Kaip pridėti saugos klausimus prie “WordPress” prisijungimo puslapio

04.06.2020
SUMPA 'Kaip pridėti saugos klausimus prie “WordPress” prisijungimo puslapio
0 5 мин.

Turbūt pastebėjote, kad dauguma didelių įmonių, švietimo įstaigų, finansų organizacijų prašo registracijos metu į savo sąskaitą įtraukti saugos klausimų, kad patikrintų jūsų tapatybę. Saugumo klausimas ir atsakymas suteikia papildomą apsaugos lygį, kad būtų galima toliau tapatinti jūsų tapatybę, kai jūs prisijungiate. Jei naudojate „WordPress“, tuomet galite lengvai pridėti saugos klausimus „WordPress“ prisijungimo ir registracijos puslapyje..


Šiame vadove mes pasidalinsime Kaip pridėti saugos klausimus į „WordPress“ registracijos ir prisijungimo puslapį.

Kodėl turėtumėte įtraukti saugos klausimus į „WordPress“ prisijungimo ir registracijos puslapį?

Įrašę saugos klausimus į „WordPress“ registracijos puslapį, vartotojai bus paprašyti nustatyti saugos klausimą su atsakymu. Tada vartotojas turi atsakyti į prisijungimo saugumo klausimą, kurį jie nustatė registracijos metu svetainėje. Jei vartotojas įveda neteisingą atsakymą, jis negali prisijungti. 

Panašiai su „WordPress“ slaptažodžiu saugos klausimas daro didžiulę įtaką „WordPress“ saugumui. Jei naudojate kelių autorių svetainę, tada tikriausiai turite pridėti saugos klausimų prie „WordPress“ prisijungimo ekrano.

Pavyzdžiui, įprastą „WordPress“ vartotojo vardą ir slaptažodį galima lengvai įsilaužti, tačiau saugumo klausimas ir atsakymas nėra spėlionės. Taigi jokiu būdu to nulaužti. Tokiu būdu galite apsaugoti savo svetainę nuo įsilaužėlių ir šlamšto platintojų.

Kaip pridėti saugos klausimus “WordPress” prisijungimo ir registracijos puslapyje?

Pridėti saugos klausimą prie „WordPress“ prisijungimo ir registracijos puslapio yra labai paprasta. Pirmiausia turite įdiegti ir suaktyvinti WP saugumo klausimas iš „WordPress“ papildinių katalogo. WP saugos papildinys įgalina saugos klausimo parinktį „WordPress“ registracijos, prisijungimo ir pamiršto slaptažodžio ekrane. 

Funkcijos:

 • Galite pridėti neribotą skaičių saugos klausimų.
 • Registracijos puslapyje, prisijungimo puslapyje ir pamiršto slaptažodžio puslapyje galite parodyti / paslėpti saugos klausimą.
 • Vartotojai gali nustatyti saugos atsakymus iš savo profilio puslapio.

WP saugos klausimų nustatymas

Eiti į Nustatymai> WP saugumo klausimai> Nustatymai kaip aš parodžiau aukščiau esančiame paveikslėlyje. Pagal numatytuosius nustatymus šiame papildinyje yra daug klausimų. Čia galite pridėti arba pašalinti bet kuriuos klausimus iš sąrašo.

Apsaugos klausimų įtraukimas į „WordPress“ prisijungimo, registracijos ir pamiršto slaptažodžio ekraną

Šio „WP saugos klausimų“ nustatymų puslapio pabaigoje pamatysite keletą panašių į žemiau pateiktų parinkčių. Įgalinę juos, jis pridės saugos klausimų prie jūsų „WordPress“ prisijungimo, registracijos ir pamiršto slaptažodžio ekrano.

WP prisijungimo ekrano parinktys

Dabar spustelėkite mygtuką Išsaugoti, kad išsaugotumėte nustatymus. Tada atnaujinkite prisijungimo puslapį, kad pamatytumėte pakeitimus.

Prisijungimo ekranas: Jūsų prisijungimo ekranas atrodys taip. Čia turite pateikti savo vartotojo vardą, slaptažodį ir saugos atsakymą.WP saugumo prisijungimas

Registracijos ekranas: Jei prie „WordPress“ registracijos puslapio pridėsite saugos klausimą, registracijos ekranas atrodys taip. Iš išskleidžiamojo mygtuko galite pasirinkti bet kurį saugos klausimą.

WP saugos registras

Pamiršote slaptažodžio ekraną: Pamiršto slaptažodžio ekranas atrodys taip. Gera idėja, jei įjungsite saugos klausimo parinktį pamiršto slaptažodžio puslapyje. Tai neleis šlamšto platintojams prašyti „pamiršti slaptažodį“ jūsų svetainėje.

Pamirštas WP slaptažodis

Pridėti saugos klausimą rankiniu būdu vartotojams

Naudodamiesi WP saugos klausimų įskiepiu, galite pridėti saugos klausimų „WordPress“ registracijos puslapyje. Taigi tik nauji vartotojai gali nustatyti savo saugos klausimą ir atsakymą.

Jei norite nustatyti saugos klausimą seniems savo svetainės vartotojams, turite jį pridėti rankiniu būdu. Norėdami tai padaryti, vartotojai turi eiti į savo profilio puslapio skyrių ir patys nustatyti saugos klausimus bei atsakymus. Tokiu atveju tiek vartotojai, tiek svetainės administratorius gali nustatyti saugos klausimą.

WP pridėti vartotojo klausimą

Išvada

Yra daugybė skirtingų būdų, kaip apsaugoti „WordPress“ svetainę. Saugos klausimo įtraukimas į „WordPress“ prisijungimo ar registracijos puslapį yra geras pasirinkimas ir tai daro didžiulį poveikį jūsų svetainės saugumui. Tai suteikia papildomą saugos lygį patvirtinant vartotojo tapatybę.

Negana to, pridėję saugos klausimo lauką „WordPress“ prisijungimo ir „slaptažodžio pamirštuose“ papildiniuose taip pat neleidžiama šlamšto platintojams naudoti prisijungimo ir pamiršto slaptažodžio parinktis..

Ar įtraukėte saugos klausimus į savo „WordPress“ prisijungimo puslapį? Čia yra daugiau jums skirtų „WordPress“ saugos straipsnių.

 • Kaip pakeisti „WordPress“ administratoriaus prisijungimo URL
 • Kaip pakeisti „WordPress“ saugumą ir druskos raktus
 • Kaip apriboti prisijungimo bandymus
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector