20 najlepszych DARMOWYCH blogów WordPress w 2019 roku

Po zainstalowaniu WordPress, następną rzeczą jest zainstalowanie dobrego motywu WordPress, który reaguje na wszystkie urządzenia (komputer, tablet i telefon komórkowy), jest przyjazny dla SEO i oczywiście ładuje się szybko. Wybór dobrego motywu WordPress jest dość trudny, ponieważ w galerii motywów WordPress dostępnych jest ponad 10 000 darmowych motywów, a wybranie odpowiedniego motywu może być czasochłonne. Dlatego zebraliśmy jedne z najlepszych darmowych motywów bloga WordPress, które są zoptymalizowane pod kątem szybkości, przyjazne SEO i pięknie wyglądają.


W tym poście udostępnimy 20 najpopularniejszych darmowych motywów blogowych dla WordPress.

darmowe motywy blogowe WordPress

Najlepsze darmowe blogi WordPress

OceanWP

OceanWP

OceanWP to bardzo lekki i w pełni konfigurowalny darmowy motyw blogowy WordPress. Ma ponad 200 000 aktywnych instalacji i jedną z najwyżej ocenianych kompozycji WordPress.

Dzięki OceanWP możesz tworzyć różnego rodzaju strony internetowe, takie jak blog, biznes, portfolio, witryna WooCommerce i wiele innych. Ten motyw jest w pełni responsywny i ładuje się szybciej na wszystkich urządzeniach. Działa dobrze z najpopularniejszymi programami do tworzenia stron, takimi jak Divi, Beaver Builder, SiteOrigin itp. Jest w pełni responsywny i gotowy na WooCommerce. Obsługuje również języki RTL i możesz także używać własnych języków.

Możesz użyć ich darmowego rozszerzenia importu, aby przesłać ich zawartość demonstracyjną i łatwo budować strony internetowe. Możesz także rozszerzyć jego funkcjonalność, używając ich rozszerzeń premium, takich jak Stick Anything, Cookie Notice, Fullscreen, Popup Login, Sticky Footer, Elementor Widgets, Posts Slider i wiele innych.

Zobacz demo | Pobieranie

Astra

Astra

Astra jest jednym z najpopularniejszych motywów WordPress, których można używać do osobistego bloga, portfolio, biznesu i witryny WooCommerce. Jest to bardzo lekki motyw, w pełni konfigurowalny.

Ten motyw zawiera różne funkcje i gotowe szablony, które działają dobrze ze wszystkimi programami do tworzenia stron, takimi jak Thrive Architect, Beaver Builder, Divi, Visual Composer i wiele innych. Jest gotowy na WooCommerce, RTL & Tłumaczenie gotowe i responsywne na wszystkich urządzeniach.

Motyw jest całkowicie darmowy i można go rozszerzać za pomocą dodatków premium. Jeśli potrzebujesz szybkiego, w pełni konfigurowalnego i darmowego motywu blogowego WordPress, Astra jest idealna.

Zobacz wersję demo | Pobieranie

Hueman

Hueman

Hueman jest jednym z najpopularniejszych motywów WordPress dla blogów, czasopism i witryn biznesowych. Jest całkowicie responsywny i oferuje elastyczne opcje układu.

Ten motyw ma 4 różne opcje widżetów stopki i możesz dodać nieograniczoną liczbę widżetów do paska bocznego. Możesz pokazać swój najnowszy post w polecanej historii lub na suwaku. Możesz wybrać dowolny rodzaj czcionek, którego chcesz użyć. Mają także obszary widgetów stopki i nagłówka, w których można łatwo wstawiać reklamy lub banery.

Ten motyw jest przyjazny SEO i ładuje się szybciej na wszystkich typach urządzeń. Jeśli chcesz utworzyć blog, czasopismo, witrynę biznesową, ten motyw jest dobrą opcją.

Zobacz demo | Pobieranie

ColorMag

ColorMag

ColorMag to świetny motyw w stylu magazynu, którego można używać w blogu WordPress, wiadomościach, magazynie, biznesie i wszelkiego rodzaju witrynach internetowych. Ten motyw jest w pełni kompatybilny z wtyczką WooCommerce i możesz dodawać dowolne produkty oraz bramę płatności, aby sprzedawać swoje produkty. 

Możesz wyróżnić każdą kategorię unikalnym wybranym kolorem. Darmowa wersja motywu zawiera 6 różnych niestandardowych widżetów i ponad 15 obszarów widżetów. Ten motyw jest całkowicie przyjazny dla SEO i zoptymalizowany pod kątem szybkości. 

Zobacz demo | Pobieranie

Gazowana

GazowanaSparkling to prosty i przejrzysty darmowy motyw WordPress do blogów, podróży, zdrowia, biznesu i wszelkich innych stron internetowych. Ten motyw jest całkowicie responsywny i zoptymalizowany pod kątem SEO. Ten motyw zawiera suwak pełnoekranowy, integrację z mediami społecznościowymi, widżet popularnych postów itp.

Ma różne układy, kolor, czcionki, ustawienia suwaka. Temat ten jest także gotowy do tłumaczenia i wielojęzyczny. Możesz także zintegrować WooCommerce, bbPress i inne popularne wtyczki premium z tym motywem.

Zobacz demo | Pobieranie

Kultowy

KultowyIkoniczny to darmowy motyw blogowy WordPress najwyższej jakości z piękną typografią. Ten motyw jest w pełni responsywny i pozwala dostosować, jak chcesz. Możesz łatwo przesłać logo, zmienić kolor tła, tekst stopki, ikony mediów społecznościowych.

Iconic ma jeden pasek boczny i jedno menu nagłówka z łatwą nawigacją.

Zobacz demo | Pobieranie

Pretendent

Motyw Challengera

Challenger to wysokiej jakości darmowy motyw WordPress do blogowania, biznesu i stron internetowych z podcastami. Ten motyw jest w pełni responsywny i dobrze zoptymalizowany pod kątem szybkości, dzięki czemu Twoja strona ładuje się szybciej na wszystkich urządzeniach.

Projekt motywu jest prosty i minimalistyczny a piękna typografia sprawia, że ​​witryna jest bardziej czytelna. Darmowa wersja motywu zawiera 4 różne obszary widżetów, ponad 50 ikon mediów społecznościowych i całkowicie konfigurowalną sekcję nagłówka, aby rozwinąć listę e-mail.

Zobacz demo & Pobieranie

Ashe

Ashe

Ashe to darmowy blog WordPress dla wielu autorów, który nadaje się do osobistego bloga, jedzenia, podróży, piękna, mody, ślubu, fotografii i wszelkiego rodzaju blogów. Ma minimalny, elegancki i responsywny układ, który wygląda niesamowicie na wszystkich urządzeniach.

Możesz zintegrować WooCommerce z motywem Ashe. Motyw jest dobrze zakodowany i działa świetnie ze wszystkimi popularnymi wtyczkami i programami do tworzenia stron, takimi jak Divi, Elementor, Beaver builder itp. Motyw zawiera suwak pełnoekranowy, obraz nagłówka, widget suwaka Instagram.

Zobacz demo & Pobieranie

Donovan

Donovan

Donovan to czysty i nowoczesny motyw do darmowego blogu dla WordPress. Ma 3 różne układy blogów i łatwe menu nawigacyjne. Możesz dodawać ikony społecznościowe do górnego obszaru widżetów i dostosowywać obszary stopki. Ich motyw jest zoptymalizowany pod kątem SEO i może być przetłumaczony na twoje języki. 

Zobacz demo & Pobieranie

Blog główny

Blog główny

Master Blog to czysty i nowoczesny darmowy motyw do blogowania WordPress. Motyw jest w pełni responsywny i ładuje się szybciej na wszystkich urządzeniach. Pozwala zmienić kolor tła i logo. Szablon jest w pełni RTL i gotowy do tłumaczenia oraz zgodny z WPML. Zawiera jeden pasek boczny i możesz zmienić obraz nagłówka.

Zobacz demo & Pobieranie

Blog Elite

Blog EliteBlog Elite to uniwersalny darmowy motyw blogowy WordPress. Jest responsywny i zapewnia bogate opcje. Pozwala na użycie innej kombinacji stylów i opcji, aby w kilka minut stworzyć czystą stronę internetową. Jest wyposażony w pasek boczny i wiele opcji nagłówka. 

Zobacz demo & Pobieranie

Optmizer

Optmizer

Optmizer to uniwersalny darmowy motyw blogowy WordPress i wyposażony w wiele zaawansowanych funkcji. Pozwala dostosować każdy element bez modyfikowania kodu. Motyw ma dwa układy i piękny suwak obrazu. Umożliwia także łatwe przesyłanie logo witryny, korzystanie z ponad 600 czcionek, dodawanie niestandardowego pola CSS i innych opcji kolorów.

Motyw jest w 100% responsywny, przyjazny dla SEO i dobrze zoptymalizowany pod kątem prędkości. Jest gotowy do tłumaczenia i współpracuje z WooCommerce, bbPress i wieloma innymi. Jeśli chcesz mieć darmowy motyw WordPress dla swojego bloga, firmy, portfolio, fotografii i witryny eCommerce, ten motyw jest świetną opcją.

Zobacz demo & Pobieranie

Kontrast

Kontrast

Kontrast to elegancki i responsywny darmowy motyw WordPress do blogów i czasopism. Motyw zawiera nieograniczone obszary widżetów, lewy lub prawy pasek boczny, 4 kolumny widżetów stopki, obrazy zerowego układu, powiązane posty i wiele innych. Możesz także dodać ikony społecznościowe u góry lub u dołu.

Zobacz demo & Pobieranie

Wellington

Wellington

Wellington to prosty i nowocześnie wyglądający darmowy motyw blogowy WordPress. Ma dwa różne układy postów, piękną typografię, wyróżniony suwak postów i pasek boczny. Motyw jest całkowicie responsywny i można łatwo modyfikować ustawienia motywu w dostosowywaniu.

Zobacz demo & Pobieranie

Ribbon Lite

Ribbon Lite

Ribbon Lite to prosty i responsywny darmowy motyw do blogowania WordPress. Temat jest błyskawiczny, zoptymalizowany pod kątem SEO i w pełni konfigurowalny. Motyw zawiera jeden pasek boczny i łatwe menu nawigacyjne. Możesz dodawać ikony społecznościowe i wyświetlać powiązane posty, które pomogą czytelnikom trzymać się Twojej zawartości.

Zobacz demo & Pobieranie

Blogowanie VT

Blogowanie VT

VT Blogging to elegancki i minimalny darmowy motyw WordPress. Temat jest w pełni responsywny i specjalnie zaprojektowany dla stron blogów. Jest przyjazny dla urządzeń mobilnych i wdraża najlepsze praktyki SEO. 

Motyw zawiera jeden pasek boczny, ikony społecznościowe i widżet autora. Jest gotowy do tłumaczenia i działa bezbłędnie w instalacjach wielostanowiskowych.

Zobacz demo & Pobieranie

Autorzy blogów

Autorzy blogów

Writers Blogily to przyjazny dla SEO i responsywny darmowy motyw WordPress do blogów, gazet i fotografii. Motyw jest bardzo łatwy do skonfigurowania i ma dużo miejsca na reklamy, aby zarabiać na swojej stronie. 

Motyw świetnie współpracuje z popularnymi programami do tworzenia stron, takimi jak Elementor, Beaver Builder, Divi itp. Możesz z łatwością stworzyć jednostronicowe lub jednostronicowe wiadomości, edukacyjną stronę internetową w krótkim czasie.

Zobacz demo & Pobieranie

Pisz

Pisz

Writee to elegancki i nowoczesny wygląd darmowego motywu blogowego WordPress, który pasuje do osobistego bloga, jedzenia, podróży, fotografii. Motyw jest w pełni responsywny i dobrze zaprojektowany.

Motyw ma perfekcyjny wygląd piksela, pojedynczy pasek boczny, wiele widżetów, suwak obrazu o pełnej szerokości / w pudełku. Jest kompatybilny z WooComerce i gotowy do tłumaczenia.

Zobacz demo | Pobieranie

Jarmuż

Jarmuż

Kale to minimalny, elegancki i nowocześnie wyglądający darmowy motyw WordPress na blogu o jedzeniu, który może być również używany do innych celów. Motyw jest łatwy w użyciu i można go łatwo zintegrować z WooCommerce.

Kale ma pięknie wyglądającą stronę główną, duży wyróżniony post z polecanym postem, opcje wyświetlania banera lub reklam w nagłówku. Jest w pełni RTL & obsługiwane wielojęzycznie. Jest również wyposażony w wiele układów kanałów blogowych, opcje rozmiaru paska bocznego i możesz wyświetlać ikony mediów społecznościowych.

Zobacz demo | Pobieranie

Posejdon

Posejdon

Poseidon to prosty i elegancki design darmowy motyw blogowy WordPress. Motyw zawiera pełnoekranowy pokaz slajdów, wiele układów blogów, jeden pasek boczny i ikony mediów społecznościowych. Jest w pełni responsywny i działa świetnie z WooCommerce.

Zobacz demo | Pobieranie

W tym artykule udostępniliśmy 20 najlepszych darmowych motywów bloga WordPress, których możesz użyć do osobistego bloga, biznesu, portfolio, fotografii lub innych witryn.

Teraz musisz przetestować każdy z motywów, aby sprawdzić, czy pasuje on do Twojej witryny, czy nie. Jeśli jednak chcesz uzyskać pełne funkcje motywu i priorytetową obsługę od firmy motywu, możesz uaktualnić motyw do wersji premium.

Czy chcesz umieścić swój motyw na tej liście? Zostaw komentarz poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map