15 найважливіших плагінів WordPress для SEO, оптимізації швидкості, резервного копіювання, безпеки та оптимізації веб-сайтів

WordPress плагіни


Мати нав’язливу ідею WordPress плагіни як я?

Ось список плагінів для SEO, оптимізація швидкості, дизайн, безпека, резервне копіювання та інші плагіни для оптимізації вашого сайту. Я використовую все це на власному веб-сайті WordPress, і всі вони мають рейтинг 4+ зірок. Я написав підручники щодо багатьох з них, в тому числі як налаштувати налаштування Yoast, оптимізація вмісту за допомогою Yoast, і налаштування загального кешу W3 щоб покращити навантаження. Більшість навчальних посібників мають багато коментарів, оскільки багато людей вважають їх корисними – я сподіваюся, що ви теж зробите це.

Всі ці плагіни мають невелику вагу як я також одержимий Оптимізація швидкості WordPress. Я використовую майже кожен плагін у цьому списку, і мій сайт все ще завантажується менше 1 секунди в Pingdom. Однак якщо ви не використовуєте плагіни в певний час, а потрібні лише раз у раз, добре їх видалити, а потім реактивувати лише за потреби. Ось мій список важливих плагінів WordPress:

 1. Йоаст SEO
 2. W3 Загальний кеш
 3. Усі в одному Schema.org Rich Snippets
 4. Уявіть
 5. iThemes Security
 6. UpdraftPlus
 7. P3 (Profiler Performance Plugin)
 8. Швидка перенаправлення сторінки / публікації
 9. Анти-спам
 10. Логіка віджетів
 11. TinyMCE Advanced
 12. Google Analytics
 13. TablePress
 14. Перервана перевірка посилань
 15. Контроль серцебиття

Хоча в цій публікації є 15 плагінів, топ-10 наведені тут:

Топ-10 слів-прес-плагінів-інфографіки

1. Йоаст SEO

Я знаю, що у більшості з вас вже є Yoast, але ви, мабуть, не налаштували належних налаштувань, не дослідили найкращі ключові слова фокусу або оптимізували вміст до повного потенціалу. Скористайтеся моїми посібниками нижче, щоб посилити свої навички та почати ранжувати сторінки / публікації вище в пошукових системах.

Налаштуйте налаштування Yoast – заповніть інформацію про свою компанію, налаштуйте пошукову консоль Google та інші інструменти для веб-майстрів, встановіть ідеально структуру ваших SEO-назв, запобігайте повторенню вмісту у вашій мапі сайту, виправляйте зламані сторінки (помилки сканування) та налаштовуйте всі налаштування Yoast, щоб вони були оптимальними для SEO. Моїм навчальним посібником з налаштувань Yoast було використано 50 000+ людей.

Загальні параметри Yoast

Дослідження ключових слів фокусу – використання Автозаповнення Google і Moz Explorer (на мою думку, два найкращі інструменти дослідження ключових слів), щоб скласти список ключових слів із довгим хвостом і переконатися, що ви не пропустите жодні фрази. Google кожне ключове слово, використовуючи Розширення Google Chrome для MozBar дізнатися конкуренцію кожного ключового слова. Використовуйте ці дані для фільтрації конкурентних фраз, залишаючи вам ключові слова з високою можливістю, про які ви повинні мати можливість перейти на сторінку 1.

Ключові слова автозаповнення Google

moz-ключове слово-explorer-дослідження

Зміст / Оптимізація зеленого світла – люди, одержимі отримання зелених вогнів в Yoast, не повністю розуміють широку картину оптимізації контенту. Yoast виявляє лише точні збіги ключових слів, тому зелене світло не завжди можливий, а також є ТОНИ способів оптимізації вмісту поза Yoast (відео, багаті фрагменти, додавання змісту тощо). Скористайтеся цим підручником, щоб отримати ідеї для оптимізації ВАШОГО вмісту, а не одержимих зеленими вогнями Yoast.

Аналіз контенту Yoast SEO

Розширення Йоаст

2. W3 Загальний кеш

Найпопулярніший підручник на моєму сайті – це мій рекомендовані настройки W3 Total Cache що допомогло багатьом людям скоротити час завантаження сторінки до менше 1 секунди (читайте коментарі). Він включає попередньо налаштований zip-файл, який ви можете завантажувати безпосередньо у свій власний плагін W3 Total Cache.

Це один з найкращих плагінів кешу, який покращить показники швидкості в таких інструментах, як GTmetrix та Google PageSpeed ​​Insights. Однак, як і Yoast, багато людей не налаштовують налаштування належним чином. Скористайтеся моїм підручником, щоб налаштувати вкладки “продуктивність” різниці зліва на панелі приладів. Встановлено W3 Total Cache. Цей плагін інтегрується з Cloudflare (безкоштовно) та MaxCDN ($ 6,75 / місяць з моїм Купон MaxCDN знижується на 25%), Якими ви можете скористатися Хмара і MaxCDN розділ мого підручника для подальшого покращення часу завантаження. Коли ви закінчили налаштування загального кешу W3 (і, сподіваюся, прочитали весь мій файл) Посібник з оптимізації швидкості WordPress), сподіваємось, ваші бали GTmetrix будуть виглядати приблизно так …

Звіт про швидкість Wordmetre WordPress

3. Усі в одному Schema.org Rich Snippets

Додає багаті фрагменти на ваш сайт WordPress що допомагає вам виділитися в пошукових системах, додаючи «додаткову інформацію» до фрагментів у вигляді зірок огляду, інформації про рецепти, події та інших підтримуваних даних. Це можна зробити за допомогою Все в одному плагіні Schema.org Rich Snippets (безкоштовно, але дуже мінімально і має багато обмежень) або Плагін WP Rich Snippets (преміум і має багато додаткових функцій). Це покращується рейтинг кліків і трафіку, тому якщо ви цього ще не зробили, прочитайте мої посібники з цих плагінів, де показано, як їх додати.

rich-snippets-markup

4. Уявіть

Без втрат стискайте зображення, щоб швидше завантажуватися (оптом). Увімкніть безкоштовно, поки ви не отримаєте щомісячну квоту в розмірі 25 Мб на місяць або 4,99 дол. США на місяць за 1 Гб (яку зазвичай можна використовувати одноразово для всіх наявних зображень протягом першого місяця, скасувати, а потім просто скористатися безкоштовним обліковим записом). Цей плагін набагато кращий, ніж інші повністю безкоштовні плагіни, оскільки вони часто можуть порушувати зображення, а не стискати їх, або вони можуть мати помилки. З Уявляй тебе просто підпишіться, встановіть плагін, введіть свій API в налаштуваннях, перейдіть до розділу «медіа», щоб масово оптимізувати всі ваші зображення.

образ-wordpress-оптимізація зображень

5. iThemes Security

Ви, напевно, чули, що iThemes, WordFence та Sucuri – це 3 найкращих плагіни безпеки для WordPress. Мені подобається безпека iThemes, тому що ви можете запустити перевірку безпеки в один клік і пройти вниз по простому контрольному списку вразливих місць. Натисніть кнопку «виправити», і кожна повинна бути досить простою.

ithemes-security-плагін

6. UpdraftPlus

UpdraftPlus дозволяє робити резервні копії вручну або автоматично. Він має 5-зірковий огляд і дуже простий у використанні та налаштуваннях налаштувань. Не будьте тим, хто втрачає веб-сайт, тому що ви не зробили резервну копію. UpdraftPlus може врятувати вас від втрати сотень годин роботи.

Резервне копіювання UpdraftPlus

7. P3 (Profiler Performance Plugin)

Діагностуйте повільні завантаження плагінів WordPress, які шкодять швидкості вашого сайту, щоб ви могли їх видалити або знайти альтернативні, легкі плагіни. Занадто багато плагінів (або лише 1 великий плагін) можуть вбити швидкість вашого сайту. Мені також подобається запускати плагін P3 кожного разу, коли я встановлюю новий плагін, щоб побачити, як це впливає на мій час завантаження. Якщо ви раніше не запускали P3 і у вас є багато повільних плагінів, вам потрібно буде вивчити альтернативні плагіни, які мають легку вагу, але забезпечують таку ж функціональність, як і старий плагін.

P3 Performance Profiler

8. Швидка перенаправлення сторінки / публікації

Якщо ви публікуєте сторінку / публікацію та змінюєте її URL-адресу (постійна посилання), вам потрібно налаштувати a 301 переадресація щоб направити стару URL-адресу на нову URL-адресу. Інакше він стане 404 сторінкою, і ви втратите будь-які посилання, які раніше вказували на цю сторінку. Ви можете це зробити, скориставшись швидким перенаправленням сторінки / публікації (безкоштовний метод, який я вам покажу), або преміальна версія Yoast що становить $ 69 / рік.

Щоб знайти ці помилки сканування на своєму веб-сайті, спочатку потрібно встановити консоль пошуку Google у розділі «Інструменти для веб-майстрів» в Yoast, використовуючи опцію підтвердження HTML. Потім перейдіть до “Пошукової консолі” Йоаст і підтвердіть автентичність Yoast за допомогою консолі пошуку. Ви повинні побачити всі ваші помилки сканування. Якщо ви просто налаштуєте пошукову консоль, дані знадобляться кілька днів.

Yoast-Google-Search-Console

Щоб налаштувати переадресацію 301 за допомогою швидкого перенаправлення сторінки / публікації, встановіть плагін та перейдіть до Швидкого переадресації -> Швидкі перенаправлення на інформаційній панелі WordPress. Введіть стару зламану URL-адресу, показану в Yoast, потім нову URL-адресу (найбільш релевантної сторінки на вашому веб-сайті), на яку ви хочете переспрямувати…

301 Приклад перенаправлення

9. Анти-спам

Я перевірив численні плагіни проти спаму, і цей самий простий у налаштуванні, оскільки ви просто встановите його. Що ще важливіше, це працює. Встановіть його і спостерігайте, як ваші спам-коментарі відпадають.

анти-спам-плагін

10. Логіка віджетів

Дозволяє контролювати, які віджети відображаються на різних сторінках, публікаціях, категоріях та архівованих сторінках. Це вам допомагає показати найбільш релевантний контент у ваших віджетах залежно від того, який тип вмісту переглядає ваш читач. Після встановлення ви побачите розділ «логіка віджетів» внизу кожного віджета, куди ви введете умовна бирка контролювати, де воно з’являється.

віджет-логіка

11. TinyMCE Advanced

Хочете більше варіантів редагування у візуальному редакторі? Цей чудовий плагін WordPress додає додаткові функції у ваш редактор, щоб ви могли додатково налаштувати вміст і зробити його гарним.

тинімс-просунутий

12. Google Analytics

Хоча завжди найкраще вручну вставляти код відстеження Google Analytics у колонтитул, ви можете використовувати цей плагін для підтвердження Google Analytics на своєму сайті WordPress. Просто скопіюйте свій код UA з Google Analytics і вставте його у плагін у розділі Налаштування -> Google Analytics. Почекайте кілька днів для активації, а потім перейдіть до свого облікового запису Google Analytics, щоб отримати дані.

Ви можете завантажити їх безкоштовно спеціальні інформаційні панелі Google Analytics сегментувати трафік від SEO, соціальних медіа, мобільного, реферального трафіку та інших корисних даних про відвідувачів. Хоча в Google Analytics є багато даних, перше, що вам потрібно зробити подивіться на ваші низькопродуктивні сторінки (сторінки з низьким середнім часом на сторінці + високими показниками відмов) та покращувати вміст на них.

На перший погляд - інформаційна панель Google Analytics

13. TablePress

Використовуйте цей плагін з 5 зірками для огляду для створення таблиць на вашому сайті WordPress. CSS та стиль можна повністю налаштувати під колір / брендинг вашого сайту WordPress. Ця конкретна таблиця показує вам чому ви не повинні видаляти стоп-слова в Yoast тому що це може зробити ваші постійні посилання дивними. Плагін додає параметр “TablePress” на головну вкладку панелі зліва, ви створили б таблицю, а потім скористаєтеся коротким кодом, щоб додати таблицю будь-де.

tablepress-wordpress-плагін

14. Перервана перевірка посилань

Цей плагін повинен використовуватися ТІЛЬКИ кожні пару місяців для запуску сканування ваших зламаних посилань. В іншому випадку він використовуватиме тону ресурсів сервера і може призвести до повільного запуску вашого веб-сайту (саме тому цей плагін є заборонено приймати таких господарів, як Godaddy). Однак якщо ви можете запускати цей плагін раз настільки часто, негайно виправляйте свої зламані посилання, а потім видаляйте їх, не повинно виникнути проблем. Це найкращий плагін для цього і дозволяє дуже легко виправити непрацюючі посилання безпосередньо в його інтерфейсі.

Після того, як ви встановите плагін, він негайно сканує наявність несправних посилань. Нехай вона працює і заповнюється кілька хвилин, а потім перейдіть до Інструментів -> Несправні посилання, щоб знайти список зламаних посилань на вашому сайті. Пройдіть кожну з них, і ви зможете виправити посилання, від’єднати його або відхилити. Як я вже сказав ви можете виправити всі зламані посилання на цій інформаційній панелі без необхідності переходити через кожну сторінку / публікацію.

плагін з розірваною посиланням

15. Контроль серцебиття

Якщо довго залишати інформаційну панель WordPress, ви можете уповільнити ваш веб-сайт і витягнути серверні ресурси з вашого хоста (що може призвести до перенапруги процесора). Контроль серцебиття дозволяє вам керуйте частотою API серцебиття WordPress що перешкоджає цьому. Ви можете змінити частоту на 15-60 секунд або повністю відключити її. Після встановлення перейдіть до Налаштування -> Контроль серцебиття і змінити частоту частоти серцебиття на 60 секунд.

Управління серцебиттям WordPress

Дивись також:

Плагіни Genesis Framework – якщо ви використовуєте Рамка генезису від StudioPress і шукають Плагіни Genesis для налаштування вашого сайту (за винятком тих, що не були в генезісі, які я щойно перерахував) я створив окремий список. Він включає деякі Плагіни StudioPress але і кілька інших.

Це всі важливі плагіни WordPress, і я кілька разів змінював цей список, щоб він продовжував слугувати надійним ресурсом. Якщо ви вважаєте це корисним, будь ласка, поділіться ним. Я ціную це :)

Ура,
Том

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map