10 плагінів Genesis Framework для налаштування тем (за допомогою повзунків, соціальних кнопок, макетів, бюлетенів тощо)

Плагіни Genesis Framework


Шукаєте найкращі плагіни для WordPress, якими можна користуватися Рамка генезису?

Ось 10 плагінів Genesis, взятих із StudioPressКаталог WordPress та інших джерел. Багато з них я використовую на власному веб-сайті WordPress, що працює на генезісі, інші я завантажував, тестував та ретельно перевіряв. Усі плагіни безкоштовні (крім №8) та мають принаймні 4,2 ​​/ 5 зіркових рейтингів. Деякі речі, для яких вам не потрібні плагіни, як, наприклад стовпчики і деякі короткі коди  – просто пам’ятайте про це, оскільки занадто багато плагінів можуть вплинути на ваші швидкість сайту.

Ось список …

1. Genesis eNews розширений

Це поєднує інформаційний бюлетень та розділ HTML (де я вирішив додати авторську фотографію / біо + головні статті). Ви можете бачити його на моїй бічній панелі, і я також використовую її в кінці кожного повідомлення.

Мені хотілося б, щоб я знав про це років тому, оскільки це зводило головний біль від збирання електронних листів, і хоча це не так багато, я отримав декілька 100 підписників саме з розділу розсилок (перелік найкращих статей також сприяв зниженню моєї кількості відмов). Легко інтегруватися з MailChimp (чим я користуюсь), постійним контактом, Aweber та більшістю електронних служб. Ось підручник Керрі Ділс.

Genesis eNews розширений

2. Генезис Прості редагування

Полегшує редагування нижнього колонтитула, області авторських прав та мета введення. FYI “мета входу” – це пробіл над і під вмістом вашого блогу. Я встановлюю це на кожному сайті Genesis.

Генезис Прості редагування

3. Генезис чуйний повзун

Не всі теми Genesis поставляються із вбудованим повзунком. Якщо цього немає, ви завжди можете встановити плагін Genesis Responsive Slider, який дозволяє додавати повзунки на всьому веб-сайті. Ось як це виглядає – ви можете побачити живу версію на Тема виконавчої програми від StudioPress.

Генезис чуйний повзун

4. Генезис Проста поділитися

Додає кнопки соціального доступу до публікацій, сторінок та іншого вмісту. Має кнопки Pinterest та “Натрапляє на”, а також основні параметри, такі як зміна розміру піктограми, зовнішній вигляд, де їх відображати тощо. Це легкий плагін, тому він не повинен впливати на час завантаження сторінки, якщо він взагалі є.

Genesis Simple Share Plugin

5. Генезис Прості бічні панелі

Це добре для контролю (персоналізації) того, які віджети бачать відвідувачі залежно від сторінки, публікації, категорії чи тегу, які вони переглядають. Тож якщо люди читають публікацію з моєї категорії «Швидкість WordPress», я, можливо, захочу показати їм пов’язані статті про швидкість сайту. Є й інші плагіни, які роблять те ж саме Логіка віджетів який я віддаю перевагу, але цей спеціально для Буття. У будь-якому випадку ви будете використовувати умовні теги щоб контролювати, де відображається кожен віджет.

Плагін Genesis Simple Sidebars

6. Genesis Connect для WooCommerce

Якщо ви хочете додати функцію WooCommerce до теми, яка не є WooCommerce Genesis, цей плагін зробить це. Він замінює вбудовані шаблони магазинів WooCommerce своїми власними версіями, готовими до Genesis, зокрема шаблонами single-product.php, archive-product.php та taxonomy.php, необхідними для відображення однієї сторінки продукту, основного магазину та категорії товару та продукту. сторінки тегів архіву. Це один з найпопулярніших плагінів Genesis.

Genesis Connect для WooCommerce

7. Genesis Mobile & Липке меню

Якщо ви придбали невідповідальну тему Буття, ви можете налаштувати її на зручність мобільних пристроїв. Я провів багато досліджень, і немає жодного плагіна, який би це зробив правильно.

Поки ви можете використовувати Genesis Mobile & Доданий плагін для додавання мобільного меню в стилі гамбургер (а також інші функції), найкраще поні і придбати тему Буття це мобільна чуйна. Це те, що я зробив, і це те, що ви повинні зробити, якщо ваша тема не відповідає.

Genesis Mobile & Sticky Menu

8. Genesis Design Palette Pro

Хочете налаштувати свій сайт Genesis без коду? За допомогою цих плагінів ви можете налаштувати заголовок, навігацію, фон, вміст / бічну панель / колонтитул та типографіку без будь-якого коду. Має варіанти кольорів, розмірів, ваги, поля, підкладки та вирівнювання. Ціноутворення становить 49-199 доларів.

Палітра дизайну Genesis

9. Фотогалерея / портфоліо

На жаль, для Genesis Framework немає плагіна, який додасть портфоліо на ваш сайт, але їх багато безкоштовні та преміальні плагіни плагінів для цього. Числа 5-15 у цьому списку – плагіни преміум-класу і варто витратити додаткові 15 доларів, щоб це виглядало приємно.

Портфоліо WordPress

10. Додаткові можливості макета генезису

Genesis Layout Extras надає вам 9 макетів замість стандартного номера, з яким складається ваша тема. Використовуйте їх на своїй домашній сторінці, на сторінках, в блогах, в архівах та іншому вмісті.

Додаткові можливості макета генезису

Пов’язані статті

Сподіваюся, ви знайшли мою статтю корисною! Якщо ви так, будь ласка, дайте йому частку. І якщо у вас є запитання щодо плагінів Genesis у моєму списку, залиште мені рядок у розділі коментарів.

Ура,

Підпис Тома

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map