10 modulů plug-in Genesis Framework pro přizpůsobení témat (pomocí posuvníků, sociálních tlačítek, rozvržení, zpravodajů, více)

03.06.2020
WordPress '10 modulů plug-in Genesis Framework pro přizpůsobení témat (pomocí posuvníků, sociálních tlačítek, rozvržení, zpravodajů, více)
0 6 мин.

Pluginy Genesis Framework


Hledáte nejlepší WordPress Pluginy pro použití s Genesis Framework?

Zde je převzato 10 pluginů Genesis StudioPressAdresář WordPress a další zdroje. Mnoho z nich používám na svém vlastním webu WordPress poháněném Genesis, další jsem si stáhl, testoval a důkladně zkontroloval. Všechny pluginy jsou zdarma (kromě # 8) a mají hodnocení 4,2 / 5 hvězdiček. Některé věci, pro které nepotřebujete pluginy, například sloupce a nějaký krátké kódy  – pamatujte na to, protože příliš mnoho pluginů může ovlivnit vaše rychlost webu.

Zde je seznam …

1. Genesis eNews Extended

Toto kombinuje zpravodaj a sekci HTML (kde jsem se rozhodl přidat autora pic / bio + top články). Můžete to vidět na mém pravém postranním panelu a také ho používám na konci každého příspěvku.

Přál bych si, abych o tom věděl už před lety, protože to sbíralo bolesti hlavy při shromažďování e-mailů, a přestože to není moc, dostal jsem několik 100 odběratelů právě z části informačního bulletinu (seznam nejlepších článků pomohl také snížit míru okamžitého opuštění). Je snadné se integrovat s MailChimp (co používám), Constant Contact, Aweber a většinou e-mailových služeb. Tady je výuka od Carrie Dils.

Genesis eNews Extended

2. Jednoduché úpravy Genesis

Usnadňuje editaci zápatí, oblasti autorských práv a metadat zadávání. FYI „entry meta“ je prostor nad a pod obsahem vašeho příspěvku na blogu. Nainstaloval jsem to na každém webu Genesis.

Jednoduché úpravy Genesis

3. Posuvník reagující na genezi

Ne všechna témata Genesis přichází s vestavěným posuvníkem. Pokud tomu tak není, můžete vždy nainstalovat plugin Genesis Responsive Slider, který vám umožní přidat posuvníky na váš web. Vypadá to, jak to vypadá – na internetu můžete vidět živou verzi Executive Pro Theme od StudioPress.

Posuvník reagující na genezi

4. Genesis Simple Share

Přidává tlačítka pro sociální sdílení k příspěvkům, stránkám a jinému obsahu. Má tlačítka Pinterest a Stumble Upon, plus základní možnosti, jako je změna velikosti ikony, vzhledu, kde je zobrazit, atd. Jedná se o odlehčený plugin, takže by neměl příliš ovlivňovat dobu načítání stránky, pokud vůbec.

Genesis Simple Share Plugin

5. Jednoduché postranní panely Genesis

To je vhodné pro ovládání (přizpůsobení) toho, jaké widgety se návštěvníkům zobrazují, v závislosti na stránce, příspěvku, kategorii nebo značce, kterou si prohlíží. Pokud tedy lidé čtou příspěvek z kategorie „Rychlost WordPress“, možná jim chci ukázat související články o rychlosti webu. Existují další pluginy, které dělají to samé Logika pro widgety což dávám přednost, ale toto je specificky pro Genesis. Ať tak či onak budete používat podmíněné značky ovládat, kde se objeví každý widget.

Plugin Genesis Simple Sidebars

6. Genesis Connect pro WooCommerce

Pokud chcete přidat funkci WooCommerce do motivu Genesis, který není WooCommerce, tento plugin to provede. Nahrazuje vestavěné šablony obchodů společnosti WooCommerce vlastními verzemi připravenými pro Genesis, konkrétně šablonami single-product.php, archive-product.php a taxonomy.php potřebnými k zobrazení jediné stránky produktu, hlavního obchodu a kategorie produktu a produktu tag archivovat stránky. Toto je jeden z populárnějších pluginů Genesis.

Genesis Connect pro WooCommerce

7. Genesis Mobile & Lepkavé menu

Pokud jste si zakoupili nereagující motiv Genesis, možná budete chtít upravit jeho přizpůsobení pro mobilní zařízení. Udělal jsem spoustu výzkumu a neexistuje žádný plugin, který by to dělal správně.

I když můžete používat Genesis Mobile & Doplněk Sticky Menu pro přidání mobilní nabídky ve stylu hamburgeru (plus další funkce), je nejlepší se ponořit a koupit téma Genesis to je mobilní odpověď. To je to, co jsem udělal, a to byste měli udělat, pokud vaše téma nereaguje.

Genesis Mobile & Sticky Menu

8. Genesis Design Palette Pro

Chcete přizpůsobit své stránky Genesis bez kódu? Tyto doplňky vám umožňují přizpůsobit záhlaví, navigaci, pozadí, obsah / postranní panel / zápatí a typografii bez jakéhokoli kódu. Má možnosti pro barvy, velikosti, hmotnosti, okraje, výplně a zarovnání. Ceny jsou 49-199 $.

Paleta Genesis Design

9. Fotogalerie / portfolio

Bohužel neexistuje žádný plugin pro Genesis Framework, který na vaše stránky přidá portfolio, ale je jich spousta bezplatné a prémiové portfoliové doplňky pro tohle. Čísla 5-15 v tomto seznamu jsou prémiové pluginy a stojí za to utratit dalších 15 $, aby to vypadalo hezky.

Portfolio WordPress

10. Genesis Layout Extras

Genesis Layout Extras vám dává 9 rozvržení namísto standardního čísla, které vaše téma přichází. Použijte je na své domovské stránce, stránkách, blogových příspěvcích, archivovaných stránkách a dalším obsahu.

Genesis Layout Extras

Související články

Doufám, že vám můj článek pomohl! Pokud jste to udělali, sdílejte to. A pokud máte nějaké dotazy týkající se pluginů Genesis v mém seznamu, napište mi řádek do sekce komentářů.

Na zdraví,

Podpis Toma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector