10 способів автоматизації вашого сайту WordPress за допомогою форм, автоматичних оновлень, автоматичного доступу до соціальних медіа та плагінів

03.06.2020
WordPress '10 способів автоматизації вашого сайту WordPress за допомогою форм, автоматичних оновлень, автоматичного доступу до соціальних медіа та плагінів
0 6 мин.

Автоматизація WordPress маркетингу


Працюючи на цьому веб-сайті WordPress більше 5 років, я досить навчився автоматизувати.

Оновлення програмного забезпечення WordPress, використовуючи вставки для збору інформації про клієнтів та покладаючись на SEO для отримання більшої кількості запитів через мою контактну форму без спаму. Справа не лише в тому, щоб використовувати плагіни для автоматизації конкретних завдань, а про них використовуючи весь веб-сайт для автоматизації продажів та маркетингу. Це економії в реальному часі, коли справа доходить до автоматизації маркетингу WordPress.

Я проведу вас за допомогою плагінів, технік SEO і навіть, як передавати конкретні завдання (наприклад, веб-розробка та графічний дизайн) закордонним фрілансерам дуже дешево. Це буквально заощадило мені тисячі годин протягом останніх 5 років, і я сподіваюся, що це може зробити те саме.

Зміст

 1. Використовуйте розширені форми контактів
 2. Блокувати коментування спаму
 3. Увімкніть автоматичні оновлення WordPress
 4. Використовуйте автоматичне розміщення соціальних медіа
 5. Використовуйте плагін для стиснення зображень
 6. Розклад повідомлень
 7. Використовуйте внутрішній зв’язуючий плагін
 8. Створення вмісту, який продається
 9. Станьте краще в SEO та конверсіях
 10. Аутсорсинг розробки WordPress за допомогою Freelancer.com

1. Використовуйте розширені форми контактів

Дайте людям можливість завантажувати фотографії, вибирати кілька предметів, вибирати зі спадного меню або навіть будувати піцу. Це можна зробити за допомогою Гравітаційні форми що допомагає вам збирати додаткову інформацію, коли хтось з вами контактує. Ваша головна сторінка контактів повинна бути відносно простою (занадто складна, і люди її не заповнять), тому я пропоную створити нові форми для різних цілей. Ви навіть можете використовувати це для прийому клієнтів та заявок на працевлаштування. Перевірте їх демонстрація і особливість сторінка для прикладів того, що можна зробити з гравітаційними формами.

гравітаційні форми-піца-будівельник

Демо

 1. Побудуйте піцу
 2. Умовна логіка
 3. Заявка на працевлаштування
 4. Контактна форма на кілька сторінок
 5. Проста контактна форма

2. Блокувати спам

Запобігайте спаму на коментарі та контактні форми запитів. Спробуйте скористатися Плагін проти спаму якщо у вас виникли проблеми із спамом для коментарів. Це безкоштовно і добре працює на всіх моїх сайтах WordPress. Потім додайте капчу (як Google reCAPTCHA) для блокування запитів щодо форми спам-контактної форми. Спам – це величезна проблема WordPress і, мабуть, остання річ, на яку ви хочете витратити час.

3. Увімкніть автоматичні оновлення WordPress

Використовувати Плагін автоматичного оновлення і ніколи не турбуйтеся про оновлення ядра, тем або плагінів WordPress знову. Як і у будь-якого оновлення, є невелика ймовірність, що щось піде не так – це корисна ідея автоматичні резервні копії через хостинг cPanel або плагін на зразок UpdraftPlus. Ваш хостинг cPanel також може мати варіанти автоматичного оновлення WordPress.

розширені автоматичні оновлення

4. Використовуйте автоматичне розміщення соціальних медіа

Замість того, щоб публікувати кожну публікацію блогу вручну, використовуйте Social Media Auto Publish Plugin зробити це за вас. Він має чудові відгуки (4,6 зірки), і ви можете публікувати публікації із зображеннями у Facebook, Twitter та LinkedIn. Поставляється з налаштованими форматами повідомлень та фільтрами, тому ви можете не публікувати сторінки чи публікації з певних категорій. Однозначно варто перевірити.

соціальні медіа-автообмін

5. Використовуйте плагін для стиснення зображення

Стискання зображень без втрат покращується Швидкість WordPress. Є багато плагінів, які роблять це, але Уявіть і Кракен є найкращими (інші плагіни можуть зламати зображення або просто не працювати. Я багато про це робив). Цей плагін може заощадити ваш час від цього вручну.

образ-wordpress-оптимізація зображень

6. Розклад повідомлень

Якщо ви серйозно ставитесь до SEO, ви, ймовірно, пишете нову статтю в блозі хоча б раз на тиждень. А якщо ви проявляєте активність щодо цього, ви можете написати 4 статті на початок місяця, а потім запланувати їх публікацію протягом місяця. Це на кшталт Hootsuite для ведення блогів.

розклад-повідомлення-wordpress

7. Використовуйте внутрішній зв’язуючий плагін

Пов’язання пов’язаного вмісту чудово підходить для SEO. Внутрішнє з’єднання плагін-посилань, пов’язане із вмістом на основі унікальних ключових слів, згаданих у вашому вмісті. Кожного разу, коли ви згадуєте певне ключове слово, плагін посилатиметься на сторінку чи публікацію. Я не завжди рекомендую це, оскільки я не завжди використовую один і той же посилання (прив’язка) тексту, але якщо ви вважаєте, що це може працювати для вас, перегляньте Плагін внутрішніх посилань SEO. Він не має чудових відгуків, але жоден плагін автоматичного зв’язування не робить.

8. Створіть вміст, який продається

Коли люди звертаються до вас, вони повинні добре розуміти ваші послуги, не задаючи вам купу запитань. Я часто бачу людей, які створюють окремі сторінки для кожної послуги, щоб вони могли націлювати певні ключові слова. Це добре для SEO, оскільки ви орієнтовані на більше ключових слів, проте я бачу, що надто багато людей додають короткий, марний вміст (без зображень, відео тощо), оскільки вони просто хочуть оцінити ключове слово. Ці сторінки рідко мають високий рейтинг, плюс вони не продають відвідувачів фактично вести бізнес з вами. Створення контенту, який продається, є НАЙБІЛЬШИМ складовою автоматизації маркетингу WordPress, плюс це добре для SEO та конверсій.

Ідеї

 • Створіть дивовижну сторінку поширених запитань
 • Використовуйте форум підтримки, щоб люди могли бачити нові поширені запитання
 • Створюйте інформативні сторінки про ваші конкретні послуги
 • Продовжуйте додавати нові роботи та відгуки до свого портфоліо

faq-сторінка

9. Станьте краще в SEO та конверсіях

Чим більше ви можете розраховувати на SEO для отримання потенційних клієнтів (і чим кращі ваші конверсії), тим ефективніше ваш веб-сайт стає для залучення нових клієнтів. Я написав чудовий підручник на тему Ключові слова Yoast Focus + Оптимізація зеленого світла що є надійним місцем для початку вашого SEO. Ось відео разом із ним. У мене також є путівник Оптимізація швидкості WordPress, Пошукова консоль Google, і WordPress Local SEO що допоможе покращити ваш рейтинг.

Ось огляд зелених вогнів в Yoast, але ви обов’язково повинні прочитати повний підручник щоб відточити свої навички на Yoast, фокусувати ключові слова та належну оптимізацію вмісту.

Аналіз вмісту Yoast

10. Аутсорсинг розробки WordPress із Freelancer.com

Я інвестував понад 25 000 доларів на веб-сайти-фрілансери, наймаючи людей для розвитку WordPress, оптимізації швидкості та графічного дизайну. Особливо, розробляючи веб-сайти для клієнтів, я б створив основний список оновлень, а потім передав їх моєму розробнику в Бангладеш. Ви в основному лягаєте спати, поки люди виконують роботу за вас. Вам також платять 75 доларів / годину, а розробник коштує лише 40 доларів на годину (або дешевше). Я можу вам сказати, що багато дизайнерських фірм роблять це.

Проблема полягає у пошуку фрілансера, який є кваліфікованим, спілкується та звертає увагу на деталі. На щастя, я знайшов Findya на freelancer.com, з яким я працював усі 5 років. Якщо ви хочете скористатися ним підпишіться на сайт freelancer.com і пошук користувача @bdkamol (переконайтеся, що параметр “Інтернет-користувачів” вимкнено), і ви побачите його профіль. Проная може вам допомогти Розробка WordPress, Оптимізація швидкості WordPress, та розвиток в Росії Рамка генезису. Він врятував мене тисячі годин під час розробки та оптимізації швидкості 30+ сайтів WordPress.

bdkamol-профіль

Це дало вам ідеї для автоматизації вашого сайту WordPress? Скажіть, що ви думаєте в коментарях. І якщо вам потрібна допомога або у вас є запитання, киньте мені рядок, і я буду радий допомогти вам. Також, будь ласка, поділіться цим підручником, якщо ви вважаєте його корисним – я дуже вдячний за це.

Ура,

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector