Kaip sukurti laikiną prisijungimą be slaptažodžio

Kaip „WordPress“ svetainės savininkas, galite lengvai pridėti arba pašalinti vartotoją. Bet jei jūs pasamdysite kūrėją, kad sukurtumėte savo svetainę ar ką nors tinkintumėte, gali tekti pateikti kūrėjo administratoriaus prisijungimo duomenis. Tai nėra gera galimybė pateikti savo administratoriaus prisijungimo duomenis ir dėl to jis / ji baigs suklaidinti jūsų svetainę.


Bet yra geras būdas tai sutvarkyti. Galite sukurti laikiną prisijungimą arba suteikti laikiną administratoriaus prieigą vartotojui be slaptažodžio. Ir svarbiausia, kad jūs netgi galite redaguoti laikinojo administratoriaus galimybes. Taigi, galite būti tikri, kurias parinktis vartotojas gali pasiekti ar ne.

Kodėl jums reikia sukurti laikiną prisijungimą be slaptažodžio?

Gera idėja naudoti „premium“ temą ar papildinį, nes „premium“ turinčiuose dalykuose yra daugiau naudingų funkcijų, jie yra nuolat atnaujinami ir, svarbiausia, galite gauti palaikymą el. Paštu, jei kyla kokių nors problemų..

Taigi, jei nusipirkote aukščiausios kokybės temą ar papildinį ir gaunate klaidą ar norite ką nors redaguoti, turite susisiekti su savo įskiepių kūrėju. Jei tai dažna problema, kūrėjas tikriausiai siūlo jums joje pritaikyti kai kuriuos kodus. Jei problema vis tiek iškyla, kūrėjas paprašys jūsų patekti į savo svetainę, kad pašalintumėte problemą nuo pat jos pabaigos. Norėdami tai padaryti, turite pateikti savo administratoriaus prisijungimo prieigą.

Galbūt nenorite suteikti administratoriaus prisijungimo prieigos tam, ko nepažįstate, kita vertus, taip pat norite išspręsti šią problemą. Suteikti savo administratoriaus prieigą nežinomam asmeniui tampa labai sudėtingas sprendimas.

Laimei, savo „WordPress“ svetainėje galite sukurti laikiną prisijungimo arba administratoriaus prieigą. Tokiu atveju vartotojas nereikalauja slaptažodžio prisijungdamas prie jūsų svetainės, o prisijungimas bus laikinas.

Tai yra labai naudingas metodas, jei norite suteikti savo administratoriaus prisijungimo prieigą prie savo kūrėjo ar priimti svečių pranešimus.

Šis metodas puikiai tinka svečių tinklaraštininkams, nes nesuteikiate jiems savo administratoriaus prisijungimo duomenų. Bet kai jūs pateikiate savo administratoriaus prisijungimo duomenis kūrėjui, kad jis galėtų ką nors nustatyti ar sukurti, tai tampa gana rizikinga, nes jie gali susipykti su jūsų svetaine, pakeisti jūsų svetainės nuorodą arba ištrinti bet kurį svarbų dalyką..

Tokiu atveju turite sukurti:

 • Naujas vartotojo vaidmuo
 • Laikina prisijungimo prieiga 

Tai labai lengvas procesas ir šiame straipsnyje aš jums parodysiu, kaip sukurti laikiną prisijungimo prieigą be slaptažodžio, o tas vartotojas turės labai ribotą prieigą. Pvz., Jei kūrėjas nori išspręsti jūsų papildinio problemą, tada galite suteikti konkrečią prieigą, kad kitos funkcijos būtų apribotos.

Kaip sukurti laikiną prisijungimą be slaptažodžio

Čia aš panaudosiu du papildinius- Vartotojo vaidmenų redaktorius ir Laikinas prisijungimas be slaptažodžio.

Šie du papildiniai yra būtini, jei norite kam nors suteikti prieigą prie administratoriaus. Jei norite priimti svečių įrašus, jums nereikia „User Role Editor“ papildinio, nebent norite pridėti ar tinkinti „WordPress“ vartotojo vaidmenis..

1 veiksmas, sukurkite antrinio administratoriaus abonementą  

Yra daugybė vartotojo vaidmens redagavimo priemonės papildinių, kuriuos naudosiu Vartotojo vaidmenų redaktoriaus papildinys. Pirmiausia įdiekite ir suaktyvinkite šį papildinį. Tada eik į Vartotojai> Vartotojo vaidmenų redaktorius ir iš ten spustelėkite Pridėti vaidmenį, pavyzdžiui, “Laikinasis administratorius“. Taip pat galite pasidaryti bet kurio esamo vartotojo vaidmens kopiją.„WordPress“ vaidmens pridėjimas

Pridėję naują vartotojo vaidmenį, spustelėkite Atnaujinimo mygtukas išsaugoti nustatymus.

Sukūrę naują vartotojo vaidmenį, atėjo laikas pridėti ar pašalinti galimybes. Nuo Pasirinkite Vaidmuo ir pakeiskite jo galimybes parinktį, pasirinkite ką tik sukurtą vartotojo vaidmenį.

„WordPress“ redaguoti vaidmenis

Dabar pridėkite norimų funkcijų, pavyzdžiui, jei vartotojas nori redaguoti jūsų temos failą, tada galite suteikti galimybių iš temos skyriaus. Tačiau atminkite, kad turite suteikti bendras administratoriaus teises, kad vartotojas galėtų pasiekti jūsų svetainę.

Baigę pridėti galimybes, spustelėkite Atnaujinti mygtuką, kad išsaugotumėte pakeitimus.

2 veiksmas: sukurkite laikiną vartotojo abonementą

Šiame žingsnyje turite įdiegti Laikinas prisijungimas be slaptažodžio papildinio. Suaktyvinę šį papildinį, eikite į Vartotojai> Laikini prisijungimai

Laikini prisijungimai

Ten turite užpildyti visą informaciją apie naują laikiną vartotoją. Tačiau būkite atsargūs pasirinkdami vartotojo vaidmenį. Tada nustatykite laikino prisijungimo galiojimo laiką. Pasibaigus laikui, sąskaitos galiojimo laikas automatiškai pasibaigs.

Dabar spustelėkite Pateikti mygtuką, norėdami sukurti vartotoją.

Pamatysite pranešimą, kad vartotojas buvo sėkmingai sukurtas. Dabar Spustelėkite Kopijuoti laikiną prisijungimo saitą ir bendrinkite jį su bet kuo. Tokiu būdu vartotojai gali tiesiogiai prisijungti prie „WordPress“ administratoriaus skydelio be vartotojo vardo ir slaptažodžio. Jei norite, šią nuorodą taip pat galite siųsti el. Paštu.

Tai yra laikina administratoriaus prieiga ir kiekvienas gali prisijungti naudodamasis šia nuoroda. Taip pat rekomenduoju prieš siųsdamas kam nors išbandyti prisijungimo nuorodą. Nes jei kūrėjas negali pasiekti jūsų administratoriaus skydelio, turite jį ištaisyti dar kartą, ir tai užtruks daug laiko. Taigi atidžiai išbandykite.

Kaip valdyti arba ištrinti laikiną prisijungimą

Atlikus darbą, galbūt norėsite panaikinti arba ištrinti tą laikiną paskyrą. Norėdami tai padaryti, apsilankykite Vartotojai> Laikini prisijungimai puslapis. 

Tvarkykite laikinuosius prisijungimus

Tame puslapyje galite pamatyti vartotojo vardus, el. Pašto adresus, vaidmenis, paskutinį kartą prisijungusį, galiojimo pabaigos datą. Taip pat galite redaguoti, baigti galiojimą ar ištrinti vartotoją. Jei norite pratęsti galiojimo laiką arba pakeisti vartotojo vaidmenį, galite tai lengvai padaryti.

Jei ištrinsite vartotojo sąskaitą, visas vartotojo sukurtas turinys, pavyzdžiui, įrašai, puslapiai bus rodomi kaip administratorius.

Viskas. Tokiu būdu galite sukurti laikiną prisijungimą arba susikurti vartotoją be slaptažodžio savo „WordPress“ svetainėje. Jei jums patinka ši instrukcija, pasidalykite ja su draugais. Jei kyla problemų, praneškite mums komentarų skiltyje.

susiję straipsniai,

 • 15 svarbiausių dalykų, kuriuos reikia atlikti įdiegus „WordPress“
 • 20 geriausių „WooCommerce“ papildinių, kurių jums reikia jūsų „WordPress“ svetainei
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map