15 najdôležitejších doplnkov WordPress pre SEO, optimalizáciu rýchlosti, zálohy, bezpečnosť a optimalizáciu webových stránok

Doplnky WordPress


Posadnutý Doplnky WordPress ako ja?

Tu je zoznam doplnkov pre SEO, optimalizácia rýchlosti, dizajn, zabezpečenie, zálohy a ďalšie doplnky na optimalizáciu vašich stránok. Tieto všetky používam na svojej vlastnej stránke WordPress a všetky majú hodnotenie 4 a viac hviezdičiek. Napísal som tutoriály o mnohých z nich vrátane ako nakonfigurovať vaše nastavenia, optimalizácia obsahu pomocou služby Yoast, a konfigurácia W3 Total Cache na zlepšenie doby načítania. Väčšina výukových programov má veľa komentárov, pretože mnohí ich považovali za užitočné – dúfam, že aj vy.

Všetky tieto doplnky sú ľahké ako som tiež posadnutý Optimalizácia rýchlosti WordPress. V tomto zozname používam takmer každý doplnok a moje stránky sa stále načítajú do 1 sekundy v Pingdom. Ak však doplnky nepoužívate v určitom čase a potrebujete ich iba raz za čas, je dobré ich odstrániť, a potom ich podľa potreby znova aktivovať. Tu je môj zoznam dôležitých doplnkov WordPress:

 1. Váš SEO
 2. Celková medzipamäť W3
 3. Bohaté úryvky zo všetkých stránok Schema.org
 4. Imagify
 5. iThemes Security
 6. UpdraftPlus
 7. P3 (Plugin Performance Profiler)
 8. Rýchle presmerovanie na stránku alebo príspevok
 9. Anti-Spam
 10. Logika pre widgety
 11. TinyMCE Advanced
 12. Google Analytics
 13. TablePress
 14. Kontrola prerušeného odkazu
 15. Kontrola srdcového rytmu

Aj keď je v tomto príspevku 15 doplnkov, uvedených je 10 najlepších:

Top 10-WordPress-plugins-infographic

1. Váš SEO

Viem, že už väčšinu z vás už máte, pravdepodobne ste však nenakonfigurovali správne nastavenia, nepreskúmali kľúčové slová s najlepším zameraním ani optimalizovali obsah na svoj plný potenciál. Použite moje príručky nižšie na zaostrenie vašich schopností a začatie hodnotenia stránok / príspevkov vyššie vo vyhľadávačoch.

Nakonfigurujte nastavenia Yoast – vyplňte informácie o svojej firme, nakonfigurujte službu Google Search Console a ďalšie nástroje pre správcov webu, nastavte ideálnu štruktúru svojich titulov SEO, zabráňte duplicite obsahu vo vašom súbore Sitemap, opravte nefunkčné stránky (chyby indexového prehľadávania) a vylaďte všetky svoje nastavenia optima pre SEO. Výukový program nastavení Yoast použilo 50 000+ ľudí.

Vaše všeobecné nastavenia

Skúmam kľúčové slová zamerané na zameranie – použitie Automatické dopĺňanie Google a Prieskumník kľúčových slov Moz (dva najlepšie nástroje na výskum kľúčových slov podľa môjho názoru) zostaviť zoznam kľúčových slov s dlhým chvostom a uistiť sa, že vám neuniknú ŽIADNE vety. Google každé kľúčové slovo pomocou Rozšírenie Google Chrome pre MozBar naučiť sa konkurencii jednotlivých kľúčových slov. Pomocou týchto údajov môžete odfiltrovať konkurenčné frázy a nechať si kľúčové slová s vysokou príležitosťou, ktoré by ste mali mať na stránke 1.

Kľúčové slová automatického dopĺňania Google

moz-kľúčové slovo-explorer-výskumná

Optimalizácia obsahu / zeleného svetla – ľudia, ktorí boli vo vašom svete posadnutí zeleným svetlom, úplne nerozumejú veľkému obrazu optimalizácie obsahu. Yoast zisťuje iba presné zhody kľúčových slov, takže zelené svetlá nie sú vždy možné a navyše existuje veľa spôsobov, ako optimalizovať obsah mimo Yoast (videá, bohaté úryvky, pridanie obsahu a ďalšie). Tento tutoriál použite na získanie nápadov na optimalizáciu obsahu namiesto toho, aby ste boli posadnutí zelenými svetlami.

SEO pre analýzu obsahu

Vaše rozšírenia

2. Celková medzipamäť W3

Najobľúbenejší návod na mojej stránke je môj odporúčané nastavenie W3 Total Cache čo pomohlo viacerým ľuďom skrátiť dobu načítania stránky na menej ako 1 sekundu (prečítajte si komentáre). Obsahuje vopred nakonfigurovaný súbor zip, ktorý môžete nahrať priamo do svojho vlastného doplnku W3 Total Cache.

Toto je jeden z najlepších doplnkov pre vyrovnávaciu pamäť a vylepší vaše skóre rýchlosti v nástrojoch, ako sú GTmetrix a Google PageSpeed ​​Insights. Avšak, rovnako ako Yoast, mnoho ľudí nenakonfiguruje nastavenia správne. Použite môj tutoriál na nakonfigurovanie rozdielov kariet „výkon“ v ľavej časti vášho dashboardu W3 Total Cache. Tento doplnok sa integruje s Cloudflare (zadarmo) a MaxCDN (6,75 $ / mesiac s mojím 25% zľava na MaxCDN kupón), Ktoré môžete použiť CloudFlare a MaxCDN v mojom návode na ďalšie zlepšenie vašich časov načítania. Keď dokončíte konfiguráciu W3 Total Cache (a dúfajme, že si prečítate celý môj) Sprievodca optimalizáciou rýchlosti WordPress), dúfajme, že vaše skóre GTmetrix bude vyzerať asi takto …

GTmetrix WordPress Speed ​​Report

3. Bohaté úryvky zo všetkých stránok Schema.org

Pridá na váš web WordPress bohaté úryvky ktoré vám pomôžu vyniknúť vo vyhľadávačoch pridaním „dodatočných informácií“ k úryvkom vo forme kontrolných hviezd, informácií o receptoch, udalostí a ďalších podporovaných údajov. Môžete to urobiť pomocou Doplnok All In One Schema.org Rich Snippets (zadarmo, ale veľmi minimálne a má veľa obmedzení) alebo Doplnok Rich Snippets WP (prémia a má oveľa viac funkcií). To sa zlepšuje miery prekliknutia a premávka, takže ak ste to ešte neurobili, prečítajte si moje príručky k týmto doplnkom, ktoré vám ukážu, ako ich pridať.

bohatý-úryvky-značkovacie

4. Imagify

Bezstratovo komprimujte obrázky, aby sa načítali rýchlejšie (hromadne). Imagify je zadarmo, kým nedosiahnete mesačnú kvótu 25 MB mesačne alebo 4,99 $ mesačne za 1 GB (ktoré môžete zvyčajne použiť jednorazovo pre všetky existujúce obrázky počas prvého mesiaca, zrušiť a potom jednoducho použiť bezplatný účet). Tento doplnok je omnoho lepší ako iné úplne bezplatné doplnky, pretože tie môžu často zlomiť obrázky, v skutočnosti ich nekomprimovať alebo môžu mať chyby. S Imagify vás len Prihlásiť Se, nainštalujte doplnok, do nastavení zadajte svoje rozhranie API, prejdite do časti „Médiá“ a hromadne optimalizujte všetky svoje obrázky.

imagify-WordPress-image-optimalizácia

5. iThemes Security

Pravdepodobne ste počuli, že iThemes, WordFence a Sucuri sú 3 z najlepších bezpečnostných doplnkov pre WordPress. Páči sa mi iThemes Security, pretože môžete spustiť bezpečnostnú kontrolu jedným kliknutím a ísť dole po jednoduchom kontrolnom zozname zraniteľností. Kliknite na tlačidlo „opraviť“ a každý by mal byť celkom jednoduchý.

ithemes-security-plugin

6. UpdraftPlus

UpdraftPlus umožňuje zálohovať manuálne alebo automaticky. Má 5-hviezdičkový prehľad a je veľmi ľahké ho používať a konfigurovať. Nebuďte osobou, ktorá stratí svoj web, pretože ste si nezabezpečili zálohu. UpdraftPlus vám môže ušetriť zo straty stoviek hodín práce.

Zálohovanie aktualizácie

7. P3 (Plugin Performance Profiler)

Diagnostikujte pomalé načítavanie doplnkov WordPress, ktoré poškodzujú rýchlosť vašich stránok, takže ich môžete odstrániť alebo nájsť alternatívne, ľahké doplnky. Príliš veľa doplnkov (alebo iba jeden veľký doplnok) môže zabiť rýchlosť vášho webu. Tiež by som chcel spustiť doplnok P3 pri každej inštalácii nového doplnku, aby som zistil, ako to ovplyvní môj čas načítania. Ak ste predtým P3 ešte nespustili a máte veľa pomalých doplnkov, budete musieť preskúmať alternatívne doplnky, ktoré sú ľahké, ale poskytujú rovnakú funkcionalitu ako starý doplnok..

P3 Performance Profiler

8. Rýchle presmerovanie na stránku alebo príspevok

Ak stránku alebo príspevok zverejníte a zmeníte ich adresu URL (trvalý odkaz), musíte nastaviť 301 presmerovanie na presmerovanie starej adresy URL na novú adresu URL. V opačnom prípade sa z nej stane stránka 404 a stratíte všetky odkazy, ktoré na ňu odkazovali. Môžete to urobiť pomocou rýchleho presmerovania stránky / odosielania (bezplatná metóda, ktorú vám ukážem) alebo prémiová verzia Yoast čo je 69 dolárov ročne.

Ak chcete tieto chyby indexového prehľadávania nájsť na svojom webe, musíte najprv nastaviť Konzolu Google Search Console v časti „Nástroje správcu webu“ v aplikácii Yoast pomocou možnosti overenia HTML. Potom prejdite do vyhľadávacej konzoly služby Yoast a overte svoju totožnosť pomocou služby Search Console. Mali by ste vidieť všetky chyby indexového prehľadávania. Ak práve nastavujete službu Search Console, bude trvať niekoľko dní, kým sa údaje naplnia.

Yoast-Google-Search-Console

Ak chcete nastaviť presmerovanie 301 pomocou funkcie Quick Page / Post Redirect, nainštalujte doplnok a potom prejdite na stránku Quick Redirects -> Rýchle presmerovania na hlavnom paneli WordPress. Zadajte starú nefunkčnú adresu URL zobrazenú vo videu a potom novú adresu URL (najrelevantnejšej stránky na vašom webe), na ktorú chcete presmerovať …

301 Príklad presmerovania

9. Anti-Spam

Testovali sme početné doplnky proti spamu a toto je najjednoduchšie nastaviť, pretože ste ho práve nainštalovali. A čo je dôležitejšie, funguje to. Nainštalujte ho a sledujte, ako vaše spamové komentáre zmiznú.

anti-spam-plugin

10. Logika pre widgety

Umožňuje určiť, ktoré widgety sa zobrazia na rôznych stránkach, príspevkoch, kategóriách a archivovaných stránkach. To vám pomôže zobraziť najrelevantnejší obsah vo vašich miniaplikáciách v závislosti od typu obsahu, ktorý si čitateľ prezerá. Po inštalácii sa v dolnej časti každého miniaplikácie objaví sekcia „logika widgetov“, do ktorej zadáte a podmienená značka na kontrolu, kde sa zobrazuje.

Widget-logic

11. TinyMCE Advanced

Chcete viac možností úprav vo vizuálnom editore? Tento šikovný doplnok WordPress pridáva do editora ďalšie funkcie, takže môžete svoj obsah ďalej prispôsobovať a vyzerať pekne.

TinyMCE pokročilé

12. Google Analytics

Aj keď je vždy najlepšie vložiť svoj sledovací kód Google Analytics ručne do päty, pomocou tohto doplnku môžete overiť Google Analytics na svojom webe WordPress. Stačí skopírovať svoj kód UA zo služby Google Analytics a vložiť ho do doplnku v časti Nastavenia -> Google Analytics. Počkajte niekoľko dní na aktiváciu a potom prejdite na svoj účet Google Analytics, aby ste získali údaje.

Môžete si ich zadarmo stiahnuť vlastné informačné panely Google Analytics na segmentáciu návštevnosti zo stránok SEO, sociálnych médií, mobilných sietí, návštevnosti zo sprostredkovania a ďalších užitočných údajov o vašich návštevníkoch. Aj keď v službe Google Analytics existuje veľa údajov, prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, je urobiť pozrite sa na svoje stránky s nízkym výkonom (stránky s nízkym priemerným časom na stránke + vysokou mierou okamžitých odchodov) a vylepšiť ich obsah.

Stručný prehľad - informačný panel Google Analytics

13. TablePress

Pomocou tohto 5-hviezdičkového doplnku na recenziu vytvorte tabuľky na svojom webe WordPress. CSS a styling možno úplne prispôsobiť tak, aby sa zhodovali s farbami / značkou vášho webu WordPress. Táto konkrétna tabuľka vám ukáže prečo by ste nemali odstrániť zastávkové slová vo svojom príbehu pretože to môže spôsobiť, že vaše permalinky vyzerajú čudne. Doplnok pridá na vašu hlavnú kartu hlavného panela vľavo možnosť „TablePress“, vytvorili by ste tabuľku a potom kdekoľvek pridáte tabuľku pomocou krátkeho kódu.

tablepress-WordPress-plugin

14. Kontrola prerušeného odkazu

Tento doplnok by sa mal používať IBA každých pár mesiacov na vykonanie kontroly nefunkčných odkazov. Inak použije veľa serverových prostriedkov a môže spôsobiť pomalý chod vašich webových stránok (preto je tento doplnok taký zakázané hostiteľom ako Godaddy). Ak však tento doplnok môžete spustiť raz za čas, okamžite opravte nefunkčné odkazy a potom ich odstráňte. Nemal by sa vyskytnúť problém. Je to najlepší doplnok na tento účel a je veľmi ľahké opraviť nefunkčné odkazy priamo v jeho rozhraní.

Po nainštalovaní doplnku sa okamžite vyhľadajú nefunkčné odkazy. Nechajte ho bežať a vyplňte ho niekoľko minút, potom prejdite na stránku Nástroje -> Nefunkčné odkazy a nájdete zoznam nefunkčných odkazov na vašom webe. Prejdite si každý z nich a môžete si vybrať odkaz opraviť, zrušiť jeho prepojenie alebo ho zrušiť. Ako som povedal môžete opraviť všetky nefunkčné odkazy na tomto informačnom paneli bez toho, aby ste museli prechádzať každou stránkou / príspevkom.

zlomený-link-checker-plugin

15. Kontrola srdcového rytmu

Ponechanie dashboardu WordPress na dlhší čas môže spomaliť vaše webové stránky a nasať zdroje servera z vášho hostiteľa (potenciálne spôsobiť nadbytočné množstvo CPU). Ovládanie srdca vám to umožní spravujte frekvenciu rozhrania Heartbeat API systému WordPress čo tomu bráni. Frekvenciu môžete zmeniť na 15-60 sekúnd alebo ju úplne zakázať. Po inštalácii prejdite na Nastavenie -> Kontrola srdcového rytmu a zmeňte potlačenie srdcového rytmu na 60 sekúnd.

Kontrola srdcového rytmu WordPress

Pozri tiež:

Doplnky Genesis Framework – ak používate Genesis Framework podľa StudioPress a hľadajú Doplnky Genesis na prispôsobenie vašich stránok (mimo tých, ktoré som práve neuviedol v zozname Genesis), vytvoril som samostatný zoznam. Zahŕňa niektoré Doplnky StudioPress ale aj niekoľko ďalších.

Toto sú všetky dôležité doplnky WordPress a tento zoznam som niekoľkokrát upravil, takže naďalej slúži ako solídny zdroj. Ak to považujete za užitočné, zdieľajte ho. Cením si to :)

na zdravie,
Tomáš

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map