15 nejdůležitějších pluginů WordPress pro SEO, optimalizaci rychlosti, zálohování, zabezpečení a optimalizaci webových stránek

Doplňky WordPress


Posedlý Doplňky WordPress jako já?

Zde je seznam pluginů pro SEO, rychlostní optimalizace, design, zabezpečení, zálohy a další pluginy pro optimalizaci vašeho webu. Používám je všechny na svém vlastním webu WordPress a všichni mají hodnocení 4+. Napsal jsem návody na mnoho z nich včetně jak nakonfigurovat nastavení Yoast, optimalizace obsahu pomocí služby Yoast, a konfigurace mezipaměti W3 pro zlepšení doby načítání. Většina výukových programů má spoustu komentářů, protože mnoho lidí je považovalo za užitečné – doufám, že ano.

Všechny tyto pluginy jsou lehké jak jsem také posedlý Optimalizace rychlosti WordPress. Používám téměř každý plugin v tomto seznamu a můj web se stále načítá do 1 sekundy v Pingdomu. Pokud však pluginy nepoužíváte v určitém čase a potřebujete je pouze jednou za čas, je dobré je smazat a poté je znovu aktivovat, když je to potřeba. Zde je můj seznam důležitých pluginů WordPress:

 1. Váš SEO
 2. Celková mezipaměť W3
 3. Vše v jednom Schema.org Rich Snippets
 4. Představte si
 5. iThemes Security
 6. UpdraftPlus
 7. P3 (Plugin Performance Profiler)
 8. Rychlé přesměrování stránek / příspěvků
 9. Anti-Spam
 10. Logika pro widgety
 11. TinyMCE Advanced
 12. Google Analytics
 13. TablePress
 14. Kontrola přerušeného odkazu
 15. Kontrola srdečního rytmu

Přestože je v tomto příspěvku 15 pluginů, je zde uvedeno 10 nejlepších:

top-10-wordpress-plugins-infographic

1. Váš SEO

Vím, že většina z vás už má Yoast, ale pravděpodobně jste nenakonfigurovali správná nastavení, nezkoumali klíčová slova s ​​nejlepším zaměřením ani optimalizovaný obsah, aby byl plně využit. Použijte níže uvedené průvodce k vyostření vašich dovedností a zahájení hodnocení stránek / příspěvků ve vyhledávačích výše.

Nakonfigurujte nastavení Yoast – vyplňte informace o své firmě, nakonfigurujte Google Search Console a další Nástroje pro webmastery, nastavte ideální strukturu svých titulů SEO, zamezte duplicitnímu obsahu ve vašem souboru Sitemap, opravte nefunkční stránky (chyby procházení) a vyladěte všechna vaše nastavení tak, aby byla optimální pro SEO. Výukový program nastavení Yoast použilo 50 000+ lidí.

Vaše obecné nastavení

Výzkum zaměření klíčových slov – použití Automatické doplňování Google a Prohlížeč klíčových slov Moz (dva nejlepší nástroje pro výzkum klíčových slov podle mého názoru) sestavte seznam klíčových slov s dlouhým ocasem a ujistěte se, že vám neunikne ŽÁDNÉ fráze. Google každé klíčové slovo pomocí MozBar Google Chrome Extension naučit se konkurenci jednotlivých klíčových slov. Použijte tato data k odfiltrování konkurenčních frází a ponechte si klíčová slova s ​​vysokou příležitostí, na která byste se měli dostat na stránce 1.

Klíčová slova automatického doplňování Google

moz-keyword-explorer-research

Optimalizace obsahu / zeleného světla – lidé posedlí tím, že v Yoastu svítí zelená světla, úplně nerozumí velkému obrazu optimalizace obsahu. Yoast detekuje pouze přesné shody klíčových slov, takže zelená světla nejsou vždy možná a navíc existuje mnoho způsobů, jak optimalizovat obsah mimo Yoast (videa, bohaté úryvky, přidání obsahu a další). Pomocí tohoto tutoriálu získáte nápady, jak optimalizovat svůj obsah, namísto posedlosti nad zelenými světly.

SEO pro analýzu obsahu

Vaše rozšíření

2. Celková mezipaměť W3

Nejoblíbenější výukový program na mém webu je můj doporučené nastavení W3 Total Cache což pomohlo více lidem zkrátit dobu načítání stránky na méně než 1 sekundu (přečtěte si komentáře). Zahrnuje předem nakonfigurovaný soubor ZIP, který můžete nahrát přímo do svého vlastního pluginu W3 Total Cache.

Jedná se o jeden z nejlepších pluginů pro mezipaměť a zlepší to vaše skóre rychlosti pomocí nástrojů, jako jsou GTmetrix a Google PageSpeed ​​Insights. Nicméně stejně jako Yoast, mnoho lidí nenakonfiguruje nastavení správně. Pomocí mého tutoriálu nakonfigurujte karty „Performance“ rozdílu na levé straně řídicího panelu W3 Total Cache. Tento plugin se integruje s Cloudflare (zdarma) a MaxCDN (6,75 $ / měsíc s mým 25% sleva na MaxCDN kupón), Které můžete použít Zataženo a MaxCDN v mém tutoriálu, abyste dále vylepšili dobu načítání. Až dokončíte konfiguraci mezipaměti W3 (a doufejme, že si přečtete celý můj obsah) Průvodce optimalizací rychlosti WordPress), doufejme, že vaše skóre GTmetrix bude vypadat asi takto …

GTmetrix WordPress Speed ​​Report

3. Vše v jednom Schema.org Rich Snippets

Přidá na váš web WordPress bohaté úryvky což vám pomůže vyniknout ve vyhledávačích přidáním „dodatečných informací“ k úryvkům ve formě kontrolních hvězd, informací o receptech, událostí a dalších podporovaných údajů. Můžete to udělat pomocí Vše v jednom Schema.org Rich Snippets Plugin (zdarma, ale velmi minimální a má mnoho omezení) nebo Plugin WP Rich Snippets (prémiové a má mnohem více funkcí). To se zlepšuje míry prokliku a provoz, takže pokud jste tak ještě neučinili, přečtěte si moje návody k těmto pluginům, které vám ukážou, jak je přidat.

značení bohatých úryvků

4. Představte si

Bezztrátově komprimujte obrázky tak, aby se načítaly rychleji (hromadně). Imagify je zdarma, dokud nedosáhnete měsíční kvóty 25 MB za měsíc nebo 4,99 $ / měsíc za 1 GB (kterou můžete obvykle použít jednorázově pro všechny stávající obrázky během prvního měsíce, zrušit a poté použít pouze bezplatný účet). Tento plugin je mnohem lepší než ostatní zcela zdarma pluginy, protože tyto obrázky mohou často porušovat obrázky, ve skutečnosti je komprimovat nebo mohou mít chyby. S Imagify vás jen Přihlásit se, Nainstalujte plugin, zadejte své API do nastavení, přejděte do sekce „media“ a hromadně optimalizujte všechny své obrázky.

imagify-wordpress-image-optimisation

5. iThemes Security

Pravděpodobně jste slyšeli, že iThemes, WordFence a Sucuri jsou 3 z nejlepších bezpečnostních pluginů pro WordPress. Líbí se mi iThemes Security, protože můžete spustit bezpečnostní kontrolu jedním kliknutím a jít dolů po jednoduchém kontrolním seznamu zranitelností. Klikněte na tlačítko „opravit“ a každý by měl být docela snadný.

ithemes-security-plugin

6. UpdraftPlus

UpdraftPlus umožňuje provádět zálohy ručně nebo automaticky. Má 5 hvězdiček recenzi a je velmi snadné použití a konfiguraci nastavení. Nebuďte osobou, která ztratí svůj web, protože jste si nevzali zálohu. UpdraftPlus by vás mohl zachránit před ztrátou stovek hodin práce.

Záloha UpdraftPlus

7. P3 (Plugin Performance Profiler)

Diagnostikujte pomalé načítání pluginů WordPress, které poškozují rychlost vašeho webu, abyste je mohli smazat nebo najít alternativní, lehké pluginy. Příliš mnoho pluginů (nebo jen 1 velký plugin) může zabít rychlost vašeho webu. Chtěl bych také spustit modul P3, kdykoli instaluji nový plugin, abych viděl, jak to ovlivní můj čas načítání. Pokud jste dosud P3 nespustili a máte spoustu pomalých pluginů, budete muset prozkoumat alternativní pluginy, které jsou lehké, ale poskytují stejnou funkčnost jako starý plugin.

P3 Performance Profiler

8. Rychlé přesměrování stránek / příspěvků

Pokud publikujete stránku / příspěvek a změníte její adresu URL (trvalý odkaz), musíte nastavit 301 přesměrování přesměrovat starou URL na novou URL. Jinak se z ní stane stránka 404 a ztratíte všechny odkazy, které na tuto stránku odkazovaly. Můžete to udělat pomocí Rychlého přesměrování stránek / příspěvků (bezplatná metoda, kterou vám ukážu) nebo prémiová verze Yoast což je 69 $ / rok.

Chcete-li tyto chyby procházení najít na svém webu, musíte nejprve nastavit konzolu Google Search Console v části „Nástroje pro webmastery“ ve službě Yoast pomocí možnosti ověření HTML. Poté přejděte do „Search Console“ a ověřte Yoast pomocí Search Console. Měli byste vidět všechny chyby procházení. Pokud právě nastavíte Search Console, bude trvat několik dní, než se data naplní.

Konzola Yoast-Google-Search-Console

Chcete-li nastavit přesměrování 301 pomocí rychlého přesměrování stránek / příspěvků, nainstalujte plugin a přejděte na Rychlé přesměrování -> Rychlé přesměrování na hlavním panelu WordPress. Zadejte starou nefunkční adresu URL zobrazenou ve službě Yoast a poté novou adresu URL (nejrelevantnější stránky na vašem webu), na kterou chcete přesměrovat …

301 Příklad přesměrování

9. Anti-Spam

Vyzkoušeli jsme četné doplňky proti spamu a tento je nejjednodušší nastavení od okamžiku, kdy jste jej nainstalovali. Ještě důležitější je, že to funguje. Nainstalujte si jej a sledujte, jak vaše spamové komentáře zmizí.

anti-spam-plugin

10. Logika pro widgety

Umožňuje ovládat, které widgety se budou zobrazovat na různých stránkách, příspěvcích, kategoriích a archivovaných stránkách. To vám pomůže zobrazit nejrelevantnější obsah ve vašich widgetech v závislosti na typu obsahu, který čtenář prohlíží. Po instalaci uvidíte v dolní části každého widgetu sekci „logika widgetů“, do které zadáte a podmíněná značka řídit, kde se objeví.

widget-logic

11. TinyMCE Advanced

Chcete více možností úprav ve svém vizuálním editoru? Tento šikovný doplněk WordPress přidává do editoru další funkce, takže můžete svůj obsah dále přizpůsobovat a vypadat hezky.

drobný-pokročilý

12. Google Analytics

I když je vždy nejlepší vložit měřicí kód Google Analytics ručně do zápatí, můžete pomocí tohoto pluginu ověřit Google Analytics na svém webu WordPress. Stačí zkopírovat kód UA ze služby Google Analytics a vložit jej do pluginu v části Nastavení -> Google Analytics. Počkejte několik dní na aktivaci a poté přejděte do svého účtu Google Analytics, abyste získali data.

Můžete si je stáhnout zdarma vlastní dashboardy Google Analytics segmentovat provoz ze SEO, sociálních médií, mobilních sítí, provozu doporučení a dalších užitečných údajů o vašich návštěvnících. I když v Google Analytics je spousta dat, první věc, kterou byste měli udělat, je podívejte se na své stránky s nízkým výkonem (stránky s nízkým průměrným časem na stránce + vysokou mírou okamžitého opuštění) a vylepšit na nich obsah.

Na první pohled - řídicí panel Google Analytics

13. TablePress

Pomocí tohoto 5hvězdičkového pluginu pro recenze vytvořte tabulky na svém webu WordPress. CSS a styling lze zcela přizpůsobit tak, aby odpovídal barvám / značkám vašeho webu WordPress. Tato konkrétní tabulka vám ukáže proč byste v Yoast neměli odstraňovat stop slova protože to může způsobit, že vaše permalinky budou vypadat divně. Doplněk přidá na vaši hlavní panel dashboardu vlevo možnost „TablePress“, vytvořili byste tabulku a poté použijte kdekoli tabulku pomocí krátkého kódu.

tablepress-wordpress-plugin

14. Kontrola přerušeného odkazu

Tento plugin by se měl používat POUZE každých pár měsíců ke spuštění kontroly nefunkčních odkazů. V opačném případě bude používat spoustu serverových prostředků a může způsobit, že vaše webové stránky budou běžet pomalu (což je důvod, proč je tento plugin zakázáno hostitelů jako Godaddy). Pokud však můžete tento plugin spustit tak často, opravte nefunkční odkazy okamžitě a poté je smažte, nemělo by se jednat o problém. Je to nejlepší plugin pro tento účel a je velmi snadné opravit nefunkční odkazy přímo v jeho rozhraní.

Po instalaci pluginu se okamžitě vyhledají poškozené odkazy. Nechte to běžet a na několik minut zaplňte, poté přejděte na Nástroje -> Nefunkční odkazy pro nalezení seznamu nefunkčních odkazů na vašem webu. Projděte si každý z nich a můžete se rozhodnout opravit odkaz, odpojit jej nebo jej zrušit. Jak jsem řekl můžete opravit všechny nefunkční odkazy na tomto panelu, aniž byste museli procházet každou stránku / příspěvek.

nefunkční odkaz-checker-plugin

15. Kontrola srdečního rytmu

Ponechání řídicího panelu WordPress na dlouhou dobu může zpomalit váš web a nasát zdroje serveru z vašeho hostitele (potenciálně může způsobit přetížení CPU). Ovládání srdečního rytmu vám umožní spravovat frekvenci rozhraní WordPress Heartbeat API což tomu brání. Frekvence můžete změnit na 15-60 sekund, nebo ji úplně deaktivovat. Po instalaci přejděte na Nastavení -> Kontrola srdečního rytmu a změnit potlačení tepové frekvence na 60 sekund.

Řízení srdečního rytmu WordPress

Viz také:

Pluginy Genesis Framework – pokud používáte Genesis Framework podle StudioPress a hledají Doplňky Genesis pro přizpůsobení vašich stránek (mimo ty, které jsem právě neuvedl), vytvořil jsem samostatný seznam. To zahrnuje některé Pluginy StudioPress ale také několik dalších.

To jsou všechny důležité doplňky WordPress a tento seznam jsem několikrát upravil, takže nadále slouží jako solidní zdroj. Pokud to považujete za užitečné, sdílejte jej prosím. Vážím si toho :)

Na zdraví,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map