Ako vložiť formuláre Google do WordPress

04.06.2020
WordPress 'Ako vložiť formuláre Google do WordPress
0 13 мин.

Premýšľali ste niekedy nad tým, ako môžete vložiť formuláre Google na svoju stránku WordPress namiesto doplnku? Pridanie formulára Google na web WordPress je úplne jednoduché a má viac funkcií ako bežný doplnok formulára.


Ak predávate produkty alebo služby online, mali by ste od svojich zákazníkov vziať spätnú väzbu / návrhy na zlepšenie kvality vášho produktu a pridanie funkcií. Na tento účel potrebujete formulár prieskumu alebo formulár spätnej väzby. Okrem toho, ak chcete registračný formulár alebo iný formulár pozvánky, musíte na to potrebovať doplnok WordPress.

Pred inštaláciou doplnku formulára WordPress by ste to mali vyskúšať Formulár Google. Formuláre Google sú omnoho lepšie ako akýkoľvek iný doplnok formulára WordPress. Formuláre Google sa ľahko používajú a môžete vytvoriť akýkoľvek typ formulára bez akýchkoľvek obmedzení.

Prečo by ste mali používať formuláre Google?

Vložte formuláre Google

Formulár Google je bezplatný webový softvér, ktorý ponúka spoločnosť Google. Pomocou formulárov Google môžete ľahko vytvárať online prieskumy, kvízy, registračný formulár a môžete ich vložiť na svoje stránky WordPress a dokonca to môžete zdieľať s viacerými webmi..

Formuláre Google sa dajú ľahko vytvárať a má mnoho možností prispôsobenia ako doplnok formulára WordPress. Niektoré z vynikajúcich funkcií formulárov Google sú:

 • Môžete vytvárať online prieskumy, registračné formuláre, kvízy, online prieskumy atď.
 • Môžete vytvoriť vlastný text, odsek, možnosti s možnosťou výberu z viacerých možností a začiarkavacie políčka.
 • Pomocou ich ťahania & drop funkcie, môžete ľahko nastaviť otázky.
 • K dispozícii je veľa foriem šablón.
 • Môžete zhromažďovať e-maily pre odberateľov noviniek.
 • Ich doplnky môžete použiť na výkonnejšie funkcie.
 • A oveľa viac.

V tomto návode uvádzam, ako vložiť formuláre Google na vašu stránku WordPress. Na svoj web môžete pridať formulár Google dvoma spôsobmi:

 • Môžete priamo vytvoriť formulár Google a vložiť ho na svoje stránky WordPress. Na to nepotrebujete žiadny doplnok.
 • Pomocou doplnku môžete na svoj web pridať formulár Google.

Ako vložiť formuláre Google do WordPress?

Integrácia formulára Google do WordPress je veľmi jednoduchá. Ak už máte účet Gmail, stačí sa prihlásiť a prejsť na adresu Formuláre Google. Formuláre Google môžu byť užitočné pre možnosti jednoduchých formulárov, ale ak hľadáte vytvorenie zložitejších formulárov, ktoré majú podmienečnú logiku, integráciu platieb atď., Môžete si to pozrieť Alternatíva Google Forms.

Šablóny formulárov Google

Po otvorení stránky formulárov Google musíte odtiaľ vybrať šablónu formulára. K dispozícii je niekoľko typov formulárov, napr. kontaktný formulár, pozvánka na párty, registrácia udalostí, kvízy atď. To sú najbežnejšie používané formuláre. Ak chcete vidieť viac šablón formulárov Google, kliknite na tlačidlo so šípkou rozbaľovacej ponuky, ktoré sa zobrazuje na tomto obrázku.

Teraz kliknite na ľubovoľnú šablónu, ktorú chcete použiť pre svoj formulár. Ak chcete vytvoriť formulár Google, najskôr zadajte názov formulára a popis a potom začnite pridávať polia formulára. V predvolenom nastavení sa zobrazuje iba pole otázok týkajúcich sa mena, e-mailu a telefónneho čísla. Ak chcete pridať novú otázku, kliknite na tlačidlo plus. K dispozícii je veľa možností formulára. Do formulára Google môžete pridať aj obrázky a videá a formulár môžete podľa svojho výberu rozdeliť..

Formulár úpravy formulárov Google

Tento formulár má zabudovanú funkciu drag and drop. Ak chcete presunúť otázku nahor alebo nadol, jednoducho potiahnite otázku a položte ju kamkoľvek do formulára. Ak chcete upraviť otázku, kliknite ľavým tlačidlom myši na ňu a upravte ju.

Zmena pozadia formulára Google

Každý formulár Google má predvolenú farbu témy a pozadia. Ak chcete zmeniť pozadie formulára Google, kliknite na ikonu Paleta farieb a vyberte si tému. K dispozícii je veľa tém, ktoré môžete použiť, alebo môžete použiť svoju vlastnú fotografiu. 

Nastavenia formulárov Google Forms

Po dokončení úprav formulára kliknite na ikonu send získate kód na vloženie.

Po kliknutí na send sa zobrazí vyskakovacie okno. Odtiaľ musíte kliknúť na možnosť vloženia a môžete upraviť veľkosť formulára. V predvolenom nastavení je veľkosť formulára 760 PX / 500 PX a ak chcete, môžete zmeniť veľkosť formulára. Teraz kliknutím na odkaz skopírujte kód na vloženie.

Kód na vloženie formulára Google

Teraz sa musíte prihlásiť na informačný panel správcu WordPress. Formulár Google môžete pridať kdekoľvek na svoj web, tj stránky, príspevky, hlavičku a pätu. Ak chcete vložiť formulár Google na svoju stránku WordPress, prejdite na stránku stránky> Pridať nové a prepnúť na text editor. Potom jednoducho vložte kód.

pridať formulár na vloženie Google do WordPress

Teraz kliknite na publikovať uložte zmeny a kliknutím na ikonu môžete zobraziť formulár Ukážka zmien zobraziť formulár vložený spoločnosťou Google do WordPress.

Ukážka formulára Google

Teraz ste na svoj web WordPress úspešne vložili formulár Google.

Problém s jednoduchým vložením kódu na váš web WordPress však spočíva v tom, že formulár Google je dodávaný s predvoleným motívom štýlu a nevyhovuje vášmu motívu WordPress. Okrem toho si nemôžete prispôsobiť požadovaný formulár.

Takže tu je Doplnok Google Forms WordPress. Pomocou tohto doplnku si budete môcť prispôsobiť tento formulár a môžete svoj formulár Google posunúť na ďalšiu úroveň.

Pozrime sa, ako pridať formuláre Google na web WordPress pomocou doplnku.

Ako integrovať formulár Google do WordPress pomocou doplnku

Doplnok Google Form WordPress

Formuláre Google je veľmi jednoduchý doplnok WordPress, ktorý načíta zverejnené formuláre Google pomocou vlastného príspevku alebo skráteného kódu WordPress. Tento doplnok najprv odstráni HTML rapper Google a potom ho vykreslí ako HTML formulár na vašej stránke alebo v príspevku. Tento doplnok pridá ďalšie ďalšie možnosti, ktoré sú potrebné pre váš formulár, napríklad:

 • Do svojho formulára môžete pridať aplikáciu Google Captcha, aby ste zabránili odosielaniu spamových formulárov
 • Formulár môžete rozdeliť do stĺpcov
 • Po odoslaní formulára odošle používateľovi e-mail
 • Môžete pridať vlastnú adresu URL stránky s potvrdením
 • Pre formulár môžete použiť vlastné CSS
 • a oveľa viac…

Ak chcete použiť tento doplnok, najskôr ho stiahnite Formuláre Google Doplnok WordPress a nainštalujte ho. Po jeho aktivácii sa na hlavnom paneli programu WordPress zobrazí možnosť Google Forms.

Nainštalujte formuláre Google

Potom kliknutím na Pridať nový formulár Google vložíte predradený formulár Google na svoj web WordPress. Ak ste už vytvorili formuláre, kliknutím na formuláre Google zobrazíte formuláre, ktoré ste vytvorili.

Staršie formuláre Google

Odtiaľ kliknite na ikonu Odoslať formulár ako ste urobili to isté pre novšiu verziu formulárov Google. Po kliknutí naň získate odkaz na zdieľanie, na ktorý však nekliknete.

Google Old Form Send

Teraz jednoducho skopírujte adresu URL a vráťte sa na hlavný panel správcu WordPress, kde ste prestali. Ísť do Formuláre Google> Pridajte nový formulár Google.

Nastavenia formulára Google WordPress

Do poľa adresy URL formulára zadajte odkaz na formulár Google, ktorý ste práve vytvorili pomocou starých formulárov Google. Potom kliknite na publikovať uložte nastavenia.

Ďalej môžete pridať voliteľné Potvrďte adresu URL tiež. Môže to byť buď stránka s potvrdením alebo stránka s poďakovaním. Po pridaní adresy URL stránky do poľa Potvrdiť adresu URL bude používateľ presmerovaný na túto stránku po úspešnom vyplnení tohto formulára Google na vašom webe..

Pre atribút vlastného štýlu potvrdzovacej stránky môžete definovať, ako bude prezentačná stránka zobrazená. Môžete ho nastaviť na nikto, presmerovanie alebo AJAX. Ak nastavíte na žiadnu, nebude vás presmerovať na žiadnu stránku a ak ju nastavíte na Presmerovanie, po odoslaní formulára vás presmeruje na stránku Presmerovanie URL..

Publikovanie formulárov Google na vašom webe WordPress

Teraz ste na svoj web WordPress vložili formulár Google, teraz je čas ho zverejniť. Dobré na formulároch Google je, že nemusíte kopírovať adresu URL formulára Google, môžete formulár Google pridať priamo na svoje stránky WordPress pomocou krátkych kódov. Po vytvorení formulárov Google a jeho vložení na webovú stránku WordPress prejdite do formulárov Google z hlavného panela WordPress. Tam uvidíte, koľko formulárov ste vytvorili. Napríklad som vytvoril Formulár pozvánky na párty a pridám ho na svoju stránku.

Krátky kód formulára Google

Ak chcete na svoj web WordPress pridať formulár Google, skopírujte tento krátky kód a prilepte ho kamkoľvek na svoju stránku alebo príspevok.

Kód formulára Google

Teraz si môžete zobraziť svoju stránku a skontrolovať, ako vyzerá formulár. Ak ste zabudli pridať akúkoľvek otázku do svojho formulára Google alebo ju potrebujete upraviť, môžete tak urobiť úpravou pôvodného formulára Google. Pozrime sa, ako vyzerá formulár.

Vložte formuláre Google do WordPress

Ako zobraziť a spravovať odpovede formulára Google

Po úspešnom pridaní formulára Google na svoje stránky WordPress sa možno pýtate, ako zobraziť odpovede formulára. Je to veľmi jednoduché. Najprv musíte ísť na svoj formulár Google, ktorý práve používate na svojom webe WordPress, a potom kliknite na formulár.

Ak používate starý formulár Google, môžete vidieť odpovede formulára z horného panela s ponukami.

Staré odpovede formulára Google

Po prechode do formulára kliknite na odpovede> Zobraziť odpovede aby ste skontrolovali, kto odpovedal na váš formulár. Odpoveď formulára sa zobrazí v tabuľkách Google. Odtiaľ môžete vidieť, čo ľudia na váš formulár odpovedali. Tu je príklad odpovedí „Formulár na pozvanie na párty“, ktoré som použil. Ak si chcete stiahnuť hárok s odpoveďami, môžete si ho stiahnuť kliknutím na súbor> Stiahnuť ako...

Formulár odpovedí formulára Google

V prípade, že chcete zmeniť cieľ odpovede formulára, môžete jednoducho zmeniť ísť odpovede> Zmeňte cieľ odpovede a vytvorte nové tabuľky. Toto je veľmi užitočná funkcia, ak chcete robiť prieskumy alebo podobné každý mesiac, každý mesiac môžete vytvárať nové tabuľky a odpovede dostanete v samostatných tabuľkách..

Súhrn odpovedí môžete zobraziť aj prejdením odpovede> Zhrnutie odpovedí. Táto voľba zobrazí štatistiky vášho formulára.

Ak už nechcete akceptovať odpovede na formuláre, môžete formulár vypnúť a bude pre používateľov neviditeľný.

záver

Z mojej osobnej skúsenosti môžem povedať, že formuláre Google sú omnoho lepšie ako akékoľvek iné doplnky typu WordPress. Väčšina doplnkov formulára WordPress sa dodáva s obmedzenými funkciami a na rozšírenie akejkoľvek funkcie je potrebné kúpiť doplnok, ale tieto možnosti môžete použiť bezplatne pomocou formulára Google. Formuláre Google sa okrem toho nepoužívajú iba ako kontaktný formulár, ale aj ako formulár pre on-line prieskumy, formulár pozvánky, kvíz atď..

Vloženie formulárov Google do WordPress trvá iba pár minút a môžete ich používať bez akýchkoľvek obmedzení.

Dúfam, že tento tutoriál vám pomohol vložiť formuláre Google na vašu stránku WordPress. Ak máte problém s pridaním formulárov Google na svoju stránku WordPress, zanechajte komentár nižšie.

Súvisiace články,

 • 7 najlepších doplnkov Google Analytics pre WordPress
 • Ako nastaviť lištu upozornení o súboroch cookie v systéme WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector