5 najlepších služieb medzinárodnej platobnej brány pre elektronický obchod

04.06.2020
WordPress '5 najlepších služieb medzinárodnej platobnej brány pre elektronický obchod
0 10 мин.

Čo je platobná brána?

Payment Gateway je systém, ktorý umožňuje obchodníkovi prijímať kreditné alebo debetné karty a ďalšie formy elektronickej platby. Táto služba automatizuje platobnú transakciu medzi kupujúcim a obchodníkom. Keď teda kupujúci niečo kúpia v obchode, predávajúci nemusí zdieľať svoje bankové informácie. Kupujúci môžu na uskutočnenie platby použiť svoju debetnú kartu, kreditnú kartu alebo internetové bankovníctvo. Platba online je teda najjednoduchšia a všetky informácie medzi kupujúcim a predávajúcim zostávajú v bezpečí & zabezpečiť. K dispozícii je však mnoho spoločností poskytujúcich platobnú bránu. Ale ak potrebujete medzinárodnú platobnú bránu, ktorá je spoľahlivá, nízke poplatky, ľahko sa prispôsobuje a samozrejme podporuje po celom svete. V tomto článku vás zdieľam Najlepšie poskytovatelia medzinárodných platobných brán, ktorí sú skutočne dobrí a spoľahliví.


[AdSense-B]

5 najlepších služieb medzinárodnej platobnej brány:

1. Authorize.net

Medzinárodná platobná brána

Authorize.net je internetová platobná brána, ktorá je vhodná pre všetky typy podnikania, internetové obchody, elektronický obchod atď. Ak hľadáte spôsob, ako zbierať peniaze z celého sveta, potom je pre vás authorize.net najlepším riešením. Je založená v roku 1996 a má viac ako 440 000+ obchodných zákazníkov. Svojim zákazníkom poskytujú také dobré vlastnosti. Akceptujú všetky hlavné kreditné karty: Visa, MasterCard, American Express, Discover, Diner’s Club, JCB atď.

To vám však poskytne vysoko kvalitnú platobnú bránu na mieste, dokonca vám umožní akceptovať službu PayPal. Získate tiež pokročilý balík na zisťovanie podvodov, zabezpečenie platieb, podporu 24 × 7 atď. Vďaka opakovanému fakturačnému systému dostanú vaši zákazníci účet Billa bez toho, aby si miestne uložili svoje platobné informácie. A spracováva aj predplatné online.

Môžete prijímať medzinárodné transakcie od zákazníkov z celého sveta. Vaše podnikanie však musí byť založené v USA, Kanada, Veľká Británia, Európa alebo Austrália.

Kľúčové vlastnosti:

 • Prístup k účtu: Po prihlásení do účtu obchodníka budete mať všetko k dispozícii. Z administračného panela môžete spravovať a kontrolovať transakcie, konfigurovať nastavenia účtu, prezerať výpisy z účtov, sťahovať správy.
 • Prevencia podvodov: Poskytujú služby predchádzania podvodom. Informácie vašich zákazníkov zostanú v bezpečí.
 • Zabezpečenie platby: S serverom Authorize.Net si vaši zákazníci môžu byť istí, že ich údaje sú bezpečné.
 • Možnosti platby: Všetky hlavné kreditné karty: Visa, MasterCard, American Express, Discover, Zákaznícky klub, JCB, Podpisové debetné karty.
 • Digitálne platobné riešenia: Apple Pay, PayPal, Visa Checkout.

poplatky:

 • $ 49 nastavovací poplatok, plus $ 25 opakujúci sa mesačný poplatok.
 • 2,9% + $ 0,30 transakčné náklady.

Zúčtovanie: Poskytovateľ obchodného účtu účtuje poplatok za poplatok vo výške 25 USD za kompenzácie.

2. prúžok

Medzinárodná platobná brána

prúžok je jednou z najpopulárnejších najpoužívanejších medzinárodných platobných brán. Stripe je najlepší spôsob, ako prijímať platby online a v mobilných aplikáciách, pravdepodobne najobľúbenejšia dostupná alternatíva PayPal. Každý rok zaobchádzajú miliardami dolárov v prognostických podnikoch na celom svete.

Poskytuje vám možnosť prijímať platby na mieste bez mesačného poplatku. Majú k dispozícii plán priebežného financovania. Rovnako ako v prípade štandardu PayPal prichádza bez poplatkov za nastavenie. Budete však musieť zaplatiť mesačný poplatok 30 dolárov plus transakčné poplatky.

Po nastavení príde prevod na váš bankový účet dvojmesačne. Alebo si môžete zvoliť prijímanie prevodov týždenne alebo mesačne. Bohužiaľ, Stripe je k dispozícii iba v 10 krajinách: Austrália, Kanada, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Írsko, Nórsko, Švédsko, USA, Spojené kráľovstvo.

Kľúčové vlastnosti:

 • Rýchle a predvídateľné prevody: Po nastavení príde prevod na váš bankový účet dvojmesačne.
 • Možnosti platby: Všetky hlavné kreditné karty: Visa, MasterCard, American Express, Discover, Diner’s Club, JCB, platby ACH a Bitcoin, Apple Pay, Android Pay.
 • Ľahká integrácia: S ich integračným nástrojom môžete ľahko nastaviť webovú stránku elektronického obchodu.
 • Viac mien: Prúžok podporuje viac ako 100 mien.
 • Osvedčená ochrana proti podvodom: Stripe aktívne pracuje na ochrane vašej firmy pred podvodnými poplatkami a monitoruje podozrivé transakcie.

poplatky:

 • Žiadny nastavovací poplatok
 • 2,9% + 0,30 dolárov na transakciu alebo 5% + 0,05 USD pre mikrotranzakcie.

Zúčtovanie: poplatok 15 USD, ak dôjde k sporu o jednu z vašich transakcií. Ak sa však spor vyrieši vo váš prospech, vráti poplatok.

3. 2Checkout

Medzinárodné služby platobných brán

2Checkout je popredná globálna platobná platforma, ktorá umožňuje spoločnostiam prijímať online a mobilné platby od kupujúcich na celom svete. Je to jedna z najlepších medzinárodných platobných brán. Ak máte veľké webové stránky elektronického obchodu, je to pre vás to najlepšie riešenie.

Prečo je pre vás tým najlepším riešením? Pretože ich služba je k dispozícii už viac 211 krajín s 15 rôznymi jazykmi.

2Checkout nemá žiadne inštalačné poplatky. Má poplatky za spracovanie platieb (líši sa podľa krajín), napríklad: ak je vaša firma v USA, poplatky budú za úspešnú transakciu 2,9% + 30 ¢. A 1% poplatok sa vzťahuje na platby, ktoré prijímate od zákazníkov mimo Spojených štátov. Potom dostanete peniaze z 2Checkout prostredníctvom bankový prevod, medzinárodný bankový prevod, alebo na a Platiteľská karta MasterCard.

Kľúčové vlastnosti:

 • Žiadne poplatky za nastavenie: Nemajú žiadne mesačné poplatky a nemusíte platiť za inštaláciu (žiadne skryté poplatky a žiadne ďalšie poplatky).
 • Pokročilá ochrana proti podvodom: 2Checkout je certifikovaný PCI Level 1 – najvyššia možná certifikácia.
 • Možnosti platby: Prijímajte hlavné spôsoby platby vrátane kreditných kariet, debetných kariet a PayPal.
 • Konverzácia meny: Za konverziu na domácu menu sa účtuje priemerný poplatok vo výške 2 až 5% nad denným výmenným kurzom banky.
 • Flexibilná integrácia: Vyberte si z 3 prispôsobiteľných pokladničných možností a integrujte ich do viac ako 100 nákupných košíkov.

poplatky:

 • Žiadny nastavovací poplatok
 • 2,9% + 30 ¢ za úspešnú transakciu

Zúčtovanie: Za kompenzácie bude účtovaný poplatok 20 USD.

4. QuickPay

quickpay

QuickPay je kompletné riešenie pre príjem peňazí, ak máte webovú stránku elektronického obchodu. Majú viac ako 20 000 zákazníkov a každý mesiac spracúvajú viac ako 2 000 000 platieb. Môže byť integrovaný do ľubovoľného systému, napríklad do niektorého obľúbeného modulu: Woocommerce, Shopify, Opencart, PrestaShop a mnoho ďalších..

QuickPay spolupracuje s miestnymi aj medzinárodnými nadobúdateľmi a je k dispozícii vo viac ako 20 jazykoch. Ak je vaša firma mimo USA, žiadny problém. Je k dispozícii v mnohých krajinách. A podporuje všetky hlavné kreditné karty, aj keď môžete prijímať platby zaslaním e-mailu s odkazom na svojho zákazníka. Ak teda hľadáte medzinárodnú platobnú bránu pre vaše podnikanie, je to pre vás dobrá voľba..

Kľúčové vlastnosti:

 • bezpečnosť: QuickPay je certifikovaný na najnovšiu verziu PCI DSS úrovne 1 a pomocou svojich nástrojov sa môžete identifikovať a brániť sa proti podvodom.
 • Platobný systém: Prijímajte hlavné spôsoby platby vrátane kreditných kariet, debetných kariet, mobilných platieb, Paypal.
 • Flexibilná integrácia: Môžete integrovať QuickPay s viac ako 51 populárnymi systémami.

poplatky:

 • Zadarmo iba na základnej úrovni. Ak chcete inovovať svoj účet, musíte zaplatiť. Pozri cenovú tabuľku nižšie:

poplatky

Zúčtovanie: Prakticky ŽIADNE POPLATKY, ale v niektorých prípadoch to funguje.

5. My platíme

my platíme

My platíme je medzinárodná platobná brána podobná Stripe. WePay umožňuje prakticky každému webu integrovať účet, ktorý mu umožní zhromažďovať platby od zúčastnených používateľov prostredníctvom bankových prevodov ACH a kreditných kariet ACH. Po získaní informačného panela WePay máte úplnú kontrolu nad platbami vďaka plne prispôsobenej registrácii, platbe a e-mailovej komunikácii. 

Služba nemá žiadne inštalačné poplatky, žiadne mesačné poplatky a žiadne požiadavky na dĺžku služby. Vyberá poplatok 2,9% plus 0,30 dolárov za platby kreditnou kartou a 1% plus 0,30 dolárov za platby bankovým prevodom. 

Kľúčové vlastnosti:

 • Systém riadenia rizík: Všetky údaje používateľov prechádzajú so svojim prispôsobeným systémom riadenia rizík (inovatívne Risk API) a používajú ich na lepšie rozhodovanie o rizikách.
 • Vlastné UX: Platobný systém WePay je prispôsobiteľný tak, aby vyhovoval vašim potrebám. Môžete prispôsobiť formuláre pokladníc a ďalšie.
 • Platobný systém: Prijímajte všetky hlavné kreditné karty vrátane kariet Visa, Mastercard, American Express, platieb ACH, opakujúcich sa platieb, platieb so špičkovým bodom a výplaty viacerých strán..
 • Platba prostredníctvom mobilu: WePay vám umožňuje spustiť vlastný program na čítanie mobilných kariet.

poplatky:

 • Žiadne inštalačné poplatky.
 • 2,9%$ 0,30 pre platby kreditnou kartou.
 • 1% + 0,30 USD pre platby bankovým prevodom.

Zúčtovanie: Závisí to od počtu kompenzácií / počtu úspešných platieb. Zvyčajne držia svojich obchodníkov, aby si udržali maximálne 1% sadzbu za kompenzáciu.

[AdSense-B]

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector