10 būdų, kaip automatizuoti „WordPress“ svetainę naudojant formas, automatinius atnaujinimus, socialinės medijos automatinį bendrinimą ir papildinius

„WordPress“ rinkodaros automatizavimas


Dirbdamas šioje „WordPress“ svetainėje daugiau nei 5 metus, aš išmokau gana daug automatizuoti.

Atnaujiname „WordPress“ programinę įrangą, naudodami įplaukas renkame informaciją apie klientą ir pasikliaujame SEO, kad sugeneruotume daugiau užklausų per mano kontaktinę šlamšto formą. Tai ne tik apie papildinių naudojimą konkrečioms užduotims automatizuoti, bet ir apie tai visos jūsų svetainės naudojimas pardavimų ir rinkodaros automatizavimui. Tai yra realiojo laiko taupytojai, kai kalbama apie „WordPress“ rinkodaros automatizavimą.

Apžvelgsiu papildinius, SEO metodus ir netgi tai, kaip labai pigiai perduoti užsienio šalių laisvai samdomiems specialistams tam tikras užduotis (pvz., Interneto svetainių kūrimą ir grafinį dizainą). Tai tiesiogine prasme sutaupė tūkstančius valandų per pastaruosius 5 metus ir tikiuosi, kad tai gali padaryti ir jūs.

Turinys

 1. Naudokite išplėstines kontaktines formas
 2. Blokuoti komentarų šlamštą
 3. Įgalinti „WordPress“ automatinius atnaujinimus
 4. Naudokite „Social Media Autosharing“
 5. Naudokite vaizdo glaudinimo papildinį
 6. Tvarkaraščio įrašai
 7. Naudokite vidinį susiejantį papildinį
 8. Sukurkite parduodamą turinį
 9. Geriau naudokitės SEO ir konversijomis
 10. Užsakyti „WordPress“ plėtrą naudojantis Freelancer.com

1. Naudokite išplėstines kontaktines formas

Suteikite žmonėms galimybę įkelti nuotraukas, pasirinkti kelis elementus, pasirinkti iš išskleidžiamojo meniu ar net pastatyti picą. Tai galite padaryti naudodamiesi Gravitacijos formos tai padeda rinkti papildomą informaciją, kai kas nors su jumis susisiekia. Pagrindinis jūsų kontaktinis puslapis turėtų būti gana paprastas (per daug sudėtingas ir žmonės jo neužpildys), todėl siūlau kurti naujas formas įvairiems tikslams. Tai netgi galite naudoti pirkėjams ir įdarbinimo programoms. Patikrinkite jų demonstracija ir bruožas puslapyje pateikiami pavyzdžiai, ką galite padaryti naudodami „Gravity Forms“.

gravitacijos formos-picos statytojas

Demonstracijos

 1. Pastatykite picą
 2. Sąlyginė logika
 3. Įdarbinimo paraiška
 4. Kelių puslapių kontaktinė forma
 5. Paprasta kontaktinė forma

2. Blokuoti šlamštą

Užkirskite kelią šlamštui dėl komentarų ir susisiekite su formų užklausomis. Pabandykite naudoti Apsaugos nuo šlamšto papildinys jei kyla problemų dėl komentarų šlamšto. Tai nemokama ir gerai veikia visose mano „WordPress“ svetainėse. Tada pridėkite „captcha“ (pvz „Google reCAPTCHA“) užblokuoti nepageidaujamų kontaktų formos užklausas. Šlamštas yra didžiulė „WordPress“ problema ir turbūt paskutinis dalykas, kuriam norite skirti laiko.

3. Įgalinkite „WordPress“ automatinius atnaujinimus

Naudoti Automatinis atnaujinimo papildinys ir niekada nesijaudinkite dėl „WordPress“ branduolio, temų ar papildinių atnaujinimo dar kartą. Kaip ir bet kurio atnaujinimo atveju, yra nedidelė tikimybė, kad kažkas nutiks ne taip – todėl verta atsižvelgti automatinės atsarginės kopijos per „host“ „cPanel“ ar papildinį, pvz „UpdraftPlus“. Jūsų prieglobos „cPanel“ taip pat gali turėti automatinių „WordPress“ atnaujinimų parinkčių.

patobulinti automatiniai atnaujinimai

4. Naudokite „Social Media Autosharing“

Užuot rašę kiekvieną tinklaraščio įrašą rankiniu būdu, naudokite Socialinės žiniasklaidos automatinio skelbimo papildinys kad tai padarytum tau. Jis turi puikių apžvalgų (4,6 žvaigždutės) ir galite skelbti įrašus su vaizdais „Facebook“, „Twitter“ ir „LinkedIn“. Kartu su tinkinamais pranešimų formatais ir filtrais galite pasirinkti neskelbti tam tikrų kategorijų puslapių ar įrašų. Tikrai verta patikrinti.

socialinė žiniasklaida-automatinis bendrinimas

5. Naudokite vaizdo glaudinimo papildinį

Nepažeidžiamas vaizdų glaudinimas pagerėja „WordPress“ greitis. Yra daugybė įskiepių, kurie tai daro, bet Įsivaizduok ir Krakenas yra geriausi (kiti įskiepiai gali sugadinti vaizdus arba tiesiog neveikti – aš apie tai padariau daug tyrimų). Šis papildinys gali sutaupyti laiko, kai tai darysite rankiniu būdu.

įsivaizduokite, „WordPress“, „Vaizdo optimizavimas“

6. Suplanuokite pranešimus

Jei rimtai žiūrite į SEO, turbūt bent kartą per savaitę rašote naują tinklaraščio straipsnį. Jei imatės iniciatyvos, mėnesio pradžioje galite parašyti 4 straipsnius, tada suplanuokite, kad jie būtų paskelbti per mėnesį. Tai panašu į „Hootsuite“ tinklaraščių rašymą.

tvarkaraštis-žinutės-„WordPress“

7. Naudokite vidinį jungiamąjį papildinį

Susijusio turinio susiejimas yra puikus SEO. Vidinis susiejantis papildinys susieja susijusį turinį pagal unikalius raktinius žodžius, minimus jūsų turinyje. Kiekvieną kartą paminėjus konkretų raktinį žodį, papildinys susisieks su puslapiu ar įrašu. Aš ne visada to rekomenduoju, nes ne visada naudoju tą patį saito (tvirtinimo) tekstą, bet jei manote, kad tai galėtų jums padėti, peržiūrėkite SEO vidinių nuorodų papildinys. Tai neturi puikių apžvalgų, tačiau jokio automatinio susiejimo papildinio nėra.

8. Sukurkite parduodamą turinį

Kai žmonės su jumis susisiekia, jie turėtų gerai suprasti jūsų paslaugas, neužduodami jums daugybės klausimų. Aš dažnai matau žmones kuriančius atskirus kiekvienos paslaugos puslapius, kad jie galėtų taikyti pagal konkrečius raktinius žodžius. Tai yra naudinga SEO, nes jūs nukreipiate į daugiau raktinių žodžių, tačiau matau, kad per daug žmonių prideda trumpą, nenaudingą turinį (be vaizdų, vaizdo įrašų ir pan.), Nes jie nori tik įvertinti raktinį žodį. Šie puslapiai retai užima aukštą vietą, be to, jie neparduoda lankytojų faktiškai verslui su jumis. Kurti parduodamą turinį yra didžiausia „WordPress“ rinkodaros automatizavimo dalis, be to, tai naudinga SEO ir konversijoms..

Idėjos

 • Sukurkite nuostabų DUK puslapį
 • Naudokite palaikymo forumą, kad žmonės galėtų pamatyti naujus DUK
 • Sukurkite informacinius puslapius apie jūsų konkrečias paslaugas
 • Toliau pridėkite naujų darbų ir atsiliepimų prie savo aplanko

faq-puslapis

9. Pagerink SEO ir konversijas

Kuo daugiau galite pasikliauti SEO generuodami potencialius klientus (ir kuo geresnės yra jūsų konversijos), tuo efektyvesnė jūsų svetainė tampa pritraukiant naujų klientų. Aš parašiau puikų vadovėlį „Yoast Focus“ raktiniai žodžiai + žaliosios šviesos optimizavimas kuri yra tvirta vieta pradėti savo SEO. Čia yra vaizdo įrašas, kurį galite pamatyti kartu. Aš taip pat turiu vadovą „WordPress“ greičio optimizavimas, „Google“ paieškos pultas, ir Vietinis SEO „WordPress“ o tai padės pagerinti jūsų reitingą.

Čia yra žaliųjų žiburių Yoast apžvalga, tačiau būtinai perskaitykite pilna instrukcija sustiprinti savo įgūdžius, susijusius su „Yoast“, sutelkti dėmesį į raktinius žodžius ir tinkamai optimizuoti turinį.

Mielių turinio analizė

10. Užsakyti „WordPress“ plėtrą naudojantis Freelancer.com

Aš investavau daugiau nei 25 000 USD į laisvai samdomų vertėjų svetaines, įdarbinančias žmones „WordPress“ kūrimui, greičio optimizavimui ir grafiniam dizainui. Ypač kurdamas svetaines klientams, sudaryčiau didelį atnaujinimų sąrašą, tada perduočiau juos savo kūrėjui Bangladeše. Iš esmės jūs einate miegoti, kol žmonės dirba už jus. Jūs taip pat mokate 75 USD / val., O kūrėjas kainuoja tik 40 USD / val. (Arba pigiau). Aš galiu pasakyti, kad daug dizaino firmų tai daro.

Problema yra surasti kvalifikuotą, bendraujantį ir atkreipiantį dėmesį į detalę laisvai samdomą specialistą. Laimei, Freelancer.com tinkle radau Pronają, su kuria aš dirbu visus 5 metus. Jei norite juo naudotis užsiregistruokite svetainėje freelancer.com ir ieškokite vartotojo @bdkamol (įsitikinkite, kad parinktis „internetiniai vartotojai“ yra išjungta) ir pamatysite jo profilį. Pronaya gali jums padėti „WordPress“ kūrimas, „WordPress“ greičio optimizavimas, ir plėtra „Genesis Framework“. Jis išgelbėjo mane tūkstančius valandų, kai planavau ir sparčiau optimizavau 30 ar daugiau „WordPress“ svetainių.

bdkamol-profilis

Ar tai suteikė idėjų, kaip automatizuoti savo „WordPress“ svetainę? Papasakok, ką galvoji komentaruose. Ir jei jums reikia pagalbos ar turite klausimų, palikite man liniją ir aš mielai jums padėsiu. Taip pat prašau pasidalinti šia instrukcija, jei ji jums pasirodė naudinga – aš tikrai už tai būčiau dėkinga.

Džiaugsmas,

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map