5 nejlepších služeb mezinárodní platební brány pro elektronický obchod

04.06.2020
WordPress '5 nejlepších služeb mezinárodní platební brány pro elektronický obchod
0 11 мин.

Co je platební brána?

Platební brána je systém, který umožňuje obchodníkovi přijímat kreditní nebo debetní karty a další formy elektronické platby. Služba automatizuje platební transakci mezi nakupujícím a obchodníkem. Když tedy kupující něco koupí v obchodě, nemusí prodávající sdílet své bankovní údaje. K provedení platby mohou kupující použít svou debetní kartu, kreditní kartu nebo internetové bankovnictví. Platba online je tedy nejjednodušší a veškeré informace mezi kupujícím a prodávajícím zůstávají v bezpečí & zajistit. K dispozici je však mnoho společností poskytujících platební bránu. Ale pokud potřebujete mezinárodní platební bránu, která je spolehlivá, nízké poplatky, snadno se přizpůsobuje a samozřejmě podporuje po celém světě. V tomto článku se s vámi dělím o nejlepší mezinárodní poskytovatele platebních bran, kteří jsou opravdu dobří a spolehliví.


[AdSense-B]

5 nejlepších služeb mezinárodní platební brány:

1. Authorize.net

Mezinárodní platební brána

Authorize.net je internetová platební brána, která je vhodná pro všechny typy podnikání, internetové obchody, elektronický obchod atd. Pokud hledáte způsob, jak sbírat peníze z celého světa, pak je pro vás autorize.net tím nejlepším řešením. Je založena v roce 1996 a má více než 440 000+ obchodních zákazníků. Svým zákazníkům poskytují takové dobré funkce. Přijímají všechny hlavní kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express, Discover, Diner’s Club, JCB atd.

Díky tomu získáte vysoce kvalitní platební bránu na místě, a dokonce vám umožní přijímat PayPal. Rovněž získáte sadu Advanced Fraud Detection Suite, zabezpečení plateb, podporu 24 × 7 atd. Díky opakovanému fakturačnímu systému získají vaši zákazníci účet Billa, aniž by museli ukládat své platební údaje lokálně. A také zpracovává předplatné online.

Můžete přijímat mezinárodní transakce od zákazníků po celém světě. Ale vaše firma musí být založena v USA, Kanada, Velká Británie, Evropa nebo Austrálie.

Klíčové vlastnosti:

 • Přístup k účtu: Po přihlášení do účtu Merchant budete mít vše v ruce. Z administračního panelu můžete spravovat a kontrolovat transakce, konfigurovat nastavení účtu, zobrazovat výpisy z účtů, stahovat zprávy.
 • Prevence podvodů: Poskytují služby prevence podvodů. Informace vašich zákazníků tak zůstanou v bezpečí.
 • Zabezpečení platby: S Authorize.Net si vaši zákazníci mohou být jisti, že jsou jejich data v bezpečí.
 • Možnosti platby: Všechny hlavní kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express, Discover, Host’s Club, JCB, Podpisové debetní karty.
 • Digitální platební řešení: Apple Pay, PayPal, Visa Checkout.

Poplatky:

 • 49 dolarů instalační poplatek plus 25 $ opakující se měsíční poplatek.
 • 2,9% + 0,30 $ transakční náklady.

Zpětné zúčtování: Poskytovatel obchodního účtu vám za kompenzace zúčtuje poplatek 25 USD.

2. Proužek

Mezinárodní platební brána

Proužek je jednou z nejpopulárnějších nejpoužívanějších mezinárodních platebních bran. Stripe je nejlepší způsob, jak přijímat platby online a v mobilních aplikacích, pravděpodobně nejoblíbenější dostupnou alternativou PayPal. Každoročně zpracovávají miliardy dolarů pro podnikatele po celém světě.

To vám dává možnost provádět platby na místě bez měsíčního poplatku. Mají k dispozici plán průběžného placení. Stejně jako PayPal Standard přichází bez instalačních poplatků. Musíte však zaplatit měsíční poplatek 30 $ plus transakční poplatky.

Až budete nastaveni, převedou se na váš bankovní účet převody dva dny. Nebo se můžete rozhodnout přijímat převody týdně nebo měsíčně. Bohužel je Stripe k dispozici pouze v 10 zemích: Austrálie, Kanada, Dánsko, Finsko, Francie, Irsko, Norsko, Švédsko, USA, Velká Británie.

Klíčové vlastnosti:

 • Rychlé a předvídatelné převody: Až budete nastaveni, převedou se na váš bankovní účet převody dva dny.
 • Možnosti platby: Všechny hlavní kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express, Discover, Diner’s Club, JCB, platby ACH a bitcoinů, Apple Pay, Android Pay.
 • Snadná integrace: S jejich integračním nástrojem můžete snadno nastavit svůj e-commerce web.
 • Více měn: Pruh podporuje více než 100 měn.
 • Prokázaná ochrana proti podvodům: Stripe aktivně pracuje na ochraně vaší firmy před podvodnými poplatky a sleduje podezřelé transakce.

Poplatky:

 • Žádný instalační poplatek
 • 2,9% + 0,30 $ za transakci nebo 5% + 0,05 $ pro mikrotrankce.

Zpětné zúčtování: poplatek 15 $, pokud dojde ke sporu o jednu z vašich transakcí. Pokud je spor vyřešen ve váš prospěch, vrátí poplatek.

3. 2Checkout

Mezinárodní platební brány

2Checkout je přední globální platební platforma, která společnostem umožňuje přijímat online a mobilní platby od kupujících po celém světě. Je to jedna z nejlepších mezinárodních platebních bran. Pokud máte velké webové stránky elektronického obchodování, je to pro vás to nejlepší řešení.

Ale proč je pro vás nejlepším řešením? Protože je jejich služba k dispozici přes 211 zemí s 15 různými jazyky.

2Checkout nemá žádné instalační poplatky. Má poplatky za zpracování plateb (liší se podle zemí), například: pokud je vaše firma v USA, poplatky budou za úspěšnou transakci 2,9% + 30 ¢. A 1% poplatek se vztahuje na platby, které přijímáte od zákazníků mimo USA. Poté obdržíte peníze od 2Checkout prostřednictvím bankovní převod, mezinárodní bankovní převod, nebo na Payoneer MasterCard.

Klíčové vlastnosti:

 • Žádné instalační poplatky: Nemají žádné měsíční poplatky a nemusíte platit za nastavení (žádné skryté poplatky a žádné další poplatky).
 • Pokročilá ochrana proti podvodům: 2Checkout má certifikaci PCI Level 1 – nejvyšší možnou úroveň certifikace.
 • Možnosti platby: Přijímejte hlavní platební metody včetně kreditních karet, debetních karet a PayPal.
 • Měnová konverzace: Přepočet na vaši domácí měnu je zpoplatněn průměrným poplatkem 2-5% nad denním směnným kurzem banky.
 • Flexibilní integrace: Vyberte si ze 3 přizpůsobitelných možností pokladny a integrujte se do více než 100 nákupních vozíků.

Poplatky:

 • Žádný instalační poplatek
 • 2,9% + 30 ¢ za úspěšnou transakci

Zúčtování: Za zpětné zúčtování bude účtován poplatek 20 $.

4. QuickPay

quickpay

QuickPay je kompletní řešení pro příjem peněz, pokud máte webové stránky elektronického obchodu. Mají více než 20 000 zákazníků a každý měsíc zpracovávají více než 2 000 000 plateb. Může být integrován do jakéhokoli systému, jako je například nějaký populární modul: Woocommerce, Shopify, Opencart, PrestaShop a mnoho dalších.

QuickPay spolupracuje s místními i mezinárodními nabyvateli a je k dispozici ve více než 20 jazycích. Pokud je vaše firma mimo USA, žádný problém. Je k dispozici v mnoha zemích. A podporuje všechny hlavní kreditní karty, i když můžete přijímat platby zasláním e-mailu s odkazem na svého zákazníka. Pokud tedy naléhavě hledáte mezinárodní platební bránu pro své podnikání, pak je to dobrá volba pro vás.

Klíčové vlastnosti:

 • Bezpečnostní: QuickPay je certifikován na nejnovější verzi PCI DSS úrovně 1 a pomocí svých nástrojů se můžete identifikovat a bránit se proti podvodům.
 • Platební systém: Přijímejte hlavní platební metody včetně kreditních karet, debetních karet, plateb za mobilní platby, Paypal.
 • Flexibilní integrace: Můžete integrovat QuickPay s více než 51 populárními systémy.

Poplatky:

 • Zdarma pouze pro základní úroveň. Pokud chcete upgradovat svůj účet, musíte zaplatit. Podívejte se na graf cen níže:

poplatky

Zpětné zúčtování: Prakticky ŽÁDNÉ POPLATKY, ale v některých případech to funguje.

5. My platíme

my platíme

My platíme je mezinárodní platební brána, podobná Stripe. WePay umožňuje prakticky libovolné webové stránce integrovat účet, který jí umožní shromažďovat platby od zúčastněných uživatelů prostřednictvím bankovních převodů ACH a kreditní karty ACH. Po získání řídicího panelu WePay máte úplnou kontrolu nad platebními zážitky díky plně přizpůsobené registraci, platbě a e-mailové komunikaci.. 

Služba nemá žádné instalační poplatky, žádné měsíční poplatky a žádný požadavek na délku služby. Sbírá poplatek 2,9% plus 0,30 $ za platby kreditní kartou a 1% plus 0,30 $ za platby bankovním převodem. 

Klíčové vlastnosti:

 • Systém řízení rizik: Všechna data uživatelů předávají se svým přizpůsobeným systémem řízení rizik (inovativní Risk API) a používají je k lepšímu rozhodování o rizicích.
 • Vlastní UX: Platební systém WePay je přizpůsobitelný tak, aby odpovídal vašemu požadovanému uživatelskému prostředí. Můžete přizpůsobit formuláře pokladny a další.
 • Platební systém: Přijímejte všechny hlavní kreditní karty včetně karet Visa, Mastercard, American Express, plateb ACH, opakujících se plateb, výplatních bodů a výplat více stran.
 • Mobilní platba: WePay vám umožňuje spustit svůj vlastní program pro čtení mobilních karet.

Poplatky:

 • Žádné instalační poplatky.
 • 2,9%0,30 $ pro platby kreditní kartou.
 • 1% + 0,30 $ pro platby bankovním převodem.

Zúčtování: Záleží na počtu zpětných zúčtování / počtu úspěšných plateb. Obvykle drží své obchodníky, aby udržovali maximálně 1% sazbu zpětného zúčtování.

[AdSense-B]

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector