2019’da En İyi 20 ÜCRETSİZ WordPress Blog Teması

WordPress’i yükledikten sonra, tüm cihazlara (bilgisayar, tablet ve mobil), SEO dostu ve elbette hızlı bir şekilde yüklenen iyi bir WordPress temasını yüklemeniz gereken bir sonraki şey. WordPress tema galerisinde 10.000’den fazla ücretsiz tema bulunduğundan iyi bir WordPress teması seçmek oldukça zordur ve doğru temayı seçmeniz zaman alıcı bir süreç olabilir. Bu nedenle, iyi optimize edilmiş, SEO dostu ve güzel görünen en iyi ücretsiz WordPress blog temalarından bazılarını topladık.


Bu yazıda, WordPress için en popüler 20 ücretsiz blog temasını paylaşacağız.

ücretsiz WordPress blog temaları

En İyi Ücretsiz WordPress Blog Temaları

OceanWP

OceanWP

OceanWP çok hafif ve tamamen özelleştirilebilir ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. 200.000’den fazla aktif yüklemeye ve en yüksek puan alan WordPress temasına sahiptir.

OceanWP ile blog, işletme, portföy, WooCommerce mağazası ve daha pek çok farklı türde web sitesi oluşturabilirsiniz. Bu tema tamamen duyarlı ve tüm cihazlarda daha hızlı yükleniyor. Divi, Beaver Builder, SiteOrigin vb. Gibi en popüler sayfa oluşturucularla iyi çalışır. Tamamen duyarlı ve WooCommerce hazır. Ayrıca RTL dillerini de destekler ve kendi dillerinizi de kullanabilirsiniz.

Web sitelerini kolayca oluşturmak üzere demo içeriklerini yüklemek için ücretsiz içe aktarma uzantılarını kullanabilirsiniz. İşlevselliğini, Stick Anything, Çerez Bildirimi, Tam Ekran, Açılır Pencere Girişi, Yapışkan Altbilgi, Elementor Widget’ları, Yayınlar Kaydırıcısı ve daha fazlası gibi premium uzantılarını kullanarak da genişletebilirsiniz..

Demoyu Görüntüle | İndir

Astra

Astra

Astra, kişisel blogunuz, portföyünüz, işiniz ve WooCommerce web siteniz için kullanabileceğiniz en popüler WordPress temalarından biridir. Çok hafif bir tema ve tamamen özelleştirilebilir.

Bu tema Thrive Architect, Beaver Builder, Divi, Visual Composer ve diğerleri gibi tüm sayfa oluşturucularla iyi çalışan farklı özellikler ve hazır şablonlarla birlikte gelir. WooCommerce hazır, RTL & Çeviri hazır ve tüm cihazlarda duyarlı.

Tema tamamen ücretsizdir ve premium eklentilerle genişletilebilir. Hızlı, tamamen özelleştirilebilir ve ücretsiz bir WordPress blog teması istiyorsanız, Astra mükemmeldir.

Demoyu Görüntüle | İndir

Hueman

Hueman

Hueman, bloglar, dergiler ve işletme web siteleri için en popüler WordPress temalarından biridir. Tamamen duyarlı ve esnek düzen seçenekleriyle geliyor.

Bu temanın 4 farklı altbilgi widget’ı seçeneği vardır ve kenar çubuğuna sınırsız sayıda widget ekleyebilirsiniz. En son yayınınızı öne çıkan hikayede veya kaydırıcıda gösterebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz herhangi bir yazı tipini seçebilirsiniz. Ayrıca, kolayca reklam veya banner ekleyebileceğiniz altbilgi ve başlık widget’ları da vardır.

Bu tema SEO dostudur ve her tür cihazda daha hızlı yüklenir. Bir blog, dergi, işletme web sitesi oluşturmak istiyorsanız, bu tema iyi bir seçenektir.

Demoyu Görüntüle | İndir

ColorMag

ColorMag

ColorMag, WordPress blogunuz, haberler, dergi, iş ve her türlü web sitesi için kullanabileceğiniz harika bir dergi stili temasıdır. Bu tema WooCommerce eklentisi ile tamamen uyumludur ve ürünlerinizi satmak için her türlü ürünü ve ödeme ağ geçidini ekleyebilirsiniz. 

Her kategoriyi istediğiniz benzersiz renkle vurgulayabilirsiniz. Ücretsiz sürüm teması 6 farklı özel widget ve 15+ widget alanı ile birlikte gelir. Bu tema tamamen SEO dostu ve hız için optimize edilmiştir. 

Demoyu Görüntüle | İndir

Köpüklü

KöpüklüKöpüklü blog, seyahat, sağlık, iş ve diğer web siteleri için basit ve temiz bir tasarım ücretsiz WordPress teması. Bu tema tamamen mobil duyarlı ve iyi SEO optimize edilmiştir. Bu tema, tam ekran kaydırıcı, sosyal medya entegrasyonu, popüler yayınlar widget’ı vb..

Farklı düzenlere, renklere, yazı tiplerine, kaydırıcı ayarlarına sahiptir. Bu tema aynı zamanda çeviri ve çok dilli hazır. WooCommerce, bbPress ve diğer popüler premium eklentileri de bu tema ile entegre edebilirsiniz.

Demoyu Görüntüle | İndir

İkonik Bir

İkonik Birİkonik bir güzel tipografi ile üstün kaliteli ücretsiz WordPress blog teması. Bu tema tamamen duyarlı ve istediğiniz gibi özelleştirmenizi sağlar. Kolayca bir logo yükleyebilir, arka plan rengini, altbilgi metnini, sosyal medya simgelerini değiştirebilirsiniz.

İkonik, kolay gezinme özelliğine sahip tek bir kenar çubuğu ve bir başlık menüsü ile birlikte gelir.

Demoyu Görüntüle | İndir

meydan okuyucu

Meydan Okuyucu Teması

Challenger bloglama, iş, podcast web siteleri için üstün kaliteli ücretsiz WordPress teması. Bu tema tamamen duyarlı ve hız için iyi optimize edilmiş, böylece web siteniz tüm cihazlara daha hızlı yüklenir.

Tema tasarımı basit ve minimalist ve güzel tipografi sitenizi daha okunabilir hale getirir. Ücretsiz sürüm teması, 4 farklı widget alanı, 50’den fazla sosyal medya simgesi ve e-posta listenizi büyütmek için tamamen özelleştirilebilir bir başlık bölümü ile birlikte gelir.

Demoyu Görüntüle & İndir

Ashe

Ashe

Ashe, kişisel bir blog, yemek, seyahat, güzellik, moda, düğün, fotoğrafçılık ve her türlü blog için uygun olan çok yazarlı ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. Tüm cihazlarda harika görünen minimal, zarif ve mobil duyarlı bir düzene sahiptir..

WooCommerce’ı Ashe temasıyla entegre edebilirsiniz. Tema iyi kodlanmış ve Divi, Elementor, Beaver oluşturucu vb.Tüm popüler eklentiler ve sayfa oluşturucularla harika çalışıyor..

Demoyu Görüntüle & İndir

Donovan

Donovan

Donovan, WordPress için temiz ve modern bir tasarım ücretsiz blog temasıdır. 3 farklı blog düzenine ve kolay gezinme menüsüne sahiptir. Üst widget alanına sosyal simgeler ekleyebilir ve altbilgi alanlarını özelleştirebilirsiniz. Temaları SEO için optimize edilmiştir ve dillerinize çevrilebilir. 

Demoyu Görüntüle & İndir

Ana Blog

Ana Blog

Ana Blog temiz ve modern ücretsiz bir WordPress blog teması. Tema tamamen duyarlı ve tüm cihazlarda daha hızlı yükleniyor. Arka plan rengini ve logosunu değiştirmenizi sağlar. Tema tamamen RTL ve çeviriye hazır ve WPML uyumlu. Bir kenar çubuğu içerir ve başlık resmini değiştirebilirsiniz.

Demoyu Görüntüle & İndir

Blog Elit

Blog ElitBlog Elite çok amaçlı ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. Duyarlı ve zengin özelliklere sahip seçenekler sunuyor. Dakikalar içinde temiz bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmak için farklı stil ve seçenek kombinasyonlarını birlikte kullanmanızı sağlar. Kenar çubuğu ve birden çok başlık seçeneği ile birlikte gelir. 

Demoyu Görüntüle & İndir

Optmizer

Optmizer

Optmizer çok amaçlı ücretsiz bir WordPress blog temasıdır ve birçok güçlü özellikle birlikte gelir. Herhangi bir kodu değiştirmeden her öğeyi özelleştirmenizi sağlar. Tema iki düzen ve güzel bir görüntü kaydırıcısı ile birlikte gelir. Ayrıca, siteniz için kolayca bir logo yüklemenize, 600’den fazla yazı tipini kullanmanıza, özel CSS alanı ve diğer renk seçeneklerini eklemenize olanak tanır.

Tema% 100 duyarlı, SEO dostu ve iyi optimize edilmiş hızdır. Çeviri hazırdır ve WooCommerce, bbPress ve diğerleri ile çalışır. Blogunuz, işiniz, portföyünüz, fotoğrafçılığınız ve e-Ticaret siteniz için ücretsiz bir WordPress teması istiyorsanız, bu tema harika bir seçenektir.

Demoyu Görüntüle & İndir

Kontrast

Kontrast

Kontrast bloglama ve dergi için zarif ve duyarlı ücretsiz bir WordPress temasıdır. Tema sınırsız widget alanları, sol veya sağ kenar çubuğu, 4 altbilgi widget sütunları, sıfır düzen görüntüleri, ilgili yayınlar ve daha fazlasını içerir. Ayrıca üstten veya alttan sosyal simgeler de ekleyebilirsiniz.

Demoyu Görüntüle & İndir

Wellington

Wellington

Wellington basit ve modern görünümlü ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. İki farklı yazı düzeni, güzel tipografi, özellikli yazı kaydırma çubuğu ve kenar çubuğu ile birlikte gelir. Tema tamamen duyarlı ve tema ayarlarını özelleştiricide kolayca değiştirebilirsiniz.

Demoyu Görüntüle & İndir

Şerit Lite

Şerit Lite

Şerit Lite basit ve duyarlı bir ücretsiz WordPress blog teması. Tema yıldırım hızlı, SEO optimize edilmiş ve tamamen özelleştirilebilir. Tema bir kenar çubuğu ve kolay gezinme menüsü içerir. Sosyal simgeler ekleyebilir ve okuyucularınızın içeriğinize sadık kalmasına yardımcı olacak ilgili yayınları gösterebilirsiniz.

Demoyu Görüntüle & İndir

VT Bloglama

VT Bloglama

VT Blogging zarif ve minimal ücretsiz bir WordPress temalarıdır. Tema tamamen duyarlı ve blog web siteleri için özel olarak tasarlanmıştır. Mobil uyumludur ve SEO’nun en iyi uygulamalarını uygular. 

Tema bir kenar çubuğu, sosyal simgeler ve yazar widget’ı hakkında. Çeviriye hazırdır ve çok bölgeli kurulumlarda kusursuz çalışır.

Demoyu Görüntüle & İndir

Blog Yazarları

Blog Yazarları

Yazarlar Blogily bloglama, gazete ve fotoğraf siteleri için SEO dostu ve duyarlı ücretsiz bir WordPress teması. Temanın kurulumu çok kolaydır ve sitenizden para kazanmak için çok fazla reklam alanına sahiptir. 

Tema, Elementor, Beaver Builder, Divi vb. Gibi popüler sayfa oluşturucularla harika çalışıyor. Kolayca tek sayfalık veya tek sayfalık haberler, kısa süreli bir eğitim web sitesi oluşturabilirsiniz..

Demoyu Görüntüle & İndir

Writee

Writee

Writee, kişisel bir blog, yemek, seyahat, fotoğraf için uygun olan zarif ve modern görünümlü ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. Tema tamamen duyarlı ve iyi tasarlanmış.

Tema piksel mükemmel tasarımı, tek kenar çubuğu, birden çok widget, tam genişlik / kutulu görüntü kaydırıcı özellikleri. WooComerce ve çeviriye uyumludur.

Demoyu Görüntüle | İndir

süs lahanası

süs lahanası

Kale, bir gıda blogu için minimal, zarif ve modern görünümlü ücretsiz bir WordPress temasıdır ve başka herhangi bir amaç için de kullanılabilir. Temanın kullanımı kolaydır ve WooCommerce ile kolayca entegre edebilirsiniz.

Kale, güzel görünen bir ön sayfa, öne çıkan yazıya sahip büyük vurgu yazısı, başlıkta reklam veya reklam gösterme seçenekleri ile birlikte gelir. Tamamen RTL & çok dilli desteklenir. Ayrıca birden çok blog feed’i düzeni, kenar çubuğu boyutu seçenekleri ile birlikte gelir ve sosyal medya simgelerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Demoyu Görüntüle | İndir

Poseidon

Poseidon

Poseidon basit ve zarif bir tasarım ücretsiz WordPress blog temasıdır. Tema, tam ekran görüntü slayt gösterisi, birden çok blog düzeni, bir kenar çubuğu ve sosyal medya simgeleri ile birlikte gelir. Tamamen duyarlı ve WooCommerce ile harika çalışıyor.

Demoyu Görüntüle | İndir

Bu makalede, kişisel blogunuz, işiniz, portföyünüz, fotoğrafçılığınız veya diğer siteler için kullanabileceğiniz en iyi 20 ücretsiz WordPress blog temasını paylaştık.

Şimdi, temanın sitenize uygun olup olmadığını kontrol etmek için temaların her birini test etmeniz gerekir. Ancak, tema şirketinden tam tema özellikleri ve öncelikli destek istiyorsanız, temanızı premium sürüme yükseltebilirsiniz.

Temanızı bu listede öne çıkarmak ister misiniz? Aşağıya yorum bırak.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map