10 „Genesis Framework“ papildinių temų pritaikymui (skaidrių, socialinių mygtukų, išdėstymo, informacinių biuletenių ir kt. Naudojimas)

„Genesis Framework“ papildiniai


Ieškote geriausių „WordPress“ papildinių, kuriuos galėtumėte naudoti kartu su „Genesis Framework“?

Čia yra 10 „Genesis“ papildinių, paimtų iš „StudioPress“„WordPress“ katalogas ir kiti šaltiniai. Daugelį jų naudoju savo „Genesis“ palaikomoje „WordPress“ svetainėje, kitus atsisiunčiau, išbandžiau ir kruopščiai apžiūrėjau. Visi papildiniai yra nemokami (išskyrus 8) ir turi bent 4,2 / 5 žvaigždučių įvertinimą. Kai kurie dalykai, pvz., Jums nereikia papildinių stulpelius ir kai kurie trumpieji kodai  – atminkite, kad per daug papildinių gali paveikti jūsų svetainės greitis.

Štai sąrašas …

1. „Genesis eNews Extended“

Tai sujungia informacinį biuletenį ir HTML skyrių (kur pasirinkau pridėti autoriaus paveikslėlį / bio + populiariausius straipsnius). Galite pamatyti ją mano dešinėje šoninėje juostoje, taip pat naudoju ją kiekvieno įrašo pabaigoje.

Norėčiau, kad žinočiau apie tai prieš kelerius metus, nes man skaudėjo nuo elektroninių laiškų rinkimo, ir nors tai nėra daug, aš gavau kelis 100 prenumeratorių tik iš naujienlaiškių skyriaus (svarbiausių straipsnių sąrašas padėjo sumažinti ir mano atmetimo procentą). Tai lengva integruoti su „MailChimp“ (tuo, ką aš naudoju), „Constant Contact“, „Aweber“ ir daugeliu el. Pašto paslaugų. Štai pamoka: Carrie Dils.

„Genesis eNews Extended“

2. „Genesis“ paprastas redagavimas

Padeda lengviau redaguoti poraštę, autorių teisių sritį ir įrašo meta. FYI „įrašo meta“ yra vieta virš ir žemiau jūsų tinklaraščio įrašo turinio. Aš įdiegiu tai kiekvienoje „Genesis“ svetainėje.

„Genesis“ paprastas redagavimas

3. „Genesis Responsive Slider“

Ne visose „Genesis“ temose yra įmontuotas slankiklis. Jei jo nėra, visada galite įdiegti „Genesis Responsive Slider“ papildinį, kuris leidžia pridėti skaidrių visoje svetainėje. Štai kaip tai atrodo – galite pamatyti tiesioginę versiją „Executive Pro“ tema pateikė „StudioPress“.

„Genesis Responsive Slider“

4. „Genesis Simple Share“

Prideda socialinio bendrinimo mygtukus prie įrašų, puslapių ir kito turinio. Turi „Pinterest“ ir „Stumble Upon“ mygtukus, taip pat pagrindines parinktis, pvz., Pakeisti piktogramos dydį, išvaizdą, kur jas rodyti ir tt. Tai yra lengvas papildinys, todėl jis neturėtų turėti didelės įtakos jūsų puslapio įkėlimo laikui, jei apskritai.

„Genesis Simple Share“ papildinys

5. „Genesis“ paprastos šoninės juostos

Tai tinka valdyti (suasmeninti) tai, ką valdikliai mato lankytojams, atsižvelgiant į jų žiūrimą puslapį, įrašą, kategoriją ar žymą. Taigi, jei žmonės skaito mano kategorijos „WordPress Speed“ įrašą, norėčiau jiems parodyti susijusius straipsnius apie svetainės greitį. Yra ir kitų įskiepių, kurie daro tą patį, ką ir daro Valdiklio logika kuris man labiau patinka, bet šis yra skirtas būtent „Genesis“. Bet kuriuo atveju naudositės sąlyginės žymės valdyti, kur rodomas kiekvienas valdiklis.

„Genesis“ paprastas šoninių juostų papildinys

6. „Genesis Connect“, skirtas „WooCommerce“

Jei norite pridėti „WooCommerce“ funkciją prie ne „WooCommerce Genesis“ temos, šis įskiepis tai padarys. Tai pakeičia „WooCommerce“ įmontuotus parduotuvių šablonus savo „Genesis“ parengtomis versijomis, ypač „single-product.php“, „archive-product.php“ ir „taxonomy.php“ šablonais, kurių reikia norint parodyti vieną produkto puslapį, pagrindinę parduotuvę ir produkto kategoriją bei produktą. pažymėti archyvo puslapius. Tai yra vienas iš populiariausių „Genesis“ papildinių.

„Genesis Connect“, skirtas „WooCommerce“

7. „Genesis Mobile“ & Lipnus meniu

Jei įsigijote nereaguojančią „Genesis“ temą, galbūt norėsite ją pritaikyti taip, kad ji būtų patogi mobiliesiems. Atlikau daug tyrimų ir nėra įskiepio, kuris tai padarytų teisingai.

Kol galite naudotis „Genesis Mobile“ & „Sticky Menu“ įskiepis, skirtas įtraukti mėsainių stiliaus mobilųjį meniu (be kitų funkcijų). Geriausia jį ponizuoti ir įsigykite „Genesis“ temą tai reaguoja į mobilųjį telefoną. Būtent tai aš padariau ir tai, ką turėtum daryti, jei tavo tema neatsako.

„Genesis“ mobilusis ir lipnus meniu

8. „Genesis Design Palette Pro“

Norite pritaikyti savo „Genesis“ svetainę be kodo? Šie papildiniai padeda tinkinti antraštę, naršymą, foną, turinį / šoninę juostą / poraštę ir tipografiją be jokio kodo. Turi spalvų, dydžių, svorio, paraščių, apmušalų ir išlyginimo parinkčių. Kainos yra 49–199 USD.

„Genesis“ dizaino paletė

9. Nuotraukų galerija / aplankas

Deja, nėra „Genesis Framework“ papildinio, kuris pridėtų jūsų svetainės aplanką, tačiau jo yra daugybė nemokami ir „premium“ portfelio papildiniai už tai. Skaičiai 5-15 tame sąraše yra aukščiausios kokybės įskiepiai, todėl verta išleisti papildomus 15 USD, kad jis atrodytų gražiai.

„WordPress“ aplankas

10. „Genesis“ išdėstymo priedai

„Genesis Layout Extras“ suteikia jums 9 maketus, o ne standartinį numerį, kurį naudoja jūsų tema. Naudokite juos savo pagrindiniame puslapyje, puslapiuose, tinklaraščių žinutėse, archyvuotuose puslapiuose ir kitame turinyje.

„Genesis“ išdėstymo priedai

susiję straipsniai

Tikiuosi, kad jums mano straipsnis buvo naudingas! Jei tai padarėte, prašau, pasidalykite. Ir jei turite klausimų apie „Genesis“ papildinius mano sąraše, nuleiskite man komentarų skiltyje eilutę.

Džiaugsmas,

Tomo parašas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map