15 kõige olulisemat WordPressi pistikprogrammi SEO, kiiruse optimeerimise, varundamise, turvalisuse ja veebisaidi optimeerimise jaoks

03.06.2020
WordPress '15 kõige olulisemat WordPressi pistikprogrammi SEO, kiiruse optimeerimise, varundamise, turvalisuse ja veebisaidi optimeerimise jaoks
0 9 мин.

WordPressi pistikprogrammid


Kinnisideeks WordPressi pluginad nagu mina?

Siin on SEO pistikprogrammide loend, kiiruse optimeerimine, kujundus, turvalisus, varukoopiad ja muud pistikprogrammid saidi optimeerimiseks. Ma kasutan neid kõiki oma WordPressi saidil ja neil kõigil on 4-tärnine tärn. Kirjutasin paljude nende kohta õpetusi, sealhulgas kuidas Yoasti sätteid konfigureerida, sisu optimeerimine Yoastiga, ja W3 kogu vahemälu seadistamine laadimisaegade parandamiseks. Enamikul õpetustest on palju kommentaare, kuna paljud inimesed on neist abistavad – loodan, et ka teie.

Kõik need pistikprogrammid on kerged nagu ma olen ka kinnisideeks WordPressi kiiruse optimeerimine. Kasutan peaaegu kõiki selles loendis olevaid pistikprogramme ja minu sait laadib endiselt sisse alla 1 sekundi Pingdomis. Sellegipoolest, kui te ei kasuta pistikprogramme teatud aegadel ja vajate neid vaid üks kord, on hea see kustutada, ja aktiveerida see alles siis, kui vaja. Siin on minu nimekiri olulistest WordPressi pistikprogrammidest:

 1. Pärmi SEO
 2. W3 kogu vahemälu
 3. Kõik ühes Schema.org Rich Snippets
 4. Kujutage ette
 5. iThemes Security
 6. UpdraftPlus
 7. P3 (pistikprogrammi jõudluse profiil)
 8. Kiire lehe / postituse ümbersuunamine
 9. Rämpspostitõrje
 10. Vidina loogika
 11. TinyMCE Advanced
 12. Google Analytics
 13. TablePress
 14. Katkise lingi kontrollija
 15. Südame löögi kontroll

Kuigi selles postituses on 15 pistikprogrammi, loetletakse kümme parimat:

top 10-wordpress-plugins-infographic

1. Pärmi SEO

Ma tean, et enamikul teist on juba Yoast, kuid tõenäoliselt pole te konfigureerinud õigeid sätteid, uurinud parimaid fookus märksõnu ega optimeerinud sisu selle täielikuks potentsiaaliks. Kasutage minu allpool olevaid juhendeid oma oskuste teravdamiseks ja otsingumootorites lehtede / postituste paremaks järjestamiseks.

Konfigureerige Yoast sätted – täitke oma ettevõtte teave, konfigureerige Google Search Console ja muud veebimeistri tööriistad, määrake ideaalselt teie SEO pealkirjade struktuur, vältige saidikaardil sisu dubleerimist, parandage katkised lehed (indekseerimisvead) ja kohandage kõik oma Yoasti sätted optimaalseks SEO. Minu Yoasti seadete õpetust on kasutanud üle 50 000 inimese.

Pärmi üldised seaded

Fookussõnade uurimine – kasutamine Google’i automaatne täitmine ja Moz märksõnade uurija (minu arvates kaks parimat märksõnauurimisvahendit) pika sabaga märksõnade loendi koostamiseks ja veendumaks, et te ei jäta ühtegi fraasi vahele. Google iga märksõna, kasutades MozBari Google Chrome’i laiend õppida õppima iga märksõna konkurentsi. Kasutage neid andmeid konkureerivate fraaside filtreerimiseks, jättes teile suure võimalusega märksõnad, mida peaksite saama 1. lehel.

Google'i automaatse täitmise märksõnad

moz-märksõna-explorer-research

Sisu / rohelise tule optimeerimine – inimesed, kes on kinnisideeks Yoastis rohelise tule saamisest, ei mõista sisu optimeerimise suurt pilti täielikult. Yoast tuvastab ainult täpsed märksõna vasted, nii et rohelised märgutuled pole alati võimalikud, lisaks on TONS viisi sisu optimeerimiseks väljaspool Yoasti (videod, rikkalikud katkendid, sisukorra lisamine ja palju muud). Selle õpetuse abil saate ideid oma sisu optimeerimiseks, selle asemel et kinnistada Yoast rohelisi tulesid.

Pärmi sisuanalüüsi SEO

Pärmilaiendid

2. W3 kogu vahemälu

Kõige populaarsem õpetus minu saidil on minu W3 soovitatud kogu vahemälu sätted mis on aidanud mitmetel inimestel lühendada lehe laadimisaega vähem kui ühe sekundini (lugege kommentaare). See sisaldab eelkonfigureeritud ZIP-faili, mille saate otse omaenda W3 kogu vahemälu pistikprogrammi üles laadida.

See on üks parimatest vahemälu pistikprogrammidest seal ja parandab teie kiiruse hindeid selliste tööriistade korral nagu GTmetrix ja Google PageSpeed ​​Insights. Kuid nagu ka Yoast, ei konfigureeri paljud inimesed seadeid õigesti. Minu õpetuse abil saate konfigureerida armatuurlaua vasakul vasakul asuva vahekaardi „jõudlus” vahekaardi W3 kogu vahemälu. See pistikprogramm integreerub Cloudflare (tasuta) ja MaxCDN-iga (6,75 dollarit kuus) koos minu MaxCDN-i kupong 25% soodsamalt), Mida saate kasutada Pilv ja MaxCDN minu õpetuse jaotist, et teie laadimisaegu veelgi paremaks muuta. Kui olete W3 kogu vahemälu konfigureerimise lõpetanud (ja loodetavasti loete ka kogu minu WordPressi kiiruse optimeerimise juhend), loodetavasti näevad teie GTmetrixi hinded midagi sellist …

GTmetrix WordPressi kiirusaruanne

3. Kõik ühes Schema.org Rich Snippets

Lisab oma WordPressi saidile rikkalikke katkendeid mis aitab teil otsingumootorites silma paista, lisades katkenditele arvustustähtede, retseptiinfo, sündmuste ja muude toetatud andmete kujul lisateavet. Seda saate teha, kasutades nuppu Kõik ühes Schema.org Rich Snippets Plugin (tasuta, kuid väga minimaalne ja sellel on palju piiranguid) või WP Rich Snippets’i pistikprogramm (lisatasu ja sellel on palju rohkem funktsioone). See paraneb klikkimise määrad ja liiklus, nii et kui te pole seda veel teinud, lugege minu pistikprogrammide juhendeid, mis näitavad teile, kuidas neid lisada.

rikaste lõikude juurdehindlus

4. Kujutage ette

Tihendage pilte kiiremini laadimiseks (lahtiselt). Kujutage ette, et olete tasuta, kuni saavutate kuupõhise kvooti 25 MB kuus või see on 4,99 dollarit kuus 1 GB kohta (mida saate tavaliselt kasutada kõigi olemasolevate piltide jaoks ühe kuu jooksul ühe kuu jooksul, tühistada, siis kasutage lihtsalt tasuta kontot). See pistikprogramm on PALJU parem kui teised täiesti tasuta pistikprogrammid, kuna need võivad pilte sageli rikkuda, neid tegelikult mitte tihendada või võivad olla vead. Kujutage sind lihtsalt ette Registreeri, installige pistikprogramm, sisestage seadetesse oma API, minge jaotisse „Meediumid”, et kõiki oma pilte optimeerida.

Kujutage ette-WordPress-pildi optimeerimine

5. iThemes Security

Tõenäoliselt olete kuulnud, et iThemes, WordFence ja Sucuri on WordPressi 3 peamist turbe pluginat. Mulle meeldib iThemes Security, kuna saate käivitada ühe klõpsuga turvakontrolli ja minna läbi lihtsa nõrkade kohtade kontrollnimekirja. Klõpsake nuppu „paranda” ja kõik need peaksid olema üsna lihtsad.

ithemes-security-plugin

6. UpdraftPlus

UpdraftPlus võimaldab teil varukoopiaid teha käsitsi või automaatselt. Sellel on viietärniline ülevaade ja seda on sätete konfigureerimine ja kasutamine väga lihtne. Ärge olge inimene, kes kaotab oma veebisaidi, kuna te ei võtnud varukoopiaid. UpdraftPlus võib päästa teid sadade töötundide kaotamisest.

UpdraftPlus varundus

7. P3 (pistikprogrammi jõudluse profiil)

Diagnoosige WordPressi aeglase laadimise pluginaid, mis kahjustavad teie saidi kiirust, nii et saate need kustutada või leida alternatiivseid kergeid pistikprogramme. Liiga palju pistikprogramme (või ainult 1 suur pistikprogramm) võib teie saidi kiiruse hävitada. Samuti meeldib mulle käitada P3-pistikprogrammi alati, kui installin uue pistikprogrammi, et näha, kuidas see minu laadimisaega mõjutab. Kui te pole P3-d varem käivitanud ja teil on palju aeglaseid pistikprogramme, peate uurima alternatiivseid pistikprogramme, mis on kerged, kuid pakuvad sama funktsiooni kui vana pistikprogramm..

P3 etendusprofiil

8. Kiire lehe / postituse ümbersuunamine

Kui avaldate lehe / postituse ja muudate selle URL-i (püsilink), peate seadistama a 301 ümbersuunamine vana URL-i uuele URL-ile suunamiseks. Vastasel juhul muutub see 404 leheküljeks ja kaotate kõik lingid, mis sellele lehele osutasid. Võite seda teha kas kiire lehe / postituse ümbersuunamise abil (tasuta meetod, mida ma teile näitan) või Yoasti esmaklassiline versioon mis on 69 dollarit aastas.

Nende indekseerimisvigade leidmiseks oma veebisaidil peate esmalt seadistama Google’i otsingukonsooli Yoasti jaotises „Veebimeistri tööriistad”, kasutades HTML-i kinnitusvalikut. Seejärel minge Yoasti otsingukonsooli ja autentige Yoast otsingukonsooliga. Peaksite nägema kõiki indekseerimisvigu. Kui seadistasite lihtsalt Search Console’i, võtab andmete sisestamine paar päeva aega.

Yoast-Google-Search-Console

301 ümbersuunamise seadistamiseks rakenduse Kiire leht / postituse ümbersuunamine abil installige pistikprogramm ja minge jaotisse Kiir ümbersuunamised -> Kiire ümbersuunamised oma WordPressi juhtpaneelil. Sisestage Yoast näidatud vana katkine URL, seejärel sisestage selle saidi (teie saidi kõige asjakohasema lehe) uus URL, kuhu soovite selle suunata …

301 ümbersuunamise näide

9. Rämpspostitõrje

Olen testinud arvukalt rämpspostivastaseid pistikprogramme ja seda on kõige lihtsam seadistada, kuna te lihtsalt installite selle. Mis veelgi olulisem – see töötab. Installige see ja jälgige, kas teie rämpsposti kommentaarid kaovad.

rämpsposti vastane pistikprogramm

10. Vidina loogika

Võimaldab teil juhtida, milliseid vidinaid kuvatakse erinevatel lehtedel, postitustes, kategooriates ja arhiivitud lehtedel. See aitab teid näidata kõige asjakohasemat sisu olenevalt sellest, millist sisu teie lugeja vaatab. Pärast installimist näete iga vidina allosas jaotist „vidina loogika”, kuhu sisestate tinglik silt et kontrollida, kus see ilmub.

vidina-loogika

11. TinyMCE Advanced

Kas soovite oma visuaalses redigeerijas rohkem redigeerimisvalikuid? See vahva WordPressi pistikprogramm lisab redigeerijale lisafunktsioone, et saaksite oma sisu veelgi kohandada ja muuta see kenaks.

tinymce-arenenud

12. Google Analytics

Ehkki alati on kõige parem sisestada oma jalusesse käsitsi Google Analyticsi jälgimiskood, saate seda pistikprogrammi kasutada Google Analyticsi kinnitamiseks oma WordPressi saidil. Kopeerige lihtsalt oma UA-kood Google Analyticsist ja kleepige see pistikprogrammi jaotisesse Seaded -> Google Analytics. Oodake aktiveerimist paar päeva, seejärel minge andmete saamiseks oma Google Analyticsi kontole.

Saate need tasuta alla laadida kohandatud Google Analyticsi armatuurlauad liikluse segmentimiseks SEO, sotsiaalmeedia, mobiili, suunamisliikluse ja muude külastajate kasulike andmete kohta. Kuigi Google Analyticsis on palju andmeid, peaksite kõigepealt seda tegema vaadake oma vähese jõudlusega lehti (lehed, mille keskmine keskmine aeg lehel on + kõrge põrkeprotsent) ja parandage nende sisu.

Lühidalt - Google Analyticsi juhtpaneel

13. TablePress

Kasutage seda viietärniülevaate pluginat oma WordPressi saidil tabelite loomiseks. CSS-i ja stiili saab täielikult kohandada vastavalt teie WordPressi saidi värvidele / brändingule. See konkreetne tabel näitab teile miks ei tohiks Yoastist stopp-sõnu eemaldada sest see võib muuta teie püsilinke imelikeks. Pistikprogramm lisab vasakul asuvale peamisele armatuurlaua vahekaardile suvandi „TablePress”, te koostaksite tabeli ja kasutaksite tabeli kuhu tahes lisamiseks lühinumbrit.

tablepress-wordpress-plugin

14. Katkise lingi kontrollija

Seda pistikprogrammi tuleks AINULT iga paari kuu tagant kasutada teie katkiste linkide skannimiseks. Muidu kasutab see palju serveriressursse ja võib põhjustada teie veebisaidi aeglase töötamise (mistõttu see pistikprogramm on keelatud selliste hostide poolt nagu Godaddy). Kui aga saate seda pistikprogrammi käitada nii sageli, parandage katkised lingid viivitamatult ja kustutage see, siis ei tohiks probleem olla. See on parim pistikprogramm selle jaoks ja muudab katkenud linkide parandamise otse selle liidesesse väga lihtsaks.

Kui olete pistikprogrammi installinud, otsib see viivitamatult katkiseid linke. Laske sellel mõni minut joosta ja asustada, seejärel minge üle tööriistadele -> Broken Links, et leida oma saidil purunenud linkide loend. Minge igaüks neist läbi ja saate lingi parandada, lahti ühendada või selle lahti lükata. Nagu ma ütlesin saate selle juhtpaneeli kõik katkised lingid parandada ilma, et peaksite iga lehte / postitust läbi vaatama.

katkine link-kontrollija-pistikprogramm

15. Südame löögi kontroll

Kui jätate WordPressi armatuurlaua pikemaks ajaks ülesse, võib teie veebisait aeglustuda ja serverist ressursse imeda (võidakse põhjustada CPU ülearust). Südame löögi reguleerimine võimaldab teil seda teha hallata WordPressi südamelöögi API sagedust mis seda takistab. Sageduse saate muuta 15–60 sekundiks või täielikult keelata. Kui installitud, minge aadressile Seadistused -> Südame löögi kontroll ja muutke südame löögisageduse tühistamine väärtuseks 60 sekundit.

WordPressi pulsijuhtimine

Vaata ka:

Genesise raamistiku pistikprogrammid – kui kasutate Genesise raamistik kõrval StudioPress ja otsime Genesise pistikprogrammid saidi kohandamiseks (väljaspool neid, mida ma just loetlesin, mitte Genesis) koostasin eraldi loendi. See sisaldab mõnda StudioPressi pistikprogrammid aga ka mõned teised.

Need on kõik olulised WordPressi pluginad ja ma olen seda loendit mitu korda muutnud, nii et see toimib endiselt kindla ressursina. Kui leidsite selle kasulikuks, siis palun jagage seda. Ma hindan seda 🙂

Terviseks,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector