Kaip įterpti “Google” formas į

Ar kada susimąstėte, kaip vietoje „plugin“ galite įterpti „Google“ formas savo „WordPress“ svetainėje? Pridėkite „Google“ formą „WordPress“ svetainėje yra visiškai paprastas procesas ir jis turi daugiau funkcijų nei įprastas formos papildinys..


Jei parduodate produktus ar paslaugas internetu, turėtumėte sulaukti atsiliepimų / pasiūlymų iš savo klientų, kad pagerintumėte savo produkto kokybę ir pridėtumėte funkcijų. Tam jums reikia apklausos formos arba atsiliepimų formos. Negana to, jei norite prisijungimo formos ar kitos kvietimo formos, tam jums reikia „WordPress“ papildinio..

Bet prieš įdiegdami „WordPress“ formos papildinį turėtumėte pabandyti „Google“ forma. „Google“ formos yra daug geresnės nei bet kuris kitas „WordPress“ formos papildinys. „Google“ formas lengva naudoti ir jūs galite sukurti bet kokio tipo formas be jokių apribojimų.

Kodėl turėtumėte naudoti „Google“ formas?

Įterpti „Google“ formas

„Google“ forma yra nemokama internetinė programinė įranga, kurią siūlo „Google“. Naudodamiesi „Google“ formomis, galite lengvai sukurti internetines apklausas, viktorinas, registracijos formą ir įterpti jas į savo „WordPress“ svetainę, netgi galite pasidalinti ja su keliomis svetainėmis.

„Google“ formas lengva sukurti ir joje yra daug tinkinimo parinkčių, nei „WordPress“ formos papildinys. Keletas puikių „Google“ formų savybių yra:

 • Galite kurti internetines apklausas, registracijos formas, viktorinas, internetines apklausas ir kt.
 • Galite sukurti pasirinktinį tekstą, pastraipą, daugelio pasirinkimų parinktis ir žymimuosius laukelius.
 • Naudodamiesi jų tempimu & lašas funkcija, galite lengvai nustatyti klausimus.
 • Galimos įvairios formos šablonai.
 • Galite rinkti el. Laiškus naujienlaiškių prenumeratoriams.
 • Galite naudoti jų priedus galingesnėms funkcijoms.
 • Ir daug daugiau.

Šiame vadove aš parodau, kaip įterpti „Google Forms“ į savo „WordPress“ svetainę. Yra du būdai, kaip galite pridėti „Google“ formą į savo svetainę:

 • Galite tiesiogiai sukurti „Google“ formą ir įterpti į savo „WordPress“ svetainę. Tam jums nereikia jokio papildinio.
 • Galite pridėti „Google“ formą prie savo svetainės naudodami papildinį.

Kaip įterpti “Google” formas į WordPress?

„Google“ formą integruoti į „WordPress“ labai lengva. Jei jau turite „Gmail“ paskyrą, jums tereikia prisijungti ir eiti į „Google“ formos. „Google Forms“ gali būti naudinga teikiant paprastas formų parinktis, tačiau jei norite sukurti sudėtingesnes formas, turinčias sąlyginę logiką, mokėjimų integraciją ir pan., Galite tai patikrinti „Google Forms“ alternatyva.

„Google“ formos šablonai

Atidarę „Google“ formų puslapį, iš ten turite pasirinkti formos šabloną. Yra keletas tipų formų, pvz. kontaktinė forma, kvietimas į vakarėlius, registracija į renginius, viktorinos ir pan. Tai dažniausiai naudojamos formos. Jei norite pamatyti daugiau „Google“ formų šablonų, spustelėkite išskleidžiamąjį rodyklės mygtuką, rodomą tame paveikslėlyje.

Dabar spustelėkite bet kurį šabloną, kurį norite naudoti savo forma. Norėdami sukurti „Google“ formą, pirmiausia pateikite formos pavadinimą ir aprašymą, tada pradėkite pridėti formos laukus. Pagal numatytuosius nustatymus matysite tik vardo, el. Pašto ir telefono numerio laukus. Norėdami pridėti naują klausimą, spustelėkite mygtuką plius. Galimų formų variantų yra daugybė. Taip pat prie „Google“ formos galite pridėti vaizdų ir vaizdo įrašų ir padalinti formą pagal savo pasirinkimą.

„Google Forms“ redagavimo forma

Ši forma turi integruotą nuvilkimo funkciją. Jei norite klausimą perkelti aukštyn arba žemyn, tiesiog vilkite klausimą ir numeskite jį bet kurioje formos vietoje. Jei norite redaguoti klausimą, tiesiog spustelėkite jį kairiuoju pelės klavišu ir redaguokite.

„Google“ formos fono keitimas

Kiekvienoje „Google“ formoje yra numatytoji tema ir fono spalva. Jei norite pakeisti „Google“ formos foną, spustelėkite Spalvų paletė ir pasirinkite temą. Yra daugybė temų, kurias galite naudoti, arba galite naudoti savo nuotrauką. 

„Google Forms“ keiskite nustatymus

Baigę redaguoti formą, spustelėkite Siųsti mygtuką, jei norite gauti įdėjimo kodą.

Paspaudę siųsti mygtukas, pasirodys iššokantis langas. Tada turite spustelėti įdėjimo parinktį ir redaguoti formos dydį. Pagal numatytuosius nustatymus formos dydis yra 760 PX / 500 PX, ir jūs galite pakeisti formos dydį, jei norite. Dabar spustelėkite nuorodą, kad nukopijuotumėte įdėjimo kodą.

„Google“ formos įterpimo kodas

Dabar turite prisijungti prie „WordPress“ administratoriaus prietaisų skydelio. „Google“ formą galite pridėti bet kurioje savo svetainės vietoje, ty puslapiuose, žinutėse, antraštėse ir poraštėje. Norėdami įterpti „Google“ formą į savo „WordPress“ puslapį, eikite į Puslapiai> Pridėti naują ir perjunkite į tekstas redaktorius. Tada tiesiog įklijuokite kodą ten.

pridėkite „Google“ įterpimo formą „WordPress“

Dabar spustelėkite Paskelbti jei norite išsaugoti pakeitimus ir formą galite peržiūrėti spustelėję Peržiūrėti pakeitimus norėdami pamatyti „Google“ įdėjimo formą „WordPress“.

„Google“ formos peržiūra

Dabar sėkmingai įdėjote „Google“ formą savo „WordPress“ svetainėje.

Tačiau problema, susijusi su paprastu kodo įdėjimu į savo „WordPress“ svetainę, yra ta, kad „Google“ forma yra numatytoji stiliaus tema ir ji neatitinka jūsų „WordPress“ temos. Be to, jūs negalite pritaikyti formos taip, kaip norite.

Taigi čia ateina „Google Forms WordPress“ papildinys. Naudodami tą papildinį galėsite pritaikyti šią formą ir perkelti „Google“ formą į kitą lygį.

Taigi, pažiūrėkime, kaip pridėti „Google“ formas prie „WordPress“ svetainės naudojant papildinį.

Kaip integruoti „Google“ formą į „WordPress“ naudojant papildinį

„Google“ formos „WordPress“ papildinys

„Google“ formos yra labai paprastas „WordPress“ papildinys, kuris iškelia paskelbtas „Google“ formas naudojant „WordPress“ pasirinktinį įrašą arba trumpąjį kodą. Šis papildinys pirmiausia pašalina „Google“ reperio HTML ir tada pateikia jį kaip HTML formą jūsų puslapyje ar įraše. Šis papildinys prideda daugiau papildomų variantų, reikalingų jūsų formai, pavyzdžiui:

 • Prie formos galite pridėti „Google Captcha“, kad išvengtumėte šlamšto formos pateikimo
 • Galite padalinti formą į stulpelius
 • Pateikęs formą, vartotojui išsiųs el. Laišką
 • Galite pridėti pasirinktinį patvirtinimo puslapio URL
 • Formai galite naudoti pasirinktinę CSS
 • ir daug daugiau…

Norėdami naudoti šį papildinį, pirmiausia atsisiųskite „Google“ formos „WordPress“ papildinys ir įdiekite jį. Suaktyvinę ją, „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinėje galite pamatyti „Google Forms“ parinktį.

Įdiekite „Google“ formas

Tada spustelėkite Pridėti naują „Google“ formą, kad įdėtumėte paruoštą „Google“ formą į savo „WordPress“ svetainę. Jei jau sukūrėte formas, tada spustelėkite „Google“ formas, kad pamatytumėte sukurtas formas.

Senesnės „Google“ formos

Iš ten spustelėkite Siųsti formą mygtuką, kaip jūs darėte tą patį su naujesne „Google“ formų versija. Spustelėję ant jos gausite bendrinamą nuorodą, bet nespustelėkite įterpimo.

„Google Old Form Send“

Dabar tiesiog nukopijuokite URL ir grįžkite į savo „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinę, kur buvote išvykę. Eiti į „Google“ formos> Pridėti naują „Google“ formą.

„WordPress“ „Google“ formos nustatymai

Formos URL lauke įveskite „Google“ formos nuorodą, kurią ką tik sukūrėte naudodami senas „Google“ formas. Tada spustelėkite Paskelbti norėdami išsaugoti parametrus.

Toliau galite pridėti neprivalomą Patvirtinkite URL taip pat. Tai gali būti patvirtinimo puslapis arba padėkos puslapis, kaip norite. Pridėjus puslapio URL lauke Patvirtinti URL, vartotojas bus nukreiptas į tą puslapį sėkmingai užpildžius šią „Google“ formą jūsų svetainėje.

Norėdami nustatyti pasirinktinio patvirtinimo puslapio stiliaus atributą, galite apibrėžti, kaip bus pateiktas patvirtinimo puslapis. Galite nustatyti į Nė vienas, Peradresuoti arba AJAX. Jei nenustatysite nei vieno, tada jis nebus nukreiptas į bet kurį puslapį, o jei nustatysite kaip Peradresuoti, po formos pateikimo jis peradresuos į Peradresavimo URL puslapį.

„Google“ formų paskelbimas „WordPress“ svetainėje

Dabar jūs įdėjote „Google“ formą į savo „WordPress“ svetainę, dabar pats laikas ją paskelbti. „Google“ formų geras dalykas yra tai, kad jums nereikia kopijuoti „Google“ formos URL, galite tiesiogiai pridėti „Google“ formą į savo „WordPress“ svetainę naudodami trumpus kodus. Sukūrę „Google“ formas ir įdėję ją į savo „WordPress“ svetainę, eikite į „Google“ formas iš savo „WordPress“ prietaisų skydelio. Ten pamatysite, kiek formų sukūrėte. Pavyzdžiui, aš sukūriau partijos kvietimo formą ir pridėsiu ją prie savo svetainės.

„Google“ formos trumpasis kodas

Jei norite pridėti „Google“ formą savo „WordPress“ svetainėje, nukopijuokite šį trumpąjį kodą ir įklijuokite jį bet kurioje savo puslapio ar žinutės vietoje.

„Google“ formos kodas

Dabar galite peržiūrėti savo puslapį ir patikrinti, kaip atrodo forma. Jei pamiršote pridėti kokį nors klausimą prie savo „Google“ formos ar reikėjo jį pakeisti, galite tai padaryti redaguodami originalią „Google“ formą. Pažiūrėkime, kaip atrodo forma.

Įdėkite „Google“ formas į „WordPress“

Kaip peržiūrėti ir tvarkyti „Google“ formos atsakymus

Sėkmingai pridėję „Google“ formą savo „WordPress“ svetainėje, jums gali kilti klausimas, kaip peržiūrėti formos atsakymus. Na, tai labai lengva. Pirmiausia turite pereiti „Google“ formą, kurią šiuo metu naudojate savo „WordPress“ svetainėje, tada spustelėkite formą.

Jei naudojate seną „Google“ formą, tada viršutinėje meniu juostoje galite pamatyti formos atsakymus.

Senosios „Google“ formos atsakymai

Po to, kai pateksite į savo formą, spustelėkite Atsakymai> Peržiūrėti atsakymus patikrinti, kas atsakė į jūsų formą. Atsakymas į formą bus rodomas „Google“ skaičiuoklėse. Iš ten galite pamatyti, ką žmonės reagavo į jūsų formą. Čia pateiktas mano naudojamų atsakymų „Kvietimo į vakarėlius“ pavyzdys. Jei norite atsisiųsti atsakymo lapą, galite atsisiųsti apsilankę Byla> Atsisiųsti kaip...

„Google“ formos atsakymo lapas

Jei norite pakeisti formos atsakymo tikslą, galite tiesiog pakeisti apsilankę Atsakymai> Keisti atsakymo tikslą ir sukurkite naują skaičiuoklę. Tai yra labai naudinga funkcija, jei kiekvieną mėnesį norite atlikti apklausas ar panašiai, kiekvieną mėnesį galite sukurti naujas skaičiuokles ir atsakymus gausite atskirose skaičiuoklėse..

Atsakymų santrauką taip pat galite peržiūrėti apsilankę Atsakymai> Atsakymų santrauka. Ši parinktis parodys jūsų formos statistiką.

Jei nebenorite priimti atsakymų dėl formos, galite išjungti formą ir ji bus nematoma vartotojams.

Išvada

Iš savo asmeninės patirties galiu pasakyti, kad „Google“ formos yra kur kas geresnės nei bet kurie kiti „WordPress“ formos papildiniai. Daugelyje „WordPress“ formos papildinių yra nedaug funkcijų, o norint išplėsti bet kurią funkciją, reikia nusipirkti priedų paketą, tačiau šias parinktis galite naudoti nemokamai naudodami „Google“ formą. Be to, „Google“ formos nėra naudojamos tik kaip kontaktinė forma, bet taip pat naudojamos internetinės apklausos formos, kvietimo forma, viktorinos forma ir kt.

„Google“ formų įdėjimas į „WordPress“ užtrunka tik keletą minučių, ir jūs galite ja naudotis be jokių apribojimų.

Tikiuosi, kad šis mokymas padėjo jums įterpti „Google“ formas savo „WordPress“ svetainėje. Jei kyla problemų pridedant „Google“ formas savo „WordPress“ svetainėje, palikite komentarą žemiau.

Susiję straipsniai,

 • 7 geriausi „Google Analytics“ papildiniai, skirti „WordPress“
 • Kaip nustatyti slapukų pranešimų juostą
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map