10 Genesis pamatprogrammas spraudņi motīvu pielāgošanai (slīdņu, sociālo pogu, izkārtojumu, biļetenu un citu izmantošana)

Genesis pamatprogrammas spraudņi


Meklējat labākos WordPress spraudņus, kurus izmantot kopā ar Ģenēzes ietvars?

Šeit ir 10 Genesis spraudņi, kas ņemti no StudioPressWordPress direktorija un citi avoti. Daudzus no tiem es izmantoju savā Genesis darbinātajā WordPress vietnē, citus es esmu lejupielādējis, pārbaudījis un rūpīgi pārbaudījis. Visi spraudņi ir bez maksas (izņemot 8. numuru), un tiem ir vismaz 4,2 / 5 vērtējums. Piemēram, dažas lietas, kas jums, protams, nav nepieciešami spraudņi kolonnas un daži īskodus  – paturiet to prātā, jo pārāk daudz spraudņu var ietekmēt jūsu vietnes ātrums.

Šeit ir saraksts …

1. Genesis eNews Extended

Tas apvieno biļetenu un HTML sadaļu (kur es izvēlējos pievienot autora attēlu / bio + populārākos rakstus). To var redzēt manā labajā sānjoslā, un es to izmantoju arī katras ziņas beigās.

Es vēlētos, lai es zinātu par šo gadu atpakaļ, jo e-pastu vākšana man sagādāja galvassāpes, un, lai gan to nav daudz, es saņēmu dažus 100 abonentus tikai no biļetenu sadaļas (labāko rakstu uzskaitīšana palīdzēja samazināt arī manu atlēcienu līmeni). To ir viegli integrēt ar MailChimp (ko es izmantoju), Constant Contact, Aweber un lielāko daļu e-pasta pakalpojumu. Lūk apmācība: Kerija Dils.

Genesis eNews Extended

2. Genesis vienkāršie labojumi

Atvieglo rediģēšanu kājenē, autortiesību apgabalā un ieraksta meta. FYI “ievada meta” ir vieta virs un zem jūsu emuāra ziņas satura. Es to instalēju katrā Genesis vietnē.

Genesis vienkāršie labojumi

3. Ģenēzes reaģēšanas slīdnis

Ne visām Genesis tēmām ir iebūvēts slīdnis. Ja tā nav, vienmēr varat instalēt spraudni Genesis Responsive Slider, kas ļauj pievienot slīdņus visā jūsu vietnē. Lūk, kā tas izskatās – tiešsaistē varat redzēt tiešsaistes versiju Izpildītāja Pro tēma Autors: StudioPress.

Ģenēzes reaģēšanas slīdnis

4. Genesis Simple Share

Ziņojumiem, lapām un citam saturam pievieno sociālās koplietošanas pogas. Tajā ir Pinterest un Stumble Upon pogas, kā arī pamata iespējas, piemēram, ikonas lieluma, izskata maiņa, to parādīšanas vieta utt. Tas ir viegls spraudnis, tāpēc tam nevajadzētu daudz ietekmēt lapas ielādes laiku, ja vispār.

Genesis Simple Share spraudnis

5. Genesis vienkāršās sānjoslas

Tas ir labs, lai kontrolētu (personalizētu) logrīkus, ko apmeklētāji redz atkarībā no lapas, ziņas, kategorijas vai taga, kuru viņi skata. Tātad, ja cilvēki lasa ziņu no manas kategorijas “WordPress Speed”, es varētu vēlēties viņiem parādīt saistītos rakstus par vietnes ātrumu. Ir arī citi spraudņi, kas dara tāpat Logrīku loģika kurai es dodu priekšroku, bet šī ir īpaši paredzēta Genesis. Katrā ziņā jūs izmantosit nosacīti tagi lai kontrolētu, kur katrs logrīks parādās.

Genesis vienkāršais sānu joslu spraudnis

6. Genesis Connect vietnei WooCommerce

Ja vēlaties pievienot WooCommerce funkcionalitāti tēmai, kas nav WooCommerce Genesis, šis spraudnis to darīs. Tas aizvieto WooCommerce iebūvētās veikala veidnes ar savām Genesis gatavām versijām, īpaši ar single-product.php, archive-product.php un taxonomy.php veidnēm, kas vajadzīgas, lai parādītu atsevišķu produktu lapu, galveno veikalu, kā arī produktu kategoriju un produktu tagu arhīva lapas. Šis ir viens no populārākajiem Genesis spraudņiem.

Genesis Connect vietnei WooCommerce

7. Genesis Mobile & Lipīga ēdienkarte

Ja esat iegādājies nereaģējošu Genesis motīvu, ieteicams to pielāgot tā, lai tas būtu draudzīgs mobilajām ierīcēm. Esmu veicis daudz pētījumu, un nav spraudņa, kas to izdarītu pareizi.

Kamēr jūs varat izmantot Genesis Mobile & Sticky Menu spraudnis, lai pievienotu hamburgera stila mobilo izvēlni (kā arī citas funkcijas). Labākais ir ponijs un iegādājieties Genesis tēmu ka reaģē uz mobilajām ierīcēm. To es izdarīju, un tieši tas jums jādara, ja jūsu tēma nav atsaucīga.

Genesis Mobile & Sticky izvēlne

8. Genesis dizaina palete Pro

Vai vēlaties pielāgot savu Genesis vietni bez koda? Šie spraudņi palīdz pielāgot galveni, navigāciju, fonu, saturu / sānjoslu / kājeni un tipogrāfiju bez koda. Ir krāsu, izmēru, svara, malu, polsterējuma un izlīdzināšanas iespējas. Cenu noteikšana ir USD 49–199.

Genesis dizaina palete

9. Fotogalerija / Portfolio

Diemžēl Genesis Framework nav spraudņa, kas jūsu vietnei pievienotu portfeli, taču to ir daudz bezmaksas un premium portfeļa spraudņi priekš šī. Skaitļi 5-15 šajā sarakstā ir premium spraudņi, un, lai tas izskatās jauki, ir vērts tērēt papildus USD 15.

WordPress portfelis

10. Genesis izkārtojuma papildinājumi

Genesis Layout Extras piešķir standarta izkārtojumam 9 motīvus, nevis jūsu standarta motīvu. Izmantojiet tos savā mājas lapā, lapās, emuāru ziņās, arhivētās lapās un citā saturā.

Genesis izkārtojuma papildinājumi

Saistītie raksti

Es ceru, ka jūs atradāt manu rakstu noderīgu! Ja jūs to izdarījāt, lūdzu, dalieties tajā. Un, ja jums ir kādi jautājumi par Genesis spraudņiem manā sarakstā, komentāru sadaļā nometiet man rindu.

Priekā,

Toma paraksts

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map