Kaip visiškai blokuoti šlamšto komentarus ir registravimo robotus

04.06.2020
SUMPA 'Kaip visiškai blokuoti šlamšto komentarus ir registravimo robotus
0 7 мин.

Ar pavargote nuo daugybės šlamšto komentarų ir registracijų į savo „WordPress“ tinklaraštį? Na, tu ne vienas, visi daugiau ar mažiau susiduria su ta pačia problema. Komentarus apie šlamštą generuoja šlamšto robotai, kurie komentarų skyrių užpildo šlamšto nuorodomis. Šios rūšies saitai ne tik nepateikia šlamšto jūsų komentarų srityje, bet ir kenkia jūsų SEO. Laimei, „WordPress“ yra prieinamų šlamšto papildinių, kurie gali blokuoti šlamšto komentarus, registracijas ir neleisti robotams patekti į jūsų svetainę.


Tačiau dauguma šnipinėjimo šlamšto papildinių gali atlikti tik tam tikrą užduotį, pavyzdžiui, blokuoti šlamšto komentarus ar sustabdyti šlamšto registraciją ir pan. Jei norite blokuoti šlamšto sprogmenis įvairiose srityse, tokiose kaip komentarai, registracijos puslapis, kontaktinė forma, prenumeratos forma ir pan. kiekvienam klausimui reikia įdiegti kelis papildinius, o tai yra didelis galvos skausmas ir, svarbiausia, jie gali sulėtinti jūsų svetainės veikimą.

Taigi čia ateina „CleanTalk“, „viskas viename“ šnipinėjimo papildinys, skirtas „WordPress“.

Šioje pamokoje pasidalinsiu, kaip blokuoti šlamšto komentarus ir registravimo robotus „WordPress“ naudojant „CleanTalk“ papildinį..

Kodėl verta naudoti „CleanTalk“??

„CleanTalk“ yra vienas iš geriausių „WordPress“ apsaugos nuo šlamšto papildinių, blokuojantis visus šlamšto komentarus, registracijas, prenumeratas ir neleidžiantis šlamšto aplankams įsitraukti į jūsų svetainę. 

Skirtingai nuo kitų „WordPress“ apsaugos nuo šlamšto papildinių, „CleanTalk“ nereikia jokių sąrankų. Tai neveikia, bet jūs galite tinkinti nustatymus.

Viena geriausių šio papildinio savybių yra ta, kad vartotojams nereikia pateikti „Captcha“, viktorinų, matematikos klausimų ar atvaizdų atitikimo, kad jie galėtų komentuoti ar užsiregistruoti jūsų svetainėje.

„CleanTalk“ yra nematomas. Įjungę „CleanTalk“ pradeda savo darbą. „CleanTalk“ gali:

 • Sustabdykite šlamšto komentarus
 • Sustabdykite šlamšto registraciją
 • Sustabdykite šlamšto prenumeratas
 • Sustabdykite šlamšto kontaktinius el. Laiškus
 • Sustabdykite šlamšto užsakymą, apklausą, apklausas
 • Sustabdykite šlamštą „WooCommerce“
 • Patikrinkite esamus komentarus, ar nėra šlamšto
 • Apsaugokite „WordPress“ nukreipimo puslapius

„CleanTalk“ puikiai veikia su populiariais „WordPress“ talpyklos papildiniais, tokiais kaip „W3 Total Cache“, „WP Wastest Cache“, „WP Super Cache“, „WP-Rocket“ ir kt..

Taip pat galite užblokuoti komentarus, kuriuose yra „sustabdyti žodžiai“, kad padidintumėte apsaugą nuo šlamšto ir pranešimus.

Šis papildinys turi kelis spambotų filtravimo sluoksnius ir blokuoja tik spambotus.

„CleanTalk“ teigia, kad jie teikia geriausias svetainių apsaugos nuo šlamšto paslaugas ir jų šlamšto filtravimo procesas yra labai teigiamas (teigiami rezultatai – 99,9 proc.).

Kaip blokuoti šlamšto komentarus ir registracijas naudojant

Pirmiausia įdiekite ir suaktyvinkite „CleanTalk“ papildinį iš „WordPress“ papildinių galerijos.

„Cleantalk WordPress“ papildinio įdiegimas

Suaktyvinę papildinį, eikite į Nustatymai> Apsauga nuo šlamšto „CleanTalk“. Tai paprašys įvesti prieigos raktas. Prieigos raktas yra „CleanTalk“ aktyvinimo kodas.

Papildinys kainuoja 8 USD per metus, tačiau galite gauti 7 dienų teismo procesą.

„CleanTalk“ gauti prieigos raktą

Spustelėkite Gaukite prieigos raktą automatiškai mygtuką. Tai padaręs, papildinys automatiškai sukurs sąskaitą ir sugeneruos „Access“ raktą, kad suaktyvintų šį papildinį. Taip pat gausite el. Laišką, kuriame bus jūsų „CleanTalk“ vartotojo vardas, slaptažodis ir prieigos raktas.

Jei norite gauti prieigos raktą rankiniu būdu, spustelėkite rankiniu būdu gauti prieigos raktą, ir jis pateks į „CleanTalk“ prisiregistravimo puslapį..

Gavę prieigos raktą, spustelėkite Išsaugoti pakeitimus išsaugoti nustatymus.

Nuo šiol jūsų registracijos formas, komentarų formas, kontaktines formas, pasirinktines kontaktines formas saugo „Cleantalk“.

Šlamšto ugniasienis: „CleanTalk“ taip pat teikia svetainės ugniasienę, kuri padeda filtruoti spambotus prieš jiems pasiekiant jūsų svetainę. Tai taip pat sumažina prieglobos procesoriaus naudojimą ir pagerina puslapių įkėlimo laiką.

„CleanTalk“ išplėstiniai nustatymai: Pagal numatytuosius nustatymus „CleanTalk“ naudoja gerai veikiantį parametrą. Jei norite pakeisti nustatymus, spustelėkite „Advanced settings“.

Žemiau pateikiami papildinio nustatymai, kuriuos aš naudoju.

1. Apsauginės formos:

„CleanTalk“ formos, kurias reikia apsaugoti

2. Komentarai ir pranešimai

„CleanTalk“ komentarai ir pranešimai

3. Duomenų apdorojimas

„CleanTalk“ duomenų apdorojimas

4. Administratoriaus juosta

„CleanTalk“ administratoriaus juosta

Baigę modifikuoti papildinio nustatymus, spustelėkite Išsaugoti pakeitimus saugoti naujus pakeitimus.

Viskas. Sąranka padaryta.

Patikrinkite šlamšto žurnalus „CleanTalk“ prietaisų skydelyje

Šlamšto žurnalo statistiką galite pamatyti „WordPress“ administratoriaus skydelyje. Norėdami gauti išsamesnius šlamšto žurnalus, prisijunkite prie savo „CleanTalk“ sąskaita.

Skydelyje galite pamatyti, kiek užklausų pažymėta kaip šlamštas ar patvirtinta.

„CleanTalk“ šlamšto žurnalų statistika

Norėdami gauti išsamesnės informacijos, spustelėkite Prisijungti.

„CleanTalk“ svetainė

Iš žurnalo galite patikrinti, ar tai šlamštas, ar ne. Taip pat galite juos pažymėti kaip nepageidaujamus šlamštus ir įtraukti juos į asmeninius juodus ir baltus sąrašus.

„CleanTalk“ šlamšto žurnalai

„CleanTalk“ asmeniniai sąrašai

Čia galite valdyti savo asmeninę juodąją medžiagą & balti sąrašai, apriboti žodžiai, uždrausti šalį, sudaryti juodąjį sąrašą ir dar daugiau.

Pirmiausia spustelėkite Asmeniniai sąrašai iš „CleanTalk“ administratoriaus skydelio. Tada spustelėkite Pridėkite naują filtrą ir išskleidžiamajame meniu, kurį norite įjungti, pasirinkite filtrą.

„CleanTalk“ asmeninių sąrašų filtras

Dabar spustelėkite Juodasis sąrašas mygtuką, norėdami išsaugoti naujus nustatymus.

Viskas. Nuo šiol papildinys užblokuos visus šlamšto komentarus, registracijas, prenumeratas ir pan., O SEO galite patobulinti.

Kainodara: Papildinys kainuoja 8 USDper metus.

Apsilankykite „CleanTalk“ papildinyje

Baigiamosios mintys

Niekam nepatinka šlamštas.

Yra įvairių būdų, kaip šlamšto platintojai gali sugadinti jūsų svetainę naudodami komentarų, registracijos, kontaktines formas ir priversdami jus labiau užsiimti neproduktyviais darbais.

Jei savo „WordPress“ tinklaraštyje gaunate daug komentarų apie šlamštą, registruojatės, tampa labai sunku kovoti su šlamštais ir suprasti, kuris iš jų yra tikras, o kuris – šlamštas..

Štai kodėl savo „WordPress“ svetainėje turėtumėte naudoti anti-spam papildinį.

Apsauga nuo šlamšto automatiškai blokuoja šlamšto komentarus, registracijas ir neleidžia šlamštams patekti į jūsų svetainę. Tai taupo jūsų laiką ir galite sutelkti dėmesį į savo darbą.

Šiame straipsnyje pasidalinau, kaip galite užblokuoti šlamšto komentarus ir registracijos robotus „WordPress“ naudodami „CleanTalk“ šlamšto papildinį. Taip pat parodžiau, kaip tinkamai sukonfigūruoti papildinį.

Jei jums ši instrukcija buvo naudinga, pasidalykite ja su draugais. Jei turite omenyje kokį nors klausimą, praneškite mums komentarų skiltyje.

[easy-tweet tweet = “Savo„ #WordPress “svetainėje kasdien gaudavau daug # šlamšto komentarų. Pagaliau išsprendžiau problemą naudodamas šį vadovą “]

Susiję „WordPress“ straipsniai,

 • „WordPress“ vartotojo vaidmenų ir galimybių pradedančiųjų vadovas
 • 5 geriausi įskiepiai, skirti stebėti vartotojo veiklą „WordPress“
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector