saugiai perkelti „WordPress“ svetainę į naują pagrindinį kompiuterį
 • 7 geriausi „Google AdSense“ papildiniai, skirti „WordPress“ [2017 leidimas]
 • 9 geriausios „WordPress“ Hostingas 2017 m. [Populiariausi ekspertų patarimai]
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector