20 nejlepších bezplatných blogů WordPress v roce 2019

04.06.2020
TÉMATA '20 nejlepších bezplatných blogů WordPress v roce 2019
0 14 мин.

Po instalaci WordPress, další věc, kterou musíte nainstalovat dobré WordPress téma, které reaguje na všech zařízeních (počítač, tablet a mobilní), SEO přátelský a samozřejmě rychle načte. Výběr dobrého tématu WordPress je docela náročný, protože v galerii motivů WordPress je k dispozici více než 10 000 bezplatných témat a výběr správného tématu může být časově náročný. Shromáždili jsme tedy některá z nejlepších bezplatných témat blogů WordPress, která jsou dobře optimalizována na rychlost, přátelská se SEO a vypadají krásně.


V tomto příspěvku budeme sdílet 20 nejoblíbenějších bezplatných témat blogu pro WordPress.

zdarma témata blogu WordPress

Nejlepší zdarma WordPress Blog Témata

OceanWP

OceanWP

OceanWP je velmi lehký a plně přizpůsobitelný bezplatný blogový motiv WordPress. Má přes 200 000 aktivních instalací a jedno z nejlépe hodnocených témat WordPress.

S OceanWP můžete vytvářet různé typy webových stránek, jako je blog, obchod, portfolio, výkladní skříň WooCommerce a mnoho dalších. Toto téma plně reaguje a načítá se rychleji na všech zařízeních. Funguje dobře s nejpopulárnějšími tvůrci stránek, jako jsou Divi, Beaver Builder, SiteOrigin atd. Je plně citlivý a připraven na WooCommerce. Podporuje také jazyky RTL a můžete také použít své vlastní jazyky.

Pomocí svého bezplatného rozšíření importu můžete nahrát svůj demo obsah pro snadné vytváření webových stránek. Můžete také rozšířit jeho funkčnost pomocí jejich prémiových rozšíření, jako jsou Stick Anything, Cookie Notice, Fullscreen, vyskakovací přihlášení, Sticky Footer, Elementor Widgets, Posuvník příspěvků a mnoho dalších.

Zobrazit ukázku | Stažení

Astra

Astra

Astra je jedno z nejpopulárnějších témat WordPress, které můžete použít pro svůj osobní blog, portfolio, podnikání a web WooCommerce. Je to velmi lehké téma a plně přizpůsobitelné.

Toto téma přichází s různými funkcemi a předběžnými šablonami, které dobře fungují se všemi tvůrci stránek, jako jsou Thrive Architect, Beaver Builder, Divi, Visual Composer a mnoho dalších. Je připraven pro WooCommerce, RTL & Překlad připraven a pohotový na všech zařízeních.

Téma je zcela zdarma a lze jej rozšířit o prémiové doplňky. Pokud chcete rychlé, plně přizpůsobitelné a bezplatné téma blogu WordPress, pak je Astra perfektní.

Zobrazit ukázku | Stažení

Huemane

Huemane

Hueman je jedním z nejpopulárnějších témat WordPress pro blogy, časopisy a obchodní weby. Je zcela citlivý a přichází s flexibilními možnostmi rozvržení.

Toto téma má 4 různé možnosti widgetu zápatí a do postranního panelu můžete přidat neomezený počet widgetů. Svůj poslední příspěvek můžete zobrazit v doporučeném článku nebo v posuvníku. Můžete si vybrat jakýkoli typ písma, který chcete použít. Mají také oblasti widgetů zápatí a záhlaví, do kterých můžete snadno vkládat reklamy nebo bannery.

Toto téma je SEO přátelské a načítá se rychleji na všech typech zařízení. Pokud chcete vytvořit blog, časopis, obchodní web, je toto téma dobrou volbou.

Zobrazit ukázku | Stažení

ColorMag

ColorMag

ColorMag je skvělé téma ve stylu časopisu, které můžete použít pro svůj blog, zprávy, časopis, firmu a jakýkoli web. Toto téma je plně kompatibilní s pluginem WooCommerce a můžete přidat jakýkoli druh produktů a platební bránu k prodeji svých produktů. 

Každou kategorii můžete zvýraznit jedinečnou barvou podle vašeho výběru. Téma bezplatné verze přichází se 6 různými vlastními widgety a 15+ oblastmi widgetů. Toto téma je naprosto přátelské a optimalizované pro rychlost. 

Zobrazit ukázku | Stažení

Šumivé

ŠumivéŠumivé je jednoduché a čisté designové téma WordPress zdarma pro blog, cestování, zdraví, podnikání a jakékoli jiné webové stránky. Toto téma je zcela mobilní a dobře optimalizované pro SEO. Toto téma zahrnuje posuvník na celou obrazovku, integraci sociálních médií, widget populárních příspěvků atd.

Má různá rozvržení, barvu, písma, nastavení posuvníku. Toto téma je také připraveno k překladu a vícejazyčné. S tímto tématem můžete také integrovat WooCommerce, bbPress a další populární prémiové pluginy.

Zobrazit ukázku | Stažení

Iconic One

Iconic OneIconic one je prémiové téma zdarma WordPress blog s krásnou typografií. Toto téma je plně citlivé a umožňuje vám přizpůsobit ho, jak chcete. Můžete snadno nahrát logo, změnit barvu pozadí, text zápatí, ikony sociálních médií.

Iconic přichází s jedním jediným postranním panelem a jedním menu záhlaví se snadnou navigací.

Zobrazit ukázku | Stažení

Challenger

Téma Challenger

Challenger je prémiové téma zdarma WordPress pro blogování, podnikání a webové stránky podcastů. Toto téma je plně citlivé a dobře optimalizované pro rychlost, aby se váš web načítal rychleji na všech zařízeních.

Téma je jednoduché a jednoduché minimalistický Díky krásné typografii je váš web čitelnější. Téma bezplatné verze obsahuje 4 různé oblasti widgetů, 50+ ikon sociálních médií a zcela přizpůsobitelnou sekci záhlaví pro rozšíření seznamu e-mailů.

Zobrazit ukázku & Stažení

Ashe

Ashe

Ashe je tématem blogu WordPress s více autory, které je vhodné pro osobní blog, jídlo, cestování, krásu, módu, svatbu, fotografii a jakýkoli druh blogů. Má minimální, elegantní a mobilní citlivé rozložení, které vypadá úžasně na všech zařízeních.

Můžete integrovat WooCommerce s Ashe tématem. Téma je dobře kódované a funguje skvěle se všemi oblíbenými zásuvnými moduly a tvůrci stránek, jako jsou Divi, Elementor, Beaver Builder atd. Téma zahrnuje posuvník na celou obrazovku, obrázek záhlaví, widget widgetu Instagram.

Zobrazit ukázku & Stažení

Donovan

Donovan

Donovan je čisté a moderní designové téma blogu zdarma pro WordPress. Má 3 různá rozložení blogů a snadné navigační menu. Do horní oblasti widgetů můžete přidat sociální ikony a přizpůsobit oblasti zápatí. Jejich téma je optimalizováno pro SEO a může být přeloženo do vašich jazyků. 

Zobrazit ukázku & Stažení

Hlavní blog

Hlavní blog

Master Blog je čisté a moderní bezplatné blogování WordPress. Téma je plně citlivé a načítá se rychleji na všech zařízeních. To vám umožní změnit barvu pozadí a logo. Téma je plně RTL a překlad připraven a kompatibilní s WPML. Obsahuje jeden postranní panel a můžete změnit obrázek záhlaví.

Zobrazit ukázku & Stažení

Blog Elite

Blog EliteBlog Elite je víceúčelové téma blogu WordPress zdarma. Je citlivý a poskytuje možnosti bohaté na funkce. Umožňuje vám společně použít jinou kombinaci stylů a možností a vytvořit vám tak čistý web během několika minut. Je dodáván s postranním panelem a několika možnostmi záhlaví. 

Zobrazit ukázku & Stažení

Optmizer

Optmizer

Optmizer je víceúčelové téma blogu WordPress zdarma a přichází s mnoha výkonnými funkcemi. To vám umožní přizpůsobit každý prvek bez úpravy libovolného kódu. Téma přichází se dvěma rozvrženími a krásným posuvníkem obrázků. Umožňuje také snadno nahrát logo pro váš web, používat více než 600 písem, přidat vlastní pole CSS a další barevné možnosti.

Téma je 100% citlivé, SEO přátelské a dobře optimalizované pro rychlost. Je připraven na překlad a pracuje s WooCommerce, bbPress a mnoha dalšími. Pokud chcete zdarma téma WordPress pro svůj blog, firmu, portfolio, fotografii a web eCommerce, je toto téma skvělou volbou.

Zobrazit ukázku & Stažení

Kontrast

Kontrast

Kontrast je elegantní a citlivé téma WordPress zdarma pro blogování a časopisy. Téma zahrnuje neomezené oblasti widgetů, levý nebo pravý postranní panel, 4 zápatí sloupců widgetu, obrázky s nulovým rozvržením, související příspěvky a mnoho dalších. Můžete také přidat sociální ikony nahoře nebo dole.

Zobrazit ukázku & Stažení

Wellington

Wellington

Wellington je jednoduché a moderně vypadající téma blogu WordPress zdarma. Dodává se se dvěma různými rozvrženími příspěvků, krásnou typografií, doporučeným posuvníkem příspěvků a bočním panelem. Téma je naprosto citlivé a nastavení motivu můžete snadno upravit v přizpůsobiteli.

Zobrazit ukázku & Stažení

Stuha Lite

Stuha Lite

Ribbon Lite je jednoduché a citlivé bezplatné téma blogování WordPress. Téma je blesková, optimalizovaná pro SEO a plně přizpůsobitelná. Téma obsahuje jeden postranní panel a nabídku snadné navigace. Můžete přidat sociální ikony a zobrazit související příspěvky, které čtenářům pomohou držet se vašeho obsahu.

Zobrazit ukázku & Stažení

VT blogování

VT blogování

VT Blogging je elegantní a minimální bezplatná témata WordPress. Téma je plně citlivé a speciálně navržené pro webové stránky blogů. Je mobilní a implementuje doporučené postupy SEO. 

Téma obsahuje jeden postranní panel, sociální ikony a widget autora. Je připraven na překlad a funguje bezchybně v instalacích s více místy.

Zobrazit ukázku & Stažení

Spisovatelé Blogily

Spisovatelé Blogily

Spisovatelé Blogily je SEO přátelské a citlivé téma WordPress pro blogování, noviny a fotografické weby. Nastavení motivu je velmi snadné a má mnoho reklamních prostor pro zpeněžení vašeho webu. 

Toto téma funguje skvěle s populárními tvůrci stránek, jako jsou Elementor, Beaver Builder, Divi atd. Můžete snadno vytvořit jednostránkové nebo jednostránkové zprávy, vzdělávací web s krátkým časem..

Zobrazit ukázku & Stažení

Writee

Writee

Writee je elegantní a moderně vypadající téma blogů WordPress zdarma, které se hodí pro osobní blog, jídlo, cestování, fotografii. Téma je plně citlivé a dobře navržené.

Téma obsahuje pixel perfektní design, jeden postranní panel, více widgety, full-width / boxu jezdec obrazu. Je kompatibilní s WooComerce a je připraven překlad.

Zobrazit ukázku | Stažení

Kapusta

Kapusta

Kale je minimální, elegantní a moderně vypadající téma WordPress zdarma pro blog s potravinami a lze jej také použít k jakémukoli jinému účelu. Téma se snadno používá a můžete se snadno integrovat s WooCommerce.

Kale přichází s krásně vypadající přední stranou, velkým světelným příspěvkem s doporučeným příspěvkem, možnostmi zobrazování bannerů nebo reklam v záhlaví. Je to plně RTL & vícejazyčná podpora. Je také dodáván s několika rozloženími blogu, možnostmi velikosti postranního panelu a můžete zobrazit ikony sociálních médií.

Zobrazit ukázku | Stažení

Poseidon

Poseidon

Poseidon je jednoduchý a elegantní design blogu WordPress zdarma. Součástí motivu je prezentace obrázků na celou obrazovku, více rozložení blogů, jeden postranní panel a ikony sociálních médií. Je plně citlivý a funguje skvěle s WooCommerce.

Zobrazit ukázku | Stažení

V tomto článku jsme sdíleli 20 nejlepších bezplatných témat blogů WordPress, které můžete použít pro svůj osobní blog, podnikání, portfolio, fotografii nebo jiné weby..

Nyní musíte vyzkoušet každé z motivů a zkontrolovat, zda dané téma vyhovuje vašemu webu. Pokud však chcete od tématu tematická společnost využívat úplné funkce motivů a podporu priorit, můžete své téma upgradovat na prémiovou verzi.

Chcete v tomto seznamu uvést své téma? Nechte komentář níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector