E-ticaret için 5 En İyi Uluslararası Ödeme Geçidi Hizmeti

Ödeme Ağ Geçidi nedir?

Ödeme Ağ Geçidi, bir satıcının kredi kartı veya banka kartı ve diğer elektronik ödeme biçimlerini kabul etmesini sağlayan bir sistemdir. Hizmet, müşteri ile satıcı arasındaki ödeme işlemini otomatik hale getirir. Dolayısıyla, bir alıcı bir mağazadan bir şey satın aldığında, satıcının banka bilgilerini paylaşmasına gerek yoktur. Alıcılar ödeme yapmak için banka kartını, kredi kartını veya internet bankacılığını kullanabilir. Çevrimiçi ödeme yapmak en kolay süreçtir ve alıcı ile satıcı arasındaki tüm bilgiler güvende kalır & güvenli. Ancak birçok Ödeme Geçidi şirketi mevcuttur. Ancak, güvenilir, düşük ücretler, özelleştirilmesi kolay ve elbette tüm dünyayı destekleyen uluslararası bir ödeme ağ geçidine ihtiyacınız varsa. Bu yazıda size gerçekten iyi ve güvenilir En İyi Uluslararası Ödeme Geçidi Sağlayıcıları paylaşıyorum.


[AdSense’le B]

5 En İyi Uluslararası Ödeme Geçidi Hizmetleri:

1. Authorize.net

Uluslararası ödeme ağ geçidi

Authorize.net iş, online mağazalar, E-ticaret vb her türlü uygun bir internet ödeme ağ geçididir. Eğer dünya çapında para toplamak için nasıl buluyorsanız, o zaman authorize.net sizin için en iyi çözümdür. 1996 yılında kuruldu ve 440.000’den fazla tüccar müşterisi var. Müşterilerine böyle iyi özellikler sağlarlar. Tüm kredi kartlarını kabul ediyorlar: Visa, MasterCard, American Express, Discover, Diner’s Club, JCB vb..

Bu size PayPal’ı kabul etmenize bile izin veren yüksek kaliteli bir yerinde ödeme ağ geçidi sağlar. Ayrıca, Gelişmiş Dolandırıcılık Tespit Paketi, Ödeme güvenliği, 24 × 7 desteği vb. Ayrıca çevrimiçi abonelikleri de ele alır.

Dünya çapındaki müşterilerden uluslararası işlemleri kabul edebilirsiniz. Ancak işletmeniz Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, İngiltere, Avrupa veya Avustralya.

Ana Özellikler:

 • Hesap Erişimi: Satıcı hesabınıza giriş yaptıktan sonra her şey elinizde olacak. Yönetici panelinden işlemleri yönetebilir ve inceleyebilir, hesap ayarlarını yapılandırabilir, hesap özetlerini görüntüleyebilir, raporları indirebilirsiniz.
 • Sahtekarlık Önleme: Dolandırıcılık önleme hizmetleri vermektedirler. Böylece müşterilerinizin bilgileri güvende olur.
 • Ödeme Güvenliği: Authorize.Net ile müşterilerinizin verilerinin güvenli olduğundan emin olabilirler.
 • Ödeme seçenekleri: Tüm kredi kartları: Visa, MasterCard, American Express, Discover, Diner’s Club, JCB, İmza Banka Kartları.
 • Dijital ödeme çözümleri: Apple Pay, PayPal, Visa Checkout.

Ücretler:

 • 49 $ kurulum ücreti artı 25 $ yinelenen aylık ücret.
 • % 2.9 + $ 0.30 işlem maliyetleri.

Ters ibraz: Ters ibrazlar için satıcı hesabı sağlayıcınız tarafından 25 ABD doları tutarında bir ücret faturalandırılır.

2. Şerit

Uluslararası ödeme ağ geçidi

Şerit en popüler en çok kullanılan uluslararası ödeme ağ geçitlerinden biridir. Stripe, çevrimiçi ve mobil uygulamalarda, muhtemelen mevcut en popüler PayPal alternatifi olan ödemeleri kabul etmenin en iyi yoludur. Dünya çapında ileri görüşlü işletmeler için her yıl milyarlarca dolar tutarında.

Aylık ücret ödemeden yerinde ödeme alma imkanı sunar. Kullandığın kadar öde planı var. PayPal Standardı gibi kurulum ücreti de yoktur. Ancak, aylık 30 ABD doları tutarında bir ücret ve işlem ücretleri ödemeniz gerekecektir..

Bir kez ayarlandıktan sonra, transferler 2 günlük bir süre için banka hesabınıza gelir. Veya haftalık veya aylık transferler almayı tercih edebilirsiniz. Ancak ne yazık ki Stripe sadece 10 ülkede mevcut: Avustralya, Kanada, Danimarka, Finlandiya, Fransa, İrlanda, Norveç, İsveç, ABD, İngiltere.

Ana Özellikler:

 • Hızlı, öngörülebilir aktarımlar: Kurulumunuzu yaptıktan sonra, havaleler 2 günlük bir süre için banka hesabınıza gelir.
 • Ödeme seçenekleri: Tüm kredi kartları: Visa, MasterCard, American Express, Discover, Diner’s Club, JCB, ACH ve Bitcoin ödemeleri, Apple Pay, Android Pay.
 • Entegrasyonu Kolay: Entegrasyon aracı ile E-ticaret web sitenizi kolayca kurabilirsiniz.
 • Çoklu parabirim: Stripe 100’den fazla para birimini destekler.
 • Kanıtlanmış dolandırıcılık koruması: Stripe, işinizi hileli ücretlerden korumak için aktif olarak çalışır ve şüpheli işlemleri izler.

Ücretler:

 • Kurulum ücreti yok
 • % 2,9 + 0,30 ABD doları işlem başına veya % 5 + 0,05 ABD doları mikro işlemler için.

Ters ibraz: İşlemlerinizden birinde bir anlaşmazlık olduğunda 15 $ ücret. Ancak, anlaşmazlık lehinize çözülürse, ücreti iade ederler.

3. 2Checkout

Uluslararası Ödeme Geçidi Hizmetleri

2Checkout şirketlerin dünya çapındaki alıcılardan çevrimiçi ve mobil ödemeleri kabul etmelerini sağlayan, önde gelen bir global ödeme platformudur. En iyi Uluslararası Ödeme Geçidi’nden biridir. Büyük tip E-ticaret web siteniz varsa, o zaman sizin için en iyi çözümdür.

Ama neden sizin için en iyi çözüm? Çünkü hizmetleri 211 ülke 15 farklı dilde.

2Checkout’un kurulum ücreti yoktur. Ödeme işleme ücretleri vardır (ülkelere göre değişir), örneğin: işiniz ABD ülkesinde ise, başarılı işlem başına ücretler% 2.9 + 30 ¢ olacaktır. Ve Amerika Birleşik Devletleri dışındaki müşterilerden kabul ettiğiniz ödemelerde% 1 ücret uygulanır. Bundan sonra 2Checkout’tan para alacaksınız banka havalesi, uluslararası banka havalesi, veya bir Payoneer MasterCard.

Ana Özellikler:

 • Kurulum Ücreti Yok: Aylık ücretleri yoktur ve kurulum için ödeme yapmanız gerekmez (gizli ücretler ve ekstra ücret yok).
 • Gelişmiş Sahtekarlık Koruması: 2Checkout PCI Seviye 1 sertifikalıdır – mümkün olan en üst seviye sertifika.
 • Ödeme seçenekleri: Kredi kartları, banka kartları ve PayPal dahil olmak üzere başlıca ödeme yöntemlerini kabul edin.
 • Para Birimi Sohbeti: Kendi para biriminize dönüştürme günlük banka döviz kurundan ortalama% 2-5 ücret alır.
 • Esnek Entegrasyon: Özelleştirilebilir 3 ödeme seçeneği arasından seçim yapın ve 100’den fazla alışveriş sepetiyle entegre edin.

Ücretler:

 • Kurulum ücreti yok
 • % 2.9 + 30 ¢ başarılı işlem başına

Ters ibraz: Ters ibrazlar için 20 ABD doları ücret alınır.

4. Hızlı ödeme

hızlı ödeme

Hızlı ödeme bir E-ticaret web siteniz varsa para almak için eksiksiz bir çözümdür. 20.000’den fazla müşterileri var ve her ay 2.000.000’dan fazla ödeme yapıyorlar. Woocommerce, Shopify, Opencart, PrestaShop ve daha pek çok modül gibi herhangi bir sisteme entegre edilebilir.

QuickPay, hem yerel hem de uluslararası alıcılarla işbirliği yapar ve 20’den fazla dilde kullanılabilir. İşiniz ABD ülke dışında ise, hiçbir sorun. Birçok ülkede mevcuttur. Ve tüm kredi kartlarını destekler, hatta müşterinize bir bağlantı ile bir e-posta göndererek ödeme alabilirsiniz .. Yani işiniz için acilen bir uluslararası ödeme ağ geçidi bulursanız, o zaman sizin için iyi bir seçenektir.

Ana Özellikler:

 • Güvenlik: QuickPay, PCI DSS Seviye 1’in en son sürümüne sahiptir ve araçlarıyla kendinizi sahtekarlığa karşı tanımlayabilir ve savunabilirsiniz.
 • Ödeme sistemi: Kredi kartları, banka kartları, Mobil ödeme, Paypal gibi büyük ödeme yöntemlerini kabul edin.
 • Esnek Entegrasyon: QuickPay’i 51’den fazla popüler sistemle entegre edebilirsiniz.

Ücretler:

 • Sadece temel seviye için ücretsiz. Hesabınızı yükseltmek istiyorsanız ödeme yapmanız gerekir. Aşağıdaki fiyatlandırma çizelgesine bakın:

harç

Ters ibraz: Neredeyse CHARGEBACKS YOK, ancak bazı durumlarda çalışır.

5. Biz öderiz

Biz öderiz

Biz öderiz Stripe’e benzer bir uluslararası ödeme geçididir. WePay, neredeyse tüm web sitelerinin, ACH banka havaleleri ve kredi kartı yoluyla katılımcı kullanıcılardan ödeme almasına izin verecek bir hesabı entegre etmesine izin verir. WePay kontrol panelinizi aldıktan sonra, tamamen özelleştirilmiş kayıt, ödeme ve e-posta iletişimleriyle ödeme deneyimini tamamen kontrol edebilirsiniz.. 

Hizmetin kurulum ücreti, aylık ücreti ve hizmet süresi gereksinimi yoktur. Kredi kartı ödemeleri için% 2.9 artı 0.30 $ ve banka havalesi ödemeleri için% 1 artı 0.30 $ tutarında bir ücret toplar.. 

Ana Özellikler:

 • Risk Yönetim Sistemi: Tüm kullanıcıların verileri özelleştirilmiş risk yönetim sistemiyle (yenilikçi Risk API’sı) geçer ve daha iyi risk kararları almak için kullanır.
 • Özel UX: WePay ödeme sistemi, istediğiniz kullanıcı deneyimine uyacak şekilde özelleştirilebilir. Ödeme formlarını ve daha fazlasını özelleştirebilirsiniz.
 • Ödeme sistemi: Visa, Mastercard, American Express, ACH Ödemeleri, Yinelenen ödemeler, devrilme noktası ödemeleri ve çok taraflı ödemeler dahil olmak üzere tüm kredi kartlarını kabul edin.
 • Mobil ödeme: WePay kendi mobil kart okuyucu programınızı başlatmanızı sağlar.

Ücretler:

 • Kurulum ücreti yok.
 • % 2.9$ 0.30 kredi kartı ödemeleri için.
 • % 1 + 0,30 ABD doları banka havalesi ödemeleri için.

Ters ibraz: Ters ibraz sayısına / toplam başarılı ödeme sayısına bağlıdır. Tipik olarak, tüccarlarını% 1’lik bir ters ibraz oranından daha fazla tutmamak için tutarlar.

[AdSense’le B]

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map