5 najlepszych usług międzynarodowych bramek płatności dla handlu elektronicznego

Czym jest Payment Gateway?

Payment Gateway to system, który umożliwia akceptantowi akceptację karty kredytowej lub debetowej oraz innych form płatności elektronicznych. Usługa automatyzuje transakcję płatności między kupującym a sprzedawcą. Kiedy więc kupujący kupuje coś w sklepie, sprzedawca nie musi udostępniać informacji o swoim banku. Kupujący mogą użyć swojej karty debetowej, karty kredytowej lub bankowości internetowej do dokonania płatności. Jest to więc najłatwiejszy proces dokonywania płatności online, a wszystkie informacje między kupującym a sprzedającym pozostają bezpieczne & bezpieczne. Istnieje jednak wiele firm Payment Gateway. Ale jeśli potrzebujesz międzynarodowej bramki płatności, która jest niezawodna, niskie opłaty, łatwa do dostosowania i oczywiście obsługuje na całym świecie. W tym artykule dzielę się z Wami najlepszymi międzynarodowymi dostawcami usług płatniczych, którzy są naprawdę dobrzy i wiarygodni.


[AdSense-B]

5 najlepszych usług międzynarodowych bramek płatniczych:

1. Authorize.net

Międzynarodowa bramka płatności

Authorize.net to internetowa bramka płatności, która jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów działalności gospodarczej, sklepów internetowych, handlu elektronicznego itp. Jeśli szukasz sposobu na zbieranie pieniędzy z całego świata, AUTORYZUJ.net jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Zostało założone w 1996 roku i ma ponad 440 000 klientów. Zapewniają swoim klientom tak dobre funkcje. Akceptują wszystkie główne karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Discover, Diner’s Club, JCB itp.

Zapewnia to wysokiej jakości bramę płatności na miejscu, nawet pozwalając na akceptację PayPal. Dostajesz także pakiet Advanced Fraud Detection Suite, bezpieczeństwo płatności, wsparcie 24 × 7 itp. Dzięki systemowi rozliczeń cyklicznych klienci otrzymają rachunek bez przechowywania lokalnych informacji o płatności. Obsługuje także subskrypcje online.

Możesz akceptować transakcje międzynarodowe od klientów na całym świecie. Ale Twoja firma musi mieć siedzibę Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Europa lub Australia.

Kluczowe cechy:

 • Dostęp do konta: Po zalogowaniu się na koncie handlowca wszystkie rzeczy będą w twoich rękach. Z panelu administracyjnego możesz zarządzać i przeglądać transakcje, konfigurować ustawienia konta, przeglądać wyciągi z konta, pobierać raporty.
 • Zapobieganie oszustwom: Świadczą usługi zapobiegania oszustwom. Dzięki temu informacje o klientach pozostają bezpieczne.
 • Bezpieczeństwo płatności: Dzięki Authorize.Net klienci mogą być pewni, że ich dane są bezpieczne.
 • Opcje płatności: Wszystkie główne karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Discover, Diner’s Club, JCB, Signature Debit Cards.
 • Cyfrowe rozwiązania płatnicze: Apple Pay, PayPal, Visa Checkout.

Opłaty:

 • 49 USD opłata instalacyjna plus 25 USD cykliczna opłata miesięczna.
 • 2,9% + 0,30 USD koszty transakcji.

Obciążenie zwrotne: dostawca konta handlowego naliczy opłatę w wysokości 25 USD za obciążenia zwrotne.

2). Naszywka

Międzynarodowa bramka płatności

Naszywka jest jedną z najpopularniejszych i najczęściej używanych międzynarodowych bram płatniczych. Stripe to najlepszy sposób akceptowania płatności online i aplikacji mobilnych, prawdopodobnie najpopularniejsza dostępna alternatywa PayPal. Co roku obsługują miliardy dolarów dla przyszłościowych firm na całym świecie.

Daje to możliwość dokonywania płatności na miejscu bez miesięcznej opłaty. Mają dostępny plan płatności zgodnie z rzeczywistym użyciem. Podobnie jak PayPal Standard, nie ma opłat instalacyjnych. Będziesz jednak musiał uiścić opłatę miesięczną w wysokości 30 USD plus opłaty transakcyjne.

Po skonfigurowaniu przelewy przychodzą na Twoje konto bankowe z dwudniowym kroczeniem. Lub możesz zdecydować się na otrzymywanie przelewów co tydzień lub co miesiąc. Niestety pasek Stripe jest dostępny tylko w 10 krajach: Australia, Kanada, Dania, Finlandia, Francja, Irlandia, Norwegia, Szwecja, USA, Wielka Brytania.

Kluczowe cechy:

 • Szybkie, przewidywalne transfery: Po skonfigurowaniu przelewy przychodzą na Twoje konto bankowe z dwudniowym kroczeniem.
 • Opcje płatności: Wszystkie główne karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Discover, Diner’s Club, JCB, ACH i Bitcoin, Apple Pay, Android Pay.
 • Łatwa do zintegrowania: Za pomocą narzędzia do integracji możesz łatwo skonfigurować swoją stronę e-commerce.
 • Wielowalutowy: Stripe obsługuje ponad 100 walut.
 • Sprawdzona ochrona przed oszustwami: Stripe aktywnie działa na rzecz ochrony Twojej firmy przed nieuczciwymi opłatami i monitoruje podejrzane transakcje.

Opłaty:

 • Bez opłaty instalacyjnej
 • 2,9% + 0,30 USD na transakcję lub 5% + 0,05 USD dla mikrotransakcji.

Obciążenie zwrotne: opłata 15 USD w przypadku sporu dotyczącego jednej z Twoich transakcji. Jeśli spór zostanie rozstrzygnięty na Twoją korzyść, zwracają one opłatę.

3). 2Sprawdź

Usługi międzynarodowych bramek płatniczych

2Sprawdź jest wiodącą globalną platformą płatniczą, która pozwala firmom akceptować płatności online i mobilne od kupujących na całym świecie. Jest to jedna z najlepszych Międzynarodowych Bram Płatniczych. Jeśli masz dużą witrynę internetową typu e-commerce, jest to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Ale dlaczego jest to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie? Ponieważ ich usługa jest dostępna od ponad 211 krajów w 15 różnych językach.

2 Checkout nie ma opłat instalacyjnych. Obejmuje opłaty za przetwarzanie płatności (różni się w zależności od kraju), takie jak: jeśli Twoja firma znajduje się w kraju USA, opłaty wynoszą 2,9% + 30 centów za udaną transakcję. A 1% opłaty dotyczy płatności akceptowanych przez klientów spoza Stanów Zjednoczonych. Następnie otrzymasz pieniądze z 2 Checkout przez przelew bankowy, międzynarodowy przelew bankowy, lub na Payoneer MasterCard.

Kluczowe cechy:

 • Brak opłat instalacyjnych: Nie mają miesięcznych opłat i nie trzeba płacić za konfigurację (bez ukrytych opłat i bez dodatkowych opłat).
 • Zaawansowana ochrona przed oszustwami: 2Checkout posiada certyfikat PCI Level 1 – najwyższy możliwy poziom certyfikacji.
 • Opcje płatności: Akceptuj główne metody płatności, w tym karty kredytowe, karty debetowe i PayPal.
 • Konwersacja waluty: Dokonuje przeliczenia na walutę krajową, ponosząc średnią opłatę w wysokości 2-5% powyżej dziennego kursu wymiany banku.
 • Elastyczna integracja: Wybierz jedną z 3 konfigurowalnych opcji kasy i zintegruj z ponad 100 koszykami.

Opłaty:

 • Bez opłaty instalacyjnej
 • 2,9% + 30 ¢ za udaną transakcję

Obciążenie zwrotne: Za obciążenia zwrotne zostanie naliczona opłata w wysokości 20 USD.

4. Szybka zapłata

szybka zapłata

Szybka zapłata to kompletne rozwiązanie do otrzymywania pieniędzy, jeśli masz witrynę handlu elektronicznego. Mają ponad 20 000 klientów i co miesiąc przetwarzają ponad 2 000 000 płatności. Można go zintegrować z dowolnym systemem, takim jak popularny moduł: Woocommerce, Shopify, Opencart, PrestaShop i wiele innych.

QuickPay współpracuje z lokalnymi i międzynarodowymi podmiotami przejmującymi i jest dostępny w ponad 20 językach. Więc jeśli Twoja firma znajduje się poza krajem USA, nie ma problemu. Jest dostępny w wielu krajach. Obsługuje wszystkie główne karty kredytowe, nawet Ty możesz otrzymywać płatności, wysyłając wiadomość e-mail z linkiem do klienta. Jeśli więc pilnie znajdujesz międzynarodową bramę płatności dla swojej firmy, jest to dobra opcja dla Ciebie.

Kluczowe cechy:

 • Bezpieczeństwo: QuickPay jest certyfikowany na najnowszą wersję PCI DSS poziom 1, a dzięki ich narzędziom możesz identyfikować się i chronić przed oszustwami.
 • System płatności: Akceptuj główne metody płatności, w tym karty kredytowe, karty debetowe, płatności mobilne, Paypal.
 • Elastyczna integracja: Możesz zintegrować QuickPay z ponad 51 popularnymi systemami.

Opłaty:

 • Bezpłatnie tylko na poziomie podstawowym. Jeśli chcesz uaktualnić swoje konto, musisz zapłacić. Zobacz tabelę cen poniżej:

opłaty

Obciążenie zwrotne: Praktycznie BRAK ZWROTÓW, ale w niektórych przypadkach działa.

5. Płacimy

płacimy

Płacimy jest międzynarodową bramą płatności, podobną do Stripe. WePay pozwala praktycznie każdej stronie internetowej zintegrować konto, które pozwoli jej pobierać płatności od uczestniczących użytkowników za pomocą przelewów bankowych ACH i karty kredytowej. Po otrzymaniu pulpitu nawigacyjnego WePay masz pełną kontrolę nad płatnościami dzięki w pełni spersonalizowanej rejestracji, kasie i komunikacji e-mail. 

Usługa nie ma opłat konfiguracyjnych, miesięcznych ani długości usługi. Zbiera opłatę w wysokości 2,9% plus 0,30 USD za płatności kartą kredytową i 1% plus 0,30 USD za płatności przelewem bankowym. 

Kluczowe cechy:

 • System zarządzania ryzykiem: Dane wszystkich użytkowników są przekazywane za pomocą niestandardowego systemu zarządzania ryzykiem (innowacyjny interfejs API ryzyka) i wykorzystują je do podejmowania lepszych decyzji dotyczących ryzyka.
 • Niestandardowy UX: System płatności WePay można dostosować do własnych preferencji użytkownika. Możesz dostosować formularze płatności i nie tylko.
 • System płatności: Akceptuj wszystkie główne karty kredytowe, w tym Visa, Mastercard, American Express, ACH Payments, płatności cykliczne, płatności za punkt zwrotny i wypłaty wielostronne.
 • Płatności mobilne: WePay umożliwia uruchomienie własnego programu czytnika kart mobilnych.

Opłaty:

 • Brak opłat instalacyjnych.
 • 2,9%0,30 USD dla płatności kartą kredytową.
 • 1% + 0,30 USD w przypadku płatności przelewem bankowym.

Obciążenie zwrotne: zależy od liczby obciążeń zwrotnych / liczby udanych płatności ogółem. Zazwyczaj utrzymują swoich handlowców, aby utrzymywali nie więcej niż 1% stopy zwrotu.

[AdSense-B]

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map