10 wtyczek Genesis Framework do dostosowywania motywów (za pomocą suwaków, przycisków społecznościowych, układów, biuletynów, innych)

03.06.2020
WordPress '10 wtyczek Genesis Framework do dostosowywania motywów (za pomocą suwaków, przycisków społecznościowych, układów, biuletynów, innych)
0 5 мин.

Wtyczki Genesis Framework


Szukasz najlepszych wtyczek WordPress do użycia z Genesis Framework?

Oto 10 wtyczek Genesis pobranych z StudioPressKatalog WordPress i inne źródła. Używam wielu z nich na mojej własnej stronie WordPress opartej na Genesis, inne pobrałem, przetestowałem i dokładnie sprawdziłem. Wszystkie wtyczki są bezpłatne (z wyjątkiem # 8) i posiadają ocenę co najmniej 4,2 / 5 gwiazdek. Niektóre rzeczy, do których nie potrzebujesz wtyczek, np kolumny a niektóre skróty  – pamiętaj o tym, ponieważ zbyt wiele wtyczek może mieć wpływ na twoje działanie prędkość witryny.

Oto lista…

1. Genesis eNews Extended

Łączy to biuletyn i sekcję HTML (gdzie zdecydowałem się dodać autora pic / bio + najlepsze artykuły). Możesz to zobaczyć na moim prawym pasku bocznym, a także używam go na końcu każdego postu.

Żałuję, że nie wiedziałem o tym wiele lat temu, ponieważ zabierało to ból głowy podczas zbierania e-maili i chociaż to niewiele, dostałem kilka 100 subskrybentów tylko z sekcji biuletynu (lista najlepszych artykułów pomogła również zmniejszyć mój współczynnik odrzuceń). Łatwo jest zintegrować z MailChimp (z czego korzystam), stałym kontaktem, Aweber i większością usług e-mail. Tutaj jest samouczek Carrie Dils.

Genesis eNews Extended

2). Genesis Simple Edits

Ułatwia edycję stopki, obszaru autorskiego i meta wpisu. FYI „entry meta” to przestrzeń powyżej i poniżej treści postów na blogu. Instaluję to na każdej stronie Genesis.

Genesis Simple Edits

3). Suwak szybkiego reagowania Genesis

Nie wszystkie motywy Genesis mają wbudowany suwak. Jeśli nie, zawsze możesz zainstalować wtyczkę Genesis Responsive Slider, która pozwala dodawać suwaki w całej witrynie. Oto jak to wygląda – możesz zobaczyć wersję na żywo w Motyw Executive Pro przez StudioPress.

Suwak szybkiego reagowania Genesis

4. Genesis Simple Share

Dodaje przyciski udostępniania społecznościowego do postów, stron i innych treści. Ma przyciski Pinterest i Stumble Upon, a także podstawowe opcje, takie jak zmiana rozmiaru ikony, wyglądu, miejsca ich wyświetlania itp. Jest to lekka wtyczka, więc nie powinna wpływać na czas ładowania strony, jeśli w ogóle.

Genesis Simple Share Plugin

5. Proste paski boczne Genesis

Jest to przydatne do kontrolowania (personalizowania) widżetów wyświetlanych użytkownikom w zależności od strony, wpisu, kategorii lub tagu, który przeglądają. Więc jeśli ludzie czytają post z mojej kategorii „WordPress Speed”, mogę chcieć pokazać im powiązane artykuły na temat szybkości strony. Istnieją inne wtyczki, które robią to samo Logika widgetów co wolę, ale ten jest specjalnie dla Genesis. Tak czy inaczej użyjesz tagi warunkowe kontrolować, gdzie pojawia się każdy widżet.

Genesis Simple Sidebars Plugin

6. Genesis Connect For WooCommerce

Jeśli chcesz dodać funkcjonalność WooCommerce do motywu Genesis spoza WooCommerce, ta wtyczka to zrobi. Zastępuje wbudowane szablony sklepów WooCommerce własnymi wersjami gotowymi do Genesis, w szczególności szablony single-product.php, archive-product.php i taxonomy.php potrzebne do wyświetlenia strony pojedynczego produktu, głównego sklepu oraz kategorii produktu i produktu oznacz strony archiwalne. Jest to jedna z bardziej popularnych wtyczek Genesis.

Genesis Connect For WooCommerce

7. Genesis Mobile & Sticky Menu

Jeśli kupiłeś niereagujący motyw Genesis, możesz go dostosować, aby był przyjazny dla urządzeń mobilnych. Przeprowadziłem wiele badań i nie ma wtyczki, która robi to poprawnie.

Podczas gdy możesz korzystać z Genesis Mobile & Sticky Menu plugin, aby dodać mobilne menu w stylu hamburgera (plus inne funkcje), najlepiej kucać i kup motyw Genesis reaguje mobilnie. Tak właśnie zrobiłem i powinieneś to zrobić, jeśli Twój motyw nie reaguje.

Genesis Mobile & Sticky Menu

8. Genesis Design Palette Pro

Chcesz dostosować swoją stronę Genesis bez kodu? Te wtyczki pomagają dostosować nagłówek, nawigację, tło, treść / pasek boczny / stopkę i typografię bez żadnego kodu. Ma opcje kolorów, rozmiarów, gramatur, marginesów, wypełnienia i wyrównania. Cena wynosi 49-199 USD.

Paleta wzorów Genesis

9. Galeria zdjęć / portfolio

Niestety nie ma wtyczki do Genesis Framework, która dodaje portfolio do twojej witryny, ale jest ich mnóstwo darmowe i premium wtyczki portfela dla tego. Numery 5-15 na tej liście to wtyczki premium i warto wydać dodatkowe 15 USD, aby wyglądały ładnie.

Portfolio WordPress

10. Dodatki do układu Genesis

Dodatki do układu Genesis dają 9 układów zamiast standardowej liczby, z którą pochodzi Twój motyw. Użyj ich na swojej stronie głównej, stronach, blogach, zarchiwizowanych stronach i innych treściach.

Dodatki do układu Genesis

Powiązane artykuły

Mam nadzieję, że mój artykuł był pomocny! Jeśli tak, proszę podziel się. A jeśli masz jakieś pytania dotyczące wtyczek Genesis na mojej liście, napisz do mnie wiersz w sekcji komentarzy.

Twoje zdrowie,

Tom Signature

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector