10 způsobů automatizace webu WordPress prostřednictvím formulářů, automatických aktualizací, automatického sdílení sociálních médií a pluginů

Marketingová automatizace WordPress


Když jsem tento web WordPress provozoval déle než 5 let, naučil jsem se trochu automatizovat.

Aktualizace softwaru WordPress, využití příjmů ke shromažďování informací o zákaznících a spoléhání se na SEO, které generuje další dotazy prostřednictvím mého kontaktního formuláře bez spamu. Nejde jen o použití pluginů k automatizaci konkrétních úkolů, ale také o pomocí celého webu automatizovat prodej a marketing. Jedná se o spořiče v reálném čase, pokud jde o automatizaci marketingu WordPress.

Provedu vás pluginy, techniky SEO a dokonce i to, jak zadávat konkrétní úkoly (jako je vývoj webových aplikací a grafický design) externě na volné noze za velmi levné. To mi během posledních 5 let doslova ušetřilo tisíce hodin a doufám, že to pro vás může udělat totéž.

Obsah

 1. Použijte pokročilé kontaktní formuláře
 2. Blokovat komentář nevyžádané pošty
 3. Povolit automatické aktualizace WordPress
 4. Použijte automatické sdílení sociálních médií
 5. Použijte plugin pro kompresi obrazu
 6. Naplánovat příspěvky
 7. Použijte interní propojovací plugin
 8. Vytvářejte obsah, který prodává
 9. Získejte lepší výsledky v oblasti SEO a konverzí
 10. Zadávejte vývoj WordPress Freelancer.com

1. Použijte pokročilé kontaktní formuláře

Dejte lidem možnost nahrávat fotografie, vybírat více položek, vybírat z rozevíracího seznamu nebo dokonce sestavovat pizzu. Můžete to udělat pomocí Gravitační formy což vám pomůže shromáždit další informace, když vás někdo kontaktuje. Vaše hlavní kontaktní stránka by měla být relativně jednoduchá (příliš složitá a lidé ji nevyplní), takže navrhuji vytvoření nových formulářů pro různé účely. Můžete to dokonce použít pro příjem zákazníků a aplikace zaměstnání. Podívejte se na jejich demo a Vlastnosti stránka obsahuje příklady toho, co můžete dělat s gravitačními formuláři.

stavitel gravitace-formy-pizza

Ukázky

 1. Postavte pizzu
 2. Podmíněná logika
 3. Žádost o zaměstnání
 4. Vícestránkový kontaktní formulář
 5. Jednoduchý kontaktní formulář

2. Blokovat spam

Zabraňte spamu v komentářích a dotazech na kontaktní formulář. Zkuste použít Anti-Spam Plugin pokud máte potíže s komentářovým spamem. Je to zdarma a funguje dobře na všech mých webech WordPress. Pak přidejte captcha (jako Google reCAPTCHA) zablokovat dotazy týkající se spamového kontaktního formuláře. Spam je s WordPress obrovským problémem a je pravděpodobně poslední věcí, kterou chcete strávit čas.

3. Povolte automatické aktualizace WordPress

Použijte Plugin Automatické aktualizace a už si nemusíte dělat starosti s aktualizací jádra, témat nebo pluginů WordPress. Stejně jako u každé aktualizace existuje i malá šance, že se něco pokazí – takže je dobrý nápad automatické zálohy prostřednictvím hostujícího cPanelu nebo podobného pluginu UpdraftPlus. Váš hostitelský cPanel může mít také možnosti pro automatické aktualizace WordPress.

pokročilé automatické aktualizace

4. Použijte automatické sdílení sociálních médií

Namísto ručního publikování každého příspěvku na blogu použijte Plugin pro automatické publikování sociálních médií udělat to pro vás. Má skvělé recenze (4,6 hvězdiček) a můžete publikovat příspěvky s obrázky na Facebooku, Twitteru a LinkedIn. Dodává se s přizpůsobitelnými formáty zpráv a filtry, takže si můžete vybrat, že nebudete publikovat stránky nebo příspěvky z určitých kategorií. Rozhodně stojí za odhlášení.

social-media-autosharing

5. Použijte plugin pro kompresi obrazu

Ztráta komprese obrázků se zlepší Rychlost WordPress. Existuje mnoho pluginů, které to dělají, ale Představte si a Kraken jsou nejlepší (jiné pluginy mohou obrázky rozbít nebo prostě nefungují – udělal jsem na to spoustu výzkumu). Tento plugin vám může ušetřit čas při manuálním provádění.

imagify-wordpress-image-optimisation

6. Rozvrh příspěvků

Pokud jste se SEO vážně, pravděpodobně psáte nový článek o blogu alespoň jednou týdně. A pokud jste o tom proaktivní, můžete na začátku měsíce napsat 4 články, poté je naplánovat, aby se publikovaly po celý měsíc. Je to něco jako Hootsuite pro blogování.

schedule-posts-wordpress

7. Použijte interní propojovací plugin

Propojení souvisejícího obsahu je skvělé pro SEO. Interní propojovací plugin propojuje související obsah na základě jedinečných klíčových slov uvedených ve vašem obsahu. Pokaždé, když uvedete konkrétní klíčové slovo, plugin bude odkazovat na stránku nebo příspěvek. Ne vždy to doporučuji, protože vždy nepoužívám vždy stejný text odkazu (kotvu), ale pokud si myslíte, že by to pro vás mohlo fungovat, podívejte se na Plugin interních odkazů SEO. Nemá skvělé recenze, ale žádný automatický propojovací plugin nemá.

8. Vytvořte obsah, který prodává

Když vás lidé kontaktují, měli by dobře rozumět vašim službám, aniž by se vás museli ptát na spoustu otázek. Často vidím lidi, kteří vytvářejí samostatné stránky pro každou službu, aby mohli cílit na konkrétní klíčová slova. To je dobré pro SEO, protože cílíte na více klíčových slov, nicméně vidím, že příliš mnoho lidí přidává krátký, zbytečný obsah (bez obrázků, videí atd.), Protože chtějí jen hledat klíčové slovo. Tyto stránky mají zřídka vysoké hodnocení a navíc neprodávají návštěvníkům, aby s vámi skutečně obchodovali. Vytváření obsahu, který se prodává, je NEJVĚTŠÍ součástí marketingové automatizace WordPress a navíc je dobré pro SEO a konverze.

Nápady

 • Vytvořte úžasnou stránku FAQ
 • Použijte fórum podpory, aby lidé mohli vidět nové časté dotazy
 • Vytvořte informační stránky o vašich konkrétních službách
 • Pokračujte v přidávání nových prací a posudků do svého portfolia

faq-page

9. Získejte lepší SEO a konverze

Čím více se můžete spolehnout na SEO při generování potenciálních zákazníků (a čím lepší jsou vaše konverze), tím efektivnější bude váš web při získávání nových zákazníků. Napsal jsem skvělý návod Vaše klíčová slova Focus + Optimalizace zeleného světla což je solidní místo pro spuštění SEO. Zde je video, které s tím souvisí. Mám také průvodce Optimalizace rychlosti WordPress, Google Search Console, a WordPress Místní SEO což pomůže zlepšit vaše hodnocení.

Zde je přehled zelených světel v Yoastu, ale určitě byste si měli přečíst úplný návod abyste zaostřili své dovednosti na Yoast, zaměřte klíčová slova a správnou optimalizaci obsahu.

Analýza obsahu

10. Zadávejte vývoj WordPress na Freelancer.com

Investoval jsem přes 25 000 dolarů na webové stránky na volné noze, které najímají lidi na vývoj WordPress, optimalizaci rychlosti a grafický design. Zejména při navrhování webových stránek pro klienty bych vytvořil hromadný seznam aktualizací a poté je zadal externímu vývojáři v Bangladéši. V podstatě chodíte spát, zatímco lidé dělají práci za vás. Dostáváte také zaplaceno 75 $ / hodinu a vývojář stojí pouze 40 $ / hodinu (nebo levnější). Můžu ti říct, že to dělá spousta designérských firem.

Problém je v hledání nezávislého pracovníka, který je zručný, komunikuje a věnuje pozornost detailům. Naštěstí jsem našel Pronaya na freelancer.com, se kterým pracuji všech 5 let. Pokud ho chcete použít zaregistrujte se na freelancer.com a hledat uživatele @ bdkamol (ujistěte se, že je vypnuta možnost „online uživatelé“) a uvidíte jeho profil. Pronaya vám může pomoci Vývoj WordPress, Optimalizace rychlosti WordPress, a vývoj v EU Genesis Framework. Ušetřil mi tisíce hodin při navrhování a optimalizaci rychlosti 30 a více stránek WordPress.

bdkamol-profil

Poskytlo vám to nápady na automatizaci webu WordPress? Řekněte mi, co si myslíte v komentářích. A pokud potřebujete pomoc nebo máte nějaké dotazy, napište mi řádek a rád vám pomůžu. Také prosím sdílejte tento tutoriál, pokud to považujete za užitečné – opravdu bych to ocenil.

Na zdraví,

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map