10 doplnkov Genesis Framework na prispôsobenie tém (pomocou posúvačov, sociálnych tlačidiel, rozloženia, bulletinov, ďalších informácií)

Doplnky Genesis Framework


Hľadáte najlepšie WordPress Pluginy, ktoré sa majú používať s Genesis Framework?

Tu je prevzatých 10 doplnkov Genesis StudioPressAdresár WordPress a ďalšie zdroje. Mnoho z nich používam na svojej vlastnej stránke WordPress založenej na technológii Genesis, iné som si stiahol, otestoval a skontroloval. Všetky doplnky sú bezplatné (okrem # 8) a majú hodnotenie minimálne 4,2 / 5. Niektoré veci, ktoré nepotrebujete, napríklad stĺpce a niečo shortcodes  – majte na pamäti, že príliš veľa doplnkov môže ovplyvniť vaše rýchlosť webu.

Tu je zoznam …

1. Genesis eNews Extended

Toto kombinuje bulletin a sekciu HTML (do ktorej som sa rozhodol pridať autora pic / bio + top články). Môžete to vidieť na mojom pravom bočnom paneli a používam ho aj na konci každého príspevku.

Prial by som si, aby som o tom vedel už pred rokmi, pretože to viedlo k zhromažďovaniu e-mailov a bolesť hlavy, a hoci to nie je veľa, dostal som niekoľko 100 predplatiteľov len z časti s bulletinmi (zoznam najlepších článkov pomohol tiež znížiť mieru odchodov). Integrácia s programami MailChimp (to, čo používam), službou Constant Contact, Aweber a väčšinou e-mailových služieb je jednoduchá. Tu je a tutoriál od Carrie Dils.

Genesis eNews Extended

2. Jednoduché úpravy Genesis

Uľahčuje editáciu päty, oblasti autorských práv a vstupných meta. FYI „entry meta“ je priestor nad a pod obsahom vášho blogového príspevku. Nainštalujem to na všetky stránky Genesis.

Jednoduché úpravy Genesis

3. Posuvník reagujúci na genézu

Nie všetky témy Genesis sú vybavené vstavaným jazdcom. Ak to tak nie je, môžete vždy nainštalovať doplnok Genesis Responsive Slider, ktorý vám umožní pridávať posúvače na váš web. Ako to vyzerá – na internete nájdete živú verziu Téma Executive Pro by StudioPress.

Posuvník reagujúci na genézu

4. Genesis Simple Share

Pridá tlačidlá sociálneho zdieľania na príspevky, stránky a ďalší obsah. Má tlačidlá Pinterest a Stumble Upon, plus základné možnosti, ako je zmena veľkosti ikony, vzhľadu, kde sa majú zobraziť atď. Je to ľahký doplnok, takže by nemal výrazne ovplyvňovať rýchlosť načítania stránky, ak vôbec.

Genesis Simple Share Plugin

5. Jednoduché bočné panely Genesis

To je vhodné na kontrolu (prispôsobenie) toho, aké widgety sa návštevníkom zobrazujú, v závislosti od stránky, príspevku, kategórie alebo značky, ktorú si prezerajú. Takže ak ľudia čítajú príspevok z mojej kategórie „Rýchlosť WordPress“, možno by som im chcel ukázať súvisiace články o rýchlosti webu. Existujú ďalšie doplnky, ktoré robia to isté Logika pre widgety čo uprednostňujem, ale toto je konkrétne pre Genesis. Či tak alebo onak budete používať podmienené značky aby ste určili, kde sa bude každý widget zobrazovať.

Doplnok Genesis Simple Sidebars

6. Genesis Connect pre WooCommerce

Ak chcete pridať funkčnosť WooCommerce k téme Genesis, ktorá nie je WooCommerce, tento doplnok to urobí. Nahrádza vstavané šablóny obchodov spoločnosti WooCommerce vlastnými verziami pripravenými na použitie systému Genesis, konkrétne šablóny single-product.php, archive-product.php a taxonomy.php potrebné na zobrazenie jednej stránky produktu, hlavného obchodu a kategórie produktov a produktov označiť archívne stránky. Toto je jeden z najpopulárnejších doplnkov Genesis.

Genesis Connect pre WooCommerce

7. Genesis Mobile & Lepkavé menu

Ak ste si zakúpili tému Genesis, ktorá nereaguje, môžete ju prispôsobiť tak, aby vyhovovala mobilom. Urobil som veľa výskumov a neexistuje žiadny doplnok, ktorý by to robil správne.

Aj keď môžete používať Genesis Mobile & Doplnok Sticky Menu na pridanie mobilnej ponuky v štýle hamburgera (plus ďalšie funkcie), je najlepšie sa ponoriť a kúpte si tému Genesis to reaguje na mobil. To som urobil a to by ste mali urobiť, ak vaša téma nebude reagovať.

Genesis Mobile & Sticky Menu

8. Genesis Design Palette Pro

Chcete prispôsobiť svoj web Genesis bez kódu? Tieto doplnky vám umožňujú prispôsobiť hlavičku, navigáciu, pozadie, obsah / bočný panel / pätu a typografiu bez akéhokoľvek kódu. Má možnosti pre farby, veľkosti, hmotnosti, okraje, čalúnenie a zarovnanie. Ceny sú 49 – 199 dolárov.

Paleta Genesis Design

9. Fotogaléria / portfólio

Bohužiaľ neexistuje žiadny doplnok pre program Genesis Framework, ktorý pridáva portfólio na vaše stránky, ale je ich veľa bezplatné a prémiové portfóliové doplnky pre to. Čísla 5-15 v tomto zozname sú prémiové doplnky a stojí za to utratiť ďalších 15 dolárov, aby to vyzeralo pekne.

Portfólio WordPress

10. Genesis Extras Extras

Program Genesis Layout Extras vám poskytne 9 rozložení namiesto štandardného čísla, s ktorým sa téma dodáva. Použite ich na svojej domovskej stránke, na stránkach, v blogových príspevkoch, v archivovaných stránkach a na inom obsahu.

Genesis Extras Extras

Súvisiace články

Dúfam, že vám môj článok pomohol! Ak ste to urobili, dajte mu to. A ak máte nejaké otázky týkajúce sa doplnkov Genesis v mojom zozname, napíšte mi riadok do sekcie komentárov.

na zdravie,

Podpis Toma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map