Top 20 motywów portfolio WordPress 2016

04.06.2020
TEMATY 'Top 20 motywów portfolio WordPress 2016
0 8 мин.

Co to jest portfel?

Słowo „portfel” oznacza każdą kolekcję aktywów finansowych, takich jak Gotówkowy, Więzy, dyby. Portfele mogą być przechowywane przez inwestorów indywidualnych w celach osobistych lub biznesowych. Istnieje wiele rodzajów portfeli, w tym portfel rynkowy i portfel bez inwestycji. 


  Jeśli jesteś ekspertem w projektowanie graficzne i chcesz pokazać swoje dzieło sztuki lub sprzedać online, to dobry wybór dla Ciebie. Dostępnych jest wiele kategorii portfeli – Podróże, Model, Architektura, Student, Logo, Freelancer itp. Łatwo jest więc otworzyć własną witrynę portfela i nie trzeba jej wynajmować. Sprawdź, czy nie wiesz, jak „zbudować stronę internetową w ciągu 5 minut”, a oto najlepsze 20 motywów portfolio WordPress 2016.

Top 20 motywów portfolio WordPress 2016:

Galeria portfolio:

Motywy portfolio WordPress 2016

Portfolio Gallery by webdorado to responsywny, stylowy, przyjazny dla użytkownika i SEO. Koncentruje się głównie na obrazach jako podstawowej treści, idealnie pasuje do każdego typu strony: stron docelowych, portfolio biznesowego, portfolio sztuki, portfolio fotograficznego, firmowego, marki osobistej & komercyjne strony internetowe. Motyw jest wyposażony w szeroką listę konfigurowalnych funkcji, umożliwiających wprowadzanie różnego rodzaju zmian w układzie, stylu, kolorach i czcionkach przy minimalnej wiedzy na temat kodowania.

 PRÓBNY: SPÓJRZ TUTAJ

OnePress:

Motywy portfolio WordPress 2016

OnePress to wyjątkowy, kreatywny i elastyczny motyw WordPress na jednej stronie. Nadaje się do witryny biznesowej, portfolio, agencji cyfrowej, prezentacji produktów, freelancerów i wszystkich innych, którzy cenią sobie dobry design. Jest w pełni SEO Zoptymalizowane i odpowiednie dla WooCommerce. Ma dwie wersje motywu- Wolny i ZAWODOWIEC(49 USD). 

CENA: ZA DARMO / PRO (20 USD) || PRÓBNY: Darmowa wersja, Wersja Pro

Hitchcock:

Motywy portfolio WordPress 2016

Hitchcock to minimalny motyw portfolio dla projektantów, fotografów i innych twórców. Posiada piękny responsywny design, menu ikony społecznościowej, nieskończony przewijacz Jetpack, niestandardowy kolor akcentu, niestandardowy obraz nagłówka, obsługę formatu posta w galerii, styl edytora i wiele więcej.

CENA: ZA DARMO || PRÓBNY: SPÓJRZ TUTAJ

Himalaje:

Motywy portfolio WordPress 2016

Himalaje to darmowy, jednostronicowy, reagujący na paralaksę motyw WordPress. Może być wykorzystywany do celów biznesowych, portfolio, korporacyjnych, agencyjnych, fotograficznych, freelancerów i niemal każdego rodzaju witryn. Jest bardziej nowoczesny niż jakiekolwiek inne motywy portfolio WordPress z podróży 2016.

CENA: ZA DARMO / PRO (69 USD) || PRÓBNY: Darmowa wersja, Wersja Pro

Electa:

Motywy portfolio WordPress 2016

Electra to oparty na siatce motyw portfolio z wieloma układami kolumn dla prezentowanych obrazów, idealny do fotoblogowania i / lub strony portfolio. Ładnie zintegrowało się z niektórymi potężnymi wtyczkami, takimi jak WooCommerce, Page Builder Page Origin i nie tylko, dzięki czemu bardzo łatwo jest zbudować fajną stronę internetową. To całkowicie SEO Zoptymalizowany i może być zintegrowany WooCommerce z łatwością.

CENA: ZA DARMO / PRO (20 USD) || DEMO: ZOBACZ TUTAJ

Portfolio GK:

Motywy portfolio WordPress 2016

Jeśli jesteś fotografem, projektantem lub kreatywnym blogerem, wiesz, jak duży wpływ mogą mieć mocne efekty wizualne. Dzięki czystemu, eleganckiemu projektowi oferowanemu przez ten darmowy motyw Portfolio WordPress, który kładzie cały nacisk na twoją twórczą pracę. 

CENA: ZA DARMO || PRÓBNY: SPÓJRZ TUTAJ

Polmo Lite:

Motywy portfolio WordPress 2016

Polmo Lite to uniwersalny i darmowy motyw WordPress dla biznesu, agencji, korporacji, biznesu osobistego, biznesu paralaksy, portfolio i oczywiście dla strony freelancera. To najlepszy wybór do prowadzenia strony portfolio w WordPress. Jest dostarczany z narzędziem do budowania stron, pomaga tworzyć strony za pomocą przeciągania i upuszczania elementów. 

CENA: ZA DARMO / PRO (49 USD) || PRÓBNY: SPÓJRZ TUTAJ

Gaga Lite:

Motywy portfolio WordPress 2016

Gaga Lite to prosty, ale potężny darmowy motyw WP. Motyw jest w pełni wbudowany w narzędzie do dostosowywania, dzięki czemu można zbudować witrynę łatwą w użyciu opcje dostosowywania z podglądem na żywo. Możesz zmieniać kolory motywów, typografię i mieć pełną kontrolę nad wszystkimi komponentami układu. Motyw jest responsywny, gotowy do tłumaczenia, paralaksy, przyjazny dla SEO i łatwy do dostosowania.

CENA: ZA DARMO / PRO (48 USD) || PRÓBNY: SPÓJRZ TUTAJ

Optymalizator:

Motywy portfolio WordPress 2016

Optymalizator, łatwy do dostosowania uniwersalny motyw z wieloma zaawansowanymi funkcjami. Ten motyw pozwala dostosować każdy element na żywo bez konieczności dotykania żadnego kodu. Jest w 100% responsywny zbudowany z HTML5 & CSS3, jest przyjazny dla SEO, zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych & gotowa siatkówka. Możesz zintegrować WooCommerce, bbPress, Mailchimp, formularz kontaktowy 7 itd. Posiada zarówno wersję bezpłatną, jak i Premium. Ale warto kupić wersję Premium i jest ona piękniejsza niż inne motywy portfolio WordPress 2016.

CENA: ZA DARMO / PRO (59 USD) || PRÓBNY: SPÓJRZ TUTAJ

Venture Lite:

Motywy portfolio WordPress 2016

Venture to jednostronicowy motyw WordPress firmy Nimbus Themes, który jest idealny dla agencji kreatywnych, blogów osobistych, małych firm, witryn firmowych, freelancerów lub dowolnej innej firmy. Będzie to więc świetny wybór dla Twojej witryny WordPress. Ten motyw jest dostępny w wersji darmowej i wersji Pro.

CENA: ZA DARMO / PRO (39 USD) || PRÓBNY: SPÓJRZ TUTAJ

FotoGraphy:

Motywy portfolio WordPress 2016

FotoGraphy to piękny, czysty i elegancki motyw dla fotografów, artystów, którzy mogą zaprezentować swoje piękne prace. Motyw ma pięknie zaprojektowany suwak, sekcję portfolio, sekcję serwisową i Instagram gablota. Jest to darmowy motyw, ale istnieje inna płatna wersja, która kosztuje 44 USD. Otrzymasz więc dodatkowe funkcje i opcje, które można dostosować.

CENA: ZA DARMO / PRO (44 USD) || PRÓBNY: SPÓJRZ TUTAJ

SKT Cutsnstyle Lite:

Motyw portfolio WordPress

SKT CutsNStyle Lite to prosty, elastyczny i elastyczny responsywny salon fryzjerski, spa, masaż, salon i lokalny biznes, który wygląda dobrze na wszystkich urządzeniach. Jest to motyw uniwersalny, więc możesz go używać również do fotografii, celów osobistych i portfolio, ponieważ jest kompatybilny z Galerią NextGen.

CENA: ZA DARMO / PRO (48 USD) || PRÓBNY: SPÓJRZ TUTAJ

Kawa SKT:

Motywy portfela

SKT Coffee to responsywny motyw WordPress dla kawiarni i restauracji, który jest uniwersalny i może być używany w hotelach, jedzeniu, przepisach, przyrodzie, rolnictwie, biznesie, osobistym, lokalnym biznesie, prosty, elastyczny i korporacyjny.

CENA: ZA DARMO / PRO (48 USD) || PRÓBNY: SPÓJRZ TUTAJ

Flatio:

Motyw WordPress na iOS

Flatio to inspirowany iOS’em responsywny motyw WordPress dla firm lub portfolio, jego profesjonalny, elegancki iw pełni responsywny design.

CENA: ZA DARMO / PRO (55 USD) || PRÓBNY: SPÓJRZ TUTAJ

Orvis:

Teczka

Orvis to motyw portfolio stworzony z myślą o projektantach i fotografach. To minimalistyczny, mocny i elastyczny motyw, który koncentruje się na twoich projektach.

CENA: ZA DARMO || PRÓBNY: SPÓJRZ TUTAJ

Ożywiać:

Motyw portfela 2016

Enliven to nowoczesny, piękny, wielofunkcyjny motyw WordPress, który będzie idealnym rozwiązaniem dla strony internetowej firmy. ma przejrzysty układ portfela, który wykorzystuje typ zawartości portfela Jetpack. Ten motyw jest darmowy, posiada również wersję premium, którą możesz w każdej chwili zaktualizować. Ten motyw portfolio jest piękny niż inne motywy portfolio WordPress 2016.

CENA: ZA DARMO / PRO (49 USD) || PRÓBNY: SPÓJRZ TUTAJ

Elegancki róż:

Motyw portfolio WordPress

Elegant Pink to kobiecy i dziewczęcy motyw WordPress, więc możesz go używać do tworzenia żywych i przyciągających wzrok stron internetowych. Możesz także użyć go do stworzenia pięknego bloga lub czasopisma związanego z fotografią, przyrodą, sztuką i projektowaniem, stylem życia, jedzeniem, modą, dziećmi, dziećmi, ślubem lub innymi kreatywnymi stronami zorientowanymi na wizerunek.

CENA: ZA DARMO / PRO (39 USD) || PRÓBNY: SPÓJRZ TUTAJ

Strona Business One:

TeczkaBusiness One Page to czysty, nowoczesny i wciągający, jednostronicowy motyw WordPress odpowiedni dla stron biznesowych, agencji cyfrowej, biznesu korporacyjnego, freelancerów, portfolio, prezentacji produktów, blogerów i każdego, kto ceni sobie piękny design. Motyw jest przyjazny dla SEO i ułatwia znaleźć w Google i innych wyszukiwarkach.

CENA: ZA DARMO || PRÓBNY: SPÓJRZ TUTAJ

SnowFall:

Motywy portfolio WordPress 2016

SnowFall jest obsługiwany przez CSS3, a najnowsza wersja WordPress jest gotowa do reagowania. Ten motyw zostanie dostosowany automatycznie na wszystkich urządzeniach inteligentnych i całkowicie przyjazny dla SEO.

CENA: ZA DARMO / PRO (59 USD) || PRÓBNY: SPÓJRZ TUTAJ

Namiętny:

Portfolio WordPress

Namiętny to profesjonalny, uniwersalny motyw WordPress zbudowany z siatki Bootstrap, który w pełni reaguje na wszystkie rozmiary ekranu. Możesz go używać w Biznesie, Portfolio, Osobistym, Blogowaniu, Agencji lub jakiejkolwiek innej stronie. Namiętny motyw ma wbudowane widżety i pozycje widżetów, dostosowywanie do dostosowywania i ustawiania logo, kolorów i układów. 

CENA: ZA DARMO || PRÓBNY: SPÓJRZ TUTAJ

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector