10 sposobów na zautomatyzowanie witryny WordPress za pomocą formularzy, automatycznych aktualizacji, automatycznego udostępniania w mediach społecznościowych i wtyczek

WordPress Marketing Automation


Prowadząc tę ​​witrynę WordPress od ponad 5 lat, nauczyłem się dość automatyzować.

Aktualizowanie oprogramowania WordPress, używanie wlotów do zbierania informacji o klientach i poleganie na SEO w celu generowania większej liczby zapytań za pośrednictwem mojego wolnego od spamu formularza kontaktowego. Nie chodzi tylko o używanie wtyczek do automatyzacji określonych zadań, chodzi o korzystanie z całej witryny w celu automatyzacji sprzedaży i marketingu. Są to programy oszczędzające w czasie rzeczywistym, jeśli chodzi o automatyzację marketingu WordPress.

Przeprowadzę Cię przez wtyczki, techniki SEO, a nawet jak zlecić określone zadania (takie jak tworzenie stron internetowych i projektowanie graficzne) zagranicznym freelancerom za bardzo tanie. To dosłownie pozwoliło mi zaoszczędzić tysiące godzin w ciągu ostatnich 5 lat i mam nadzieję, że zrobi to samo dla ciebie.

Spis treści

 1. Użyj zaawansowanych formularzy kontaktowych
 2. Zablokuj spam
 3. Włącz automatyczne aktualizacje WordPress
 4. Korzystaj z automatycznego udostępniania w mediach społecznościowych
 5. Użyj wtyczki kompresji obrazu
 6. Zaplanuj posty
 7. Użyj wewnętrznej wtyczki łączącej
 8. Twórz treści, które sprzedają
 9. Lepiej w SEO i konwersjach
 10. Outsourcing rozwoju WordPress z Freelancer.com

1. Użyj zaawansowanych formularzy kontaktowych

Daj ludziom możliwość przesyłania zdjęć, wybierania wielu elementów, wybierania z menu, a nawet tworzenia pizzy. Możesz to zrobić za pomocą Formy grawitacyjne co pomaga zbierać dodatkowe informacje, gdy ktoś się z tobą kontaktuje. Twoja główna strona kontaktowa powinna być stosunkowo prosta (zbyt złożona i ludzie jej nie wypełnią), dlatego sugeruję tworzenie nowych formularzy do różnych celów. Możesz nawet użyć tego do przyjmowania klientów i wniosków o zatrudnienie. Sprawdź ich próbny i funkcja strona zawierająca przykłady tego, co możesz zrobić z Gravity Forms.

grawitacja-formy-budowniczy pizzy

Dema

 1. Zbuduj pizzę
 2. Logika warunkowa
 3. Podanie o zatrudnienie
 4. Wielostronicowy formularz kontaktowy
 5. Prosty formularz kontaktowy

2. Zablokuj spam

Zapobiegaj spamowi w komentarzach i zapytaniach z formularza kontaktowego. Spróbuj użyć Wtyczka antyspamowa jeśli masz problemy ze spamem w komentarzach. Jest bezpłatny i działa dobrze na wszystkich moich stronach WordPress. Następnie dodaj captcha (jak Google reCAPTCHA), aby zablokować zapytania ze spamem w formularzu kontaktowym. Spam to ogromny problem z WordPress i prawdopodobnie ostatnia rzecz, na którą chcesz spędzić czas.

3. Włącz automatyczne aktualizacje WordPress

Użyj Automatyczna wtyczka do aktualizacji i nigdy więcej nie martw się o aktualizację rdzenia, motywów lub wtyczek WordPress. Podobnie jak w przypadku każdej aktualizacji, istnieje niewielka szansa, że ​​coś pójdzie nie tak – więc warto to zrobić automatyczne kopie zapasowe za pośrednictwem hostingu cPanel lub podobnej wtyczki UpdraftPlus. Twój hostingowy cPanel może również zawierać opcje automatycznych aktualizacji WordPress.

zaawansowane-automatyczne aktualizacje

4. Użyj automatycznego udostępniania w mediach społecznościowych

Zamiast publikować każdy post na blogu ręcznie, użyj Automatyczna publikacja wtyczki Social Media zrobić to dla ciebie. Ma świetne recenzje (4,6 gwiazdki) i możesz publikować posty ze zdjęciami na Facebooku, Twitterze i LinkedIn. Wyposażony w konfigurowalne formaty wiadomości i filtry, dzięki czemu możesz nie publikować stron lub postów z niektórych kategorii. Zdecydowanie warto to sprawdzić.

automatyczne udostępnianie w mediach społecznościowych

5. Użyj wtyczki kompresji obrazu

Bezstratna kompresja obrazów poprawia się Szybkość WordPress. Istnieje wiele wtyczek, które to robią, ale Wyobraź sobie i Kraken są najlepsze (inne wtyczki mogą uszkodzić obrazy lub po prostu nie działać – przeprowadziłem wiele badań na ten temat). Ta wtyczka pozwala zaoszczędzić czas na robieniu tego ręcznie.

imagify-wordpress-image-optimization

6. Zaplanuj posty

Jeśli poważnie myślisz o SEO, prawdopodobnie piszesz nowy artykuł na blogu przynajmniej raz w tygodniu. A jeśli jesteś proaktywny, możesz napisać 4 artykuły na początku miesiąca, a następnie zaplanuj ich publikację przez cały miesiąc. To trochę jak Hootsuite do blogowania.

harmonogram-post-wordpress

7. Użyj wewnętrznej wtyczki łączącej

Łączenie powiązanych treści jest świetny dla SEO. Wewnętrzna wtyczka linkująca łączy powiązane treści na podstawie unikalnych słów kluczowych wymienionych w treści. Za każdym razem, gdy podasz konkretne słowo kluczowe, wtyczka będzie prowadzić do strony lub postu. Nie zawsze to polecam, ponieważ nie zawsze używam tego samego tekstu linku (kotwicy) przez cały czas, ale jeśli uważasz, że może to dla ciebie zadziałać, sprawdź Wtyczka wewnętrznych linków SEO. Nie ma świetnych recenzji, ale nie ma wtyczki do automatycznego łączenia.

8. Twórz treści, które sprzedają

Gdy ludzie się z Tobą skontaktują, powinni dobrze zrozumieć Twoje usługi bez konieczności zadawania Ci wielu pytań. Często widzę osoby tworzące osobne strony dla każdej usługi, aby mogły kierować reklamy na określone słowa kluczowe. Jest to dobre dla SEO, ponieważ kierujesz reklamy na więcej słów kluczowych, jednak widzę, że zbyt wielu ludzi dodaje krótkie, bezużyteczne treści (bez zdjęć, filmów itp.), Ponieważ chcą po prostu uszeregować według słowa kluczowego. Strony te rzadko zajmują wysoką pozycję, a ponadto nie sprzedają odwiedzających, aby faktycznie robili z Tobą interesy. Tworzenie treści, które sprzedają, jest NAJWIĘKSZYM elementem automatyzacji marketingu WordPress, a ponadto jest dobre dla SEO i konwersji.

Pomysły

 • Utwórz niesamowitą stronę FAQ
 • Skorzystaj z forum wsparcia, aby ludzie mogli zobaczyć nowe często zadawane pytania
 • Twórz strony informacyjne o swoich konkretnych usługach
 • Kontynuuj dodawanie nowych prac i referencji do swojego portfolio

strona faq

9. Lepiej w SEO i konwersjach

Im bardziej możesz polegać na SEO w generowaniu potencjalnych klientów (i im lepsze są Twoje konwersje), tym bardziej wydajna jest Twoja witryna w pozyskiwaniu nowych klientów. Napisałem świetny samouczek na temat Słowa kluczowe Yoast Focus + Optymalizacja zielonego światła który jest dobrym miejscem do rozpoczęcia SEO. Oto wideo, do którego możesz się przyłączyć. Mam też przewodnik po Optymalizacja prędkości WordPress, Google Search Console, i WordPress Lokalne SEO co pomoże poprawić twoje rankingi.

Oto przegląd zielonych świateł w Yoast, ale zdecydowanie powinieneś przeczytać pełny samouczek aby poprawić swoje umiejętności korzystania z Yoast, skoncentrować słowa kluczowe i odpowiednią optymalizację treści.

Analiza zawartości Yoast

10. Outsourcing rozwoju WordPress z Freelancer.com

Zainwestowałem ponad 25 000 USD w witryny freelancerów, zatrudniając ludzi do tworzenia WordPress, optymalizacji prędkości i projektowania graficznego. Zwłaszcza przy projektowaniu stron internetowych dla klientów stworzyłem masową listę aktualizacji, a następnie zleciłem je mojemu deweloperowi w Bangladeszu. Zasadniczo idziesz spać, podczas gdy ludzie wykonują za ciebie pracę. Zarabiasz również 75 USD za godzinę, a programista kosztuje tylko 40 USD za godzinę (lub taniej). Mogę powiedzieć, że wiele firm projektowych to robi.

Problemem jest znalezienie freelancera, który jest wykwalifikowany, komunikuje się i zwraca uwagę na szczegóły. Na szczęście znalazłem Pronaya na freelancer.com, z którym pracuję od 5 lat. Jeśli chcesz go użyć zarejestruj się na freelancer.com i wyszukaj użytkownika @bdkamol (upewnij się, że opcja „użytkowników online” jest wyłączona), a zobaczysz jego profil. Pronaya może ci pomóc Rozwój WordPress, Optymalizacja prędkości WordPress, i rozwój w Genesis Framework. Zaoszczędził mi tysiące godzin podczas projektowania i optymalizacji prędkości ponad 30 witryn WordPress.

Profil bdkamol

Czy dostarczyło Ci to pomysłów na automatyzację witryny WordPress? Powiedz mi, co myślisz w komentarzach. A jeśli potrzebujesz pomocy lub masz pytania, napisz do mnie, a chętnie Ci pomogę. Udostępnij ten samouczek, jeśli okaże się przydatny – byłbym bardzo wdzięczny.

Twoje zdrowie,

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map