Kaip rankiniu būdu atnaujinti „WordPress“, papildinius ir temas

„WordPress“ naujiniai yra tokie svarbūs ir visada turėtumėte atnaujinti „WordPress“ versiją, papildinius ir temas. Su kiekvienu atnaujinimu „WordPress“ prideda keletą funkcijų, pagerina saugumą, ištaiso klaidas ir dar daugiau. Savarankiško „WordPress“ pranašumas yra tas, kad jums bus pranešta automatiškai, jei bus atnaujinimas. Labai lengva atnaujinti „WordPress“ versiją ir tai galima padaryti iš „WordPress“ administratoriaus prietaisų skydelio. Tačiau kai kuriais atvejais atnaujinimas vienu spustelėjimu neveikia ir vartotojai gauna klaidą „Atnaujinti nepavyko“. Jei tai įvyksta, turite rankiniu būdu atnaujinti „WordPress“ versiją.


Šiame straipsnyje parodysime, kaip rankiniu būdu atnaujinti „WordPress“ versiją, temas ir papildinius.

Kurti atsarginę duomenų bazės kopiją & Failai

Prieš pradėdami atnaujinti savo „WordPress“ svetainę, visada turėtumėte pasidaryti visą savo svetainės ir duomenų bazės atsarginę kopiją. Jei padarėte ką nors ne taip, visada galite grįžti į senesnę versiją. Jei prieglobos paslaugų teikėjas nepateikia dienos atsarginės kopijos parinkties, naudodamiesi „BackUpBuddy“ galite lengvai pasidaryti visą savo svetainės atsarginę kopiją..

Gerai, laikas pradėti atnaujinti „WordPress“ versiją rankiniu būdu.

1. Neautomatiškai atnaujinkite „WordPress“

Pirmiausia atsisiųskite naują „WordPress“ naujausios programinės įrangos kopiją iš „WordPress.org“ svetainę ir ištraukite ją į savo darbalaukį. Ištraukus jį pamatysite aplanką pavadinimu WordPress. Jei dar neįdiegėte FTP programinės įrangos, atsisiųskite ją iš „FileZilla“ ir įdiekite jį į savo kompiuterį.

Jei naudojate „cPanel“ prieglobą, galite lengvai sukurti savo FTP paskyrą. Norėdami sukurti naują FTP sąskaitą, eikite į savo prieglobos „cPanel“ ir raskite FTP sąskaitos parinktį, o iš ten sukurkite naują FTP sąskaitą. Jei jau turite FTP paskyrą, jums nereikia kurti naujos.

Dabar turite prijungti savo svetainę naudodami FTP klientą iš savo kompiuterio. Prisijungę eikite į savo svetainės šakninį aplanką. Dabar įkelkite visus failus WordPress aplanką ir nukopijuokite iš kompiuterio į savo šakninį aplanką.

FTP failų įkėlimas

Įkėlimo metu jūsų paklaus, ar norite perrašyti senus failus. Tada pasirinkite parinktį Perrašyti ir spustelėkite Gerai. Čia yra ekrano kopija, kurią galite sekti. Tai padarius, visi seni WordPress failai bus perrašyti naujais failais. Tai yra greičiausias „WordPress“ svetainės atnaujinimo būdas.

FTP perrašo failus

Kai įkėlimas bus baigtas, dabar turite atnaujinti savo „WordPress“ duomenų bazę.

Atnaujinkite „WordPress“ duomenų bazę

Neautomatiškai atnaujinę „WordPress“ svetainę, turite atnaujinti „WordPress“ duomenų bazę. 

Jei ilgą laiką neatnaujinote „WordPress“ versijos, jūsų bus paprašyta atnaujinti „WordPress“ duomenų bazę. Nepanikuokite, jei nematote jokio duomenų bazės atnaujinimo pranešimo.

Tuo atveju, jei jūs gaunate Reikia atnaujinti duomenų bazę pranešimą, prisijunkite prie „WordPress“ administratoriaus skydelio ir spustelėkite Atnaujinti „WordPress“ duomenų bazę.

Atnaujinkite „WordPress“ duomenų bazę

Šis procesas gali užtrukti keletą minučių. Po to galite prisijungti prie savo „WordPress“ svetainės ir įsitikinti, ar viskas gerai.

Viskas. Sėkmingai atnaujinote „WordPress“ į naujausią versiją rankiniu būdu.

2. Neautomatiškai atnaujinkite „WordPress“ papildinius naudodami FTP

„WordPress“ įskiepių atnaujinimas rankiniu būdu yra labai lengvas procesas ir yra tas pats, kas atnaujinti „WordPress“ versiją. Jei dar to nepadarėte, turite padaryti visą „WordPress“ svetainės ir duomenų bazės atsarginę kopiją.

Pirmiausia atsisiųskite naują to papildinio, kurį norite atnaujinti, kopiją. Pavyzdžiui, imame „Yoast SEO“ papildinį. Atsisiuntę išpakuokite jį savo kompiuteryje ir archyvo faile rasite aplanką pavadinimu WordPress-SEO.

Dabar naudodami FTP klientą prijunkite savo svetainės šakninį katalogą su kompiuteriu. Prisijungę prie savo svetainės per FTP, eikite į wp-content / plugins / plugin-name. Ten turite pakeisti senus failus naujais, naudodami FTP klientą.

„WordPress“ SEO atnaujinimas

Nuo WordPress-SEO aplanką, pažymėkite visus failus ir spustelėkite Įkelti ir jis pradės įkelti failus. Įkėlimo metu jis paprašys perrašyti tuos failus, tada spustelėkite perrašyti ir Gerai.

Dabar prisijunkite prie savo „WordPress“ svetainės ir eikite į Prietaisų skydelis> Papildiniai> Įdiegti papildiniai norėdami patikrinti, ar papildinys atnaujintas į naujausią versiją. Viskas. Sėkmingai atnaujinote „WordPress“ papildinį rankiniu būdu.

3. Neautomatiškai atnaujinkite „WordPress“ temos versiją

Jei norite atnaujinti „WordPress“ teminę versiją, labai rekomenduojame pasidaryti visą savo svetainės ir duomenų bazės atsarginę kopiją.

Jei tiesiogiai atnaujinsite savo temos versiją, prarasite visus pritaikymus, kuriuos atlikote pagal senosios versijos temą. Rekomenduojame išsaugoti tinkinimus ar kodus kompiuteryje esančiame užrašų faile, todėl atnaujinę savo temos versiją galite lengvai pritaikyti naują temą..

Pirmiausia atsisiųskite norimos atnaujinti temos ZIP failą ir išpakuokite failą į savo kompiuterį. Tada tiesiog prijunkite kompiuterį prie svetainės per FTP klientą. Prisijungę eikite į wp-content / temos / temos pavadinimas ir pakeiskite seną temą nauja, įkeldami neišpakuotus temos failus. Tai tas pats procesas, kaip ir aukščiau.

Dabar prisijunkite prie savo „WordPress“ svetainės ir eikite į Išvaizda> Temos ir patikrinkite, ar tema atnaujinta.

Išvada

Būtina atnaujinti „WordPress“ versiją, temą ir papildinius. „WordPress“ palengvino šį atnaujinimo procesą. Jums tereikia prisijungti prie „WordPress“ prietaisų skydelio ir spustelėti Atnaujinti.

Tačiau daugybę kartų atnaujinimo vienu spustelėjimu procesas nepavyko ir svetainėje rodoma a techninės priežiūros puslapis. Štai kodėl vartotojai vargu ar atnaujina savo „WordPress“ svetainę į naujos versijos programinę įrangą. Jei automatinio atnaujinimo funkcija neveikia, galite atnaujinti „WordPress“ versiją, temas ir papildinius rankiniu būdu. Šiame straipsnyje mes jums žingsnis po žingsnio parodėme, kaip galite rankiniu būdu atnaujinti savo „WordPress“ svetainę. 

Jei ši instrukcija padėjo jums atnaujinti „WordPress“, papildinius ir temos versiją rankiniu būdu iki naujausios, pasidalykite ja su draugais. Jei kyla kokių nors su šia mokymo programa susijusių problemų, žemiau pateikite komentarą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map