15 vissvarīgākie WordPress spraudņi SEO, ātruma optimizēšanai, dublēšanai, drošībai un vietnes optimizēšanai

03.06.2020
WordPress '15 vissvarīgākie WordPress spraudņi SEO, ātruma optimizēšanai, dublēšanai, drošībai un vietnes optimizēšanai
0 13 мин.

WordPress spraudņi


Apsēsts ar WordPress spraudņi kā es?

Šeit ir SEO spraudņu saraksts, ātruma optimizācija, dizains, drošība, dublējumi un citi spraudņi vietnes optimizēšanai. Es tos visus izmantoju savā WordPress vietnē, un viņiem visiem ir 4 zvaigznīšu vērtējums. Es rakstīju konsultācijas par daudzām no tām, ieskaitot kā konfigurēt Yoast iestatījumus, satura optimizēšana ar Yoast, un konfigurējot W3 kopējo kešatmiņu lai uzlabotu ielādes laiku. Lielākajai daļai mācību materiālu ir daudz komentāru, jo daudziem cilvēkiem tie ir noderīgi – es ceru, ka jūs to darāt arī jūs.

Visi šie spraudņi ir viegli kā es esmu arī apsēsta WordPress ātruma optimizācija. Es izmantoju gandrīz katru spraudni šajā sarakstā, un mana vietne joprojām tiek ielādēta mazāk nekā 1 sekundē Pingdomā. Tomēr, ja neizmantojat spraudņus noteiktā laikā un tie ir nepieciešami tikai reizi pa reizei, ieteicams to izdzēst, pēc tam atkārtoti aktivizējot tikai pēc nepieciešamības. Šis ir mans svarīgo WordPress spraudņu saraksts:

 1. Rauga SEO
 2. W3 kopējā kešatmiņa
 3. Viss vienā Schema.org bagātīgie fragmenti
 4. Iedomājies
 5. iThemes drošība
 6. UpdraftPlus
 7. P3 (spraudņa veiktspējas profils)
 8. Ātrā lappušu / ziņu pāradresācija
 9. Anti-spam
 10. Logrīku loģika
 11. TinyMCE Advanced
 12. Google Analytics
 13. TablePress
 14. Broken Link Checker
 15. Sirdsdarbības kontrole

Kaut arī šajā ziņojumā ir 15 spraudņi, 10 labākie ir uzskaitīti šeit:

top 10-wordpress-plugins-infographic

1. Rauga SEO

Es zinu, ka lielākajai daļai no jums jau ir Yoast, bet jūs, iespējams, neesat konfigurējis pareizos iestatījumus, izpētījis labākos fokusa atslēgvārdus vai optimizējis saturu, lai tas pilnībā izmantotu. Izmantojiet manas rokasgrāmatas zemāk, lai asinātu savas prasmes un sāktu lapu / ziņu ranžēšanu meklētājprogrammās augstāk.

Konfigurējiet Yoast iestatījumus – aizpildiet informāciju par uzņēmējdarbību, konfigurējiet Google Search Console un citus tīmekļa pārziņa rīkus, iestatiet ideālu SEO virsrakstu struktūru, neļaujiet dublēt saturu vietnes kartē, labojiet salauztas lapas (pārmeklēšanas kļūdas) un pielāgojiet visus Yoast iestatījumus tā, lai tie būtu optimāli SEO. Manu Yoast iestatījumu apmācību ir izmantojuši vairāk nekā 50 000 cilvēku.

Yoast vispārīgie iestatījumi

Fokusēto atslēgvārdu izpēte – izmantot Google automātiskā pabeigšana un Moz Keyword Explorer (divi labākie atslēgvārdu izpētes rīki, manuprāt), lai izveidotu garu atslēgvārdu sarakstu un pārliecinātos, ka nepalaidīsit garām nevienu frāzi. Google katru atslēgvārdu izmanto MozBar Google Chrome paplašinājums lai uzzinātu katra atslēgvārda konkurenci. Izmantojiet šos datus, lai filtrētu konkurējošās frāzes, atstājot jums atslēgvārdus ar lielām iespējām, kādiem jums vajadzētu būt pieejamiem 1. lapā.

Google automātiskās pabeigšanas atslēgas vārdi

moz-atslēgvārds-pētnieks-izpēte

Satura / zaļās gaismas optimizācija – cilvēki, kas ir apsēsti ar to, ka Yoast iegūst zaļo gaismu, pilnībā nesaprot lielo satura optimizācijas ainu. Yoast nosaka tikai precīzas atslēgvārdu atbilstības, tāpēc zaļās gaismas ne vienmēr ir iespējamas, kā arī ir daudz tonnu, kā optimizēt saturu ārpus Yoast (videoklipi, bagātīgi fragmenti, satura saraksta pievienošana un daudz kas cits). Izmantojiet šo apmācību, lai iegūtu idejas SAVA satura optimizēšanai, nevis apsēstības ar Yoast zaļajām gaismām.

Rauga satura analīze SEO

Rauga pagarinājumi

2. W3 kopējā kešatmiņa

Populārākā apmācība manā vietnē ir mana ieteicamie W3 kopējās kešatmiņas iestatījumi kas daudziem cilvēkiem ir palīdzējis samazināt lapas ielādes laiku līdz mazāk nekā vienai sekundei (lasiet komentārus). Tas ietver iepriekš konfigurētu zip failu, kuru varat augšupielādēt tieši savā W3 kopējās kešatmiņas spraudnī.

Šis ir viens no labākajiem kešatmiņas spraudņiem, kas uzlabos jūsu ātruma rādītājus tādos rīkos kā GTmetrix un Google PageSpeed ​​Insights. Tomēr tāpat kā Yoast, daudzi cilvēki nav pareizi konfigurējuši iestatījumus. Izmantojiet manu apmācību, lai konfigurētu atšķirības “veiktspējas” cilnes, kas atrodas paneļa kreisajā pusē un ir instalēta W3 kopējā kešatmiņa. Šis spraudnis tiek integrēts ar Cloudflare (bezmaksas) un MaxCDN (USD 6,75 mēnesī) ar manu 25% atlaide no MaxCDN kupona), Kuru varat izmantot Mākoņa uzliesmojums un MaxCDN sadaļu manā apmācībā, lai vēl vairāk uzlabotu ielādes laiku. Kad esat pabeidzis konfigurēt W3 kopējo kešatmiņu (un, cerams, izlasīsit visu manu WordPress ātruma optimizācijas rokasgrāmata), cerams, ka jūsu GTmetrix rādītāji izskatīsies apmēram šādi:

GTmetrix WordPress ātruma ziņojums

3. Viss vienā Schema.org bagātīgie fragmenti

Jūsu vietnei WordPress pievieno bagātīgus fragmentus kas palīdz jums izcelties meklētājprogrammās, pievienojot fragmentiem “papildu informāciju” zvaigznīšu formā, atsauksmes par receptēm, notikumiem un citiem atbalstītajiem datiem. To var izdarīt, izmantojot Viss vienā Schema.org spraudnis ar bagātīgiem fragmentiem (bezmaksas, bet ļoti minimāls un tam ir daudz ierobežojumu) vai WP Rich Snippets spraudnis (premium un vēl vairāk iespēju). Tas uzlabojas vidējais klikšķu skaits un satiksme, tāpēc, ja jūs to vēl neesat izdarījis, izlasiet manus norādījumus par šiem spraudņiem, kur parādīts, kā tos pievienot.

bagātinātu fragmentu atzīmes

4. Iedomājies

Zaudējumus bez maksas saspiež, lai ātrāk ielādētu (bez taras). Iedomājieties, ka ir bez maksas, līdz sasniegsit mēneša kvotu 25 MB mēnesī vai USD 4,99 mēnesī par 1 GB (ko parasti varat izmantot vienreizējiem visiem esošajiem attēliem pirmā mēneša laikā, atcelt, pēc tam vienkārši izmantot bezmaksas kontu). Šis spraudnis ir DAUDZ labāks nekā citi pilnīgi bezmaksas spraudņi, jo tie bieži var sabojāt attēlus, nevis tos faktiski saspiest, vai arī tajos var būt kļūdas. Ar Iedomājieties jūs tikai Pierakstīties, instalējiet spraudni, iestatījumos ievadiet savu API, dodieties uz sadaļu “Multivide”, lai masveidā optimizētu visus savus attēlus.

iedomājieties, WordPress, attēlu optimizāciju

5. iThemes drošība

Jūs, iespējams, dzirdējāt, ka iThemes, WordFence un Sucuri ir 3 no galvenajiem WordPress drošības spraudņiem. Man patīk iThemes Security, jo jūs varat palaist drošības pārbaudi ar vienu klikšķi un iziet vienkāršu ievainojamību kontrolsarakstu. Noklikšķiniet uz pogas salabot, un katrai no tām vajadzētu būt diezgan vienkāršai.

ithemes-security-plugin

6. UpdraftPlus

UpdraftPlus ļauj jums veikt dublējumus manuāli vai automātiski. Tam ir 5 zvaigžņu pārskats, un to ir ļoti viegli lietot un konfigurēt iestatījumus. Nebūtu tā, kas zaudē savu vietni, jo jūs neņēmāt rezerves kopiju. UpdraftPlus varētu ietaupīt no simtiem darba stundu zaudēšanas.

UpdraftPlus dublējums

7. P3 (spraudņa veiktspējas profils)

Diagnosticējiet lēnu WordPress spraudņu ielādi, kas kaitē jūsu vietnes ātrumam, lai jūs varētu tos izdzēst vai atrast alternatīvus, vieglus spraudņus. Pārāk daudz spraudņu (vai tikai 1 liels spraudnis) var novest pie vietnes ātruma. Man arī patīk palaist P3 spraudni ikreiz, kad instalēju jaunu spraudni, lai redzētu, kā tas ietekmē manu ielādes laiku. Ja jūs iepriekš neesat palaidis P3 un jums ir daudz lēnu spraudņu, jums būs jāmeklē alternatīvi spraudņi, kas ir viegli, bet nodrošina tādas pašas funkcijas kā vecais spraudnis.

P3 izrādes profils

8. Ātrā lappušu / ziņu pāradresācija

Ja publicējat lapu / ziņu un maināt tās URL (pastāvīgā saite), jums jāiestata a 301 novirzīšana lai novirzītu veco URL uz jauno URL. Pretējā gadījumā tā kļūs par 404 lapu un jūs zaudēsit visas saites, kuras kādreiz norādīja uz šo lapu. To var izdarīt, izmantojot ātro lapu / pēc novirzīšanu (bezmaksas metodi, kuru es jums parādīšu) vai Yoast premium versija kas ir USD 69 gadā.

Lai atrastu šīs pārmeklēšanas kļūdas savā vietnē, jums vispirms jāiestata Google meklēšanas konsole Yoast sadaļā “Webmaster Tools”, izmantojot HTML verifikācijas opciju. Pēc tam dodieties uz Yoast “Search Console” un autentificējiet Yoast ar Search Console. Jums vajadzētu redzēt visas pārmeklēšanas kļūdas. Ja tikko iestatījāt Search Console, datu aizpildīšana prasīs dažas dienas.

Yoast-Google-Search-Console

Lai iestatītu 301 novirzīšanu, izmantojot ātro lapas / pēc novirzīšanu, instalējiet spraudni un pēc tam dodieties uz sadaļu Ātrā novirzīšana -> Ātrās novirzīšanas WordPress informācijas panelī. Ievadiet veco šķelto URL, kas parādīts Yoast, un pēc tam jauno (visatbilstošākās jūsu vietnes lapas) URL, uz kuru vēlaties to novirzīt uz…

301. Novirzīšanas piemērs

9. Anti-spam

Esmu pārbaudījis daudzus anti-spam spraudņus, un šo ir visvieglāk iestatīt, kopš jūs to vienkārši instalējāt. Vēl svarīgāk, tas darbojas. Instalējiet to un vērojiet, kā pazūd komentāri par surogātpastu.

anti-spam-spraudnis

10. Logrīku loģika

Ļauj jums kontrolēt, kuri logrīki tiek parādīti dažādās lapās, ziņās, kategorijās un arhivētās lapās. Tas jums palīdz parādiet visatbilstošāko saturu logrīkos atkarībā no tā, kāda veida saturu jūsu lasītājs skata. Pēc instalēšanas katra logrīka apakšā redzēsit sadaļu “logrīka loģika”, kurā ievadīsit nosacītā birka kontrolēt, kur tas parādās.

logrīku loģika

11. TinyMCE Advanced

Vai vēlaties vairāk rediģēšanas opciju savā vizuālajā redaktorā? Šis krāšņais WordPress spraudnis redaktoram pievieno papildu funkcijas, lai jūs varētu vēl vairāk pielāgot savu saturu un padarīt to jauku.

tinymce-uzlabotas

12. Google Analytics

Lai gan Google Analytics izsekošanas kodu vienmēr ir ieteicams manuāli ievietot kājenē, varat izmantot šo spraudni, lai verificētu Google Analytics savā WordPress vietnē. Vienkārši nokopējiet savu UA kodu no Google Analytics un ielīmējiet spraudnī sadaļā Iestatījumi -> Google Analytics. Pagaidiet pāris dienas pēc aktivizēšanas, pēc tam dodieties uz savu Google Analytics kontu, lai iegūtu datus.

Jūs varat tos lejupielādēt bez maksas pielāgotus Google Analytics informācijas paneļus segmentēt satiksmi no SEO, sociālajiem saziņas līdzekļiem, mobilajām ierīcēm, novirzīšanas trafiku un citu noderīgu informāciju par jūsu apmeklētājiem. Lai gan pakalpojumā Google Analytics ir daudz datu, vispirms jums tas jādara apskatiet lapas ar zemu veiktspēju (lapas ar mazu vidējo laiku lapā + augstu atlēcienu līmeni) un uzlabojiet to saturu.

Īsumā - Google Analytics informācijas panelis

13. TablePress

Izmantojiet šo 5 zvaigžņu pārskata spraudni, lai izveidotu tabulas savā WordPress vietnē. CSS un stilu var pilnībā pielāgot, lai tas atbilstu jūsu WordPress vietnes krāsām / zīmoliem. Šī konkrētā tabula parāda jums kāpēc Yoast nevajadzētu noņemt pieturas vārdus jo tas var padarīt jūsu pastāvīgās saites dīvainas. Spraudnis galvenajā informācijas paneļa cilnē kreisajā pusē pievieno opciju “TablePress”, jūs izveidosit tabulu, pēc tam izmantosit īso kodu, lai tabulu pievienotu jebkur..

tablepress-WordPress spraudnis

Šis spraudnis TIKAI jāizmanto ik pēc pāris mēnešiem, lai veiktu šķelto saišu skenēšanu. Pretējā gadījumā tas patērēs daudz servera resursu un var izraisīt jūsu vietnes lēnu darbību (tieši tāpēc šis spraudnis ir paredzēts) aizliegts tādiem saimniekiem kā Godaddy). Tomēr, ja jūs tik bieži varat palaist šo spraudni, nekavējoties salabojiet sabojātās saites un pēc tam izdzēsiet to, problēmu nevajadzētu rasties. Tas ir labākais spraudnis tam, un tas ļauj ļoti viegli novērst bojātas saites tieši tā saskarnē.

Kad esat instalējis spraudni, tas tūlīt skenēs sabojātās saites. Ļaujiet tai darboties un apdzīvot dažas minūtes, pēc tam dodieties uz Rīki -> Broken Links, lai jūsu vietnē atrastu salauzto saišu sarakstu. Iet cauri katram, un jūs varat izvēlēties saiti labot, atsaistīt to vai noraidīt. Kā es teicu jūs varat salabot visas salauztas saites šajā informācijas panelī, neveicot cauri katrai lapai / ziņai.

šķelto saišu-pārbaudītāju-spraudnis

15. Sirdsdarbības kontrole

Atstājot WordPress informācijas paneli uz ilgu laiku, jūsu vietne var palēnināties un no resursdatora izsūkt servera resursus (iespējams, izraisot CPU pārslodzi). Sirdsdarbības kontrole ļauj jums to izdarīt pārvaldīt WordPress sirdsdarbības API biežumu kas to novērš. Jūs varat mainīt frekvenci uz 15-60 sekundēm vai pilnībā atspējot. Kad instalēta, dodieties uz Iestatījumi -> Sirdsdarbības kontrole un mainiet ignorēšanas sirdsdarbības biežumu uz 60 sekundes.

WordPress sirdsdarbības kontrole

Skatīt arī:

Genesis pamatprogrammas spraudņi – ja izmantojat Ģenēzes ietvars autors StudioPress un meklējam Genesis spraudņi vietnes pielāgošanai (ārpus tām, kuras tikko uzskaitīju ārpus ģenēzes) Es izveidoju atsevišķu sarakstu. Tas ietver dažus StudioPress spraudņi bet arī daži citi.

Šie visi ir svarīgi WordPress spraudņi, un es esmu vairākkārt mainījis šo sarakstu, lai tas joprojām kalpotu kā stabils resurss. Ja jums tas šķita noderīgi, lūdzu, dalieties tajā. ES to novērtēju 🙂

Priekā,
Toms

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector