10 viisi WordPressi saidi automatiseerimiseks vormide, automaatsete värskenduste, sotsiaalmeedia automaatse jagamise ja pistikprogrammide kaudu

03.06.2020
WordPress '10 viisi WordPressi saidi automatiseerimiseks vormide, automaatsete värskenduste, sotsiaalmeedia automaatse jagamise ja pistikprogrammide kaudu
0 6 мин.

WordPressi turunduse automatiseerimine


Selle WordPressi saidi üle 5 aasta käitamise ajal olen õppinud üsna palju automatiseerima.

Tarkvara WordPress värskendamine, tarbimisteabe kogumine klientide andmete kogumiseks ja SEO-le tuginedes minu rämpspostivaba kontaktivormi kaudu täiendavate päringute genereerimine. See ei tähenda ainult pistikprogrammide kasutamist konkreetsete toimingute automatiseerimiseks, vaid see on ka kogu oma veebisaidi kasutamine müügi ja turunduse automatiseerimiseks. Need on WordPressi turunduse automatiseerimisel reaalajasäästjad.

Ma juhendan teid pluginate, SEO tehnikate ja isegi konkreetsete ülesannete (nt veebiarendus ja graafiline disain) välismaistele vabakutselistele allhangetena. See on mind viimase 5 aasta jooksul sõna otseses mõttes kokku hoidnud tuhandeid tunde ja loodan, et see võib teie jaoks sama teha.

Sisukord

 1. Kasutage täpsemaid kontaktvorme
 2. Blokeeri kommentaari rämpspost
 3. Luba WordPressi automaatvärskendused
 4. Kasutage sotsiaalmeedia automaatse jagamise funktsiooni
 5. Kasutage pildi tihendamise pistikprogrammi
 6. Postituste ajakava
 7. Kasutage sisemise linkimise pistikprogrammi
 8. Loo sisu, mis müüb
 9. Hankige parem SEO ja teisendusi
 10. WordPressi arendamise allhange koos Freelancer.com-iga

1. Kasutage täpsemaid kontaktvorme

Andke inimestele võimalus fotode üleslaadimiseks, mitme üksuse valimiseks, rippmenüüst valimiseks või isegi pitsa ehitamiseks. Saate seda teha kasutades Gravitatsiooni vormid mis aitab teil koguda lisateavet, kui keegi teiega ühendust võtab. Teie peamine kontaktleht peaks olema suhteliselt lihtne (liiga keeruline ja inimesed ei täida seda), nii et soovitan luua uusi vorme erinevatel eesmärkidel. Saate seda kasutada isegi klientide sissetuleku ja tööhõiverakenduste jaoks. Vaadake nende demo ja tunnusjoon leiate näiteid selle kohta, mida saate teha gravitatsioonivormidega.

raskusvormid-pitsa-ehitaja

Demod

 1. Ehitage pitsa
 2. Tingimuslik loogika
 3. Tööhõive taotlus
 4. Mitmeleheline kontaktvorm
 5. Lihtne kontaktvorm

2. Blokeeri rämpspost

Takistage kommentaarides rämpsposti ja võtke ühendust päringutega vormi kaudu. Proovige kasutada Rämpspostivastane pistikprogramm kui teil on probleeme rämpsposti kommenteerimisega. See on tasuta ja töötab hästi kõigil minu WordPressi saitidel. Seejärel lisage captcha (nt Google reCAPTCHA) rämpsposti kontaktvormi päringute blokeerimiseks. Rämpspost on WordPressis tohutu probleem ja see on tõenäoliselt viimane asi, millele soovite aega veeta.

3. Lubage WordPressi automaatvärskendused

Kasuta Automaatne värskendaja pistikprogramm Ärge kunagi muretsege WordPressi tuuma, teemade või pistikprogrammide värskendamise pärast. Nagu iga värskenduse puhul, on ka väike võimalus, et midagi läheb valesti – see on hea mõte võtta automaatne varundamine cPaneli või mõne muu pistikprogrammi kaudu UpdraftPlus. Teie hostitaval cPanelil võib olla ka võimalusi WordPressi automaatseteks värskendusteks.

täpsemad-automaatsed-värskendused

4. Kasutage sotsiaalmeedia automaatse jagamise funktsiooni

Iga blogipostituse käsitsi postitamise asemel kasutage Sotsiaalmeedia automaatse avaldamise pistikprogramm et seda sinu eest teha. Sellel on suurepärased arvustused (4,6 tärni) ja võite avaldada piltidega postitusi Facebookis, Twitteris ja LinkedIn’is. Kaasas kohandatavad sõnumivormingud ja filtrid, nii et saate valida, kas mitte avaldada teatud kategooriate lehti ega postitusi. Kindlasti tasub vaadata.

sotsiaalmeedia-automaatne jagamine

5. Kasutage pildi tihendamise pistikprogrammi

Piltide kadudeta tihendamine paraneb WordPressi kiirus. On palju pistikprogramme, mis seda teevad, kuid Kujutage ette ja Kraken on parimad (muud pistikprogrammid võivad pilte rikkuda või lihtsalt ei tööta – olen selle kohta palju uurinud). See pistikprogramm võib teie käsitsi tegemise aega kokku hoida.

Kujutage ette-WordPress-pildi optimeerimine

6. Postituste ajakava

Kui suhtute SEOsse tõsiselt, kirjutate tõenäoliselt vähemalt kord nädalas uut ajaveebiartiklit. Ja kui suhtuda sellesse ennetavalt, võite kuu alguses kirjutada 4 artiklit, siis kavandage nende avaldamine kogu kuu jooksul. See on selline nagu Hootsuite blogimiseks.

ajakava-postitused-wordpress

7. Kasutage sisemise linkimise pistikprogrammi

Seotud sisu linkimine sobib suurepäraselt SEO jaoks. Sisemine ühendav pistikprogramm lingib seotud sisu teie sisul mainitud ainulaadsete märksõnade põhjal. Iga kord, kui mainite konkreetset märksõna, lingib pistikprogramm mõnele lehele või postitusele. Ma ei soovita seda alati, kuna ma ei kasuta alati sama linki (ankurdavat) teksti, kuid kui teile tundub, et see võiks teile kasulik olla, siis vaadake SEO siselinkide pistikprogramm. Sellel pole suurepäraseid ülevaateid, kuid ükski automaatse linkimise pistikprogramm seda ei tee.

8. Looge sisu, mis müüb

Kui inimesed teiega ühendust võtavad, peaksid nad teie teenustest hästi aru saama, ilma et nad peaksid teile hunnik küsimusi esitama. Tihti näen inimesi loomas iga teenuse jaoks eraldi lehti, et nad saaksid sihtida konkreetseid märksõnu. See on SEO jaoks hea, kuna sihite rohkem märksõnu, kuid näen, et liiga paljud inimesed lisavad lühikest, kasutu sisu (ilma piltide, videoteta jms), kuna nad tahavad lihtsalt märksõna järku panna. Need lehed on harva kõrgel kohal, lisaks ei müü nad külastajaid teiega tegelikult äritegevusele. Müüdava sisu loomine on WordPressi turunduse automatiseerimise SUURIM osa, lisaks on see hea SEO ja konversioonide jaoks.

Ideed

 • Looge vinge KKK leht
 • Kasutage tugifoorumit, et inimesed saaksid näha uusi KKK-sid
 • Looge oma konkreetsete teenuste kohta informatiivseid lehti
 • Jätkake oma portfooliosse uute tööde ja iseloomustuste lisamist

faq-leht

9. Saage SEO-s ja teisendustes paremaks

Mida rohkem saate müügivihjete genereerimiseks SEO-le tugineda (ja seda paremad on teie konversioonid), seda efektiivsemaks muutub teie veebisait uute klientide saamiseks. Kirjutasin suurepärase õpetuse Yoast Focus märksõnad + rohelise tule optimeerimine mis on kindel koht oma SEO käivitamiseks. Sellega koos on video. Mul on ka juhend WordPressi kiiruse optimeerimine, Google’i otsingukonsool, ja WordPressi kohalik SEO mis aitab paremusjärjestust parandada.

Siin on ülevaade Yoasti rohelistest tuledest, kuid kindlasti peaksite lugema seda täielik õpetus oma oskuste teravdamiseks Yoastis, märksõnade fookustamiseks ja sisu õigeks optimeerimiseks.

Pärmi sisu analüüs

10. WordPressi arendamise allhange koos Freelancer.com-iga

Olen investeerinud vabakutseliste veebisaitide jaoks rohkem kui 25 000 dollarit, et palgata inimesi WordPressi arendamiseks, kiiruse optimeerimiseks ja graafiliseks kujundamiseks. Eriti klientide jaoks veebisaite kavandades koostaksin värskenduste hulgiloendi ja telliksin need oma arendajale Bangladeshis. Põhimõtteliselt lähed magama, kui inimesed teevad sinu heaks tööd. Teile makstakse ka 75 dollarit tunnis ja arendaja maksab ainult 40 dollarit tunnis (või odavamalt). Ma võin teile öelda, et paljud disainifirmad teevad seda.

Probleemiks on vabakutselise leidmine, kes oleks osav, suhtleks ja pööraks tähelepanu detailidele. Õnneks leidsin Pronaya saidilt freelancer.com, kellega olen töötanud kõik 5 aastat. Kui soovite teda kasutada registreeruge saidil freelancer.com ja otsige kasutajat @bdkamol (veenduge, et valik „veebikasutajad” on välja lülitatud) ja näete tema profiili. Pronaya saab teid aidata WordPressi arendamine, WordPressi kiiruse optimeerimine, ja areng Genesise raamistik. Ta päästis mind tuhandeid tunde, kavandades 30+ WordPressi saite ja optimeerides neid.

bdkamol-profiil

Kas see andis teile ideid WordPressi saidi automatiseerimiseks? Ütle mulle, mida sa kommentaarides arvad. Ja kui vajate abi või teil on küsimusi, siis jätke mulle rida ja aitan teid hea meelega. Jagage seda õpetust ka siis, kui leiate, et see on kasulik – oleksin selle eest väga tänulik.

Terviseks,

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector