10 veidi, kā automatizēt WordPress vietni, izmantojot veidlapas, automātiskos atjauninājumus, sociālo multivides automātisko kopīgošanu un spraudņus

WordPress mārketinga automatizācija


Kamēr šī WordPress vietne darbojas vairāk nekā 5 gadus, es esmu iemācījusies diezgan daudz automatizēt.

Atjaunina WordPress programmatūru, izmanto iemaksas, lai savāktu informāciju par klientiem, un paļaujas uz SEO, lai ģenerētu vairāk pieprasījumu, izmantojot manu kontakta formu, kurā nav surogātpastu. Tas attiecas ne tikai uz spraudņu izmantošanu noteiktu uzdevumu automatizēšanai, bet arī par to visas jūsu vietnes izmantošana pārdošanas un mārketinga automatizēšanai. Šie ir reālā laika ietaupītāji, kad runa ir par WordPress mārketinga automatizāciju.

Es jums sniegšu padomu par spraudņiem, SEO metodēm un pat to, kā ļoti lētus īpašus uzdevumus (piemēram, tīmekļa attīstību un grafisko dizainu) izmantot ārštata ārštata darbiniekiem. Tas ir burtiski ietaupījis tūkstošiem stundu pēdējo 5 gadu laikā, un es ceru, ka tas var darīt arī jums.

Satura rādītājs

 1. Izmantojiet uzlabotās kontaktformas
 2. Bloķēt komentāru surogātpastu
 3. Iespējojiet WordPress automātisko atjaunināšanu
 4. Izmantojiet sociālo mediju automātisko kopīgošanu
 5. Izmantojiet spraudni Attēlu saspiešana
 6. Ieplānojiet ziņas
 7. Izmantojiet iekšējo savienojošo spraudni
 8. Izveidojiet saturu, kas pārdod
 9. Labāk izmantojiet SEO un reklāmguvumus
 10. Izmantojiet WordPress izstrādes ārpakalpojumus, izmantojot vietni Freelancer.com

1. Izmantojiet uzlabotās kontaktformas

Dodiet cilvēkiem iespēju augšupielādēt fotoattēlus, atlasīt vairākus vienumus, izvēlēties nolaižamajā izvēlnē vai pat izveidot picu. To var izdarīt, izmantojot Smaguma formas kas palīdz jums apkopot papildu informāciju, kad kāds ar jums sazinās. Jūsu galvenajai kontaktinformācijas lapai jābūt salīdzinoši vienkāršai (pārāk sarežģīta, un cilvēki to neaizpildīs), tāpēc iesaku izveidot jaunas veidlapas dažādiem mērķiem. To pat varat izmantot klientu uzņemšanai un nodarbinātības lietojumiem. Pārbaudiet viņu demonstrācija un iezīme lapā ir piemēri tam, kā jūs varat darīt ar Gravity Forms.

gravitācijas formas-picas veidotājs

Demos

 1. Veidojiet picu
 2. Nosacītā loģika
 3. Nodarbinātības pieteikums
 4. Daudzlapu kontakta forma
 5. Vienkārša kontakta forma

2. Bloķēt surogātpastu

Novērsiet surogātpastu komentāros un sazinieties ar veidlapu jautājumiem. Mēģiniet izmantot Anti-spam spraudnis ja rodas problēmas ar komentāru surogātpastu. Tas ir bezmaksas un labi darbojas visās manās WordPress vietnēs. Tad pievienojiet captcha (piemēram, Google reCAPTCHA), lai bloķētu surogātpastu kontaktu veidlapu pieprasījumus. Surogātpasts ir milzīga WordPress problēma, un tā, iespējams, ir pēdējā lieta, kurai vēlaties veltīt laiku.

3. Iespējot WordPress automātisko atjaunināšanu

Izmantojiet Automātiskais atjauninātāja spraudnis un nekad neuztraucieties par WordPress kodola, motīvu vai spraudņu atjaunināšanu vēlreiz. Tāpat kā ar jebkuru atjauninājumu, pastāv neliela iespēja, ka kaut kas noiet greizi – tāpēc ieteicams to ņemt vērā automātiskas dublējumkopijas izmantojot savu hostinga cPanel vai spraudni, piemēram UpdraftPlus. Jūsu mitināšanas cPanel var būt arī automātisko WordPress atjauninājumu iespējas.

uzlaboti-automātiski-atjauninājumi

4. Izmantojiet sociālo mediju automātisko kopīgošanu

Tā vietā, lai katru emuāru ievietotu manuāli, izmantojiet Sociālo mediju automātiskais publicēšanas spraudnis lai to izdarītu jūsu labā. Tam ir lieliskas atsauksmes (4,6 zvaigznes), un jūs varat publicēt ziņas ar attēliem Facebook, Twitter un LinkedIn. Nāk ar pielāgojamiem ziņojumu formātiem un filtriem, lai jūs varētu izvēlēties nepublicēt noteiktu kategoriju lapas vai ziņas. Noteikti ir vērts pārbaudīt.

sociālie mediji - autosharing

5. Izmantojiet spraudni Attēlu saspiešana

Tiek uzlabota attēlu nezaudēta saspiešana WordPress ātrums. Ir daudz spraudņu, kas to dara, bet Iedomājies un Krakens ir labākie (citi spraudņi var sabojāt attēlus vai vienkārši nedarbojas – es par to esmu izdarījis daudz pētījumu). Šis spraudnis var ietaupīt laiku, veicot manuālu darbību.

iedomājieties, WordPress, attēlu optimizāciju

6. Plānojiet ziņas

Ja nopietni domājat par SEO, iespējams, vismaz reizi nedēļā rakstāt jaunu emuāra rakstu. Un, ja jūs par to reaģējat, mēneša sākumā varat rakstīt 4 rakstus, pēc tam plānojiet tos publicēt visu mēnesi. Tas ir tāds pats kā Hootsuite emuāru veidošanai.

grafiks-ziņas-WordPress

7. Izmantojiet iekšējo savienojošo spraudni

Saistītā satura saistīšana ir lieliski piemērots SEO. Iekšējais savienojošais spraudnis saista saistīto saturu, pamatojoties uz unikāliem atslēgvārdiem, kas minēti jūsu saturā. Katru reizi, kad jūs pieminēsit noteiktu atslēgvārdu, spraudnis izveidos saiti uz lapu vai ziņu. Es ne vienmēr to iesaku, jo es ne vienmēr izmantoju vienu un to pašu saites (enkura) tekstu, bet, ja jums liekas, ka tas varētu jums noderēt, pārbaudiet SEO iekšējo saišu spraudnis. Par to nav daudz atsauksmju, bet nav arī automātiska sasaistes spraudņa.

8. Izveidojiet saturu, kas pārdod

Kad cilvēki ar jums sazinās, viņiem vajadzētu labi izprast jūsu pakalpojumus, neuzdodot jums virkni jautājumu. Es bieži redzu, kā cilvēki izveido atsevišķas lapas katram pakalpojumam, lai viņi varētu atlasīt noteiktus atslēgvārdus. Tas ir noderīgi SEO, jo jūs mērķējat uz vairāk atslēgvārdiem, tomēr es redzu, ka pārāk daudz cilvēku pievieno īsu, bezjēdzīgu saturu (bez attēliem, video utt.), Jo viņi vēlas tikai sarindot atslēgvārdu. Šīs lapas reti ir augstas, turklāt tās nepārdod apmeklētājus faktiski veikt darījumus ar jums. Pārdodamā satura izveidošana ir LIELĀKĀ WordPress mārketinga automatizācijas daļa, kā arī ir noderīga SEO un reklāmguvumiem.

Idejas

 • Izveidojiet lielisku FAQ lapu
 • Izmantojiet atbalsta forumu, lai cilvēki varētu redzēt jaunus FAQ
 • Izveidojiet informatīvas lapas par jūsu konkrētajiem pakalpojumiem
 • Turpiniet pievienot savam portfelim jaunu darbu un atsauksmes

faq-page

9. Labāk izmantojiet SEO un reklāmguvumus

Jo vairāk jūs varat paļauties uz SEO, lai ģenerētu potenciālos pirkumus (un jo labāki ir jūsu reklāmguvumi), jo efektīvāk jūsu vietne kļūst par jaunu klientu piesaistīšanu. Es uzrakstīju lielisku apmācību par Yoast Focus Keywords + Zaļās gaismas optimizācija kas ir piemērota vieta, kur sākt savu SEO. Šeit ir videoklips, kas pievienots tam. Man ir arī ceļvedis WordPress ātruma optimizācija, Google meklēšanas konsole, un Vietējais SEO WordPress kas palīdzēs uzlabot jūsu klasifikāciju.

Šeit ir pārskats par zaļajām gaismām Joastā, taču noteikti izlasiet sadaļu pilna apmācība asināt savas prasmes Yoast, koncentrēt atslēgvārdus un pareizu satura optimizāciju.

Rauga satura analīze

10. WordPress izstrādes ārpakalpojumi, izmantojot vietni Freelancer.com

Esmu ieguldījis vairāk nekā 25 000 USD brīvmākslinieku vietnēs, kurās tiek pieņemti darbā cilvēki WordPress izstrādei, ātruma optimizēšanai un grafiskajam dizainam. Īpaši izstrādājot vietnes klientiem, es izveidotu apjomīgu atjauninājumu sarakstu, pēc tam tos novirzīšu savam izstrādātājam Bangladešā. Jūs galvenokārt dodaties gulēt, kamēr cilvēki dara darbu jūsu labā. Jūs saņemat arī samaksu 75 USD / stundā, un izstrādātājs maksā tikai 40 USD / stundā (vai lētāk). Es jums varu pateikt, ka to dara daudz dizaina firmu.

Problēma ir kvalificēta brīvmākslinieka atrašana, kurš komunicē un pievērš uzmanību detaļām. Par laimi vietnē Promasya atradu vietni freelancer.com, ar kuru strādāju visus 5 gadus. Ja vēlaties viņu izmantot reģistrējieties vietnē freelancer.com un meklējiet lietotāju @bdkamol (pārliecinieties, ka opcija “tiešsaistes lietotāji” ir izslēgta) un redzēsit viņa profilu. Pronaya var jums palīdzēt WordPress izstrāde, WordPress ātruma optimizācija, un attīstība Ģenēzes ietvars. Viņš ir ietaupījis mani tūkstošiem stundu, izstrādājot un ātri optimizējot 30 vai vairāk WordPress vietnes.

bdkamol-profils

Vai tas jums deva idejas WordPress vietnes automatizēšanai? Pastāsti man, ko tu domā komentāros. Un, ja jums nepieciešama palīdzība vai rodas jautājumi, nometiet man līniju un es priecāšos jums palīdzēt. Lūdzu, arī dalieties ar šo pamācību, ja jums tā šķita noderīga – es to tiešām novērtētu.

Priekā,

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map